Opinie o Actavis Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Actavis Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Actavis Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Actavis Polska Sp. z o.o. w Warszawa

pm

Powiem tak...żaden szanujący się człowiek nie przepracuje w tej firmie zbyt długo. Wymagania, wymaganiami i fakt zgadzam się, że nie ma nic za darmo. Są jednak granice między prowadzeniem biznesu, a rozgrywkami personalnymi pani Zimnej. Zamiast skupić się na upadającej sprzedaży, braku produktów itd. ciagle gra w swoje gierki... Narty super, cyklówki też - to wszystko dla ludzi, buduje zespoły ale jak wtrąci się zimna to człowiekowi ręce opadają. Im w strukturach będziesz dalej od niej tym lepiej, jeśli nie to wykończysz się jak większość jej "towarzyszy". Forum jest dobrym miejscem aby pisać zarówno dobre ale i złe wieści z firmy.

usa

zgadzam się z poprzednikiem niejeden kozaczek wyjechał z firmy bez butów .

Co to za gamonia mamy , co nawet pisać nie potrafi ? ,,polo'' nie rób siary już tak się wszyscy z nas śmieją . A tak przy okazji coś za dużo wychlałeś , co cyklów-kę miałeś i jeszcze nie doszedłeś do siebie ? Aha i nie kozacz , bo sam za chwilę możesz szukać przytułku w Urzędzie Pracy pajacu.

polo

Za kilka mcy strzela 4 lata jak tu jestem. Jest ok, nie zamierzam nic zmieniac. W styczniu jedziemy cala firma do Insbrucka na narty...będziemy megaczad. A malkontentom i niedoroswinietym pseudo PM mowimy stanowczo nie, poszukajcie sobie innego przytulku na przeczekanie..

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
sowa

Mimku - jeśli się jeszcze uczysz to co wiem to w Actavisie z praktykami jest krucho ale jeśli jesteś po studiach to zatrudnij się w Actavisie , zdobądż doświadczenie , bo wacając do poprzedniej mojej wypowiedzi szkoleń na tak wysokim poziomie nigdzie znajdziesz - tylko się upewnij że Jola będzie je prowadziła - ciekaw jestem kiedy ktoś zaloży jej fanclub - ta dziewczyna to skarb dla tej firmy.

sowa

W branży farmaceutycznej pracuje ponad 5 lat. Praca ja wszędzie - wymagają i płacą - nic za darmo. Doświadczenie jakie zdobyłem dzięki wiedzy jaką otrzymałem od ludzi a w szczególności Joli Pani Trener są to jak w tej reklamie BEZCENNE - przećwiczyłem parę firm wcześniej ale takich szkoleń to w życiu nie widziałem i myślę nie zobaczę - Jola dzięki i pełen szacun Jesteś Najlepsza. Dziekuje

Wrrrrr

Jak zależy Ci na atmosferze to poszukaj innej oferty

xyzd

A regałowa z Lublina raczej dobrze się mata Napiszcie coś lubię poczytać..."Zimna" ;) brrr

Prz

Nie polecam na pewno do cardio, zero poszanowania i szacunku do człowieka. Opinie i to co słyszałam z pierwszej ręki nie napawają optymizmem.

Anton

NIE polecam współpracy, szczególnie z IT pazernosc managera chcącego łąpówek od dostawców jest straszan

keke

Chyba mgr Zimna...

AS3000

MIałem wątpliwą przyjemność współpracy z tymi ludźmi i nie chcę tego powtórzyć, odradzam stanowczo ! MAŁO PŁĄCĄ WYMAGAJĄ NIEWIADOMOCZEGO A DR CZARNY I RESZTA KADRY RĘCE OPADAJĄ.

OLO

Dostałeś 4500 netto czy brutto. Bo o netto takim wysokim nie słyszałem. Zaproponowali mi 3500 na rękę.

as
@OLO

marzenia te małe i te maleńkie

NowyAct

Olo, widocznie słabo się cenisz. Skoro rozpocząłeś pracę za 2800 to znaczy, że się na taką stawkę zgodziłeś. Trzeba było wynegocjować więcej. Rozumiem, że po pół roku miałeś kolosalny skok wyników i oczekiwałeś podwyżki, której nikt Ci nie dał? Ja, jako nowy otrzymałem na początek blisko 4500. Nie spodziewam się podwyżki po pół roku, bo po pierwsze na rozmowie rekrutacyjnej zapytałem o to jak wygląda sprawa podwyżek i dowiedziałem się, że są raz na rok. A po drugie wiem (a pracuję w branży kilka lat), że wyniki mojej pracy zaczną być widoczne po pół roku pracy i ich weryfikacja (na poziomie liczb) wymaga kolejnych kilku miesięcy. Życie i oczywista oczywistość jak mawia klasyk. Tylko trzeba to wiedzieć.

olo

Ja mogę powiedzieć jedno dostałem na pocz 2800 i to się nie zmieniło aż do opuszczenia okrętu po pół roku . Generalnie nie polecam współpracy z tymi ludźmi, Jka masz ciśnienie to na żeby kilka miesięcy popracowac okm ale na dłużej odpada można nabawić się nerwicy.,(usunięte przez administratora)DOBRZE SIĘ ZASTANÓW JEŚLI MASZ ZAMIANR TAM PRACOWAĆ

anka

to prawda?-regionalna z GP z Lublina- K.K zostala zwolniona?

rycerz z zent

Kochani czy Gosiowa dalej robi oszałamiającą karierę w firmie Actavis

enduro
@rycerz z zent

Na poczatek 2000 euro. Pasi?

mike

cześć wam, proszę powiedzcie jakie zarobki na początek

gin

rekrutacja juz zamknieta do ginekologii nie mieli kilku os i dlatego tyle trwalo ale juz jest fuul.

Ona

Jak to jest z tą linią ginekologiczną? Kilka razy już widziałam ogłoszenie od początku roku ale cały czas cisza. Zgłaszają się nieciekawi kandydaci czy tylko cv zbierają?

Zostaw merytoryczną opinię o Actavis Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Actavis Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Actavis Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Actavis Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 265 ocen.
  • Marynarska 15
    02-674 Warszawa

Actavis Polska Sp. z o.o.