3 Dodaj opinię
3 61 191 5 1

Opinie o East Power sp. z o.o.

Lakiernia :D
Nazwa działu: Handlowy

a Ja zadnego problemu nie miałem Fakt były pewnie nie jasnosci ale kazdy w miare czasu mi je wyjasniał sumiennie nocleg miałem prace miałem nawet gdzy rezygnowałem firma mi poszła na reke wiec ze szczerym sercem polecam i prosze sie nie sugerowac opiniami tylko samemu sprawdzic bo sa tam ludzie kompetentni i uczciwi . pozdrawiam całe biuro z wrocławia i dziekuje za Cierpliwosc!! :)

Tak8Nie9
Mister MIGMAG

Robiłem u nich w branderburgu w zeszlym roku i było ok. Teraz wracam czy kos z tad jedzie? Pozdro miro.

Tak5Nie
Władek
Nazwa działu: Finanse

Byłem na 1 projekcie, gdzie naprawdę wszystko super. Pojechałem z nimi na drugi i nie było już tak kolorowo, zgłosiłem swoje obiekcje do koordynatora i przerzucili mnie na inny. Obecnie jest wszystko ok. Ludzie z którzy pracują tutaj już rok, pokój trafił mi się jedynka, wynagrodzenie też. Widać, że firma docenia pracowników, którzy się już sprawdzili i mają pierwszą umowę za sobą.

Tak7Nie
Olaf

Miałem pewne obawy czytając komentarze tutaj, ale jest 10, wynagrodzenie na koncie, wszystko się zgadza. Fakt praca ciężka i niemcy strasznie gonią, ale jak chce się zarobić to trzeba pobiegać. Miałem jeszcze na tyle szczęścia, że trafiła się fajna ekipa z firmy

Tak9Nie
Jedrzej Nowy wpis

Firma która (usunięte przez administratora) ludzi...za 7 dni przepracowanych po 12h dziennie jako wykwalifikowany hydraulik otrzymałem 360 zł przelewu ???????? a za 6 noclegów zapewnionych przez tą firmę potrącili rzekomo z wypłaty ok 3200 zł tak się prezes tłumaczył skąd tak niską wyplata...Ostrzegam !! Omijać szerokim łukiem !! Proszę poszukać kto jest prezesem tej firmy i poczytać o nim...przekretas jakich mało...same sprawy w sądzie ma i to nie tylko za tą firmę... Pozdrawiam !!

Karol Nowy wpis

Mniej niż zero. Po prostu banda złodziei i oszustów!!! Nie wysyłają pieniędzy.

Stefan Nowy wpis
@Karol

Ja tam pracowałem z nimi jako pomocnik budowlany i nie miałem żadnych problemów jesli chodzi o wyplaty. Moglem tez zawsze liczyc na pomoc w razie pytan.

berta Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Czy pracował ktoś lub pracuje na pakowaniu ciasteczek okolice Lipska?możecie się podzielić informacją jak tam jest i jakie mieszkanie.

Dziku

Dobry hajs, fajna praca, ładne Panie w biurze- mocne 5/5

Malina
Nazwa działu: Handlowy

Wspolpracuje z nimi juz od ponad pol roku i bywa roznie. Raz na kwaterze trafiaja sie luksusy, a raz prl- wszystko zalezy gdzie sie trafi. Najwazniejsze, ze kasa sie zgadza. Raz trafil mi sie jakis koslawy przelew, ale temat wyjasniony w ciagu tygodnia i nie robili problemow.

Spawacz

Polecam ta agencje, pracowalem u nich jako spawacz, mimo wielu nie za ciekawych opinii na temat tej firmy spróbowałem i nie zawiodlem sie. Zakwaterowanie w dobrym stanie blisko miejsca pracy. Trochę dużo papierów do podpisania na poczatku ale zawsze można liczyć na pomoc kadrowej.

Janek

Pracowałem u nich dwa miesiące, wszystko ok. Gdyby nie powrót na studia to pewnie został bym na dłużej

Pracownik Roku
 Rekomendacja

Od niedawna dla nich pracuję i cenię sobie tą współpracę. Niekiedy działają na "wariata" jak się coś dzieje, ale to im na + bo nigdy nie zostawią człowieka samemu sobie. Na pewne rzeczy trzeba niestety swoje wyczekać, ale takie uroki jak chce się papierki. Co do współpracowników to bywa różnie, zależy na kogo się trafi. Jeśli jesteś pijusem to nawet nie wyjeżdżaj, zauważyłem, że agencja od razu takich wywala z karami finansowymi, przez co po pewnym czasie zostają sami normalni ludzie w pracy, ale co pijoki napsują nerwów to ich. Podsumowując, jak to praca dla agencji - zawsze są jakieś perypetie, ale ta jest jakoś wyjątkowo ludzka i uczciwa (mimo 1 dniowego spóźnienia z wynagrodzeniem). Ogólnie polecam.

BogatyAdam
Nazwa działu: Handlowy

Wziolem u siebie w pracy bezplatny urlop i pojechalem z nimi na kilka miesiecy odlozyc nieco hajsu. Misja zakonczona sukcesem, kasa bardzo dobra, kupilem nowy samochod, jedynie kwatera pamietala czasy prl, ale pojechalem zarobic, a nie lezec i pachniec w hiltonie. Ogolnie co potrzebowalem pomogli mi ogarnac, kindergeld, zmiane klasy podatkowej i dodatek finansowy dla kierowcy + za znajomosc niemieckiego. Lepiej brac u niemca 200 euro z kindergeldu niz zebrac od PISU o smieszne 500+. P.S. Panie koordynatorze jak Pan to czyta to luty/marzec chetnie wroce, prosze szykowac dla mnie miejsce, pozdrawiam Adam W.

Tak3Nie3
Nowik
@BogatyAdam

Jakim sposobem zostawiłeś Kindergelt skoro umowa jest Polska podpowiedz to sam skorzystam

Stefan

Pracowałem z nimi jakiś czas temu na magazynie i polecam. Kasa dochodzi na czas a mieszkanie blisko pracy. Jedyny minus to duzo papierów do podpisania.

Myszka
Nazwa działu: Handlowy

Miałam przyjemność pracować w tej agencji jako rekruter. Atmosfera bardzo fajna, jak coś się dzieje można się z każdym dogadać i Ci pomogą w razie czego. Szef też do dogadania. Raz na jakiś czas zdarzają się szkolenia i integracje więc duży plus. Gdyby nie fakt, że z mężem przeprowadzamy się do stolicy to pewnie dalej bym tu pracowała. Serdecznie pozdrawiam :)!

Jarek
@Myszka

Ja jakoś nie miałem żadnych szkoleń kto pisze te bzdury? Pewnie Janusz....

@Jarek

Szanowny Panie Jarku, obawiam się, że żadna osoba o Pana imieniu oraz imieniem Janusz u nas w biurze nie pracowała. Czasem takie pomyłki zachodzą. Mimo to, jeśli jest Pan zainteresowany współpracą zapraszam do kontaktu z działem naszej rekrutacji.

HAHA,DOBREJANUSZ:)
@Jarek

JANUSZ,A ONI NIE SKUMALI:) TAM SAME JANUSZE PRACUJĄ:)

Juliusz Michalak
Nazwa działu: Finanse

Dodam jeszcze,ze co do obiecanych zaliczek po tygodniu 150-200 euro dostałem ja i kolega po 50 euro i to miało nam wystarczyć na około 25 dni do wypłaty,z czego paliwo tankowałem za swoje.Jeszcze jedna zabawna historia,dostałem adres na kwaterę,a ten adres wcale nie istniał, szukałem adresu z dwie godziny chyba już na piechotę wokół bloków i nic,odpowiedzieli mi,ze coś pomylili i dali mi adres u jakiegoś ruska ,gdzie najpierw musiałem pojechać daleko po klucze do kwatery,a później dojechać do kwatery.Fakt kwaterka względna i w miarę urządzona,tutaj się nie przyczepie,ale organizacja to jej wcale nie było,ODRADZAM FIRMĘ,NIE DAJCIE SIĘ PAŃSTWO W MANEWROWAĆ W WYJAZD,BO ZAGRANICĄ MUSICIE RADZIĆ SOBIE SAMI!!! PISZE POWAŻNIE,CHYBA ŻE LUBICIE SURVIVAL,TO WTEDY POLECAM,DUŻO STRESÓW,LATANIA,STRAT SWOICH PIENIĘDZY.Ja na szczęście wziąłem z sobą komputer i zaraz znalazłem inną pracę jak trochę mi się palec wygoił w stoczni w Hamburgu i odkułem się w dwa tygodnie na 1700 euro i pieniądze już miałem jak dojechałem do Polski i teraz odpoczywam w Polsce,zdjąłem szwy z palca i za tydzień ruszam do stoczni dalej w Niemczech (usunięte przez administratora)

@Juliusz Michalak

Szanowny Panie, jako firma pozwoli Pan, że ustosunkujemy się do całej zaistniałej sytuacji, gdyż nadesłana przez Pana wiadomość wymaga sprostowania. Zaliczka w wysokości 200 euro jak najbardziej jest możliwa, ale po przepracowanym tygodniu, a nie po spędzonych 3 dniach w pracy i 2 tygodniach na zakwaterowaniu na koszt pracodawcy, dodatkowe dni na kwaterze nie zostały Panu naliczone ze względu na kontuzje palca o której Pan wspomina. Firma Panu zaufała, wypłaciła zaliczkę już pierwszego dnia, rozliczyła Pana w uczciwy sposób, poniosła dodatkowe koszty, a do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy zwolnienia lekarskiego. Jeśli chciałby Pan wyjaśnić jakieś kwestie to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wizyty w biurze.

TakNie1
zwolnienie lekarskie
@East Power sp. z o.o.

Kto mi miał wystawić zwolnienie,jak nie byłem nigdzie zgłoszony do ubezpieczenia? Kto w tej firmie pracuję?Po jakiej Wy jesteście szkole? Uff,Masakra

Pedro

Odradzam,ludzie dajcie sobie spokoj. To jedna wielka sciema.

Adam
@Pedro

Dlaczego ściema? Ja tam robilem u nich i nie było żadnych problemów. Jedyny minus to dużo papierow do wypelnienia ale kadrowa pomogla w razie problemów.

lolo

Wspolpracowalem z tą firmą. Prace bedziesz miec lepsza gorszą roznie,jak trafisz Koordynator odbiera telefon do 16.00 pozniej jest zonk,lipa Placa którą obiecali i jest na pismie to nie ma,zapomnij o 1600 € lub 1800€ netto ,zapomnij.nie nastawiaj sie na taką kasę. Zwrot kosztow dojazdu do pracy Polska-Niemcy - niema,codzienny dojazd do pracy prywatnym autem - niema. Jak posiadasz auto to firma zaraz zoorganizuje ci komplecik ludzi, nie pytajac wlasciciela pojazdu czy bedzie ich wozil . (usunięte przez administratora) Ja zjechalem z niemiec bo obiecywali duzo na na miejscu zonk. Odradzam .szkoda czasu. Jest wiele firm ktore proponuja umowe o prace a nie umowe zlecenie. A tak na przyszlosc firma eastpower prosze dowozic pracownikow firmowym busem i brac na siebie koszty dojazdu. Kontakt koordynator odbiera telefony 24h lub jest mobilny i codziennie jest z zasiegu reki. Szkoda czasu.uwiezcie

Janek

Pracowałem na montażu okien, wszystko ok

Mati
@Janek

Witam właśnie planuje jechać do pracy na okna Możesz coś więcej powiedzieć na temat tej pracy

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jak często odbywają się szkolenia pracownicze w East Power sp. z o.o.? W ogłoszeniu jakie umieścili 18 września na GoWork.pl obiecują bogaty rozwój, dlatego pytam.

Marek

Bardzo podobała mi się sprawa rekrutacji, chociaż mnie nie przyjęto. Jako nieliczna firma odpowiedziała mi, a to wielki sukces.

Tak1Nie1

Czy macie wiedzę na temat rozmowy rekrutacyjnej w East Power sp. z o.o. i możecie wspomóc osoby poszukujące pracy? Tym bardziej, ze na GoWork.pl pojawiło się 18 września kilka ogłoszeń.

@Pytanie

Jak najbardziej jesteśmy w stanie pomóc. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszą rekrutacją. Często pojawiają się u nas nowe oferty więc warto pozostać w stałym kontakcie.

Zenek

Polecam tą agencje. Ja nie miałem z nimi żadnych problemów. Co prawda bylo troche formalności ale kadrowa pomogła w razie problemów. Mieszkanie blisko miejsca pracy a wypłaty dochodza na czas.

M. Siuda

Pracuje z nimi już 5 miesiąc jako spawacz. Pieniążki się zgadzają, pomoc koordynatora, mieszkanie blisko pracy, wszystko co potrzebne do życia. Polecam pracę z tą agencją. Dobra praca

Honorata
@M. Siuda

To super, że podoba Ci się praca w East Power sp. z o.o. A w jakim miejscu pracujesz? Zastanawia mnie też, czy dojeżdżasz do firmy we własnym zakresie, czy organizowany jest transport, jak to wygląda.

Niezadowolony

Pracownicy Agencji są niekompetentni, nie potrafią wyjaśnić podstawowych kwestii odnośnie wynagrodzenia. Od jednego rekrutera uzyskałem sprzeczne informacje niż od drugiego. W dodatku nie odbierają telefonów, łącznie z koordynatorem. A zwykła delegacja jest dla nich zbyt dużym wyzwaniem logistycznym i organizacyjnym. Odradzam każdemu korzystanie z usług tej Agencji.

Tak19Nie

Niesłuszny
@Niezadowolony

Niestety ale nie zgadzam się z taką bezpodstawną opinią. Pozdrawiam

Tak3Nie1
Mario
@Niesłuszny

Witam serdecznie wszystkich co czytają opinie o tej firmie eastpower jak ktoś chce przygód to najlepszy sposób podpisać umowę z tą firmą ale potem nie płaczcie że pojedziecie i się dowiecie na miejscu w Niemczech że wogóle nie ma pracy i zakwaterowania do tej pory nie odbierają telefonu i do tej pory nie widzę zwrotu kosztów za przejazd i powrót odradzam kazdemu chyba że lubicie być robieni ????

Tak8Nie

@Niezadowolony

Bardzo dziękuję za Pana opinię. Każda opinia, która pomoże nam się rozwijać i poprawić jakość naszych usług jest dla nas bardzo cenna. W celu poprawienia naszej jakości obsługi zatrudniliśmy Panią kadrową, która pomaga wyjaśnić wszelkie kwestie związane z wynagrodzeniem. Odnośnie telefonów, bardzo prosimy o kontakt w godzinach 9-17, gdy nasi pracownicy są w biurze, po tych godzinach kontakt może być utrudniony. Życzę miłego dnia i zapraszam do kontaktu.

Byly pracownik
@East Power sp. z o.o.

Te bajery wciskaj sobie.Wyslaliscie ludzi pod holandie tydzien temu i co.Nocleg byl w baraku na terenie firmy.Stechlizna ,smród itp itd.Potem wyslaliscie na mieszkanie .Owszem bylo ladne ale gole i wesole.Tylko czajnik stal.Szkop przywiozl przyczepe z wystawki starych gratow i jeszcze chcial zeby wnosic .To go wysmialismy.Mial byc dojazd i co .Zero.5 km na roweerze.A firma gdzie niby praca miala byc to porazka i zero pracy.A na koniec straszenie przez anty szefa kara za zjazd.Dzis 15 i gdzie wyplata pytam sie gdzie.Chetnie wrxuce fotki na neta zainteresowanym jakie warunki byly.Gazeta Wroclawska w poniedzialek bedzie miala o czym pisac.Skonczyly sie zarty.Czlowiek czas stracil,kase,nerwy.A paniusie i ekipa z Michalczyka nawet nie oddzwonia i nie przeprosza oni chca przeprosin.Najgorsza agencja we Wroclawiu.Omijac szerokim lukiem.

Romek

Pracowalem dla nich jakis czas temu i polecam. Mieszkanie blisko pracy wyplaty na czas dobry kontakt z koordynatorem w razie jakiś problemów.

DARUNIO
Nazwa działu: Produkcja
@Romek

MAM PYTANKO BZMI TAK WYPŁATY CO MIESIAC CZY SA MOZLIWE ZALICZKI CZY TYGODNIOWKI

@DARUNIO

Szanowny Panie, wynagrodzenie jest wypłacane raz w miesiącu i owszem są możliwe zaliczki raz w tygodniu. W przypadku dalszych pytań zapraszamy do kontaktu.

Michał

Miałam okazje współpracować z ta firma zdecydowanie odradzam Brak wiedzy , brak zaangażowania, umowa nie czytelna , Rekrutacja mówi jedno a na miejscu okazuje się zupełnie coś innego Nie wspomnę o koordynatorze , który tylko karami starszy. Jednym słowem dramat

RomanPL
@Michał

Ja tam nie mialem z nimi problemow. Wyplata przyszla na czas, dobre zakwaterowanie jedynie duzo formalnosci ale mozna bylo liczyc na pomoc w razie problemów.

Adam421

Wyjechalem z nimi jakis czas temu, co prawda duzo formalnosci ale byl dobry kontakt i pomogli w razie watpliwosci. Wyplata tez przyszla na czas polecam.

Iwona

Nie polecam

Potencjalny pracownik

Miałam okazje być zaproszona na rozmowę rekrutacyjną do tej agencji, niestety po przyjściu kontakt z rekruterem umarł, nie odbierał on telefonu i nie odpisywał, szkoda czasu i energii na taką agencje, których mnóstwo w okolicy, rekruter widmo

Tak1Nie2
@Potencjalny pracownik

Miałem podobnie, strasznie długo czekałem na informację zwrotną, bo niby tyle chętnych mieli... ale finalnie odezwali się i dostałem robotę. Zaczynam w poniedziałek i nie omieszkam napisać jak się współpraca będzie układać.

@Tajny Johny

Rozpoczołem prace w robocie wszystko ok. Pierwszego dnia zakwaterowanie strasznie lipne, ale juz je nam zmienili i wszystko gra. Napisze jeszcze jak wygląda sytuacja z wynagrodzeniem jak przepracuje miesiąc.

Tak4Nie
@Tajny Johny

Kasa przyszła na czas, dobry kontakt z koordynatorem ktory pomogl gdy byly watpliwosci w jakiejs sprawie. Serdecznie polecam.

Ewa
@Tajny Johny

Rzadko kiedy ktoś w sposób tak rzetelny opisuje na bieżąco sytuację w pracy. Johny, na jakie wynagrodzenie mniej więcej można liczyć w East Power?

Seba

Pracuje z nimi od jakiegos czasu. Wyplata przychodzi na czas bez zadnych problemów. Polecam.

lolo

Witam. Jade do pracy w magazynie opon w zwickau jako operator wozka widlowego,moze ktos mi napisac jak tam jest ogolne sprawy bede wdzieczny za info

Jasiek
@lolo

Byłem w zeszłym roku, jadę i teraz. Godzinowo bardzo fajnie, hajs się zgadza

Piotr
@Jasiek

Mógłbyś napisać coś więcej o wynagrodzeniu? Skoro pieniądze zgadzają się z tym, co było ustalone w rzeczywistości, to chciałbym widzieć jakiego rzędu można otrzymać pensję. Napisz, proszę, jak to dokładnie wygląda.

@Jasiek

Ile godzin w miesiacu i na jaką kase sie przygotować?

Jasiek
@Piotr

Szło i ponad 2k euro zależnie ile nadgodzin się wyrobiło no i jeszcze czy było się kierowcą.

Piotr
@Jasiek

Dziękuję za odpowiedź. Ciekawi mnie, czy pracownik sam mógł decydować o tym, ile nadgodzin przepracuje w danym miesiącu, czy trzeba było uzgadniać to z pracodawcą? Jestem ciekaw, czy możliwe jest codzienne zostawanie dłużej w pracy, aby zwiększyć swoje wynagrodzenie.

Kriss
Nazwa działu: Handlowy

Dobra robota, kasa też, koordynator spoko, polecam.

Marek

Praca wymagająca dobrze znac niemiecki bo w kraju jak sie pracuje to trudno sie nauczyc pracujac z Polakami a jak jakis niemiec cos chce to ciezko sie dogadac Najwazniejsze pieniadze na czas zawsze dostalem to sprawiedliwi poki co nie zmieniam

Tak2Nie

Zostaw opinię o East Power sp. z o.o. - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie