Opinie o i-Work agencja zatrudnienia w Prudnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie i-Work agencja zatrudnienia. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w i-Work agencja zatrudnienia o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o i-Work agencja zatrudnienia w Prudnik

Krzychoo

Witam planuje wyjechać za pośrednictwem i-work do pracy w ocynkwoni. Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda zakwaterowanie (przez tel dostałem jedynie info o mieszkanie dwu pokojowe dla czterech osób) są to bungale czy hotel, ewentualnie proszę o nazwę hotelu ośrodka w pobliżu ocynkwoni.

MiK
@Krzychoo

Pracuje w ocynkowni, mieszkam na hotelu w WEERT warunki są w porzadku 2 osoby w pokoju. Ale generalnie mają różne lokacje jeśli 4 osoby to napewno nie ten hotel. Słyszałem coś o kampingach tam ponoc warunki beznadziejne Ale jak nie wyjedziesz to się nie przekonasz:)

XXXX

Pierwszy raz się spotykam że agencja wymaga zaświadczenia o niekaralności, a co to qwa jest, praca w zakładzie karym czy policji. Od kiedy to na magazyn potrzeba zaświadczeń czy na produkcję. W (usunięte przez administratora) mam taką agencję

Mateusz Z.
@XXXX

Całe szczęście że wymagają takich zaświadczeń bo ludzie tacy jak ja którzy wyjeżdżają do pracy nie mają ochoty przebywać w jednym mieszkaniu i zakładzie pracy z patologią z wyrokami za kradzieże, rozboje, gwałty i niewiadomo co jeszcze, SZACUN dla i-Work że dbają o swoich pracowników. A tobie jak coś się nie podoba zawsze możesz jechać gdziekolwiek indziej do pracy. A z tego co sądzę po twoim wpisie to ciebie nie zabiorą jak byłeś karany. Całe szczęście. Pozdrawiam ciebie i tobie podobnych

Jarek, z Jarosławia
@Mateusz Z.

Popieram. Może to i wydaje się dziwne, że tego wymagają, ale przynajmniej człowiek wyjeżdżając za granicę, do obcych, choć troszkę czuje się pewniej, że nie spotka tam karane osoby.

Pawełek

Mają fajną ofertę do drukarni. Wie ktoś coś o tym projekcie? Wygląda całkiem całkiem fajne stawki i tanie mieszkanie.

Sebekk

A czy mają jakies oferty na magazyny pickowanie i czy biorą tez pary

Mateusz Z.
@Sebekk

Wystarczy kliknąć "OFERTY PRACY" powyżej i wyskoczą ci ich wszystkie oferty

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie i-Work agencja zatrudnienia? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Magda

Agencja jak najbardziej warta uwagi. Pani Monika pomogła nam po wcześniejszym nieudanym wyjeździe z inną agencja. Na dzień dzisiejszy ja pracuje w drukarni A mąż w ocynkowni bo niestety nie zna języka. Mieszkamy razem w hotelu warunki jak najbardziej w porządku. Polecam fajni ludzie i pomocni!

Jarosław W.

Mogę podzielić się moimi doświadczeniami z i-Work, Aplikowałem do nich o pracę jakieś 2 miesiące temu ale ciąge przeciągali wyjazd bo że niby ciężko bez prawka i języka to wyjechałem przez Otto. I żałowałem że się tam dostałem do pracy, porażka praca po 10 - 15 godzin w tygodniu i mieszkanie na jakiejś melinie. Dopiero Monika z iWork pomogła znaleźć mi pracę i od 3 tygodni pracuję przez i-Work w ocynkowni. Jedyni którzy pomogli mi w trudnej sytuacji w jakiej się znalazłem w obcym kraju. Dziękuję

Ten jedyny

No dają rady. Chyba jednen z lepszych pośredników z którymi wspołpracowałem. Pozdrawiam

XYZZZ...

Praca w firmie Faurecja organizowana przez i-Work, POLECAM świetna fabryka. Praca przy produkcji tłumików do ciężarówek.Fajne zarobki spoko zakwaterowanie.

