Opinie o Actavis Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Actavis Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Actavis Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Actavis Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Ciekawski

Mam pytanie: co ciekawego słychać w temacie rozszerzenia działalności Actavis w obszarze Ginekologii i zdrowia kobiet ? Słyszałem że firma ma iść w tym kierunku ale czy są już jakieś konkrety ?

OLO

Potwierdzam to co piszecie jest to firma na przeczekanie, nie warto się wiązać bo to dno. Kilka osób jest fajnych i normalnych jednak pozostali tragedia a zarządzający to już obciach i kaszanka . Pracowałem tam pół roku i była to najgorsza praca jaką miałem. FIRMA BEZ PERSPEKTYW NASTAWIONA TYLKO NA WYZYSK. ODRADZAM WIĄZANIE SIĘ .!!!!!!!!!!!!!

jasnowidz

potwierdzam informację, że od nowego roku szykują się poważne zmiany. W całej Europie przeszła fala, czas najwyższy aby sito dotarło do PL i z cudownej elity PM została co najmniej połowa. Choć i tak większość ludzi z Actavis masowo wysyła swoje CV na ukazujące się ogłoszenia. Prowadzę rekrutacje na terenie całego kraju i jeśli uczciwie miałbym podsumować sytuację ok 60% pracujących tu osób szuka pracy. Przemyślenia nasuwają się samoistnie...

Ostrzegam

Moi drodzy mam pewne informacje , że od Nowego Roku nie będzie parę osób , że co zwolnienia ? ja tego nie powiedziałam ( zastanówcie się )

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
pro

zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie i chciałem zapytać jakie są zarobki na start dla farmaceutycznego ? mógłby ktoś wypowiedzieć się na ten temat ?

...

Taki klimat jak zawsze... idzie zima idą zwolnienia...

szalona

heh czytam i myślę Sobie jest MOC!przecież w każdej korporacji dzieje się dobrze i źle tylko o pozytywach nikt nie mówi a o tym co złe wszyscy. W tej kwestii się nic nie zmienia i nie zmieni. Pracować trzeba wszędzie, bo leżenie się skończyło już. Ja szukam już od dłuższego czasu pracy, bo też zostałam nie przyjemnie potraktowana przez firmę, akurat nie przez Actavis ale nie ma się na to wpływu. Pracujesz, pracujesz a za chwile zmienia się jedna osoba na wyższym szczeblu która pojęcie ma mniejsze od osoby która dopiero zaczyna i się dzieje: kombinowanie, nękanie i różnego rodzaju upomnienia żeby mieć podstawy do usunięcia Cię i zastąpienia kilkoma innymi osobami. Cóż jakby to powiedziała Pani poseł "taki mamy klimat". ;-)

nowy nick

Istna Kraina Lodu z tego Waszego Actavisu... brrrrrr... Macie dwie siostry, jedna ma chromosomy XX a druga XY... ale siostry... Elza i Anna... hi hi hi. I pamiętajcie: "wystarczy, żeby dobrzy ludzie nic nie robili a zło zatriumfuje". Zima zima zima parska raźno koń... Więcej nie piszę, bo skumają kim jestem...

LIDL

ja też nie widzę nic złego pracować w LIDLU, oprócz wynagrodzenia 1700 zl

Dziubas

jak ktos nie trzyma glowy pod stolem to od razu mu podziekuja. Teraz wywalili regionalnego bo niby coś dziabnal, a na konferencji w sopocie krajowy z blondyna pili po kątach. Drugiego dnia przyszli skacowani o 15 ale tych co sa w lasce u zimnej nikt nie tknie

I tak powiedzą, że jest idealnie. Zimna trzyma wszystkich krótko więc nikt prawdy nie powie. Nie ma co sprzedawać, idą nadal badania i tyle... R.K.P podaj kolejne przykłady. Jestem za aby ktoś się zajął Zimną.

buła

ej a jak tam u was końcówka roku zmniejszają skład i przycinają was?

były zespół

były zespól, dla tego was wywalili bo robiliście "to samo" bałwany.

