counter
3 70 279 5 1
@AleksandraZawierucha Nowy wpis

Osobiście nie polecam agencji East Power. Kontaktowałam się z pracownicą tejże agencji Panią Katarzyną B. Zaoferowała mi pracę, którą miałam rozpocząć 22.06, kontaktowałam się z nią w czwartek 18.06 ale niestety zrobienie badań do pracy w jeden dzień było niemożliwe, ponieważ agencja nie miała podpisanej umowy z przychodnią w moim mieście. Wyjazd został przełożony na 27.06. Na własną rękę musiałam znaleźć przychodnie, która podpisze umowę zdalnie z tą firmą, udało się. Na badania poszłam w poniedziałek 22.06, wszystko dopięłam na ostatni guzik, wysłałam skany umowy, która podpisałam najpierw mailowo, później pocztą. Nagle dostaje telefon od szanownej Pani, ze mój wyjazd musi zostać przełożony i pracę rozpocznę dopiero 06.07. Na drugi dzień kolejny telefon, w którym usłyszałam, ze niestety pracy już nie ma! Poświęciłam dwa tygodnie, pani Katarzyna zapewniała mnie, ze wszystko jest już załatwione. Wydałam pieniądze na badania, gdy skontaktowałam się z firmą żądając zwrotu pieniędzy - usłyszałam, ze oni takimi sprawami się nie zajmują (pani Katarzyna zapewniała, ze otrzymam zwrot pieniędzy za badania). Firma zatrudnia nieodpowiedzialnych ludzi! Nie warto im ufać!

Ktos

Czy ktoś coś wie na temat pracy przy sprzątaniu na Rugen w Niemczech?

Kinga
@Ktos

O tej pracy nie, ale wiem dużo o agencji bo pracowałam przez nią przez 5 miesięcy dopóki moja cierpliwość sie nie skończyła. Wyplata nigdy na czas, kiedy już po KILKU PROSBACH wkoncu prześlą to się i tak nie będzie kwota zgadzała. Dodatkowo trzeba liczyć na samego siebie bo koordynatorzy są zajęci piciem kawki, zero jakiekolwiek kontaktu, kontakt jest jedynie wtedy kiedy koordynator czegoś potrzebuje. Lepiej odpuścić i poszukać czegoś innego.

Magda Nowy wpis
@Ktos

Po zapłaceniu 200 zł Za badania, wydrukowanie i wysłanie wszystkich dokumentów poczta, dostałam informacje, że jednak to już nieaktualne Sciema

@Magda

Antek

Chcem jechać przez tą firmę do erfurt do niemiec warto czy nie jako lakiernik samochodowy warto .

hubert
@Antek

Jak chcesz się prosić o swoje zarobione pieniądze, bo ja jeszcze nigdy nie dostałem tyle ile powinien i nigdy na czas to śmiało. Dodatkowo zostaniesz ze wszystkim sam bo Pani koordynator interesuje się pracownikiem jak ona czegoś potrzebuje.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Łukasz Seniw

do prezesa firmy pracóje z waszą firmą już dłuszy czas ale dziś jest 24.06.2020 a ja nie otrzymałem wynagrodzenia wydzwaniam do kadr prosząc się o potwierdzenie przelewu ale to nic nie daje także proszę zająć się kadrami bo jeśli będzie tak dalej rozwiąże z wam umowę

zator
Nazwa działu: Produkcja

Witam, dostalismy z narzeczona propozycje pracy przy rybach z tej firmy. Miejscowosc na mapie widze spoko, wysepka, będzie fajnie. Ale zaczalem czytac te komentarze to już nie wiem co myslec. Pani Dominika z Wroclawia przedstawila mi to tak: Godziny pracy po 8 godzin, praca stojaca. Można brac nadgodziny. Zarobek na czysto 1300 euro już po odliczeniu mieszkania 200 euro. Za paliwo zwroty po miesiącu przepracowanym. Dojazd na wlasny koszt. Bez jezyka. Ktos się odniesie?

Byku
@zator

Niech ci to na piśmie z pieczątka da.wtedy jedz

Tak4Nie
Renata
@zator

Nie polecam. To co Panu powiedzieli to ściema żadne 1300 po odliczeniu bo zostanie Panu z 1000. Zabierają po pół godziny kontakt ciężki. Pracowałam tam 3 tygodnie a teraz dopominam się o pieniądze. Każdy pracownik mówi inaczej. Rzekomo przelewy poszły ale pieniędzy brak.(usunięte przez administratora)

Tak1Nie
kolezanka
@Renata

Renatko, poznałyśmy się na projekcie, doskonale wiemy dlaczego już nie pracujesz. Nie wiem po co wchodzisz na portal i piszesz bezpodstawne negatywne opinie opinie. Na miejscu jest koordynatorka, która z wszystkim pomoże, języka nie znam i pracuje. mieszkania super, praca niełatwa ale jak to na produkcji klasyczna wypowiedź Pracownika, któremu podziękowano z jego winy. nie sugerujcie sioę tym co ludzi tu piszom

Miki
@zator

9h pracujesz bo 2 przerwy nie płatne 2x 30 min. Kasa się nie zgadza.. (usunięte przez administratora)

Byczek

Fajne rekruterki, koordynatorka też, wypłata na czas, polecam

para szuka pracy

jak praca przez tą agencje w miejcowości Sassnitz ? opinie o do agencji są tak podzielone że nie wiem czy mam wogóle tam dzwonić , oferte widze na olx .

