counter
3 72 338 5 1
Orangen

Trzeba się upominać o własne pieniądze. Inaczej ci wypłaty nie prześlą, ani jednej wypłaty na czas... Myślą, że zrobią z ludzi głupków. Porażka. Nigdy więcej tej firmy.

Tak13Nie
zator

Witam, dostalismy z narzeczona propozycje pracy przy rybach z tej firmy. Miejscowosc na mapie widze spoko, wysepka, będzie fajnie. Ale zaczalem czytac te komentarze to już nie wiem co myslec. Pani Dominika z Wroclawia przedstawila mi to tak: Godziny pracy po 8 godzin, praca stojaca. Można brac nadgodziny. Zarobek na czysto 1300 euro już po odliczeniu mieszkania 200 euro. Za paliwo zwroty po miesiącu przepracowanym. Dojazd na wlasny koszt. Bez jezyka. Ktos się odniesie?

Tak4Nie1
Julcia

pracuje u nich w butzbach na zaliczke trzeba dwa dni poczekac ale praca fajna. ludzie na kwaterze spoko i najwazniejsze dojazd do pracy jest zalatwiony

Tak1Nie5
bogus
 Rekomendacja

hej polecamy firma godna polecenia od poczatku do konca zero problemow kontakt z paniami w biurze przebiegal bez problemow napewno jeszcze wraz z zona bedziemy dalej wspolpracowac z tam firma polecamy wszytkim firme

Tak4Nie8
Natka Nowy wpis
 Rekomendacja

pracuje z nimi drugi miesiąc, niekiedy mamy kłopot dodzwonić się do nich, ale jak uda się to wszystko jest załatwione. na miejscu trafiła się fajna ekipa jak i praca więc polecam.

Nati Nowy wpis
Kandydat

Mam wyjechac z kolezanka za tydzien do pracy przy pakowaniu kosmetyków? Jakies opinie Był ktos albo jest ?

Cola Nowy wpis
@Nati

Jaka miejscowość ?

Tomek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Mam jechać 26.10.2020 na stanowisko pracy pomocnik fizyczny sprzątanie na budowie Stuttgart był ktoś tam pracował prosze o opinię pozdrawiam

Kandydat

cześć, chcę pracować poprzez tą agencję pracy, czy ktoś się orientuje co to oznacza w umowie o prace tymczasową - "w wymiarze czasu pracy etat pół". Chę pracować na pełen etat, a tutaj jest taka wzmianka i nie wiem o co chodzi? może ktoś coś mi wytłumaczy? oczywiście umowa jest polska ale pracuje się w Niemczech

Wiesław
@Pani

Też mam wpisane pół etatu, robię cały, płacą normalnie więc nie mam z tym problemu.. Pogadaj z kobietkami w biurze wyjaśnią Ci jak to funkcjonuje.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Julcia

Tak1Nie5
Zet Es
@Julcia

Dalej tam pracujesz ?Bo się wybieram

Moglbym prosic o jakis kontakt Z Pania Noj nr 793458889

@Mario

Dziękuję, nie trzeba ????

Nie rozumiem

Niestety nie. Jedynie poprzez http://gowork.pl

Moge prosic o jakis Kontakt z Toba Mariusz

Mała
Kandydat

Cześć wybieram się do fabryki pakowania kosmetyków w Karlsfeld ktoś mi powie jak praca mieszkanie dziękuję pozdrawiam.

TakNie3
@Mała

też chciałabym wiedzieć co i jak bo też jadę na kosmetyki

Ania
@Mała

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy wyjechała Pani na pakowanie kosmetyków?

Problem
@Mała

cześć, miałam jechać w niedzielę11.10.20, lecz przesunięto wyjazd na 14.10.20. ze wzgledu na to iż w biurze nie wiedzieli czy są wolne zakwaterowania, miałam czekać na tel w poniedziałek od pani która zajmuje sie kwaterami, dzwoniłam kilka razy, po którymś razie odebrali...uff (mnie czas goni, nie wiem czy się pakować..) Pani zdziwiona i nie wie o co b, mowiła abym poczekała chwilę i odzwoni do mnie odnośnie adresu pod który mam jechać. Biuro pracuje do 16:30 także czekałam z wytchnieniem i NIC! Żadnego odzewu i zainteresowania, zero kontaktu. Teraz już biuro zakończyło pracę i nikt się nie dodzwoni i oni też nie dzwonią :( nigdzie nie jadę w takim razie. Moje drogie duszyczki żałuję, ze nie brałam waszych komentarzy do serca i straciłam na tym 100 zł za badania w medycynie pracy i czas poświęcony tejże agencji pracy. Bardzo mi przykro, smutno i jestem bardzo rozczarowana w jaki sposób mnie potraktowali. 2 tygodnie mam w plecki no i plus kolejny tydzień dopisuje na znalezienie pracy w normalnej firmie.

