3 Dodaj opinię
3 62 208 5 1

Opinie o East Power sp. z o.o.

Lakiernia :D
Nazwa działu: Handlowy

a Ja zadnego problemu nie miałem Fakt były pewnie nie jasnosci ale kazdy w miare czasu mi je wyjasniał sumiennie nocleg miałem prace miałem nawet gdzy rezygnowałem firma mi poszła na reke wiec ze szczerym sercem polecam i prosze sie nie sugerowac opiniami tylko samemu sprawdzic bo sa tam ludzie kompetentni i uczciwi . pozdrawiam całe biuro z wrocławia i dziekuje za Cierpliwosc!! :)

Tak9Nie11
Mister MIGMAG

Robiłem u nich w branderburgu w zeszlym roku i było ok. Teraz wracam czy kos z tad jedzie? Pozdro miro.

Tak6Nie2
Władek
Nazwa działu: Finanse

Byłem na 1 projekcie, gdzie naprawdę wszystko super. Pojechałem z nimi na drugi i nie było już tak kolorowo, zgłosiłem swoje obiekcje do koordynatora i przerzucili mnie na inny. Obecnie jest wszystko ok. Ludzie z którzy pracują tutaj już rok, pokój trafił mi się jedynka, wynagrodzenie też. Widać, że firma docenia pracowników, którzy się już sprawdzili i mają pierwszą umowę za sobą.

Tak7Nie2
Olaf

Miałem pewne obawy czytając komentarze tutaj, ale jest 10, wynagrodzenie na koncie, wszystko się zgadza. Fakt praca ciężka i niemcy strasznie gonią, ale jak chce się zarobić to trzeba pobiegać. Miałem jeszcze na tyle szczęścia, że trafiła się fajna ekipa z firmy

Tak10Nie4
zainteresowany komisjonowaniem

Witam. Czy ktos sie wybiera na KOMISJONWANIE do Butzbach w okolice Frankfurtu nad menem czy ktos tam pracowal i cos moze powiedziec o firmie juz na miejscu jak to wyglada ???

Miro
@zainteresowany komisjonowaniem

Byłem z dziewczyną u nich na miesiąc i jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe to bez polotu- dało się mieszkać, czysto ale ciężko o nieco więcej prywatności. Kasa wpadła na konto z 1 dniowym opóźnieniem, ale wszystko się zgadza. Odnośnie pracy to jak mam być szczery to dawno tak luźniej roboty nie mieliśmy.

Przemo Nowy wpis
@Miro

A wypłata miesięczna zadowalająca ? Tak jak obiecują ?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Jaki dress code obowiązuje w East Power sp. z o.o.?

Mały

Jadę jutro. Czy warto czy płacą czy mieszkanie ok. Czytam te opinie i zaczynam się zastanawiac. Proszę o odpowiedź podpowiedź. Z góry wielkie dzięki za pomoc

Łysy Nowy wpis
@Mały

A gdzie jedziesz? Pracuje u nich już pół roku i trafiają się jakieś poślizgi i mniejsze wpadki, ale zawsze ogarniali tak, że wychodziłem na tym na plus. Sam miałem gościa na kwaterze, który nie rozumiał właściciela i chcieli go wywalić za palenie na pokoju, a nie za niezapłacone rachunki.

Cyrknakolkach Nowy wpis
@Mały

Uciekaj póki możesz! Niby mówią, ze można odejść za porozumieniem stron a jak przychodzi co do czego to utrudniają tylko (usunięte przez administratora) Pieniądze są wypłacane z opóźnieniem, kontakt z biurem tragedia! Na zaliczki czeka się 2 tygodnie! To jest jakaś kpina, (usunięte przez administratora) Tylko na tym straciłem. Przeprowadzki co tydzień tak samo.... Dramat!!!

Sindelfingel

Totalna porażka. Kombinacje przy wypłatach. Żadna nie była do 15..Przelazy na 3 razy. Koordynator (usunięte przez administratora)kompletny zero wiadomości i pomocy. Starszy koordynator pan. T coś tam pomaga ale w stronę firmy. Jeżeli zaczniesz dzwonić to koniec odbieranych telefonów. Ciężko nawet jaki kolwiek papier załatwić nie polecam.

Adam

Ja tam żadnych problemów z nimi nie miałem. Pracowałem jako spawacz z tej agencji, mieszkanie w dobrym stanie a wyplata doszla na czas.

Mario
Nazwa działu: Handlowy

Kasa z opóźnieniem 1 dniowym, ale na koncie jest. Pozostałe osoby na kontrakcie ok, kwatera też. Przez tą obsuwę 4/5, zobaczymy jak dalej.

Pracownik.
 Rekomendacja

Pracowałem wielokrotnie w Niemczech i Holandii. Chcialem wyjechać z EastPower.(usunięte przez administratora) Omijajcie ta agencję szerokim łukiem. Nie ma tam ani jednej kompetentej osoby.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Pracuje ktoś w Oberhausen lub ktoś pracowała może się ktoś się wypowiedzieć na temat tej pracy ?

Juliusz Michalak
Nazwa działu: Finanse

Dodam jeszcze,ze co do obiecanych zaliczek po tygodniu 150-200 euro dostałem ja i kolega po 50 euro i to miało nam wystarczyć na około 25 dni do wypłaty,z czego paliwo tankowałem za swoje.Jeszcze jedna zabawna historia,dostałem adres na kwaterę,a ten adres wcale nie istniał, szukałem adresu z dwie godziny chyba już na piechotę wokół bloków i nic,odpowiedzieli mi,ze coś pomylili i dali mi adres u jakiegoś ruska ,gdzie najpierw musiałem pojechać daleko po klucze do kwatery,a później dojechać do kwatery.Fakt kwaterka względna i w miarę urządzona,tutaj się nie przyczepie,ale organizacja to jej wcale nie było,ODRADZAM FIRMĘ,NIE DAJCIE SIĘ PAŃSTWO W MANEWROWAĆ W WYJAZD,BO ZAGRANICĄ MUSICIE RADZIĆ SOBIE SAMI!!! PISZE POWAŻNIE,CHYBA ŻE LUBICIE SURVIVAL,TO WTEDY POLECAM,DUŻO STRESÓW,LATANIA,STRAT SWOICH PIENIĘDZY.Ja na szczęście wziąłem z sobą komputer i zaraz znalazłem inną pracę jak trochę mi się palec wygoił w stoczni w Hamburgu i odkułem się w dwa tygodnie na 1700 euro i pieniądze już miałem jak dojechałem do Polski i teraz odpoczywam w Polsce,zdjąłem szwy z palca i za tydzień ruszam do stoczni dalej w Niemczech (usunięte przez administratora)

@Juliusz Michalak

Szanowny Panie, jako firma pozwoli Pan, że ustosunkujemy się do całej zaistniałej sytuacji, gdyż nadesłana przez Pana wiadomość wymaga sprostowania. Zaliczka w wysokości 200 euro jak najbardziej jest możliwa, ale po przepracowanym tygodniu, a nie po spędzonych 3 dniach w pracy i 2 tygodniach na zakwaterowaniu na koszt pracodawcy, dodatkowe dni na kwaterze nie zostały Panu naliczone ze względu na kontuzje palca o której Pan wspomina. Firma Panu zaufała, wypłaciła zaliczkę już pierwszego dnia, rozliczyła Pana w uczciwy sposób, poniosła dodatkowe koszty, a do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy zwolnienia lekarskiego. Jeśli chciałby Pan wyjaśnić jakieś kwestie to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wizyty w biurze.

Tak3Nie3
zwolnienie lekarskie
@East Power sp. z o.o.

Kto mi miał wystawić zwolnienie,jak nie byłem nigdzie zgłoszony do ubezpieczenia? Kto w tej firmie pracuję?Po jakiej Wy jesteście szkole? Uff,Masakra

lolo.
@East Power sp. z o.o.

Szanowny Eastpower prosze w koncu rozliczyc sie ze mna do konca a nie unikac odpowiedzi . Do wszystkich ktorzy chca sprobowac swoich sil z tą agencja,dsjcie spokoj szkoda waszego czasu. Bylem i wiem duzo ,totalna lipa

Natka
Nazwa działu: Produkcja

Wynagrodzenie na czas, praca ok, polecam

wojospeed

Wysylaja człowieka do pracy na Bawarie a stawki do podpisania przedstawiaja na wschodnie Niemcy

TakNie1
lilka
Nazwa działu: Produkcja

witam , czy na produkcji w pracowac kobiety?

