Opinie o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Nie polecam tej firmy, kasa się nie zgadza, zawsze problemy z papierami i rozliczeniem. NIE MAM UBEZPIECZENIA A szefostwo jeździ na wycieczki i urlopy za to co mi mniej wypłacą

M.

Genua..... Turcja..przy zachodzie słońca winko, rybka....

@M.

Kolonia, muzyka, zabawa, piwo, słup, mazury, wakacje marzą mi się... haha a do roboty nima komu

Kaśka
@M.

Sam sobie jedź za te marne ceny.... Po wypłacie jak przelicze na złotówki... to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Paul każe pisać te pozytywne posty? (usunięte przez administratora)

M.

Zabawa, muzyka, kino, (usunięte przez administratora) pochowali w szafie trupa, siekiera motyka kot i pies właśnie przyszedł sms

P.

Wczoraj byłem u nich w biurze, ładnie tam mają Panie miłę, udało się wszystko załatwić. W niedziele wyjazd, dam znać jak będzie

Kamil
@P.

Daj znać, ja też planuje z nimi wyjechać, jestem w trakcie załatwiania

@P.

Ile masz na godzinę?

Janusz

U nich kiepsko z wykładami i ubezpieczeniem. Kwatery to nory szczurów i do tego nie opłacone

Zofia b

Witam. Rok temu byliśmy na rybkach na wyspie rugia. Miejsce piekne. Praca... no trzeba pracować niestety ale nie leży sie na plaży. Teraz jedziemy ponownie na produkcję tylko w inne miejsce. Poprowadziła nas Pani Roksana i Pani Izabela! Jak jest się normalnym człowiekiem a nie alkoholikiem który mysli ze bedzie leżał cały dzień to polecam ! W Polsce za takie akcje jakie widzialam na własne oczy tez by was zwolnili :) zarobki nie są jakieś super ale w Polsce zarobi się o wiele mniej za podobna pracę. Zaliczki są możliwe i wynagrodzenie na czas. A ja jest problem to wystarczy z nimi po ludzku porozmawiać. Pozdrawiam !

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie East Power sp. z o.o. na stanowisko PRACA NIEMCY - Monter okien? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Mariusz c

Najgorsza agencja pracy z jaka miałem haha nie przyjemność. Stek klamst. Tylko koszty poniosłem zamiast zarobić. Nikomu nie polecam

Wkurzony
@Mariusz c

Mariusz nie jestes jedyny , mialem podobnie- czytajac wczesniej te komentarze myslalem ze sa przesadzone teraz wiem ze nie byly ... Szkoda ze na wlasnych bledach sie czlowiek musi uczyc - szkoda czasu na pisanie o nich --- moja rada nim wyjedziesz z nimi 10 razy to przemysl i miej cos innego w rezerwie inaczej moze to byc wycieczka ...

blue bear
@Mariusz c

trzeba pracować a nie uciekać z projektu bez kontaktu z koordynatorem, podpisujesz umowę i jesteś zobowiązany okresem wypowiedzenia, to samo dotyczy alkoholu w miejscu pracy oraz stanu upojenia w momencie podejmowania pracy - przemyśl zanim napiszesz..

Eh
@blue bear

Miałbys racje gdyby nie fakt ze oni 2 dni przed końcem wypowiedzenia kaza ci sie wyprowadzić z mieszkania i dostajesz informacje ze jestes zwolniony natychmiastowo. A pozniej wciskają ci kit ze uciekles z projektu, ale ja ich nagralem i PIP ich kontroluje hahahah :D

Lady izabel
@blue bear

Zobaczymy hahaha co kolejny lub raczej biuro pisze ludzie w co Wy się pchacie

Karol
@Lady izabel

Dlaczego nie zgadzasz się z tą wypowiedzią? Jak wygląda praca w East Power z Twojej perspektywy i co sądzisz o tej firmie? :) Można tu dobrze zarobić?

Bicekficek

Porządna firma. Z czystym sumieniem polecam. Z kolegą dzisiaj skończyliśmy pracę na tartaku, a agencja znalazła nam pracę w innym zakładzie i to w tym samym mieście. Jak dla mnie super i na plus. Dotychczasowa współpraca była ok, ale dziś to zostaliśmy naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczeni ich szybką reakcją i pomocą.

Jagna

Mąż wyjechał z tą agencją i jest zadowolony, także polecam tą agencję.

Konrad
@Jagna

Zdziwisz się jak wróci i nie otrzyma ostatniej wypłaty wtedy będzie płacz. Aktualnie trwa u nich kontrola z inspekcji pracy, czekam na wynik. Z checia przesle twojemu mężowi. Zostaw swój email. :)

Kondro
@Konrad

hahahahaha kontrola to chyba u ciebie w domu jest, jak wracasz kolejny raz napruty

Mieciu

witam. dla mnie to firma godna polecenia. wyjezdzam za ich posrednictwem od putoej roku i wszystko gra, pozdrawiam Mietek

Rafał

Cześć mam pytanie czy ktoś pracował w bramsche?