Problem
@Ania

Hej mam dobra prace i pewna prosze okontakt 793458889

Marysia
@Pani

Hej. A może byłabyś zainteresowana wspólnym wyjazdem gdzieś do pracy :)?? To jest mój e-mail: msmara11@wp.pl.

Kejti
Kandydat

Czy ktoś pracował przez tą agencję przy czekoladach blisko granicy Pl? Może się podzielić jakaś opinią ? Być może ktoś tam pracuję i chcę się wypowiedzieć. Czy jest duża ilość godzin, zarobki itp. Z góry dziękuję :)

kazzia
@Kejti

Również się chętnie dowiem.

Kandydat

Witam czy ktoś jedzie 19pazdzernika na komisjonowanie niedaleko frankfurtu? Proszę o opinie na temat pracy i więcej informacji

@Renata

Jedziesz na komisjonowanie plyt itp

napisz na meila mariuaz.kitek@wp.pl

mariusz.kitek@wp.pl

kazzia94
@Renata

Ja również się wybieram. Można priv ?

@kazzia94

Moze sie zdzwonimy 793458889

Kandydat

Mam jechać 19paZdziernika na komisjonowanie w sklepie internetowy proszę o więcej informacji na temat pracy i opinieeeee

Pani Renato ja tez jade moze sie zdzwonimy moj nr 793458889

Wieslaw

Pracuje u nich od 3 miesięcy i miłe zaskoczenie, dostaje telefon z propozycją przejścia na umowę o pracę mimo tych trudnych czasów. Widać, że agencji zależy na pracowniku jak się człowiek sprawdzi.

Tak1Nie4
Junior
@Wieslaw

U mnie to samo, w końcu dają umowę o pracę. Wreszcie firma która szanuje ludzi.

Tak1Nie4
ABCXYZ
@Wieslaw

na 1/2 etatu i Bóg jeden wie co masz za stanowisko, poza tym paragony za paliwo do zwrotu, stawki marne, kary pieniężne na każdym kroku (o ile czytałeś umowę) - także nie chwalił bym się tą umową

Tak7Nie
@Wieslaw

jaką miałeś wcześniej umowę? bo u mnie na umowie jest dziwna wzmianka ; "wymiar czasu pracy etat pół " :( ja chcę na cały etat to umowa o pracę tymczasową

para szuka pracy

jak praca przez tą agencje w miejcowości Sassnitz ? opinie o do agencji są tak podzielone że nie wiem czy mam wogóle tam dzwonić , oferte widze na olx .

Johnek
@para szuka pracy

jest ok, pracujemy tuaj , pasuje wszytsko

@para szuka pracy

Osobiscie zbagatelizowalem negatywne wypowiedzi i wpadlem w pulapke gdyz nie otrzymalem koncowego wynagrodzenia.. Jednak to bylo zaledwie kilkanascie godzin ktore przepracowalem i zrezygnowalem, wiec strata mala... Natomiast teraz z punktu widzenia swojego, mysle ze negatywne wypowiedzi kieruja raczej niezadowoleni pracownicy i w wiekszosci pewnie zasadne, jednak pozytywne kazdy moze dodac dla polepszenia swojego wizerunku gdy zaczyna wyplywac oliwa na wierzch...

dziku
@maro

no panie jak masz kasztana zamiast mózgu to brawo ty, słyszałeś o karach umownych za porzucenie projektu albo za picie, czy kreska za dobrze weszla i przeroslo czytanie? Już 4 takich gagadków agencja odjebaa. jak jedziesz pracowac to dostaniesz co twoje, czytaj umowy zamiast szlochac i pisac glupoty. powodzonka

