red dot games

Rzeszów

Opinie o red dot games

Bartek

Współpracowałem z RedDotGames ładnych parę lat, żadnego złego słowa nie mogę powiedzieć. Najlepszy szef jakiego miałem w życiu :-)

Kamoro45

No w gry się teraz inwestuje bardzo @gamer, więc to jest dobra i przyszłościowa branża. Fajne jest też ogólnie u nich to, że są elastyczne godziny pracy i można się zatrudnić będąc na studiach.

joe

Robie dla nich od prawie roku i zero problemow

Robilem kilka rzeczy dla nich - platnosc na czas - mozliwosc dogadania sie - dobry kontakt - polecam jak najbardziej!!!

?

Pracowalem juz u roznych firm (freelancer) i akurat z Red Dot nie mialem problemu nigdy. Zawsze platnosc na czas i jasne zasady wspolpracy. Polecam

zrobilem dla nich kilkanascie prac (umowa o dzielo) - platnosc zgodna z terminem wszystko OK ! Osobiscie polecam.

Zostaw opinię o red dot games - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie red dot games