Opinie o Red Dot Games w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Red Dot Games. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Red Dot Games o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Red Dot Games w Rzeszów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jakie godziny pracy obowiązują w Red Dot Games?

EngineGuy Nowy wpis

Miałem przyjemność pracować dla RedDot Games przez 8 lat, przy kilku częściach Car Mechanic Simulator więc myślę, że dość dobrze mogłem poznać zwyczaje oraz kulture pracy w tym studiu. RedDot Games to przede wszystkim miejsce w którym trakowano mnie jak człowieka, pomimo z początku słabych umiejętności i marniutkiej wiedzy szef nigdy nie dał poczuć mi się gorszym lub mniej wartościowym pracownikiem. RedDot jest świetnym miejscem dla osób, które mają już pewien zasób wiedzy i umiejetności ale nie mniej genialnym dla osób, które dopiero raczkują w gamedevie. Przez 8 lat pracy nigdy nie dośwaidczyłem problemów z wypłatą, co przytrafiało mi się w poprzednich firmach. Jak można łatwo sprawdzić po wszelkiego rodzaju wywaidach ceo wydawcy gier CMS - PlayWay, gry które tworzy RedDot stanowią główny motor napędowy dla tego wielkiego wydawcy, generując miliony zysków dlatego oczywistym jest, że w studiu wymaga się jakości wykonywanej pracy ale jednocześnie nigdy nie zostałem pozostawiony z problemem sam sobie dzięki czemu wiedziałem, że w tym studiu pracują pomocni ludzie, a ja zawsze dam radę wykonać postawione przede mną zadanie. Razem z pracą dla RedDot rozpocząłem wiele prywatnych, ważnych etapów życia osobistego takich jak ślub czy narodziny dzieci i co najważniejsze podczas tych 8 lat nigdy nie dośwaidczyłem uczucia niepewności o jutro. Studio dla mnie zawsze było gwarantem jakości, stabllizacji, ludzkiego traktowania :) Myślę, że dobrym podsumowaniem tego jak wiele dało mi studio w ciągu tych 8 lat pracy jest fakt, że kolejną firmą do której przeszedłem jest CD Projekt Red :) Osobiście z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tym studiu każdemu, kto poważnie myśli o pracy w game devie!

Marzena Nowy wpis
@EngineGuy

Super, aż sama zechciałam tam pracować! :) Zastanawia mnie jednak czy pracodawca oferuje jakieś szkolenia właśnie dla takich osób, które przyjdą z małym doświadczeniem i nie wszystko jeszcze kumają w branży? Czy po prostu jest czas na naukę własną? :)

@EngineGuy Nowy wpis
@Marzena

Wszystko oczywiscie zależy od konkretnej sytuacji, natomiast gdy ja zaczynałem prace w red dot to były moje poczatki w branży, znajomość programów czy technik poprawnego tworzenia modeli etc były na bardzo niskim poziomie a praca w tej firmie jest dla mnie idealnym przykładem, że nic lepiej nie wyszkoli jak nauka poprzez prace. Z czasem nabędziesz doswiadczenie i umiejętności, nauczysz sie rozwiązywać problemy oraz wspolpracowac z ludźmi :) zaletą pracy w reddot jest to, że szefostwo dobrze wie o tym, że osoba swieza na rynku potrzebuje czasu i wyzwań aby sie rozwinąć, dlatego dla mnie bylo to chyba najlepsze miejsce aby rozpoczac przygode w branży

Czy w Red Dot Games wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

major nelson

tak

Wanda
@major nelson

Za co te nagrody ? I jak wysokie ?

Dadzia

Hej, jestem świeżakiem, planuję wyjechać po raz pierwszy zagranicę z chłopakiem. Szukamy dobrego pośrednika Red Dot ma dobre opinie, ale nigdzie nie widziałam ogłoszeń. Macie jakieś namiary (link do strony, nr, telefonu)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Red Dot Games? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Seba

Współpracuję z RedDot dobrych kilka lat i jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobry kontakt, profesjonalne podejście i przyjemna atomsfera pracy. Wynagrodzenia konkurencyjne i co bardzo istotne - bez opóźnień co nie jest niestety normą w naszej branży. Z całą pewnością mogę polecić każdemu kto zastanawia się nad pracą w RedDot

Max

9 lat współpracy mówi samo za siebie. Bardzo dobra relacja z szefem i pracownikami, płace i umowy na czas. Atmosfera i obiecujący rozwój firmy zwiastują kolejne lata razem. Polecam.

Bartek

Lubię atmosferę w Red Dot Games za: Bardzo dobra współpraca. Człowiek godny na stanowisku szefa, takich ludzi jest mało.

Bartek

Współpracowałem z RedDotGames ładnych parę lat, żadnego złego słowa nie mogę powiedzieć. Najlepszy szef jakiego miałem w życiu :-)

Kamoro45

No w gry się teraz inwestuje bardzo @gamer, więc to jest dobra i przyszłościowa branża. Fajne jest też ogólnie u nich to, że są elastyczne godziny pracy i można się zatrudnić będąc na studiach.

joe

Robie dla nich od prawie roku i zero problemow

Robilem kilka rzeczy dla nich - platnosc na czas - mozliwosc dogadania sie - dobry kontakt - polecam jak najbardziej!!!

?

Pracowalem juz u roznych firm (freelancer) i akurat z Red Dot nie mialem problemu nigdy. Zawsze platnosc na czas i jasne zasady wspolpracy. Polecam

zrobilem dla nich kilkanascie prac (umowa o dzielo) - platnosc zgodna z terminem wszystko OK ! Osobiscie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Red Dot Games - Rzeszów

• Jak się pracuje w Red Dot Games?

Zobacz opinie na temat firmy Red Dot Games tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Red Dot Games
4.1/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Strzelinica 23/51
    35-103 Rzeszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042