R.K.P

rkp, jaki twardy jest. :-) nic takiego nie słyszałam co tu piszesz o Actavisie. Bardzo dobra firma. Tylko trzeba umieć pracować a nie filozofować jak większość. A jak tu tak grozisz, to co tak robiłeś? To jesteś głupolem i mam nadzieję zgarną cię za twoje(usunięte przez administratora)To po co siedzisz w tej branży, pracuj w LIDLU przy kasie

R.K,P

Żarty się skończyły ! Widać serduszko kogoś zabolało tak ? , Actavis usunął mój wpis , więc zaznaczam jeżeli jeszcze raz zostanie usunięty , to będzie jeszcze więcej informacji na forum . Kara za usunięcie będzie dla Państwa krótka dziś odsłonię jedną firmę z kim Actavis podpisał umowy tzw ( marketingowe ) każdy wie , że leki refundowane co nie wolno robić . 1-Apteka Remedium Białystok ul Bohaterów Monte Casino 5 p. Marcin ,Barbara G.... Jeszcze raz powtarzam do dymisji proszę o przystąpienie p. ,,Zimnej'' jeżeli wpis zostanie kolejny raz usunięty , to w następnym wpisie będą wypisane trzy apteki z dokładnymi kwotami za co i za ile . Mówiłem , że pewna instytucja już się zajęła Państwem , dlatego proszę grzecznie o ewakuację .

lala
@R.K,P

czy jestescie normalni,żeby w rozgrywkach firmowych wypisywać dane klientow? gratuluję profesjonalizmu

Oj grubo , ale faktycznie potwierdzam i zgadzam się z przedmówcą .

Była

Poważnie? Naprawdę ktoś utrąci Mrs. Z? A może Pfizer kupi i skończy się zabawa.

kasia?

ooo! grupie kardio z warszawy (usunięte przez administratora) się pali. będą wolne miejsca?

konkurencja - a co tu robisz jak jesteś z konkurencji? Zamiast robić wizyty lookasz nasze samochody? Czy podgrzewane fotele to przez okna zauważyłeś czy masz rengena w oczach? A może Ty jesteś ktoś z biura? gratuluje pomysłu motywacji przyszłych repów, przez te fotele pewnie cała rzesza repów zgłosi się do pracy.... Dobre czasy farmacji nie minęły zmieniło się podejście, a tacy jak Ty widać zostali nadal.....

konkurencja
@Kasia

Szacunku trochę... z jakiego biura...? litości! wszędzie widzisz"biuro"? A co, konkurencja nie zna ludzi z Actavisu, wpadnij to poznasz mojego 148 konnego srebrnego szerszenia - trochę ma przejechane, ale zawsze... heheheheheheheheheheheheheheheheheheh Do ROBOTY!!!!!

Były zespół

Macie rację, pracowałem w zespole gdzie moja kierownik z niczego wykonywała z nami dużo ponad 100% planu, a dodam, że byliśmy na szarym końcu w chwili jak nas przejęła. Nie pomogło na te rozgrywki na górze i cała linia wyleciała na bruk. Takiej kierownik jak ona nigdy nie miałem i pewnie nie będę miał. Wymagała, ale robiliśmy wszystko dla niej i przynosiło to efekty. Jeżeli kiedykolwiek zaproponuje swojemu zespołowi pracę pójdziemy za nią jak w dym. To nie jest tylko moja opinia, ale całego naszego zespołu. Pozdrawiam.

były zespół2
@Były zespół

Oj potwierdzam opinię. My robiliśmy dla naszego RKS to samo ale niestety wszystko się skończyło 01.10.2014. Szkoda było naszej pracy....

konkurencja

Fajne oktawki dostajecie. 140 KM benzynka, podgrzewane fotele... itd full wypas. przestańcie jątrzyć, fajna firma, wszędzie w wielkoludach farmaceutycznych jest tak samo. A "złote" czasy repowania poszły w zapomnienie. To nie lata 90. Koniec i kropka....

Zostaw merytoryczną opinię o Actavis Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Actavis Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Actavis Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Actavis Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 265 ocen.
  • Marynarska 15
    02-674 Warszawa

Actavis Polska Sp. z o.o.