Vitro-Glass Grzegorz Rudnicki

Wrocław

Opinie o Vitro-Glass Grzegorz Rudnicki

Adam M.

Najlepsza firma z jaką miałem okazje współpracować. Pozdrawiam

Anka

wszystko super!

Darek

Zamówiłem niedawno szklaną ściankę.. chłopaki przyjechali, wymierzyli no może trochę to trwało zanim zostało całkowicie zrealizowane moje zamówienie ale z końcowego efektu jestem bardzo zadowolony! Polecam i pozdrawiam

Ania i Tomek

my jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy gorąco!!

Magda

Jestem zadowolona z tego fachowca :)) pomimo kilku dni zwłoki prace wykonali solidnie! polecam gorąco !

Andrzej

Przestrzegam wszystkich przed firmą Vitro-Glass! Jej właściciel Grzegorz Rudnicki to zwykły oszust i naciągacz. Na początku stwarza pozory sympatycznego i kompetentnego,ale po uzgodnieniu terminu i pobraniu 2,5 tys. zaliczki zaczęły się przysłowiowe „schody”. Zamówiłem u niego kabinę i ścianki szklane, obiecał wykonać zlecenie w ciągu 3 tygodni a czekam już pół roku. Po wielokrotnych monitach telefonicznych zbluzgał mnie i bezczelnie śmieje się do słuchawki, że mogę go pocałować w d..., nie dał mi pokwitowania na zaliczkę,bo zawarliśmy gentleman's agreement. Sprawę przekazałem prawnikowi, bo zamiast zamówionych szklanych elementów mam dziury w ścianie.

vitroglass
@Andrzej 01.06.2015 23:34

Witam Sedrdecznie Przykro mi że ktoś wzioł od Pana zaliczkę i tak Panu powiedział ale napewno nie Ja.Ani Pan Ani Pana Prawnik nie kontaktował się zemną i kompletnie niemam pojęcia oco chodzi więc proszę o kontakt telefoniczny to sobie to wyjaśnimy. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Vitro-Glass Grzegorz Rudnicki - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vitro-Glass Grzegorz Rudnicki