@dziku

Nie będę się zniżał do Pana poziomu obrażając ludzi. Natomiast chce powiedzieć że żadne kreski ani alkohol nie wchodziły w grę gdyż byłem kierowcą więc nie ryzykowal bym utraty prawa jazdy.. jedynie co mogę powiedzieć to, to co opisałem już w moich wczesniejszych komentarzach. Oczywiście dodam że firma wystawiła świadectwo pracy za 3 dni , za porozumieniem stron, i nie zgłosiła zusu, sprawdzone, pieniądze nie wypłacone to mogli chociaż zapłacić te 1/2 etatu które było uzgodnione, a tu nic...moglbym dyskutować godzinami, ale niema sensu.. pozdrawiam i życzę powodzenia wiedząc że nielicznym może pasować praca dla tej firmy.. Oczywiście wszystko jest uzależnione z której strony jest ta praca wykonywana..

maro
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.
Klient

Hmm.. dodalem kilka komentarzy i widze ze ostatnie wogole nie sa zamieszczone... odpowiedzialem rowniez na komentarz dotyczacy mojej wypowiedzi i rowniez zniknal... panie moderatorze gdzie wolnosc wypowiedzi sie podziala???

Maciek
Klient

Witam Miałem jechać jako spawacz i oszukano mnie. Porobilem badania które chcieli i zapłaciłem 400zl które mieli mi oddać po wyjeździe i nie oddali Pojechałem autem do nich w obie strony ponad 1000 km podpisałem umowę kiedy wyjeżdżam. Cieszyłem się że w końcu ktoś jest uczciwy ale niestety na drugi dzień roksana z east power zadzwoniła ze wyjazd opóźnia się 2 dni A potem dalej kłamali i poszukiwali ile mogą. Odradzam wszystkim naprawdę. Odniosłem koszta ponad 1000 zł i jak wrócę do kraju to podam ich do sądu jak nie zwrócą mi.piniesionych kosztów. Przestrzegam wszystkich przed ta pseudo agencja pracy.

Olaf

Miałem pewne obawy czytając komentarze tutaj, ale jest 10, wynagrodzenie na koncie, wszystko się zgadza. Fakt praca ciężka i niemcy strasznie gonią, ale jak chce się zarobić to trzeba pobiegać. Miałem jeszcze na tyle szczęścia, że trafiła się fajna ekipa z firmy

Tak14Nie9
Werka
@Olaf

Mogę prosić o wiadomość na mojego maila: weronkazz@wp.pl? Chcę zapytać o tę pracę.

zator

Tak4Nie1
Byku
@zator

Niech ci to na piśmie z pieczątka da.wtedy jedz

Tak4Nie
@zator

Nie polecam. To co Panu powiedzieli to ściema żadne 1300 po odliczeniu bo zostanie Panu z 1000. Zabierają po pół godziny kontakt ciężki. Pracowałam tam 3 tygodnie a teraz dopominam się o pieniądze. Każdy pracownik mówi inaczej. Rzekomo przelewy poszły ale pieniędzy brak.(usunięte przez administratora)

kolezanka
@Renata

Renatko, poznałyśmy się na projekcie, doskonale wiemy dlaczego już nie pracujesz. Nie wiem po co wchodzisz na portal i piszesz bezpodstawne negatywne opinie opinie. Na miejscu jest koordynatorka, która z wszystkim pomoże, języka nie znam i pracuje. mieszkania super, praca niełatwa ale jak to na produkcji klasyczna wypowiedź Pracownika, któremu podziękowano z jego winy. nie sugerujcie sioę tym co ludzi tu piszom

Miki
@zator

9h pracujesz bo 2 przerwy nie płatne 2x 30 min. Kasa się nie zgadza.. (usunięte przez administratora)

Cika
@zator

Ja pracuje na tych rybach na wyspie rüga i osobiście nie polecam nie ma żadnych nadgodzin i nie da się tyle zarobić przy stawce 7.50

DD
@zator

Nie polecam z całego serca, byłam z mężem i po miesiącu uciekaliśmy stamtąd. Jedna wielka tragedia

lolo
@zator

Wez poprawke. Zadnych zwrotow niema,nie licz na to. Jak wiem praca po 10 godzin a nie po 8,zaliczki są to prawda. Zarobek sobie oblicz tzn czas pracy ilosc godzin oraz dni i juz wiesz ile wychodzi na godzine. Ja bylem przez ta agencje i wyszlo mi 6 euro na godzine od razy dalem dyla

Janusz

Sprawdź ubezpieczenie A1

Werka
@zator

Witam. Mogę prosić o kontakt na mój e-mail: weronkazz@wp.pl. Chcę dopytać o tę pracę. Proszę o wiadomość z trescia, np. piszę w sprawie pracy w Niemczech na Rugii. Będę bardzo wdzięczna.

Tak3Nie
ABCXYZ

To dołożę jeszcze i ja kilka zdań jako ostrzeżenie dla każdego, kto zastanawia się nad pracą w tej agencji pracy z Wrocławia, a w szczególności p(usunięte przez administratora) dlaczego tak, już wyjaśniam: a) Pani rekruterka mówiła przez telefon, że za mieszkanie będzie odciągane nie więcej niż 150€, a tu co, a tu po 200€ – niespodzianka!!!, też miał być jakiś dodatek PROMOCYJNY i co i zapomnij. Poza tym dostajesz umowę zlecenie na czas określony. Zwrot za ubranie lub urlop płatny??? – a co to niby są za rzeczy, skoro nie ma o tym słowa w umowie, a jak nie ma to się nie należy. b) Pierwsze 4-5 miesięcy pracy miałem bardzo, naprawdę bardzo w porządku koordynatora z którym można było wszystko załatwić. Później jego miejsce jako koordynatora, zajęła (usunięte przez administratora), która na każde pytanie ma zazwyczaj jedną odpowiedź: „Jak będę coś wiedzieć, to dam Panu znać” – nic od niej się nie dowiesz, a na pytanie: „a kiedy będzie pani cokolwiek wiedzieć” to otrzymasz powyższą odpowiedź. Nic z nią nie idzie załatwić, niby obiecuje, że się danym problemem zajmie, ale to tylko są jej słowa – to tak w skrócie. c) Jednego razu wyjeżdżając do Niemiec zapewniano mnie, że będzie max 10 minut piechotą z mieszkania do zakładu, jak się okazało było – ale (usunięte przez administratora) 25km! w jedną stronę!!! d) W wynagrodzeniu za listopad księgowa nie doliczyła mi trzech dni chorobowego, na pytanie dlaczego tak? otrzymałem od niej wiadomość, że zostałem zwolniony kilkanaście dni do tyłu (bez jakiegokolwiek poinformowania mnie) i mi się nie należy, choć miałem nadal aktualną umowę. Okazało się, że to była jakaś sierotka Marysia. Na trzy dni chorobowego czekałem aż do lutego, oczywiście (usunięte przez administratora), zapewniała mnie, że wszystko jest jak najbardziej OK – jak może być OK. e) Mając w umowie napisane, że wynagrodzenie jest wypłacane do 10go, wypłacali praktycznie zawsze po 10ym, a od listopada czy grudnia wprowadzili, że wynagrodzenie będzie wypłacane do 15go, czyli na konto trafi z ich możliwościami możżeee 21go. Zapytałem (usunięte przez administratora)dlaczego jest taka zmiana, to w odpowiedzi usłyszałem, „że się nie wyrabiają”, czyli z ERY CYFRYZACJI cofnęliśmy się do EPOKI KAMIENIA ŁUPANEGO, gdyby nie wiaderko kawy, oraz bajerka z kim to się spało poprzedniej nocy to by się wyrabiali. f) W styczniu jak i w lutym zostałem skrojony na diecie i to na nie małe euroniaki, a na pytanie dlaczego tak, CUDNA odparła „że wszystko się zgadza” – pewnie jej na waciki brakuje. Co do wyliczeń wynagrodzenia i diety to jest szkoła wysokich lotów, tak czy siak zawsze na minus. g) Podczas rozmów telefonicznych stosują tzw umowę na słowo i traktują tak samo jak umowę pisaną – kpina totalna. „NA SŁOWO” to co najwyżej można się na kawę umówić i to jeszcze należy potwierdzić. Ciekawe czy „NA SŁOWO” pożyczą mi milion €. h) Na kartę EKUZ to można czekać w nieskończoność, po prostu nie chce się czterech liter ruszyć i tyle, z załatwieniem kindergeld czy klasy podatkowej jest tak samo. i) Gdy w końcu doszło do poinformowania mnie o tym, że firma wypowiada mi umowę to (usunięte przez administratora)nie miała odwagi mi tego powiedzieć osobiście, tylko przez jakiegoś typka. Oczywiście dodał też, że (usunięte przez administratora)poszła wcześniej do domu, z powodu złego samopoczucia. A najśmieszniejsze jest to, że jakąś godzinę po tej rozmowie otrzymałem od niej maila z wypowiedzeniem, pewnie w domu pracuje nawet jak jest chora – he, he, parodia, ona i praca. Odradzam pracy w tej agencji jak i pod tą (usunięte przez administratora) koordynatorką, lepiej dać sobie spokój i nie zawracać sobie głowy przynajmniej nie będziesz pracowniku zlewany i okłamywany, że wszystko jest SUPER CACY. A teraz kilka słów do ciebie (usunięte przez administratora)napiszę to tak samo jak kiedyś ci powiedziałem i na prawdę nie życzę ci źle: „jak będziesz tak dalej robić, to w końcu sama wylądujesz w Niemczech”. Co mi odpiszesz, że kilka razy zebrało ci się ode mnie przez telefon, gdyż ja nie wiem za co dostałaś to odpowiedzialne stanowisko, mogę się tylko domyślać. Skoro jesteś koordynatorką to powinnaś pilnować, dbać i załatwiać sprawy o które proszą cię pracownicy, czyli w końcu wzięłabyś się do pracy, a wtedy nikt by nie wydzwaniał do ciebie z pretensjami, że coś jest nie halo, a wiedz o tym, że zwykli ludzie też potrafią liczyć.

Tak12Nie
władysławDWR
@ABCXYZ

zgadzam sie nie polecam agencji maja oferty pracy takie gdzie nikt normalny nie bedzie robil szkoda czasu na nich

Tak8Nie1
daro
@władysławDWR

akurat pracuje u nich 3 miesiace i mi to odpowiada. Jak nie pasuja warunki to nie jedz, a nie oceniasz innych.

TakNie4
@daro

COZ!!!! to nie jest takie proste jakby sie wydawalo... obietnice i umowa jest tak zrobiona ze nie ukazuje tego co mozna zastac na miejscu wiec podejmowanie pracy jest ryzykowne... teraz to wiem, jednak nie spodziewalem sie ze bedzie tyle przeklaman ktore sprowadzaja te oferte do nieoplacalnej... np... dojazd do pracy do 10km w 4 osoby i dzielenie kosztow na wszystkich, a tu zonk i podzial na 2 grupy ktore musza dojechac 70km w jedna strone wlasnym autem i koszt dojazdu i amortyzacji dzielony na 2 osoby... dodatkowo informacja o osobie ktora rozmawia po niemiecku i bedzie dostepna na budowie, hmmm tylko ktorej !!!!!! jesli by udzielili by wszystkich tych informacji to do pracy pojechali by nieliczni bo kazdy normalny czlowiek kalkuluje oplacalnosc...

magda
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.
Kandydat

czy pracował ktoś przy czekoladkach i wiórkach kokosowych ? proszę o info.

katie01
Kandydat

Witam czy jest ktoś może w mieście Sassnitz na sprzątaniu hotelu? Proszę o opinie

truskawka 32
@katie01

Ja tam pracowałam ale musiałam zjechać do Polski. Hotel sam w sobie fajny można tam pracować dużą ilość godzin , niestety praca jest także w weekendy więc jak ktoś chce pracować od poniedziałku do piątku to zapomnijcie. Praca w miarę spoko sprząta się i tyle więc nie trzeba mieć jakiś wielkich umiejętności. Zakwa blisko więc luz. Stawka mogła by być wyższa ale jak się nie ma co się chce to się lubi co się ma :) ogólnie mogę polecić.

Delegowanie

Po dwóch latach od przegłosowania w Parlamencie Europejskim 30 lipca 2020 roku zaczęła obowiązywać kontrowersyjna dyrektywa o delegowaniu pracowników. Polskie firmy, które oferują usługi w innych państwach UE, muszą już wypłacać swoim pracownikom wynagrodzenia według zasad państwa, na którego terenie ci pracownicy wykonują zadania , a jeśli praca za granicą przeciągnie się powyżej 12 miesięcy, firmy będą ponadto musiały zapewnić im wszystkie warunki zatrudnienia wynikające z lokalnych przepisów. Nowa dyrektywa ogranicza możliwość delegowania pracowników do 12 miesięcy z możliwością przedłużenia tego czasu o sześć miesięcy na podstawie "uzasadnionej notyfikacji" przedstawionej przez przedsiębiorcę władzom państwa przyjmującego. Po tym okresie pracownik będzie objęty prawem kraju przyjmującego. Dla polskich przedsiębiorców wysyłających pracowników do krajów zachodnich będzie to oznaczało wyższe koszty. Obecne przepisy wymagają bowiem, by pracownik delegowany otrzymywał przynajmniej pensję minimalną kraju przyjmującego, ale wszystkie składki socjalne odprowadzał w państwie, które go wysyła. Zmiany przepisów w tej sprawie przewidują wypłatę wynagrodzenia na takich samych zasadach, jak w przypadku pracownika lokalnego.

Ilona

Czy na forum jest ktoś obecnie zatrudniony w firmie? Napiszcie proszę jak wygląda atmosfera w East Power we Wrocławiu. Wiarygodne opinie dotyczące pracy w danej firmie to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Tak41Nie

Nowa
@Ilona

Odradzam, chyba ze chce pracować jak w kołchozie !

Tak3Nie

serena
@Nowa

to znaczy? rozwiń proszę

Pracownik Olwroclaw
@serena

Tak pracuje. Fajny zespół. Dużo pracy. Praca na wysokich obrotach. Ale Lubię to co robię, tak więc praca w tej agencji sprawia mi przyjemność. Cieszę się z tego, że ludzie którzy zarabiają marne grosze w PL mogą zarabiać znacznie więcej na ternie Niemiec - dzięki naszej pomocy. Załatwienie i wysłanie do pracy pracowników to ogrom pracy - pracuje nad tym sztab naszych ludzi koordynatorów, rekruterów, kadrowych. Kierownik sam czuwa nad jak najlepszą jakością obsługi, co czyni tą agencję unikatową i na wysokim poziomie. Przechodzimy liczne szkolenia z zakresu sprzedaży i usług HR

Rl_bert
@Nowa

Chyba nie pracujemy w tej samej firmie. @Nowa - East Power Agencja Pracy to dobre miejsce do pracy dla ludzi, którzy chcą się rozwijać, pracować w międzynarodowym środowisku oraz lubią wyzwania. Trzeba przyznać, że wysyłanie pracowników do Niemiec, kontakt, koordynacja organizacja pracy wymaga serca i dużego zaangażowania Zespołu - Rekrutera, Koordynatora. Takich ludzi mamy w zespole oraz takich pracowników szukamy - zaangażowanych, otwartych oraz "z duszą" i jak ten portal ma być pomocny oraz jeżeli są tutaj również potencjalni przyszli pracownicy w Agencji to miło by było jakbyśmy mogli utrzymać taki poziom :)

Tak1Nie1

@Rl_bert

Rozumie że zamierzenia są dobre i nie zawsze jestescie w stanie wszystko kontrolować, jednak posiadacie koordynatorów którzy powinni przykładać więcej uwagi do miejsca zamieszkania i sprawdzania pracodawcy.. następnym problemem jest zatajanie faktycznych informacji potrzebnych do wykonywania danej pracy.. Np.. rzetelnych informacji o dystansie miejsca pracy od miejsca zamieszkania, wprowadzenie w błąd że język jest nie potrzebny i że ktoś z językiem jest na miejscu a to nie prawda, przynajmniej w moim przypadku.. umowy są tak skonstruowane aby potencjalny pracownik musiał dopracować tydzień zanim zrezygnuje, gdyż prawdopodobnie posiadacie wiedzę że możliwe jest że gdy zobaczy prace i warunki mieszkalne to w 1 dzień zrezygnuje.. stąd też wpisane w umowę są kary za porzucenie pracy przed opracowaniem tygodnia.. wiele jest niejasności w waszych ofertach i osobiście dałem się złapać, więc mam prawo być rozczarowany i negatywnie nastawiony do usług waszej firmy

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o East Power sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

East Power sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 72 ocen.