Opinie o Actavis Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Actavis Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Actavis Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Actavis Polska Sp. z o.o. w Warszawa

max, firma przestaje powoli istnieć więc co więcej można Ci powiedzieć ;-)

kto to bumbum?

to znowu MY

Super wiadomość. Kolega BUMBUM dostał wypowiedzenie. Zajmie się teraz hodowlą pudli, świnek morskich i szczurów na pokarm dla pytonów. Życzymy Ci wielu sukcesów. Mamy nadzieję, że trafisz do firmy, w której w końcu ktoś pozwie Cię za gnębienie ludzi. hmmm a może już to się dzieje.... hahahahahahahahahahahaha czy przypadkiem z obecnej a poprzedniej firmy to kolega nie odszedł z tego właśnie powodu? oliwa sprawiedliwa. a firm coraz mniej. a chciałeś zostać generalnym w Actavisie. może jakąś posadę w ministerstwie dostaniesz? zadzwoń - załatwimy Ci coś. Brawo dla izraelskiej firmy. Pozdrowienia dla całego actavisowskiego repostwa.

xyz

zwolnienia - jak będą - to dopiero po nowym roku.... więc nie ma się co martwić na karpia jeszcze będzie ;-)

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
xyz

w jednym tygodniu rozmowa, w drugim praca czyli dość szybko

@xyz

a w trzecim zwolnienia grupowe. Powodzenia

była

Jaka renomowana? Z czego ta renoma niby?

xx

nie bedzie ze dzialy tylko ludzie, ogony do ciecia lizidupy zostana, decyzje na bank zapadly

TI

Ten co wie , które działy..???

ten co wie

jasniej ; nie ma actavisu- nie istnieje zostal kupiony i koniec w styczniu teva przejmuje stery, za niedlugo zrobia miejsce niecalej setce a reszta arivederczi

@ten co wie

Czy wiesz jakie działy zostaną?

gosc

Czy juz wiadomo kogo zwolnią i kiedy? Czy sa juz jakieś propozycje? Piszcie co wiecie.

obserwator

Wystarczyć śledzić ruchy w banży to będziesz wiedzieć o co biega. Actavis obecnie to Titanic.

@obserwator

możesz trochę jaśniej

czlek

zwolnienia sie zaczaynaja

ajemes

tą informację łatwo znaleźć w sieci. Kolega Obserwator ma rację: Teva kupiła, owszem ale tylko generyczną część Allergan. To nie musi oznaczać rewolucji w Actavis który chyba jeszcze tak na serio oferty Allergan nie zaczął sprzedawać.

obserwator

Coś Wam się nie pomerdało? Teva kupiła generyczną część Allergana. Z całym Actavisem to chyba nie ma wiele wspólnego?

nina

Teraz to zacznie się ciśnienie,pracujcie,sprzedawajcie, kto lepszy to zostanie...(motywacja)zobaczycie jak regonalni będą" przyspieszać".Nikt nic nie będzie wiedział,mnóstwo spekulacji i plotek i STRACH przed utratą pracy, żadnych urlopów...a na cyklówce pewnie znowu usłuszymy,że nowy zastrzyk kasy ,że wszystko zostaje po staremu ,że nie ma sie czego bać...a i tak pod stołem zrobią swoje....ech życie. Actavis to tonacy statek.

dzido

Teva kupiła Actavis a miało być tak stabilnie...Actavis taki bogaty,największy,stabilny po ostatnich restrukturyzacjach. oczy nam się mydli tymi pierdołami.Ciekawe kto zostanie w Tevie,a kto w Actavisie np.w Lublinie???,bo są takie ciekawe mariaże?? może zmieni się wkońcu, bo ile można słuchać,że się region ciągnie w dół.Dół był zawsze bo i co mozna zrobić bez budzetu,bez materiałów,bez niczego,z pustego i Salomon nie naleje...i przyszła Teva i posypią się ludzie najpierw góra ,potem dół (jak zawsze w takich wypadkach).Cóż trzeba szukać pracy,wszędzie to samo ale może stabilniej.Od września maja być jakieś ciekawe wakaty w firmach...trzeba uciekać.

Ivona

w końcu ktoś się zabrał za swojego kierownika i nagrał jego "polecenia służbowe". już niedługo bomba wybuchnie...

TI

GRYF ja bez tych rzeczy mam wyniki (może 1 produkt kuleje)ale nawet w słabych miesiącach śpię spokojnie POPROSTU PRACUJĘ DLA RODZINY i dla Siebie nie dla Firmy i nie liczę już na pochwały ...motywacje sama się motywuję. Myślę, że wszędzie znajdą się jacyś nieuczciwi ale to droga do nikąd nie warto. PS drobna uwaga nie widzę możliwości opłacalności działań z wykupywaniem własnych prod. bo ani budżetu na to a nie premii???

text

Act..nawyki dyktatorskiego zarządzania, można zapomnieć o wprowadzaniu przywództwa angażującego, czyli takiego, w którym pojawia się element szacunku dla ludzi i szacunku dla siebie "na dyrektora powołuje cię rada nadzorcza, ale na lidera - serca i umysły ludzi" cyt. Santorski. Żeby zostać autorytetem dla pracowników, trzeba być sobą. Ale żeby móc być sobą w roli lidera, trzeba być kimś. Jak jesteś marny, to wyjdzie cała twoja marność. Zapomnij o nowoczesnych modelach zarządzania TQM (ta część o motywowaniu godnościowym) oraz o zarządzaniu czwartej generacji raczej zrobiono krok w tył. Nikt nie zapyta "co ci przeszkadza a pytam po to aby przeszkody usunąć...bez ciebie nie dam rady musimy współpracować... Przez 25 lat obserwacji instytutu Gallupa opracowano 12 cech dobrego pracodawcy i ujęto w pytaniach (tak= 1punkt) Czy wiem czego oczekują odemnie w pracy? Czy codziennie w pracy mam możliwość wykonywania tego co potrafię najlepiej? Czy w ostatnim tygodniu czułem/am się choć raz doceniony/a? Czy ktokolwiek w pracy zachęca mnie, abym dalej rozwijała/ał się? Czy w pracy liczy się moje zdanie? Etyka i przyzwoite zachowanie po prostu się opłacają. Index "dobroci" Human Impact and Profit" im wyżej tym lepsze notowania na giełdzie.... Poznacie mnie po tym, że odejdę w przeciągu 1 roku max 1,5 na lepsze stanowisko. PS a w tym CCC to dalej nie wiem o co chodzi może o buty?

Jak nie masz ochoty to nie debatuj, zaczniesz debatować jak Cię przyjmą.... A światełko Ci się nie zapaliło, że jest tyle wakatów? Co do 2 letniego doświadczenia: spokojnie Cię przyjmą jak masz nawet dużo mniej. Pracownicy z mniejszym doświadczeniem lub bez są cenniejsi obecnie niż z doświadczeniem. Znam firmy, które zatrudniają bez doświadczenia gdyż: rep nie jest zmanierowany i nawet 2 tyś go zadowoli. Stawka 2 tyś jest w mniejszych ale jest to fakt. W Actavisie od 3 tyś w górę. Powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Actavis Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Actavis Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Actavis Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Actavis Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 265 ocen.
  • Marynarska 15
    02-674 Warszawa

Actavis Polska Sp. z o.o.