Opinie o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy. Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy East Power sp. z o.o., i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie East Power sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Orangen

Trzeba się upominać o własne pieniądze. Inaczej ci wypłaty nie prześlą, ani jednej wypłaty na czas... Myślą, że zrobią z ludzi głupków. Porażka. Nigdy więcej tej firmy.

Ilona

Czy na forum jest ktoś obecnie zatrudniony w firmie? Napiszcie proszę jak wygląda atmosfera w East Power we Wrocławiu. Wiarygodne opinie dotyczące pracy w danej firmie to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

zator

Witam, dostalismy z narzeczona propozycje pracy przy rybach z tej firmy. Miejscowosc na mapie widze spoko, wysepka, będzie fajnie. Ale zaczalem czytac te komentarze to już nie wiem co myslec. Pani Dominika z Wroclawia przedstawila mi to tak: Godziny pracy po 8 godzin, praca stojaca. Można brac nadgodziny. Zarobek na czysto 1300 euro już po odliczeniu mieszkania 200 euro. Za paliwo zwroty po miesiącu przepracowanym. Dojazd na wlasny koszt. Bez jezyka. Ktos się odniesie?

Olaf

Miałem pewne obawy czytając komentarze tutaj, ale jest 10, wynagrodzenie na koncie, wszystko się zgadza. Fakt praca ciężka i niemcy strasznie gonią, ale jak chce się zarobić to trzeba pobiegać. Miałem jeszcze na tyle szczęścia, że trafiła się fajna ekipa z firmy

jkub Nowy wpis

Ta firma powinna już dawno nie istnieć, kłamcy, brak wyplaty na czas kwatery nie nadajace sie do przebywania. Stracisz więcej niz zarobisz, nie polecam!!!

J.K Nowy wpis

Nie polecam lecą w ch** ze wszystkim

Andrzej Nowy wpis

Nie polecam, nic nie jest tak jak mówią, (usunięte przez administratora) jednym slowem

Mirosław Nowy wpis

Po całym miesiącu pracy zarobiłem 1500 euro netto na rękę. Jak na pracę w zakładzie produkcji i 8 h pracy dziennie przy pakowaniu lekkich przedmiotów myślę że jest to spoko. Na pewno na plus jest też zakwaterowanie. Potrącają jedynie 200 euro. A jak pracowałem w niemieckiej agencji to kwatera kosztowała nas 600 euro. Ja osobiście nie widzę żadnych korzyści z umowy niemieckiej dlatego już szusty miesiąc pracuje na polskiej umowie z tą agencją

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie East Power sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK TARTAKU? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marek No

Witam, dziękuję za polecenie agencji. Praca przez ta agencje to czyta przyjemnosc. Dodatki, wypata wszystko sie zgadza i na czas. Jestesmty zadowoleni i polecamy dalej, dziękujemy

Wiola

Jestem zadowolona pracuje przez agencje wszystko gra wedlug ustalen

Wojtek

Polacam ta agencje, wspolpraca uklada nam sie bardzo dobrze

Wrona

Wakacje to to nie są, ale praca wedlug ustalen. Wszystko sie zgadza, jest duzo godzin, wyplaty na czas

Wioletta

Dobrze się pracuje, jasne warunki umowy, wysoka stawka, wszystko idzie dogadac z ta agencja, mieszkanie na wysokim poziomie, dobre warunki pracy i mieszkania

Tomasz Myt

Pracuję razem z żoną już ponad pół roku na produkcji przez tą agencje - bardzo sobie chwalimy, wyplaty na czas, praca nam odpowiada, kwatera blisko zakladu, w dobrym standardzie, kontakt z koordynatorem bardzo dobry

Lola
@Tomasz Myt

Na jakiej produkcji pracujecie ? Bo my jedziemy od poniedziałku na produkcję ciastek

Jola

Dobrze się pracuje z ta agencją. Pieniążki są na czas. Możliwości dużych godzin, wysokie stawki. Kontakt z koordynatorka bardzo dobry. Polecam

Kasia

Mają dobre stawki, wynagrodzenie przed czasem, jak dla mnie bardzo dobra firma, polecam.

Karol
@Kasia

Dobre stawki to znaczy jakie? Bo dla jednego 2500 to już będzie super, a inny będzie kręcił nosem na 4000, więc może powiesz jaka to kwota?

Mikołaj

Polecam. Agencja naprawdę warta uwagi. Bardzo dobry kontakt z nimi, nie ma problemu by się czegoś dowiedzieć. Wypłata zawsze się zgadza.

Magda

Polecam, wypłaty na czas

Jarek
Kandydat

Mój wyjazd był odwoływany kilkakrotnie z różnych bardzo naciąganych powodów (raz było to kilka minut przed wyjazdem). Przy ostatnim odwołaniu dowiedziałem się, że mam pracować na innym stanowisku niż mi to trzy osoby z agencji obiecały więc podziękowałem za dalszą współpracę. Wysłałem maile ze skargą na którego od kilku miesięcy nikt nie raczył odpisać nawet, że jest mu przykro. Szkoda że straciłem przez bałagan i niekompetencję tej agencji 2 tygodnie i poniosłem koszt niepotrzebnych badań lekarskich i nie usłyszałem nawet słowa przepraszam. Dla mnie takie traktowanie ludzi to amatorka. Zdziwiłem się, że East Power ma tyle pozytywnych opinii i większość z nich wygląda na fikcyjne opinie.

m.z.k.p.sz.p.p.k

Niestety moja opinia na temat tej firmy jest negatywna wręcz ostrzegam przed wybraniem się do pracy od nich. Na początku przez telefon wszystko było okej pani Monika obiecywała gruszki na wierzbie, wszystko było przedstawione w samych superlatywach. Miał być domek dla 4 osób (pojechałam ze swoim chłopakiem oraz z parą znajomych własnym samochodem) kwatera, blisko zakładu pracy, wyposażenie AGD naczynia itp. Dzwoniliśmy, dopytywaliśmy czy aby na pewno będzie pełne wyposażenie domku. Pani nawet uniosła się, ze powtarzała, że będzie. Dzień przed wyjazdem zadzwoniła pani koordynatorka niestety nawet się nie przedstawiła, powiedziała, ze wyślę SMS z adresem kwatery i tak się stało. Po wyszukaniu w Google Maps trasy wyszło, ze do pracy musimy dojeżdżać jednak 30km a nie jest to kilka kroków. Gdy juz dojeżdżalismy na adres zakwaterowania pani koordynatorka wysłała adres zakładu pracy i na którą mamy być w następny dzień. Adres pracodawcy nie zgadzał się z adresem na umowie i wyszło, ze będziemy musieli dojeżdżać 100km do pracy w obie strony własnym samochodem za swoje pieniądze gdzie zapewnienia były inne. Kwatera to była tragedia, zwykła melina bez podstawowych naczyń. Po podwórku latały szczury. Mieszkali tam ludzie śniadej karnacji (Turcy, Pakistańczyki itp) podejrzanie się zachowywali nikt nam o nich nie powiedział nawet nie wspomniał a to miało bardzo duże znaczenie, mieszkali tam sami mężczyźni i padały teksty od nich typu „to nie jest miejsce dla dziewczyn/nie radzimy dziewczynom tu mieszkać ”to było przerażajace, jak mieliśmy sie czuć bezpiecznie po takich tekstach. dodam, ze na miejsce kwatery przyjechała Turczynka, która nie potrafiła rozmawiać po angielsku a po niemiecku tylko troszkę, zostaliśmy pozostawieni sami sobie. Puściły nam nerwy i dzwoniliśmy do koordynatorki a ta tłumaczyła się, ze ona jest tylko od tłumaczenia niemieckiego w tej firmie po czym powiedziała, ze jak nam nie pasuje to możemy zjechać do Polski i zjechaliśmy. East Power naraził nas na duże koszty: badania, paliwo itp juz nie mówiąc o stresie, który nam zapodal. A to wszystko dlatego, ze nie potrafią mówić konkretnie 0 profesjonalizmu. Wszystko jest robione na ostatnia chwile. Mieszkanie nawet nie zostało sprawdzone przed naszym przyjazdem tragedia, serdecznie nie polecam.

@m.z.k.p.sz.p.p.k

Czyli od czterech lat nic się nie zmieniło. W moim przypadku kwatera była ok, tyle że nie opłacona ???? Trzeba było się namordować żeby z chałupy nie wyrzucili. "praca dwa kroki...." w butach siedmiomilowych. Najlepsze, że firma w której miałem pracować potrzebuje kogoś biegle mówiącego po niemiecku. Podsumowując Badania Podróż w dwie strony Tydzień oczekiwania na nowy kontrakt 1300 PLN w plecy Generalnie (usunięte przez administratora). Py

Pracodawca
@m.z.k.p.sz.p.p.k

Dzień dobry, chcielibyśmy zaakcentować, że zapewniamy kwatery w normalnym standardzie, pokoje są maksymalnie 2-osobowe, mają dostęp do prywatnej łazienki i wspólnej kuchni. W większości przypadków są to pokoje w domkach lub mieszkaniach, czasami mieszkają w nich pracownicy również innych agencji. Nie mamy i nie chcemy mieć wpływu na narodowości, które zamieszkują wynajętą kwaterę, jesteśmy dalecy od rasistowskich komentarzy. Na wyżej wymienionej kwaterze nocowali już inni nasi pracownicy (również pary) i ich relacja jest kompletnie inna. Od początku mieliście Państwo zapewnioną opiekę koordynatora, pilotowanie przez czas przejazdu, kontakt z właścicielem kwatery do późnych godzin wieczornych. Opieka obejmowała również tłumaczenia na język niemiecki, gdyż żadne z Państwa nie znało tego języka. Zapewnialiśmy, że gdyby kwatera w jakimkolwiek stopniu nie odpowiadała Państwu, to zmienimy ją w ciągu 2 dni, na co otrzymaliśmy odpowiedź, że na pewno to potrwa nie 2 dni, a 2 miesiące. Rozmowa z koordynatorem z Państwa strony była prowadzona w sposób agresywny, wulgarny, padały wyzwiska. Po otrzymaniu informacji, że Państwo nie chcą na tej kwaterze zostać (godz. 21.00) i że miały miejsce jakieś podejrzane zachowania ze strony innych lokatorów, skontaktowaliśmy się z właścicielem kwatery z prośbą o doraźną pomoc i zmianę kwatery na te 2 dni. Właściciel zareagował błyskawicznie, podjechał na kwaterę, ale Państwa już tam nie było, mimo, że otrzymaliście informację, że do Was jedzie. Z Państwa strony nie było żadnej woli współpracy. Finalnie wyszliśmy Państwu naprzeciw akceptując Wasz zjazd do Polski bez poniesienia żadnych dodatkowych obciążeń finansowych, które my jako firma musieliśmy ponieść. Dodatkowo nasz koordynator był atakowany ciągłymi telefonami ze strony mamy jednego z Państwa – zarówno w dniu zdarzenia, jak i następnego dnia. Podeszliśmy do Państwa dojrzale i z szacunkiem. Z naszej strony oczekiwaliśmy jedynie takiego samego podejścia, które niestety nie zostało odwzajemnione. Reasumując – zrobiliśmy wszystko, aby wyjść Państwu na przeciw w kwestii zakwaterowania, organizacji pracy, a finalnie zezwoleniu na zjazd bez żadnych konsekwencji. Niestety Państwa postawa roszczeniowa i brak chęci współpracy w sytuacji tymczasowej niestety uniemożliwiły realne podjęcie współpracy. Przykro nam jedynie, że wysiłki całego zespołu, który czuwał nad Państwem zostały w ten sposób odebrane.

m.z.k.p.sz.p.p.k
@Pracodawca

Jezeli współpraca byłaby realna to byśmy zostali bo nie jechaliśmy na wycieczkę do Niemczech i spowrotem ale po tylu kłamstwach juz nie wiedzieliśmy czego sie spodziewać wiec pojechaliśmy. Nie róbcie sobie jaj z ludzi juz nie jeden sie na was naciął ale myślałam, ze to tylko opinie. Jakby cos było uzgodnione juz mniejsza z tym mieszkaniem ale 100Km do pracy?I proszę mi tu nie pisać o rasizmie bo jestem ostatnią osobą, która nią jest widząc jak oni sie zachowują przestraszyliśmy sie. Ciekawe czy by panie z agencji chciały tam mieszkać :) wątpię. Bo lepiej wystawić kogoś na silny stres i oczekiwać, że ktoś zostanie bo juz „nie ma wyjścia”. Nic nie da sie z wami wyjaśnić bo nigdy to co robicie nie jest waszą winą tylko pracownika, który wydaje kasę stara sie a na sam koniec zostaje bez niczego. Może nie zdajecie sobie sprawy ale ludzie nie wydają grubych tysięcy zeby sie powkurzac.

K
@Pracodawca

W kwaterze nie było prywatnych łazienek. Były współdzielone z całym domem. Wcale nie było gwarancji, ze po tych 2 dniach zostałaby znaleziona nowa kwatera. Zostało nam to przedstawione jako "dołożymy wszelkich starań, ale ostatecznie nie wiemy, czy się uda, jak nie to możecie wracać do Polski". Zapewnienia z państwa strony były również jeżeli chodzi o odległość kwatery od miejsca pracy. Nie było mowy o żadnych 100 km dziennie. Koszty dojazdu do pracy zrównoważyły by zarobki. To nie jest w żaden sposób opłacalne. Już raz firma zawiodła nasze zaufanie, więc czemu mielibyśmy zaufać drugi raz?

@Pracodawca

Jesteście bandą złodziei i kłamców, tyle w temacie. Nie pisałbym tego, gdybym nie miał z Wami do czynienia. Dziwię się, że jeszcze macie klientów na te obiecanki. Ludzie obudźcie się. Są agencje, które naprawdę potrafią sobie poradzić. Ta firma ????

@K

Nie ma co się rozpisywać. Niestety nie mam nagranej rozmowy z Katarzyną, czy jakąś inną Hermenegildą. Ale fakt jest taki, że po przejażdżce do Niemiec po nic, i powrocie do domu napisałem negatywnie na temat ww agencji krzak. Upominałem się o zwrot kasy za te wczasy na portalu, w którym się obecnie znajdujemy (gowork.pl) Po kilku dniach zadzwoniła do mnie Jedna albo Druga, i powiedziała, że w zamian zwrotu moich kosztów, mam usunąć mój negatyw. Moja kasa stracona, dlatego strzeżcie się ludzie przed tym czymś zwanym firmą, czy agencją. Pozdrowionka ????

Andrzej

Witam wszystkich, po około sześciu miesiącach pracy w firmie east power postanowiłem podzielić się z wami moją opinią na temat tej agencji. Kwestia najważniejsza dla każdego kto jedzie do Niemiec czyli wynagrodzenie. Za miesiąc czasu zarabiałem między 1200 a 1500 € po odliczeniu kwatery czyli na rękę. Czy dużo czy mało to już niech każdy oceni. Wynagrodzenie w terminie do 17 dnia każdego miesiąca było na koncie. Wypłacane w EUR. Ludzie, którzy narzekają na koszty kwater, często próbowali szukać coś na własną rękę. Jednak po zorientowaniu się w cenach (500-600 EUR/msc) szybko wracali do east power i byli zadowoleni że agencja potrąca tylko 200 EUR. Warunki pracy - oczywiście zakład zakładowi w Niemczech nierówny. Podczas mojej współpracy z agencją pracowałem w dwóch zakładach. Przed korona wirusem był to zakład przetwórstwa rybnego. Warunki pracy bardzo dobre pomimo moich obaw nie było nawet czuć za bardzo ryby. Drugim zakładem było centrum logistyczne w którym pracowałem na załadunku paczek. Plusem tego projektu była większa liczba godzin. Kontakt z agencją - Nie mam co do tego żadnych zastrzeżeń. Kontakt z koordynatorem był w zasadzie zawsze bezproblemowy. Pozdrawiam serdecznie Panią Izę. Negatywne opinie - dlaczego niektórzy mogą źle ocenić tą agencję? Podczas dotychczasowej mojej współpracy z agencją która jak już wcześniej wspomniałem trwa sześć miesięcy spotkałem około 30 osób które wyjechały z tą agencją a następnie zostały zwolnione/uciekły/zwolniły się. Jakie były powody? W większości przypadków zbieżne: czyli alkohol libacje, bijatyki, kradzieże, L4 po pierwszym tygodniu pracy i inne patenty naszych kochanych rodaków. Po samym czytaniu niektórych komentarzy jestem w stanie ustalić kto je pisał :) Pan który pisze że został (usunięte przez administratora) i nie dostał wynagrodzenia a ja przypominam sobie jak leżał pijany na kwaterze to po prostu nie wiem czy się śmiać czy płakać. Podsumowując ten kto jedzie z tą agencją do PRACY - będzie zadowolony. Ten kto jedzie na MELANŻ/LIBACJĘ/ ŁATWE L4/ DARMOWĄ KWATERĘ/ - będzie niezadowolony. Andrzej F.

Nie tylko
@Andrzej

Nie tylko pijacy piszą negatywne opinie. Jakość kwater to jakiś żart. Kłamstwa agencji na porządku dziennym. Agencja zarabia na kwaterach, da się załatwić w Niemczech mieszkanie za rozsądną cenę, szczególnie w grupach lub w parze. Kwatery EP to zwykłe meliny i tyle

Paczenko

Chciałbym się zapytać jak wygląda praca przy regipsach przez ta agencje?

Radek
@Paczenko

Polecam pracę, akurat pracuję z ekipą jako budowlaniec. Wszystko jest dobrze

Kwatera
@Paczenko

Jak sobie sam załatwisz mieszkanie to można, agencja załatwia nkeoplacone mieszkanie o najniższym standardzie, za które pobiera 200€

Dominick K

Ja dość krotko pracuje pod ich brandem ale z ich strony naprawde nie ma problemu robię swoje nie klne do sluchawki z pretensjami gdzie moje 25 e za badania itp a sa i tacy .potrzebowalem na szybko kasy byla tego samego dnia w mojej kieszeni,bylo cos nie tak z pracodawca po rozmowie sie to zmienilo o 180 stopni,Praca w niemczech to nie holandia ,trzeba miec checi i wiedze jak cos robic i byc efektywnym.Pani Iza ?no nie moge slowa zlego powiedziec ale napewno moge powiedziec o pracownikach ktorzy nie ukrywając walą agencje w ch... Oraz niemieckiego pracodawce ja narazie jestem bardO zadowolony kwatery naprawde w przepieknych miejscach jest co zwiedzac cicho spokojnie jak ktos ma cel napewno nie pozaluje a jak ucieka przed praca do niemiec bo mysli ze zarobi i polezy to nie tedy droga.

Marek
@Dominick K

Bardzo konkretna opinia i rzetelna, doskonale się zgadzam

stachu
@Dominick K

ocho, ludzią z biura znowu kazali pisac pozytywne opiniee

Skoro
@Dominick K

Skoro obiecują że oddadzą za badania to nie dziwię sie, że ludzie klną do słuchawki, kiedy nie dostają obiecanych pieniędzy. Firma robi ludzi w (usunięte przez administratora) a ty jeszcze ją Bronisz.

Jacek

Zawsze cala wyplata wszystko sie zgadza. wedlug godzin i umowy, pracujemy w pięciu i u wszystkich nas wszystko mamy na czas i sie zgadza, pracujemy juz ponad 4 miesiace, kontakt z biurem dobry, wystarczy tylko chciec pracowac, nam akurat jest bardzo dobrze

Tak
@Jacek

Chcieć pracować nie wystarczy. Trzeba jeszcze chcieć wytrzymywać skrajne warunki mieszkalne i brak pewnych informacji

Zostaw merytoryczną opinię o East Power sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

East Power sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 215 ocen.
East Power sp. z o.o.