Paweł Wierzchowski

Witam. Nazywam sie Paweł Wierzchowski, pracuję przez iWork od ponad miesiąca. Opinię chciałem wystawić dużo wcześniej, ale stwierdziłem że poczekam i zobaczę jak się sprawy potoczą. Tak więc teraz po dłuższym czasie mogę bez jakichkolwiek przeszkód wystawić opinię BARDZO POZYTYWNĄ.

Daniel

Jest to moja trzecia agencja pracy w Holandii a praca piąta, więc jakieś małe doświadczenie mam i moja opinia może się tu komuś przydać. W Holandii siedzę prawie 2 I pół roku z przerwami, a na biuro i-Work trafiłem z pomocą mojego znajomego. Po strasznych niewypałach (OTTO, Flexcraft) śmiało mogę polecić i-Work I Pana Kacpra. Dlaczego? Jest słowny, dotrzymuję słowa, bywało tak że dzwonił do nas i pytał się czy wszystko jest w porządku i nie mamy żadnych problemów (co jednak rzadko się zdarza), tak jak powiedział że będzie - tak faktycznie jest. Trafiłem na bardo dobre warunki mieszkalne, a mieszkałem już w różnych dziurach (ośrodek w lesie, brak łazienki, kontrole, brak spokoju i ogólny chaos), a i praca mi bardzo odpowiada (drukarnia), więc jestem pod dużym wrażeniem. Ludzie w biurze nie są tu obojętni gdy coś się dzieje, tylko starają się coś na to zaradzić i zrobić tak żeby było dobrze co widać, także sam jestem w szoku że są takie miejsca w Holandii, a ktoś kto ma jednak spore doświadczenie z tym krajem potwierdzi, że takie coś nie zdarza się często. Wszystkim którzy zdecydowali się na wyjazd do Niderlandów mogę śmiało polecić to biuro. Wysokich zarobków i udanego pobytu w Holandii, pozdrawiam :)

Firma Krzak

Pierwsza agencja, przez którą nie podjąłem pracy po otrzymaniu oferty i zostaniu zaakceptowanym przez holenderskiego pracodawcę. Bezczelny Kacper udawał miłego podczas rekrutacji i zapewniał o wyjeżdzie i kontakcie z jego strony w umówionym terminie odnośnie szczegółów dotyczących terminu wyjazdu. Nic takiego nie miało miejsca, sam musiałem dzwonić i okazało się, że jestem jakby rezerwowym do wyjazdu i niewiadomo kiedy pojadę bo ma setki osób do tej pracy więc po co mnie rekrutował i zapewniał o wyjeździe? Jeszcze wyszedł z niego cham i burak, jego sposób prowadzenia rozmowy był daleki ideału żeby nie powiedzieć chamski i olewczy. Straciłem przez tą "agencję" kilka dni i odrzuciłem 2 pewne oferty pracy bo "na 100% jestem zaakceptowany i jadę w przyszłym tygodniu". Całkowity brak profesjonalizmu i traktowanie ludzi jak bydło. Te opinie to chyba oni sami sobie piszą. Zachciało mi się wyjechać przez nową agencję zachęcony pozytywnymi wpisami to mam nauczkę. Z tego co mi wiadomo ty nawet umowy przedwstępnej się z nimi nie podpisuje i to już powinno mnie zniechęcić. Pierwszy raz mam do czynienia z takimi amatorami i ostatni!

Kacper; i-Work
@Firma Krzak

Szkoda że podszywa się Pani pod mężczyznę Pani Patrycjo. Tak jak wspominałem Pani, że na obecną chwilę jest bardzo ciężko zabrać do pracy dwie osoby bez prawa jazdy, jeżeli pracodawca wymaga osób tylko z prawkiem. Ponadto nie dzwoniłem do Pani ponieważ nie miałem dla Pani oferty Pacy, o czym dobrze Pani wiedziała, a pomimo tego razem z koleżanką wydzwaniałyście codziennie i błagałyście o wyjazd do byle jakiej pracy aby tylko wyjechać. "Bezczelny" Kacper nie udawał miłego tylko taki jestem i staram się pomóc każdemu choć nie zawsze można to zrobić jeżeli kandydat nie spełnia jakichkolwiek oczekiwań pracodawcy. Przecież nikt Pani nie trzymał na siłe i nie kazał Pani pracować dla nas, to Pani do nas dzwoniła i chciała podjąć zatrudnienie tylko u nas, bo Pani koleżanka pracuje dla nas od stycznia 2017 roku, i jest bardzo zadowolona, to był główny powód. "Cham i burak" wyszedł ze mnie w momencie gdzy na Pani obraźliwego SMS-a w stosunku do mnie odpisałem pani jedynie "Pozdrawiam" Uważa Pani to za chamstwo? Ciekawe co pomyśli Pamni o sobie po przesłaniu tych miłych słów. Jeszcze jedno, czy widziała Pani kiedykolwiek "umowy przedwstępne" do umowy o pracę? Proszę się zapoznać z takim ciekawym dokumentem jak Kodeks Pracy w którym są opisane wszystkie umowy i z tego co mi wiadomo to nie występuje tam nic takiego jak przedwstępna umowa o pracę. Kazdy z naszych pracowników podpisuje umowy o pracę przed podjęciem zatrudnienia, umowy które mogą zostać podpisane w siedzibie naszego biura w Polsce, lub dla osób które mają np. 300- 400 kilometrów aby dojechać do naszego biura, takie umowy przesyłane są do Holandii, Belgii lub Niemiec i tam w biurze podpisywana jest umowa, aby kandydat nie musiał jechać setek kilometrów po to aby złożyć kilka podpisów. Niemniej jednak są osoby które chcą umowę podpisać w biurze i tak jak miało to miejsce wczoraj, przyjechały do nas do biura -350km, dwie Panie po to aby podpisać umowę, wróciły po podpisaniu umowy znów 350 km a jutro jadą do Holandii do opracy. Pozdrawiam Panią i Pani koleżankę

Firma Krzak
@Kacper; i-Work

Tak tak, wypisuj bajki i że podszywam się pod kogoś. Jestem facetem i rozmawialiśmy wczoraj bo miałem jechać do tej drukarni. Pierwsza nasza rozmowa była w zeszły piątek, kiedy wysłałem Ci wszystkie dokumenty i odzdzwoniłeś, że pracodawca mnie zaakceptował i musisz znaleźć jeszcze minimum 2 osoby z prawkiem na domek, w którym będę mieszkał co jak powiedziałeś nie będzie problemem. Pytałem, czy na 100% już jadę, powiedzałeś, że tak tylko z racji szukania tych osób z prawkiem wyjazd będzie w przyszłym tygodniu a nie w niedzielę. Miałeś się odezwać we wtorek i cisza dlatego sam zadzwoniłem wczoraj i to ja powiedziałem, żebyś usunął wszystkie moje dokumenty z systemu po tym co usłyszałem. Sam powiedziałeś, że pamiętasz o mnie więc się przypomnę; Łukasz Z. Dalej się podszywam pod kogoś? Radzę wszystkim omijać szerokim łukiem jak nie chcecie tracić czasu na tego bajkopisarza bo właśnie go zdemaskowałem. Odnośnie umów przedwstępnych jeszcze sie wykłóca, wyjeżdzałem przez kilka biur z PL jak Marvel Personal Consulting, Duijndam czy Pran i zawsze miałem umowę przedwstępną z polskim pośrednikiem. zanim wyjechałem. Ci pośrednicy są na rynku nawet po kilkanaście lat więc się nie ośmieszaj i nie wciskaj ludziom kitu a twoja firemka to amatorszczyzna i Ty jeszcze wystawiasz jej najlepszą wizytówkę.

mlimli

Witam! Proszę napiszcie jak się pracuje w pralni w Eindhoven? Czy potrzebna jest znajomość języka obcego? I jakie sa warunki mieszkaniowe? Domek czy hotel? Będę wdzięczna.

Paula
@mlimli

Praca jest okay, z zakwaterowaniem to zależy gdzie trafisz. Ja miezkałam najpierw na hotelu a teraz przenieśli mnie na mieszkanie to szczeże powiem że na hotelu było lepiej bo w pokoju łazienke miałam. Teraz na drugą zmiane robię to nawet fajnie.

mlimli
@Paula

A jak jest z liczba godzin? Ile tygodniowo wychodzi? W pracy trzeba znać język angielski?