Gal anonim
@lilka

Witam. Czy pracował ktos na komisjonowaniu w okolicach frankfurtu na menem?? Wybieram się tam..

TakNie2
lilka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 85 dni.
Nazwa działu: Produkcja

przepraszam mialo byc czy na produkcji w oberhausen moga pracowac kobiety?

Karol

Mniej niż zero. Po prostu banda złodziei i oszustów!!! Nie wysyłają pieniędzy.

TakNie1
Stefan
@Karol

Ja tam pracowałem z nimi jako pomocnik budowlany i nie miałem żadnych problemów jesli chodzi o wyplaty. Moglem tez zawsze liczyc na pomoc w razie pytan.

berta
Użytkownicy czekają na odpowiedź 102 dni.

Czy pracował ktoś lub pracuje na pakowaniu ciasteczek okolice Lipska?możecie się podzielić informacją jak tam jest i jakie mieszkanie.

Dziku

Dobry hajs, fajna praca, ładne Panie w biurze- mocne 5/5

Malina
Nazwa działu: Handlowy

Wspolpracuje z nimi juz od ponad pol roku i bywa roznie. Raz na kwaterze trafiaja sie luksusy, a raz prl- wszystko zalezy gdzie sie trafi. Najwazniejsze, ze kasa sie zgadza. Raz trafil mi sie jakis koslawy przelew, ale temat wyjasniony w ciagu tygodnia i nie robili problemow.

Spawacz

Polecam ta agencje, pracowalem u nich jako spawacz, mimo wielu nie za ciekawych opinii na temat tej firmy spróbowałem i nie zawiodlem sie. Zakwaterowanie w dobrym stanie blisko miejsca pracy. Trochę dużo papierów do podpisania na poczatku ale zawsze można liczyć na pomoc kadrowej.

Tak1Nie1
Janek

Pracowałem u nich dwa miesiące, wszystko ok. Gdyby nie powrót na studia to pewnie został bym na dłużej

Pracownik Roku
 Rekomendacja

Od niedawna dla nich pracuję i cenię sobie tą współpracę. Niekiedy działają na "wariata" jak się coś dzieje, ale to im na + bo nigdy nie zostawią człowieka samemu sobie. Na pewne rzeczy trzeba niestety swoje wyczekać, ale takie uroki jak chce się papierki. Co do współpracowników to bywa różnie, zależy na kogo się trafi. Jeśli jesteś pijusem to nawet nie wyjeżdżaj, zauważyłem, że agencja od razu takich wywala z karami finansowymi, przez co po pewnym czasie zostają sami normalni ludzie w pracy, ale co pijoki napsują nerwów to ich. Podsumowując, jak to praca dla agencji - zawsze są jakieś perypetie, ale ta jest jakoś wyjątkowo ludzka i uczciwa (mimo 1 dniowego spóźnienia z wynagrodzeniem). Ogólnie polecam.

BogatyAdam
Nazwa działu: Handlowy

Wziolem u siebie w pracy bezplatny urlop i pojechalem z nimi na kilka miesiecy odlozyc nieco hajsu. Misja zakonczona sukcesem, kasa bardzo dobra, kupilem nowy samochod, jedynie kwatera pamietala czasy prl, ale pojechalem zarobic, a nie lezec i pachniec w hiltonie. Ogolnie co potrzebowalem pomogli mi ogarnac, kindergeld, zmiane klasy podatkowej i dodatek finansowy dla kierowcy + za znajomosc niemieckiego. Lepiej brac u niemca 200 euro z kindergeldu niz zebrac od PISU o smieszne 500+. P.S. Panie koordynatorze jak Pan to czyta to luty/marzec chetnie wroce, prosze szykowac dla mnie miejsce, pozdrawiam Adam W.

Tak5Nie3
Nowik
@BogatyAdam

Jakim sposobem zostawiłeś Kindergelt skoro umowa jest Polska podpowiedz to sam skorzystam

Stefan

Pracowałem z nimi jakiś czas temu na magazynie i polecam. Kasa dochodzi na czas a mieszkanie blisko pracy. Jedyny minus to duzo papierów do podpisania.

