Bonair S.A.

Opinie o Bonair S.A.

Weronika

@msd jak długo pracujesz w Bonair S.A.? Często perspektywa czasu, z jakiej ocenia firmę pracownik, może pokazać, w którą stronę zmierza firma. Czy w tym czasie Twoje warunki zatrudnienia uległy poprawie?

msd

Organizacja w trakcie restrukturyzacji i małego rebrandingu, z dobrymi prognozami na przyszłość. Nowymi, młodszymi osobami w kadrze zarządzającej i dużą bazą klientów. Ostatnie lata chudsze, ale już w tym roku firma wróciła na fotel lidera wdrożeń rozwiązań klasy ERP firmy Microsoft w Polsce. Zespoły pokrywające pozostałe obszary technologiczne (CRM i BI) bardzo sprawne, rozwijające się, ze świeżymi pomysłami. Dając przeciwwagę do komentarzy niepocieszonych - zarobki i powiązana z nimi motywacja bardzo zależą od wiedzy, umiejętności i zaangażowania. Poza tym przyjemna, 'domowa' atmosfera. Mili i przyjaźnie nastawieni ludzie. Ostatnio coraz trudniej narzekać na coś konkretnego - no może czasem poza ilością i intensywnością pracy, która pojawia się w strategicznych projektach przed kolejnym deadline'm. Generalnie jednak jest tak jak wszędzie pod tym względem. Polecam.

Weronika

@Nick gdzie twoim zdaniem powinnam inwestować firma? W dodatkowe szkolenia, nowe technologie? Czego w Bonair brakuje? Forum to również wymiana myśli na linii pracownik - pracodawca.

Nick

Firma w którą nikt latami nie inwestuje. I to zarówno w kadrę jak i sprzęt potrzebny do pracy. Słabo. I to bardzo. Zarobki to tak jak pozostali wspominają zdecydowanie za niskie w porównaniu z tym co bez problemu oferują inni. Wygląda na spore problemy finansowe w tej firmie. Miejsce dobre dla kogoś kto ma bardzo niskie wymagania w stosunku do pracodawcy. Jak ktoś chce się pośmiać to polecam.

Weronika

@klau na czym według Ciebie tez wyzysk pracownika w firmie miał polegać? Tylko jaśniejszy opis sytuacji pozwoli ją rozumieć. Pomoże to wielu osobom, które aktualnie poszukują zatrudnienia.

klau

Żenująca firma nastawiona na wyzyskiwanie pracowników. Ostatnim czasem odeszło mnóstwo ludzi, firma tonie. Honoraria utrzymuje już chyba tylko jedna osoba. Brak ludzi do pracy, kombinowanie i wysysanie z klientów co się tylko da. Projekty zawsze pod wodą bo na etapie handlowym oferuje się projekty za stawki za które nie da się ich zrealizować.

Weronika

Zastanawiacie się nad podjęciem pracy w Bonair S.A.? Na stronie internetowej firmy znajdziecie wszystkie aktualne oferty pracy oraz praktyk - http://www.bonair.com.pl/kariera/praca-w-bonair.html Jakie macie doświadczenia z firmą?

kai

dwukrotnie niższe w których firmach? tak to wex nie strasz bo to nie jest okej nie podawać żadnych konkretnych danych odnosnie wynagrodzenia i tylko tak narzekać - czy w takim razie podasz nam konkretną stawkę?

konsul
@kai 08.10.2016 18:19

Ja podam. 6800 brutto jako konsultant.

konsul
@kai 08.10.2016 18:19

Ja podam. 6800 brutto jako konsultant.

PR

Za niskie za zarobki jak na firmę wdrożeniową. Zero premii o podwyżkach to w ogóle można zapomnieć. Organizacyjnie chaos do sześcianu. Nie polecam. Omijać szerokim łukiem.

Patryk
@PR 27.05.2016 15:36

Potwierdzam opinie PR , haos, nikt nie wie co ma robic. Stawki sa czasem dwukrotnie nizsze niz w innych firmach - to banalnie proste do sprawdzenia. Do tego firma ma problemy z platnosciami i niektore z pan naduzywaja alkoholu w pracy. Nie polecam!!!!!!

Szkoda zachodu, jak mają jakiś problem to nie chcą o nim rozmawiać ani płacić za wykonaną pracę. Nie polecam.

Bonner

czy na prawde marka Bonair jest warta tego aby wyciskac z siebie siodme poty, aby jezdzic do nich na testy, rozmowy kwalifikacyjne. Ani nic nie wiadomo przed, niewiele w trakcie rekrutacji, testy testy testy. Moim zdaniem nie warto, tyle pieniedzy na bilety i czasu na podroze do tej firmy zmarnowane.

zyczliwy

wierzcie mi, nie chcecie tam pracowac...

Do firmy jako takiej nie mam nic, oprócz tego że kadra która wdraża programy jest na dość niskim poziomie, robi dużo błędów i ciągle zmieniają wdrożeniowców w jednym projekcie .Kilka miesięcy popracujesz w jednym projekcie, jak nie będziesz sobie dawał rady i klient nie będzie zadowolony z efektów twojej pracy to cie odsuwają do innego projektu i tak w koło macieju.

Anonim

Do firmy nic bym nie miał gdyby nie to, że preferują umowy na czas określony ok. 2 lata

Zostaw opinię o Bonair S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bonair S.A.