counter
3 2 22 5 1
Kasia

Co oznacza „firma krzak” ?

krzak Nowy wpis
Kandydat
@Kasia

jak do takiej kiedys trafisz to sie dowiesz

Pała Nowy wpis
@krzak

Spoko mam czas do emerytury

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Czym Vitro-Glass Grzegorz Rudnicki zachęcają? Jakie mają dodatki?

Damian Nowy wpis

Miło czyta się opinie zadowolonych klientów ale ponieważ dobrze się pracuje to i klient zadowolony, polecam!

Jacek
Klient

Bardzo miła, sympatyczna ekipa przyjechali i zamontowali zrobione przez nich schody. Jesteśmy bardzo zadowolenie Dziękujemy :-)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 269 dni.

Czy Vitro-Glass Grzegorz Rudnicki ma ściśle ustalone godziny pracy?

Dagmara

@paweł a możesz napisać coś więcej, z czym jest problem w tej firmie?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 471 dni.

Czy pracodawca Vitro-Glass Grzegorz Rudnicki motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Paweł Pawelec

Firma krzak, nie polecam, niesolidna niesłowna, nie polecam, chyba że ktoś lubi się wkurzać

Grzegorz
@Paweł Pawelec

Dziękujemy za opinie. Chętnie dowiedział bym się z czego firma się nie wywiązała ? I co to znaczy nie solidna ? Wszelkie prace wykonywane są na dość wysokim poziomie jakości.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 578 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Vitro-Glass Grzegorz Rudnicki?

KRZYSZTOF

Prostak i (usunięte przez administratora) .Widać że słoma z butów wystaje a idolem jest chyba rutkowski hahahah Tak powaznie nie polecam no chyba ze macie ochote na wkurzanie sie

Grzegorz
@KRZYSZTOF

Przepraszam ale nie rozumiem opinii tym bardziej że nie mieliśmy ze sobą raczej do czynienia bo do tej pory raczej i zawsze mamy kulturalnych i wychowanych klientów. Może proszę bliżej przedstawić sytuację i się przedstawić bo napisać można wszystko i na każdy temat. A co do słomy to raczej stawiał bym na siano:)

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Vitro-Glass Grzegorz Rudnicki? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Adam M.

Najlepsza firma z jaką miałem okazje współpracować. Pozdrawiam

Anka

wszystko super!

Darek

Zamówiłem niedawno szklaną ściankę.. chłopaki przyjechali, wymierzyli no może trochę to trwało zanim zostało całkowicie zrealizowane moje zamówienie ale z końcowego efektu jestem bardzo zadowolony! Polecam i pozdrawiam

Ania i Tomek

my jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy gorąco!!

Magda

Jestem zadowolona z tego fachowca :)) pomimo kilku dni zwłoki prace wykonali solidnie! polecam gorąco !

Andrzej

Przestrzegam wszystkich przed firmą Vitro-Glass! Jej właściciel Grzegorz Rudnicki to zwykły oszust i naciągacz. Na początku stwarza pozory sympatycznego i kompetentnego,ale po uzgodnieniu terminu i pobraniu 2,5 tys. zaliczki zaczęły się przysłowiowe „schody”. Zamówiłem u niego kabinę i ścianki szklane, obiecał wykonać zlecenie w ciągu 3 tygodni a czekam już pół roku. Po wielokrotnych monitach telefonicznych zbluzgał mnie i bezczelnie śmieje się do słuchawki, że mogę go pocałować w d..., nie dał mi pokwitowania na zaliczkę,bo zawarliśmy gentleman's agreement. Sprawę przekazałem prawnikowi, bo zamiast zamówionych szklanych elementów mam dziury w ścianie.

vitroglass
@Andrzej

Witam Sedrdecznie Przykro mi że ktoś wzioł od Pana zaliczkę i tak Panu powiedział ale napewno nie Ja.Ani Pan Ani Pana Prawnik nie kontaktował się zemną i kompletnie niemam pojęcia oco chodzi więc proszę o kontakt telefoniczny to sobie to wyjaśnimy. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Vitro-Glass Grzegorz Rudnicki - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad