Actavis Polska Sp. z o.o.

Opinie o Actavis Polska Sp. z o.o.

Act

Teraz trzeba by wejść na stronę Teva i S-Lab bo tam przeszli PM

renoma

Ja to się zastanawiam czy kiedykolwiek będzie można znaleźć u nich zatrudnienie chociażby na customer service adminsitrator. Znam odpowiednio francuski, ale skoro można u nich liczyć na wysokie zarobki to się wcale nie dziwie, że zatrudnienie u nich jest tak opłacalne.

xyz

Bylo dobrze. Plany wysokie, ale przy odrobinie szczescia i ciezkiej pracy mozliwe do realizacji. Niestety czesc managmentu nie nadawala sie do tego stanowiska. Bylo minelo, troche szkoda ze minelo bo ludzie - przedstawiciele naprawde fajni.

Maryjanna

mam pytanie do ludzi z actavisu,czy pracuje tam dalej taka starsza,przy kosci kierowniczka regionalna?Kiedys wspolnie bawilismy sie w hotelu,bylam przerazona ile kobieta w jej wieku (na oko kolo 60 lat) potrafi wychlac wódy!Celowo psze wychlac bo nazwac to piciem raczej bylo by duzym naduzyciem.Wszyscy wasi kierownicy sa tacy wyluzowani alkoholowo??

Nick
@Maryjanna 10.08.2016 06:52

Maryjanna, a ty co księgowa, która wylicza, co kto i za ile??? A może ty jakaś skrzywdzona owieczka (baranek), która próbuje wyżyć się w sieci :)

Janek

A co z repami actavisu? Wielu zwolnili? Leki Tevy pokrywają się z lekami Actavisu wiec po co tyle ludzi do pracy?!!!!

Txt Xyz

Po 23.08.2016 szukaj ewentualnych wolnych miejsc pracy ale już w Teva ( Actavisu już nie ma)może coś bedą potrzebować Actavis dzięki za wszystko za większości dobre (czasem gorsze) chwile , fajni ludzie ( może niektórzy cyniczni) ale wszystko ma swój urok.

Do siedziby Tevy haha

Janek

Napiszcie czy są duże zwolnienia w actavis słyszałem ze zmieniaja siedzibę wiec pewnie zrobili czystkę w biurze

Drak

Miałem wątpliwą przyjemność pracować w tej firmie kilka miesięcy w IT całe szcześci ze znalazłem coś innego bo współpraca a raczej jej brak z tym gościem i jego szefem to jakaś masakra , ale cóż jak się awansuje krewnych i znajomych królika . To tak jest

DRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMAT

kaziuk

najlepsza w Actavis jest pewna regionalna kierowniczka,dobiegajaca pod 60ke notoryczna alkoholiczka ktora nawet na podwojne jezdzi z duzym zapasem gum mietowych....bo niby czosnku sie nazarła.Patologia

Wór

Nie wrzucajcie wszystkich do tego samego wora. Manager Managerowi nie równy. Tyczy się to również Actavisu.

ccc

@xyz a kto odszedł? kogo zwolnili?

xyz

Podobno prawdziwych managerow poznaje się nie po tym jak zaczynają, ale po tym jak kończą. Wygląda na to ze w Acta nie było prawdziwych managerów.....

Mack

Tak dają dwuskładnikowe wynagrodzenie oraz 13-pensję należy tylko złożyć aplikację do działu HR

Txt

Mówiłam o polu

stary

Od sierpnia to się około dziesięć nowych osób przewinęło. Txt jak od tego czasu nikogo nie widziałaś to przyjdź na kawę do drugiej kuchni to zobaczysz ile jest nowych twarzy.

Txt

Teva prowadzi rekrutację... Actavis nie widziałam raczej od sierpnia nikogo nowego.

Czemu najgorsza?

Grzesiek

Najgorsza firma w jakiej miałem nieprzyjemność pracować, całe szczęście przelotnie .

stary

Bo przyjęcia są przez agencje. Dlatego ofert nie ma na stronie. Ale cały czas są zatrudniane nowe osoby. Aplikuj, jak się sprawdzisz to dostaniesz umowę z actavisem.

Do Kaps

Wiesz co to takiego ironia?

ja

W psychologii to się nazywa wsparcie. Aplikuj, aplikuj...

stary

masz rację, zartowalismy z tym przejęciem :) firma się rozwija i ma się dobrze, chcieliśmy Cię przechytrzyć ale jesteś bystry i się nie dałeś :) powodzenia więc i zapraszamy do firmy, wysyłaj cv bo teraz tworzy się u nas dużo nowych miejsc pracy :)

starszy

zgadza się, robimy to co do nas należy czyli sprzatamy biuro, pakujemy rzeczy i dalej nie wiemy co z nami będzie... nie bawimy się w spiski bo wszystko widać jak na dłoni. @monn jakkolwiek dużo nickow nie użyjesz piszac i komentujac własne wiadomości, uwlaczasz nam starym pracownikom myśląc że tego nie widzimy

zibi

starsi pracownicy czyli którzy? zostali już tylko młodzi bo reszta już dawno zmienila pracę. Nie ma takiego stanowiska i nie ma takiego ogłoszenia, od roku tylko pracownicy tymczasowi są przyjmowani.

starszy
@zibi 01.03.2016 18:47

znam kilku starszych pracowników, którzy nadal pracują - do końca. Osiągają takie wyniki jak całe zespoły przedstawicieli i nie przejmują się takim gadaniem jak wasze.

zibi

nie mocno podzielone tylko opinie pracowników vs Twoja...

Do Łukasz

Słyszałeś o tym zeby któraś firma farmaceutyczna przejmując druga nie zwolniła pracownikow? W actavisie tylko 20% osób dostało promesy a reszta czeka na odprawy albo juz cos znalazła . Uważasz ze zbędnym lekiem tylko pod dwoma nazwami do jednego lekarza bedzie chodziło dwóch repow . Mało wiesz o tym rynku.

zibi

Piszesz jakby actavis miał coś do powiedzenia... został przejęty przez teve i tyle. Nie rozrasta się tylko znika, a to różnica. Rozrasta się za to Teva więc lepiej tam aplikuj.

Do Olami

Myślisz ze jak zwolnią 200 osób to po to zeby zrobic miejsce dla Ciebie ? Chyba nie skoro tak mało wiesz o branży ! Nie trzeba byc geniuszem, wystarczy umiejetność obsługi wyszukiwarki, zeby słyszeć o tej fuzji ;)

ja

Bo trzeba czytać po angielsku. Śledź Bloomberga to będziesz na bieżąco.

Antek

Ludzie Actavis został kupiony przez Teve . Nie po to zeby poszerzyć swoje portfolio, a wykosić konkurencje. Przejęcie okrzyknięte najwieksza fuzja w historii farmacji. Wystarczy poczytać wiadomości branżowe. Zatrudniać na pewno noe beda tylko zwalniać bo nie potrzebują dublować ani leków ani ludzi.

Xyz

Actavis został sprzedany wszyscy czekamy na połączenie.

cinek

ale sobie słodzicie. coz z tego ze maja skoro ctavisu juz nie ma.

cinek

no co ty? w jaki sposób nabierze świeżości? Actavis po prostu przestaje istnieć.

zahar

no faktycznie,skoro dla ciebie samochod i telefon to sa dobre narzedzia to masakraskad ty sie urwales czlowieku?To sa standardowe narzedzia pracy repa

ja

Naiwny jesteś jak dziecko i chyba masz niewielkie doświadczenie. Firmy giełdowe to żadne aj-waj, nacisk na wynik aż do absurdu. Actavis został sprzedany. Część generyczną kupiła Teva. Reszta należy do Allergana. Do niedawna w Polsce w zasadzie obecny był tylko biznes generyczny, który znika pod tą marką.

ja

Poczytaj informacje branżowe to będziesz się orientować. Po angielsku znajdziesz wiele informacji, po polsku też pewnie coś. To spółka notowana na giełdzie amerykańskiej więc strategiczne decyzje są ogłaszane.

max, firma przestaje powoli istnieć więc co więcej można Ci powiedzieć ;-)

kto to bumbum?

to znowu MY

Super wiadomość. Kolega BUMBUM dostał wypowiedzenie. Zajmie się teraz hodowlą pudli, świnek morskich i szczurów na pokarm dla pytonów. Życzymy Ci wielu sukcesów. Mamy nadzieję, że trafisz do firmy, w której w końcu ktoś pozwie Cię za gnębienie ludzi. hmmm a może już to się dzieje.... hahahahahahahahahahahaha czy przypadkiem z obecnej a poprzedniej firmy to kolega nie odszedł z tego właśnie powodu? oliwa sprawiedliwa. a firm coraz mniej. a chciałeś zostać generalnym w Actavisie. może jakąś posadę w ministerstwie dostaniesz? zadzwoń - załatwimy Ci coś. Brawo dla izraelskiej firmy. Pozdrowienia dla całego actavisowskiego repostwa.

xyz

zwolnienia - jak będą - to dopiero po nowym roku.... więc nie ma się co martwić na karpia jeszcze będzie ;-)

w jednym tygodniu rozmowa, w drugim praca czyli dość szybko

@xyz 19.11.2015 16:27
w jednym tygodniu rozmowa, w drugim praca czyli dość szybko

a w trzecim zwolnienia grupowe. Powodzenia

była

Jaka renomowana? Z czego ta renoma niby?

xx

nie bedzie ze dzialy tylko ludzie, ogony do ciecia lizidupy zostana, decyzje na bank zapadly

TI

Ten co wie , które działy..???

ten co wie

jasniej ; nie ma actavisu- nie istnieje zostal kupiony i koniec w styczniu teva przejmuje stery, za niedlugo zrobia miejsce niecalej setce a reszta arivederczi

@ten co wie 27.10.2015 21:38

Czy wiesz jakie działy zostaną?

gosc

Czy juz wiadomo kogo zwolnią i kiedy? Czy sa juz jakieś propozycje? Piszcie co wiecie.

obserwator

Wystarczyć śledzić ruchy w banży to będziesz wiedzieć o co biega. Actavis obecnie to Titanic.

@obserwator 21.10.2015 08:25

możesz trochę jaśniej

czlek

zwolnienia sie zaczaynaja

Zostaw opinię o Actavis Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Actavis Polska Sp. z o.o.