Mister H

Wraz z kolegom wyjechalismy jakis czas temu na sortownie. Praca ciezka, ale w zamian za to pokoje super. Pracowalismy tam ze 3 miesiace, problemow nie mielismy, ale trzeba bylo zjechac pomieszkac z zona. Teraz jedziemy z nimi znowu na jakas produkcje.

Mario

Pracuje drugi miesiąc na tartatku, praca ciężka, ale wszystko jak należy. Kwatera wyposażona w pełni, kasa na czas, tylko niemiec czasem bulgota coś po swojemu pod nosem, a poza tym ok.

jimmy

Witam. Wybiera się ktoś do pracy w przyszłym tygodniu? Na maseczki, albo pakowanie? Proszę też o osoby które wyjechały do pracy w niedalekiej przeszłości jak praca, wynagrodzenie i wgle. Z góry dzięki i pozdrawiam.

Odpowiedź na pytanie
@jimmy

Wszystko gra, wypłaty oraz godziny się zgadzają

Jimmy
@Odpowiedź na pytanie

Mógłbyś napisać coś więcej?

Eh
@Jimmy

Daruj sobie ta agencje, przeczytaj opinie. Są inne aganecje ktote chociaż wyplacaja wypłaty pełne

Baśka
@jimmy

Z chłopakiem zjeżdżamy w ten weekend z maseczek ze względu na mój stan zdrowia, ale jeśli chodzi o samą pracę to dość lekka i przyjemna w porównaniu do innych produkcji na których pracowałam do tej pory. Na magazynie nie pracujesz na akord tylko normalnym tempem. Ludzie trafiają się różni, jedni fajni inni nie jak to w życiu bywa. Co do kontaktu z samą agencją to niekiedy ciężko się dodzwonić do nich, jednak wszystkie rzeczy są raczej do dogadania- przynajmniej nie trafiliśmy na jakiś mur z ich strony i udawało się dogadać. W porównaniu do innych agencji z którymi współpracowaliśmy wypadają całkiem przyzwoicie. Wynagrodzenie było na czas, kwoty się zgadzały. Kwatera to pokój 2 osobowy z łazienką i wspólną kuchnią w pensjonacie, internet jest. Nie wiem co by Ciebie jeszcze interesowało.

Byczeq69

Pracuje u nich już drugi miesiąc i wszystko gra. Pani koordynator fajna babka, można popitolić głupoty ale też pomoże ogarnąć co trzeba, szkoda tylko, że jest zajęta.

Sandra

Nie wypłacają pieniędzy za pracę! Ostrzegam!! Całej prawdy nie można napisać ponieważ opinie są usuwane. Nie dostałam swoich pieniędzy za pracę. Nie wysyłają odcinków wypłat, nie wiadomo za co pobierają pieniądze. Żadna wypłata się nie zgadzała, a ostatniej nie dostałam w ogóle!!Kwaterę traci się z dnia na dzień, agencja nie wpłaca kasy właścicielom mieszkań. Przeprowadzki po 3 w jednym miesiącu. Pluskwy. Nie dopełnili obowiązku wysłania w terminie dokumentów do rozliczenia. Kontakt z biurem -żadny. Nie odbierają telefonow.Panie koordynatorki-porazka po całości. Ostrzegam.

do Sandra
@Sandra

Wszystkie telefony odbierają, kontakt mailowy oraz telefoniczny z kadrami doskonały. Z koordynatorką Izą również kontakt doskonały. Kwatery w super standardzie. Wypłaty na czas razem z dodatkami. Gdybyś chciała się z nimi skontaktować na pewno byś wiedziała wszystko !!! więc chyba pomyliłaś agencje koleżanko..

Haha
@do Sandra

Dzisiaj dzwonilem 17 raz do kadr i nie odbierają :) Nawet listu od adwokata nie odebrali

do Sandra
@Haha

To chyba nie dzwonisz pod właściwy numer: +48 575 440 515 - kadry odbierają od razu, a jak nie to zawsze oddzwaniają

ahanotak

praca w niemczech na polskiej umowie? to juz chyba lepiej tyrać u janusza albo żebrać pod kościołem

Sandra

Koleżanka mi poleciła, pojechałyśmy razem z mamą na produkcję na wyspe Rugia, naprawde super miejsce, cieszymy sie ze tutaj trafilysmy i mozemy zarabiac, odpoczywac w pieknym miejscu i pracowac razem

Mariusz

Jeśli mi nie wyrównają zaległości które mi się należą zgłaszam to do Państwowej Inspekcji Pracy.

Mikolaj
@Mariusz

Napisz na adam.ludyk@gmail.com tez mamy taki problem.

roki

musisz to zrobić bardzo szybko najdłużej w ci9ągu miesiąca

Lucyna
@Mariusz

My z moim chłopakiem też mieliśmy problem z wypłatami i z dopłatą za amortyzację naszego samochód trzeba było wydzwaniać za każdym razem.Problem z mieszkaniem również był . Nie wypłacili nam wszystkich należnych pieniędzy. Ja w poniedziałek zgłaszam tą firmę do Inspekcji Pracy.

DWR.czarny
@Lucyna

Nie warto im popuszczac. Na kazdym maja duza przebitke zarobku. Nie polecam.

@Lucyna

Inspekcja nie zajmuje sie umowa zlecenie wiec (usunięte przez administratora) to da jedynie mozecie isc do adwokata. Jak sie zdecydujecie na grupowe zgloszenie chetnie sie dogram mam na nich pelno screenow meili itp. Pracowalem dla nich w 2018 i nigdy wiecej polskiej firmy (usunięte przez administratora)i tyle.

Mikolaj

Teraz dają umowę o prace. My ich zglosilismy do inspekcji pracy 2 miesiące te i wczoraj nam napisali wiadomość ze pilnie potrzebuja dowodów bo beda ich kontrolować. :) A sa winni nam ok 4500zł i składki w zus haha

@Mikolaj

A widzisz wczesniej dawali zlecenie i nie płacili na podatek dochodowy i musiałem to z własnnej kieszeni pokryc plus jak wspomniałem przekłamane kwoty w zusie.

Kil

Ciekawy jestem jakie koszty musiałeś pokryć anonimie i jakie kwoty przekłamane w zusie, najpierw udaj się lepiej do doradcy / prawnika który pare spraw kadrowych ci wyjasni, a pozniej wypowiedaj sie na temat umow, podatkow, dochodow

@Mariusz

Proszę napisać do nas e-mail w tej sprawie. Wszystko wyjaśnimy, jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości. E-mail: biuro@eastpower.pl

Lady izabel
@Mariusz

Poszukujemy poszkodowanych osob przez firme easte-power w celu przekazania informacji dot.zaleglych platnosci dla pracownikow ewentualnie bedziemy roscic prawa na drodze sadowej z powooctwa cywilnego- zbiorowo Uwaga wiadomosci tego typu sa usuwane wiec przekazujcie te info szybko Podaje Inspekcja pracy we Wroclawiu 71 371 04 68 kancelaria@wroclaw.pip.gov.pl

Konrad
@Lady izabel

My juz ich zglosilismy, przyjęli zgłoszenie. Kasy dalej nie mamy na koncie a jest to około 4500zł wiec beda miec cieplo. W razie czego moj e-mail konrad.rymarczyk1307@gmail.com

Ela
@Konrad

Witam proszę o kontakt na maila Konrad.mroszczyk@poczta.onet.pl

Łysy
@Konrad

HAHAHA pamiętam Cię patusku! Do pracy napruty doturlałeś się ledwo co, a potem zostałeś wywalony na zbity pysk za swoje akcje. Było nie kręcić afer tylko normalnie pracować, a nie teraz płacz. Ci co siedzą i są normalni nie mają problemów. Bawi człowieka czytanie tych komentarzy wszystkich pseudoprawilniaków, którzy nienawidzą policji, na kręcą afery, zabełtają całą kwaterę i nagle "halo policja, moje wynagrodzenie poszło na poczet malowania obrzyganych przezemnie ścian, ratunku".

Byly
@Łysy

Gościu ja pracowalem w Monachium.

Jaś

Nawet nie zacząłem współpracy z tą firmą a już byłem oskarżany i doświadczyłem aktu pomówienia, iż powiedziałem, że musze przemyśleć ofertę zostałem zaatakowany z tekstem cytując " co sie panu nie podoba w tej ofercie.

Ewa Mrozińska
@Jaś

Jeżeli nie rozróżnia pan AKTU POMÓWIENIA od pytania co panu nie odpowiada w przedstawionej ofercie - proszę zatem wyjaśnić dlaczego rozłączył się pan po obrażeniu mnie określeniem (usunięte przez administratora) Ze strony Pracodawcy jestem zadowolona, że takie relacje z kandydatem kończą się na tym etapie, nie polecam tego kandydata do pracy!

Władysław

Dzięki piękne za pracę, agencja godna POLECENIA

Jarosław

W drodze do Niemiec okazało się, że auto nam padło.. agencja pomogła w szybkiej naprawie oraz zorganizowała tymczasowy transport, polecamy obsługę, praca i kwatera ok

Byly
@Jarosław

Hahaha na jak auto padło to dymalismy 7 km z buta w jedna strone po drodze bez chodnika o 4 rano. Mamy nagrania :) Na (usunięte przez administratora) Klamiesz?

Zostaw merytoryczną opinię o East Power sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w East Power sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy East Power sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w East Power sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 252, z czego 139 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

East Power sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 314 ocen.

East Power sp. z o.o.