Johnek
@para szuka pracy

jest ok, pracujemy tuaj , pasuje wszytsko

Johnek
Nazwa działu: Produkcja

pracujemy z dziewczyną drugi tydzień na produkcji ryb, praca nie jest łatwa ale dajemy rade mieszkanie super, okolica jeszcze lepsz praca ułożona, kontakt z firmą też, śmiało możecie do nas dołaczyć bo muwią, że beda jeszcze miejsca

Tak1Nie2
Ktoś
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Mam propozycję wyjazdu do zakładu rybnego czy ktoś tam pracował i może powiedzieć jak tam jest

Franek Kimono
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Miałem to nieszczęście pracować przez tego pośrednika na kontrakcie niedaleko Dortmundu. Pragnę stanowczo odradzić komukolwiek współprace z nimi. Wszystko jest w tej firmie żartem. Kontakt w dniach około 10-tego niemożliwy. Abstrakcyjna sytuacja gdzie dostajemy od koordynatora informacje, że "wypłaty zostały chwilowo wstrzymane". Dopiero po bardzo wielu telefonach przekazano nam, że "udało sie przebłagać szefa" i wypłacono pieniadze 2 dni po terminie. Koordynator, który miał reprezentować nasz interes u klienta... tłymaczy sie, że nie umie niemieckiego???? Oczywiście niezgodności w wypłatach nagminne. Przyznam szczerze, że bo upominaniu sie były wyregulowane. Zawsze to samo tlumaczenie: "wina ksiegowej". Mógłbym pisać tak bez końca. Nie marnujecie czasu, darujcie sobie tą firme. Pozdrawiam

Tak4Nie
deutsche

Czy ktoś pracował może w hotelu w Fünfseen? Jakie macie odczucia wobec tej pracy?

matylda
@deutsche

pracowalam ale przez niemiecka agencje i nie warto,no chyba ze sie ma stalowe nerwy

deutsche
@matylda

A możesz coś więcej powiedzieć o tym? Słabe szefostwo czy w jakim sensie?

On32
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Witam dostałem informację w sprawie pracy na chłodni koło Drezna na wozki. Czy ktoś może tam pracuje lub pracował chciałbym dowiedzieć się jakie tam warunki panują i czy wszystko jest ok czy mam się czegoś obawiać? Dziękuję z góry za odpowiedź

Orangen

Trzeba się upominać o własne pieniądze. Inaczej ci wypłaty nie prześlą, ani jednej wypłaty na czas... Myślą, że zrobią z ludzi głupków. Porażka. Nigdy więcej tej firmy.

Tak10Nie
Mily Ryszard

Przez tego koronawirusa to im się chyba daty pomyliły, wynagrodzenia mają być do 15, a tu mamy 9 i już kasa na koncie? W końcu to wygląda jak powinno.

Tak2Nie4

@madziula

11 maj a wyplaty brak. 10 byl w niedziele

Tak1Nie
Beata

Mało znana firma jesli chodzi o opieke w DE, trafiłam przypadkiem i polecam

X

Nie polecam pracy przez te agencje,ponieważ jeżeli podpisze się już umowę i wyjedzie się za granicę do pracy to kontakt w zasadzie jest znikomy, zwłaszcza jeżeli czegoś się potrzebuje lub chce dopytać. To co mówią w biurze nie zgadza się z tym co jest na miejscu. Jedynym plusem były TYLKO warunki mieszkalne, poza tym nic więcej. Po miesiącu uciekliśmy stamtąd. Mówią o zwrocie za paliwo i badania ale dopiero po czasie człowiek dowiaduje się że 'wypłaca' te pieniądze po przepracowanym miesiącu. Sam koordynator nie ma pojęcia co dzieje się w firmie ale może dlatego, że co chwilę jest inny. Nie polecam.

Tak5Nie
mania
Nazwa działu: Produkcja

czy ktoś poleca prace na rybach mam zamiar jechać

TakNie6
john.łoker
@mania

nima lepszy roboty,polecom 7,5e na czysto podobno,bo zarobki to 900zł na miesiac

katalończyk
@mania

praca nie jest najłatwiejsza ale dajemy z dziewczyną rade już 2 miesiąc mieszkanie ok więc nie szukamy nowej roboty. jak sie zdecydujesz to do zobaczenia

Wons
@katalończyk

2 miesiące robisz? Skąd te wszystkie kłamstwa? Jak ludzie tam robią dopiero miesiąc max.

Tak3Nie
katalończyk
@Wons

kalendarzowo leci mi już drugi miesiąc zdrowia i spokoju dla wszystkich

scania81
@katalończyk

Hej, co warto zabrać ze sobą na ryby? Jest pełne wyposażenie? Przywieźć Wam coś na zamówienie? (kiełbasa, papierosy, coś? :) Zaczynam od maja

Lopes
@scania81

Wykup se pierw parking w lubece, bo ja dostalem juz 3 razy po 60e kary. Firma nie zapewnia parkingu.

Jacek

Praca ok chodź były problemy na początku to wszystko się udało pan filip i pani Iza bardzo dobrzy ludzie. Pomocni firma godna polecenia

Mordziasty

Bardzo fajna agencja, nawet koordynator przyjedzie na projekt pogadać.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o East Power sp. z o.o. - Wrocław

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

East Power sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 70 ocen.