Mateusz

Agencję polecam z czystym sumieniem. Pan Kacper jest odpowiednią osobą na właściwym miejscu. Wyjazd do Holandii po przesłaniu CV, oraz telefonicznej weryfikacji znajomości języka angielskiego - błyskawiczny. Warunki mieszkaniowe (Weert) bardzo dobre. Pokoje dwuosobowe z łazienką i prysznicem plus kuchnia na każdym piętrze. Koszt 70€/tydz. Dojazd do pracy samochodami służbowymi - darmowy. W razie jakichkolwiek problemów nie pozostajemy z nimi samotni. Co w innych agencjach (pisze z własnego doświadczenia) niestety nie zawsze tak wygląda.

Ja też dostałem ofertę do Venlo do drukarni, wyjazd w przyszłym tygodniu. Muszę dopytać, przez jaką holenderską agencję będe pracował. Zakwaterowanie mają tanie 70€/tydz i podobno domki 4-osobowe więc wszystko ładnie na papierze ale nikt mi nie zaproponował żadnej umowy przedwstępnej w PL co jest dla mnie dziwne bo w razie W żadnych dowodów, że wyjechało się przez tą agencję.

DJ

W drukarni będziesz pracował przez FlexPoint, i-Work dla nich rekrutuje ludzi z tym że mieszkanie w Weert będzie od TMF- też bardzo w pożądku koordynatorki. Bez problemu załatwisz wszystko z nimi albo z iWorkiem. Pracuję w drukarni od ponad dwuch tygodni i mogę szczeże polecić. Umowy nie potrzebujesz jeżeli masz wszystko na emailu, ja i wiele innych osób tak miaem i nie było problemu. Zakwaterowania jak na Holandię super. Jeżeli już robiłeś u wiatraków to będziesz zadowolony z pracy, mieszkania i opieki koordynatorów

Pałlxxx

Dostałem od nich ofertę pracy w drukarni w Venlo. Wie ktoś coś o tym projekcie? Można z nimi jechać? Jak z zakwaterowaniem? Bo ze zdjęć mieszkań wygląda całkiem fajnie.

PIO.....
@Pałlxxx

Też dostałem tę ofertę do drukarni, mam być w Holandii na poniedziałek. W sumie to się nie obawiam bo koleszka pracuje tam od kilku tygodni i to on mnie tam wkręcił do nich. Z tego co mi opowiadał to fajne mieszkania mają i niedrogie, a i tyrka ponoć niczego sobie.

Bart

Bardzo polecam i-Work i współpracę z Panem Kacprem. Po przyjeździe do Holandii wyszedł jakiś problem który myślałem że będzie wyjaśniany ze dwa tygodnie ,znając jak działają agencje, natomiast i-Work załatwił to w przeciągu kilku godzin. Szacun za takie podejście do pracownika.

Damian B.

Polecam wszystkim. Wczoraj przyjechałem do Holandii za pośrednictwem i-Work, od razu wyrobili mi numer podatkowy, zawieli na zakwaterowanie a od dzisiaj już pracuję. Praca przy sortowaniu cytrusów, od 5 rano do 15:30- 10 godzin i tak jest ponoć codziennie z tego co rozmawiałem z innymi pracownikami. Rano w biurze dostaliśmy kawe, cherbatkę i zupe gorący kubek. Nigdy się z tym wcześniej nie spotkałem

Jowita

Słyszałam że są jakieś kary pieniężne, nie mowie ze konkretnie w tej agencji ale w jakiejś podobno była kara za to że jest niepościelone łóżko czy to prawda? i jakie sa warunki? duzo ludzi i kolejki pod prysznic czy raczej bez problemu?

@Jowita

Wiesz, zależy pewnie gdzie te kolejki. Ja mieszkam w Weert na mieszkaniu i mamy dwa pokoje dla 4 osób, tak że jest bardzo przyjemnie. Kar w naszej umowie o pracę nie ma, ale w umowie o mieszkanie tak. `Są kary za zniszczenia mebli czy sprzętu. I jeżeli używasz samochód służbowy to są kary za używanie auta do celów prywatnych, wszystkie auta mają GPS i wg niego się rozliczamy. Czyli samochodem do pracy i z pracy do domu, wszystko co ponad to płacisz 0,20€/ kilometr, czyli jak przejedziesz 10 kilometrów zapłącisz 2€ kary. Lub jeżeli spowodójesz wypadek samochodem pod wpływem alkoholu lub narkotyków to też jest karz. Ale nic takiego że za łóżko niepościelone, to ktoś ci chyba bzdur nagadał.

@Ewa

Zaczęłam czytac przeróżne opinie o pracy za pośrednictwem agencji dlatego wole sie troche dowiedzieć. Wiec jeszcze jedne moje pytanie to czy wykonujesz właśnie pracę która miałas wykonywac czy okazało sie ze po tygodniu np nie potrzebowali juz ludzi i dali Ci inna ofertę? I jakie są minusy jakie zastrzeżenia? Jest internet?

@Ewa

A i czy to normalne ze sie wysyła zdjecia dowodu? i Czy umowa była podpisywana juz na miejscu w holandii?

@Jowita

Wiesz co, na wszystkich forach przeczytasz negatywne opinie na temat agencji. Ja nigdy nie wyjechałabym bez pośrednictwa agencji bo nie wiesz na kogo trafisz a tu przynajmniej wiesz gdzie jedziesz i z kim. Możesz przecież zostawić informację rodzinie z kim planujesz wyjazd z jaką agencją, itp. Pozatym wszystkie informacje dostajesz na email lub przez SMS, sprawdź czy numer telefonu widnieje na stronie agencji, zresztą zwsze możesz przyjechać do agencji i na miejscu wszystko załatwić. Dokumenty pracodawca musi otrzymać przed zatrudnieniem kogokolwiek. Tak więc wysyłanie ich na email agencji pracy, nie jakiś gmail,interia, wp czy jakiś inny. Agencja powinna mieć swoją stronę i domenę np imię i nazwisko@i-work.pl. Zadzwoń do agencji i zapytaj się czy twoje dane są bezpieczne i czy będą używane tylko w celach rekrutacji. Ja pracę wykonuję tą do której przyjechłam, ale wiem że i-Work jest chyba jedną z nielicznych agencji że mogą cię przenieść do innego projektu jeżeli nie będziesz dawała rady w danej pracy. Ja pracowałam z jedną dziewczyną ale nie dawała rady z nami to poprosiła o przeniesienie do czegoś innego to agencja przeniosła ją do zupełnie innej miejscowości, nie mam z nią kontaktu to nie wiem czy nadal pracuje. Ja umowę podpisałam na miejscu w holandii bo miałam 400km aby przyjechać do biura w polsce więc nie było sensu na taką drogę i przesłałam wszystko na email. Zresztą zawsze tak robię a na dokumentachnpodklejam taką podkładkę , możesz znaleźć w internecie "DOKUMENTY TYLKO DO CELÓW REKRÓTACYJNYCH" i już nic się z nimi nie stanie. Mogę polecić i-Work bo pracowałam przez różne agentury iz nimi mam najlepszy kontakt i wszystko możne załatwić.

@Ewa

Dzięki wielkie za takie rozwinięcie się i za wszystkie informacje.

eee

Słownik chyba potrzebny

Garryyyy

Zdecydowanie nie polecam !!! W Holandi to sie nazywa flexcraft. Poczytajcie ludzie o flexcraft i zobaczycie jak to naprawdę wygląda.

Wanda Świętkowski - kierownik pionu rekrutacji
@Garryyyy

I-Work rekrutuje pracowników dla wielu pracodawców, jednym z nich jest Flexcraft kolejną jest Manpower, Flex point, TMF i wiele innych. Wyróżnia nas różnorodność ofert oraz kontakt z koordynatorami oraz rekruterami.

Jowita

Słuchajcie czy jest podpisywana normalnie umowa? i jak z wypłacaniem pieniedzy?

@Jowita

Normalnie podpisuje się umowę holenderską i tłumaczoną na polski, koordynatorzy polscy i holenderscy, ja pracuje przez iwork w holandii dla agencji Flex Point w Venlo na drukarni Vista Print i jak najbardziej polecam

Zostaw merytoryczną opinię o i-Work agencja zatrudnienia - Prudnik

• Jak się pracuje w i-Work agencja zatrudnienia?

Zobacz opinie na temat firmy i-Work agencja zatrudnienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w i-Work agencja zatrudnienia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

i-Work agencja zatrudnienia