Myszka
Nazwa działu: Handlowy

Miałam przyjemność pracować w tej agencji jako rekruter. Atmosfera bardzo fajna, jak coś się dzieje można się z każdym dogadać i Ci pomogą w razie czego. Szef też do dogadania. Raz na jakiś czas zdarzają się szkolenia i integracje więc duży plus. Gdyby nie fakt, że z mężem przeprowadzamy się do stolicy to pewnie dalej bym tu pracowała. Serdecznie pozdrawiam :)!

Jarek
@Myszka

Ja jakoś nie miałem żadnych szkoleń kto pisze te bzdury? Pewnie Janusz....

@Jarek

Szanowny Panie Jarku, obawiam się, że żadna osoba o Pana imieniu oraz imieniem Janusz u nas w biurze nie pracowała. Czasem takie pomyłki zachodzą. Mimo to, jeśli jest Pan zainteresowany współpracą zapraszam do kontaktu z działem naszej rekrutacji.

Tak2Nie1
HAHA,DOBREJANUSZ:)
@Jarek

JANUSZ,A ONI NIE SKUMALI:) TAM SAME JANUSZE PRACUJĄ:)

Pedro

Odradzam,ludzie dajcie sobie spokoj. To jedna wielka sciema.

Adam
@Pedro

Dlaczego ściema? Ja tam robilem u nich i nie było żadnych problemów. Jedyny minus to dużo papierow do wypelnienia ale kadrowa pomogla w razie problemów.

Tak1Nie1
lolo

Wspolpracowalem z tą firmą. Prace bedziesz miec lepsza gorszą roznie,jak trafisz Koordynator odbiera telefon do 16.00 pozniej jest zonk,lipa Placa którą obiecali i jest na pismie to nie ma,zapomnij o 1600 € lub 1800€ netto ,zapomnij.nie nastawiaj sie na taką kasę. Zwrot kosztow dojazdu do pracy Polska-Niemcy - niema,codzienny dojazd do pracy prywatnym autem - niema. Jak posiadasz auto to firma zaraz zoorganizuje ci komplecik ludzi, nie pytajac wlasciciela pojazdu czy bedzie ich wozil . (usunięte przez administratora) Ja zjechalem z niemiec bo obiecywali duzo na na miejscu zonk. Odradzam .szkoda czasu. Jest wiele firm ktore proponuja umowe o prace a nie umowe zlecenie. A tak na przyszlosc firma eastpower prosze dowozic pracownikow firmowym busem i brac na siebie koszty dojazdu. Kontakt koordynator odbiera telefony 24h lub jest mobilny i codziennie jest z zasiegu reki. Szkoda czasu.uwiezcie

Tak4Nie1
Janek

Pracowałem na montażu okien, wszystko ok

Mati
@Janek

Witam właśnie planuje jechać do pracy na okna Możesz coś więcej powiedzieć na temat tej pracy

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 152 dni.

Jak często odbywają się szkolenia pracownicze w East Power sp. z o.o.? W ogłoszeniu jakie umieścili 18 września na GoWork.pl obiecują bogaty rozwój, dlatego pytam.

Marek

Bardzo podobała mi się sprawa rekrutacji, chociaż mnie nie przyjęto. Jako nieliczna firma odpowiedziała mi, a to wielki sukces.

Tak1Nie2

Czy macie wiedzę na temat rozmowy rekrutacyjnej w East Power sp. z o.o. i możecie wspomóc osoby poszukujące pracy? Tym bardziej, ze na GoWork.pl pojawiło się 18 września kilka ogłoszeń.

@Pytanie

Jak najbardziej jesteśmy w stanie pomóc. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszą rekrutacją. Często pojawiają się u nas nowe oferty więc warto pozostać w stałym kontakcie.

Zenek

Polecam tą agencje. Ja nie miałem z nimi żadnych problemów. Co prawda bylo troche formalności ale kadrowa pomogła w razie problemów. Mieszkanie blisko miejsca pracy a wypłaty dochodza na czas.

Tak2Nie

Zostaw opinię o East Power sp. z o.o. - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie