Opinie o DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o.

Beti

Jestem obecnie pracownikiem pralni od marca, praca jak praca, większość zatrudnionych to kobiety, więc wstyd jeśli facet narzeka, że ciężko. Jestem zadowolona ze współpracy z firmą DEXTRA, wypłaty na czas, pomoc w załatwianiu spraw, a co do mieszkań można sobie samemu znaleźć ,DEXTRA nie robi problemu. Ale dla niektórych jest jeden minus , jadąc do pracy muszą pracować.

Paulina

Aktualne oferty pracy DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o. możecie znaleźć na stronie internetowej firmy: http://www.dextratwa.pl/oferty-pracy Jak oceniacie współpracę z powyższą Agencją?

suka

wciaz tam ludzi szukaja :D bo jest tak wspaniale :D

zadowolona

ja pracowałam przez firme Dextra na pralni w Niemczech i praca jest fajna zarobki tez w Polsce bym tego nie zarobiła mieszkanie fajne takze nie można narzekać ciesze sie ze natrafiłam na te agencje dzieki niej wyjechałam do niemiec do pracy i od lutego pracuje juz jako pracownik pralni bezposrednio u szefa takze ta agencja daje możliwości na start ja moge ja polecic

DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o.
pracodawca
@zadowolona 04.03.2017 10:54

Dziękujemy za podzielenie się swoimi odczuciami dotyczącymi współpracy z naszą firmą. Życzymy powodzenia na dalszą drogę. Pozdrawiamy.

ilanka

Pracownik Fizyczny teraz jest u nich w ofercie pracy z tego co widze.

pracuje na tej pralni w Bremen . ciezka praca ? ze niby gdzie . tylko tyle ze stojąca . jak komuś sie nie chce robić to niech nie robi . praca ogólnie ok na ogół nie ma się kontaktu z brudnym praniem . Pani z biura mogla by być milsza tu sie zgodze

nowicjusz

Czy ktoś z was pracował jako elektryk samochodowy prawie pod granicą francuską? Jak tam jest z mieszkaniem. Czy na czas są wypłacane pieniądze. Ile kosztuje życie w Niemczech. Jadę pierwszy raz za pośrednictwem tego biura. Jak oni spełniają swoje obietnice telefoniczne co do wynagrodzenia. Dajcie znać. Wyjeżdżam w październiku.

kasia

pralnia, czy coś się zmieniło na plus? mam podjąć pracę w czerwcu

jk

witam ktos kto wyjechał do tej pralni moze napisac co i jak jest na miejscu

Paula
@jk 20.04.2016 09:46
witam ktos kto wyjechał do tej pralni moze napisac co i jak jest na miejscu

Jestem w tej pralni i jest tu jak najbardziej na plus co do firmy też !!warunki mieszkalne tez nie są aż takie złe jak ktoś chce mieszkać w pensjonacie to do hotelu ! A nie za granicę do pracy ! Szefostwo do rany przyłoż idzie się dogadać . Ten Rz ! Byl i będzie w niejednej firmie i wyłudzi pieniądze ,był jak byłam i pojechał dalej jestem! Zamierzam tu być i nie wierzcie ludziom tylko z opisów bo to zwykle nieroby i tyle! !!

Odpisz

Odpisz mi na maila piotrberestka@onet.pl albo zadzwoń 794036362 pogadamy

Kama

Czesc ja mialam jechac do wismar ale zrezygnowalam.. wiec mi mozesz wyslac na poczte to co masz.. jestem ciekawa.. albo podaj swoja ja sie odezwe.

Kama

a chcialam do pralni jechac..

Ż

Chory jesteś na głowę zacznie się leczyć RZ

Olkaa

czy ktos pracowal w Pralni w Wismar i jak tam jest??

Mania

Dajcie sobie spokuj porażka

nikola
@Rambo 03.03.2016 21:05
Dajcie sobie spokuj porażka

pracowałeś w pralni w bremen?

Dziewczyna23

Mi podobno mówili ze 850 euro max.

belka

WITAJCIE.MAM JECHAĆ DO BREMEN RÓWNIEŻ NA 16 ALE CZY KTOŚ JUŻ PODPISAŁ Z TYM BIUREM UMOWE.ILE ZOSTAJE NA RĘKE Z 8.80 EURO .JAKIE MIESZKANIE.CZY KTOŚ COŚ WIE .DAJCIE SZYBKO WIADOMOŚĆ

Dziewczyna23

Witam wszystkich czy ktos jedzie 15 marca jako pracownik pralni w niemczech Bremen ?

edi

7 euro to jest kasa gdzies ty sie uhował

rambo

wez sie lecz

Jak czytam te opinie to mam wrażenie, że wszyscy jesteście osobami, którym nie chce się pracować, albo nie znacie się na prawie niemieckim. Siedźcie lepiej w domu i zostawcie oferty dla innych, chętnych pracy. Ja pracuję z tą firmą dłuższy czas i jestem bardzo zadowolona. Warunki umożliwiły mi poprawę stanu finansowego, a praca wcale nie jest zła, atmosfera fajna. Zaliczki, które zostają potrącane z wypłat można odzyskać na koniec roku rozliczając się z Finanzamtem w Niemczech, no i najważniejsze-lata składkowe w Niemczech. Ja mogę polecić tą firmę z czystym sumieniem, oczywiście dla osób, które chcą pracować legalnie i lojalnie.

kondzio

zobacz opinie wyżej,to ci przejdzie ,napewno ładnie jak zwykle naobiecują przez telefon- za mieszkanie zaplacicie jak za zboze,z pracownika mają działe i z mieszkan też -nie polecam.

zenek

Byłem tam i potwierdzam.

zenek

jedz tam i zobaczysz a nie bylas i już chwalisz -co jesteś pracownica dextry

Marek

Jakies info w sprawie pracy w Bremen na pralni ? Jak warunki w pracy, w domu ??

Mateusz

Witam, wyjezdza ktos do Bremen do pracy w pralni ? Szukam opini na temat tej pracy oraz biura

@nikola 02.03.2016 22:50
Mój e-mail agolec95@wp.pl

witam mam jechać z dziewczyną.ale czy wiecie o warunkach mieszkaniowych ile zostaje na ręke po odliczeniu podatków.bo słyszałem że wcale nie jest tak różowo.podpisaliście umowe, i widzieliście mieszkanie.pozdrawiam belka

nikola
@belka 03.03.2016 07:34

Nie podpisaliśmy jeszcze umowy a mieszkań tez nie widzieliśmy po odliczeniu mieszkania ubezpieczenia przy 35h pracy wynosi 800-900euro podobno.

Zostaw opinię o DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o. - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o.