Opinie o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Mariusz

Jeśli mi nie wyrównają zaległości które mi się należą zgłaszam to do Państwowej Inspekcji Pracy.

@Mariusz

Napisz na adam.ludyk@gmail.com tez mamy taki problem.

roki

musisz to zrobić bardzo szybko najdłużej w ci9ągu miesiąca

Lucyna
@Mariusz

My z moim chłopakiem też mieliśmy problem z wypłatami i z dopłatą za amortyzację naszego samochód trzeba było wydzwaniać za każdym razem.Problem z mieszkaniem również był . Nie wypłacili nam wszystkich należnych pieniędzy. Ja w poniedziałek zgłaszam tą firmę do Inspekcji Pracy.

DWR.czarny
@Lucyna

Nie warto im popuszczac. Na kazdym maja duza przebitke zarobku. Nie polecam.

@Lucyna

Inspekcja nie zajmuje sie umowa zlecenie wiec (usunięte przez administratora) to da jedynie mozecie isc do adwokata. Jak sie zdecydujecie na grupowe zgloszenie chetnie sie dogram mam na nich pelno screenow meili itp. Pracowalem dla nich w 2018 i nigdy wiecej polskiej firmy (usunięte przez administratora)i tyle.

Mikolaj

Teraz dają umowę o prace. My ich zglosilismy do inspekcji pracy 2 miesiące te i wczoraj nam napisali wiadomość ze pilnie potrzebuja dowodów bo beda ich kontrolować. :) A sa winni nam ok 4500zł i składki w zus haha

@Mikolaj

A widzisz wczesniej dawali zlecenie i nie płacili na podatek dochodowy i musiałem to z własnnej kieszeni pokryc plus jak wspomniałem przekłamane kwoty w zusie.

Kil

Ciekawy jestem jakie koszty musiałeś pokryć anonimie i jakie kwoty przekłamane w zusie, najpierw udaj się lepiej do doradcy / prawnika który pare spraw kadrowych ci wyjasni, a pozniej wypowiedaj sie na temat umow, podatkow, dochodow

@Mariusz

Proszę napisać do nas e-mail w tej sprawie. Wszystko wyjaśnimy, jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości. E-mail: biuro@eastpower.pl

@Mariusz

Poszukujemy poszkodowanych osob przez firme easte-power w celu przekazania informacji dot.zaleglych platnosci dla pracownikow ewentualnie bedziemy roscic prawa na drodze sadowej z powooctwa cywilnego- zbiorowo Uwaga wiadomosci tego typu sa usuwane wiec przekazujcie te info szybko Podaje Inspekcja pracy we Wroclawiu 71 371 04 68 kancelaria@wroclaw.pip.gov.pl

Konrad
@Lady izabel

My juz ich zglosilismy, przyjęli zgłoszenie. Kasy dalej nie mamy na koncie a jest to około 4500zł wiec beda miec cieplo. W razie czego moj e-mail konrad.rymarczyk1307@gmail.com

Ela
@Konrad

Witam proszę o kontakt na maila Konrad.mroszczyk@poczta.onet.pl

Łysy
@Konrad

HAHAHA pamiętam Cię patusku! Do pracy napruty doturlałeś się ledwo co, a potem zostałeś wywalony na zbity pysk za swoje akcje. Było nie kręcić afer tylko normalnie pracować, a nie teraz płacz. Ci co siedzą i są normalni nie mają problemów. Bawi człowieka czytanie tych komentarzy wszystkich pseudoprawilniaków, którzy nienawidzą policji, na kręcą afery, zabełtają całą kwaterę i nagle "halo policja, moje wynagrodzenie poszło na poczet malowania obrzyganych przezemnie ścian, ratunku".

Byly
@Łysy

Gościu ja pracowalem w Monachium.

Jaś

Nawet nie zacząłem współpracy z tą firmą a już byłem oskarżany i doświadczyłem aktu pomówienia, iż powiedziałem, że musze przemyśleć ofertę zostałem zaatakowany z tekstem cytując " co sie panu nie podoba w tej ofercie.

Ewa Mrozińska
@Jaś

Jeżeli nie rozróżnia pan AKTU POMÓWIENIA od pytania co panu nie odpowiada w przedstawionej ofercie - proszę zatem wyjaśnić dlaczego rozłączył się pan po obrażeniu mnie określeniem (usunięte przez administratora) Ze strony Pracodawcy jestem zadowolona, że takie relacje z kandydatem kończą się na tym etapie, nie polecam tego kandydata do pracy!

Władysław

Dzięki piękne za pracę, agencja godna POLECENIA

Jarosław

W drodze do Niemiec okazało się, że auto nam padło.. agencja pomogła w szybkiej naprawie oraz zorganizowała tymczasowy transport, polecamy obsługę, praca i kwatera ok

Byly
@Jarosław

Hahaha na jak auto padło to dymalismy 7 km z buta w jedna strone po drodze bez chodnika o 4 rano. Mamy nagrania :) Na (usunięte przez administratora) Klamiesz?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie East Power sp. z o.o. na stanowisko PRACA NIEMCY - Monter okien? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
konrad

Polcam wspólprace, zadowoleni jestesmy z pracy jak i ze wspolpracy z ta agencja, bardzo pomocna oraz wszystko zalatwione, nie musimy sie niczym przejmowac

as
@konrad

to powodzenia

Majka
@konrad

Hmm.. może się coś zmieniło ???????? jak do tej pory to żadna kompetentna osoba tam nie pracowała. Pozdrawiam

Polecam, polecam wspolprace. Jeszcze raz polecam. Rewelacyjnie uklada sie wspolpraca, praca dobra

Wiesio

GODZIWA PRACA - UCZCIWY PRACODAWCA - ubezpieczenie rodziny na duży plus

Kate

Witam czy ktoś pracował w Grobenbrode na sprzątaniu w tej firmie. Proszę o opinię

Aga
@Kate

Firme polecam, pracowałam na sprzataniu, sprzatanie mnie relaksuje, wiec wymarzona praca, teskno tylko za rodzina, ale mozna zjezdzac i wracac, jak sie ugadasz, aktualnie zdobylam doswiadczenie i zalapalam sie na prace na miejscu

Mała

Cześć wybieram się do fabryki pakowania kosmetyków w Karlsfeld ktoś mi powie jak praca mieszkanie dziękuję pozdrawiam.

@Mała

też chciałabym wiedzieć co i jak bo też jadę na kosmetyki

@Mała

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy wyjechała Pani na pakowanie kosmetyków?

@Mała

cześć, miałam jechać w niedzielę11.10.20, lecz przesunięto wyjazd na 14.10.20. ze wzgledu na to iż w biurze nie wiedzieli czy są wolne zakwaterowania, miałam czekać na tel w poniedziałek od pani która zajmuje sie kwaterami, dzwoniłam kilka razy, po którymś razie odebrali...uff (mnie czas goni, nie wiem czy się pakować..) Pani zdziwiona i nie wie o co b, mowiła abym poczekała chwilę i odzwoni do mnie odnośnie adresu pod który mam jechać. Biuro pracuje do 16:30 także czekałam z wytchnieniem i NIC! Żadnego odzewu i zainteresowania, zero kontaktu. Teraz już biuro zakończyło pracę i nikt się nie dodzwoni i oni też nie dzwonią :( nigdzie nie jadę w takim razie. Moje drogie duszyczki żałuję, ze nie brałam waszych komentarzy do serca i straciłam na tym 100 zł za badania w medycynie pracy i czas poświęcony tejże agencji pracy. Bardzo mi przykro, smutno i jestem bardzo rozczarowana w jaki sposób mnie potraktowali. 2 tygodnie mam w plecki no i plus kolejny tydzień dopisuje na znalezienie pracy w normalnej firmie.

@Ania

Mario

Hej mam dobra prace i pewna prosze okontakt 793458889

Marysia
@Pani

Hej. A może byłabyś zainteresowana wspólnym wyjazdem gdzieś do pracy :)?? To jest mój e-mail: msmara11@wp.pl.

Kala
@Mała

Hej ja tez się tak wybieram za pare dni czy ktoś coś wie na temat tej pracy ? Jak z wypłatami jak praca mieszkankę ?

@Kala

Kwatery w bardzo dobrym stanie. Fajnie wyposażone. Wszystko jest na miejscu, polecam. Wypłaty się zgadzają na czas, stawki sa podawane na reke razy ilosc godzin. Wszystko gra

@Pani

Proszę napisać Pani sprawę na e-mail: biuro@eastpower.pl - na pewno wyjaśnimy wszystkie kwestie. Jeżeli z naszej winy został przesunięty start projektu - zwrócimy wszystkie koszty. Proszę przedstawić się z imienia i nazwiska.

@Kala

My tez tam bylismy przydzieleni w trakcie podrozy zmiana adresow 3 krotnie po przyjezdzie okazalo sie ze mamy jechac sami do zupelnie innej firmy ludzie ocknijcie sie ta firma zwyczajnie (usunięte przez administratora) ludzi jak wylecicie na ulice doslownie to potem nie szukajcie pomocy to tyle

@Pracodawca

Co grozicie ? Zobaczymy nibawem sie wyjasnia pewne kwestje jednak jesli macie ludzi gdzies wiec odpowiednie organy zajma sie juz calym tym procederem i b prosze do zobaczenia w sadzie byli pracownicy z calej polski kontra Wy....

Mariola
@Mała

Pracuje razem z siostra, mieszkanie w bardzo dobrym stanie, pracownice razem z nami mieszkaja, sa jeszcze 3 inne mieszkania pozostalych, zalezy do jakiego trafisz, u nas bardzo dobre warunki

Czy ktoś pracuje na pralni przez tą agencje?

Ubftghn
@Nowy

Nie piszecie na maile podane w wypowiedziach to pracownicy EP. Kontaktujcie się przez FB lub Messenger.

@Ubftghn

A niby jak maja pisać na fb jak nikt nie podaje tu swoich danych? Moj email adam.ludyk@gmail.com jest aktualny. Chętnie pokieruje dalej osoby oszukane jeżeli posiadaja jakiekolwiek dowody na to ze zostali (usunięte przez administratora)

Lucyna
@Mikolaj

Ja ma nagrania rozmów z pracownikami East Power

Dorota
@Lucyna

A ja mam wszystkie swoje paski wynagrodzeń od kadr i wszystko sie zgadza

@Lucyna

Zachowaj te nagrania i przeczytaj moj wpis super jest nas coraz wiecej

@Dorota

Ciekawe ze inni nie byli w posiadaniu paskow wyplat? A moze karte ubespieczeniawa mialas? Co sie kryje za ........? My cie znamy wiec ...............

Eleonora
@Lady izabel

mialiśmy też paski wynagrodzen swoich wyplat na mailu.. wystarczy tylko ich o nie poprasic i nie ma zadnego problemu i wszystko bylo wyszczegolnione, godziny razy stawka, z wyplata wszystko sie zgadzalo, ubezpieczenie tez mielismy, ladnie sie dorobilismy

Magdalena

Negatywne opinie piszą ci co dali się nabrać i wyjechali z ta firma do pracy. Pozytywne opinie piszą ludzie z tej firmy, co wymyslają sobie różne nicki żeby wogóle były jakieś pozytywne wpisy :D Mój znajomy tam pracuje i jak sie na imprezie porobił to powiedział jak to działa :)))

Ukrainka

I jak to działa?

Division

Twój tatuś się porobił?

Magdalena
@Division

W East power jakiś pracownik ma zadanie pisać pod różnymi nikami pozytywne lub w miarę pozytywne opinie, żeby wyglądało wiarygodnie (usunięte przez administratora) Prawda jest taka że większość ludzi po pierwszej albo drugiej wypłacie ucieka bo wypłata się nie zgadza.

@Magdalena

W razie jakichkolwiek wątpliwości, czy pytań prosimy o kontakt z pewnym źródłem. Na te i inne pytania bardzo chętnie Państwu odpowiemy. E-mail: biuro@eastpower.pl

@Pracodawca

Niech pani ucieka z tej firmy. Logicznie. Dlaczego wszyscy ktorzy byli przed wami czyli 2019 - 2020 zwolnili sie z biura we Wroclawiu wiadomo kto pozostal o czym nie moge pisac

Bob_london
@Lady izabel

Straszny fejk.. Kto pracuje w biurze, ten wie jaka jest atmosfera, proponuję zapytać osób aktualnie pracujących, niż tych zupełnie postronnych.. Zapraszam do kontaktu..

Janusz

DLACZEGO NA FB INFORMUJECIE O WYNAGRODZENIU DLA STAŻYSTÓW? W ustawie jest mowa o wynagrodzeniu ustawowum, czyli powszechne. Ustawowe wynagrodzenie minimalne zostanie podwyższone czterostopniowo w latach 2021 i 2022: 1 stycznia 2021 r. Do 9,50 euro, 1 lipca 2021 r. Do 9,60 euro, 1 stycznia 2022 r. Do 9,82 euro i 1 stycznia 2021 r. Do 9,60 euro. Lipiec 2022 do 10,45 euro. EP nie zna niemieckiego? Czy celowo tłumaczycie błędnie.......

Dominika
@Janusz

Podłączę się pod Twój wpis ale zapytam o coś zupełnie innego. Być może masz taką wiedzę. Piszesz o języku niemieckim. Czy jest on wymagany od pracownika w firmie? Czy trzeba mówić biegle czy wystarczy komunikatywnie?

Janusz
@Dominika

A na jakie stanowisko chcesz Dominika aplikować? Jeżeli widzisz ofertę to powinno być w ofercie napisane jakie są wymagania. Jak nie ma nic wspomniane tzn że niepotrzebny.

@Janusz

Nie ty pierwszy nie bede ujawniac zrodel Jednak to sie powtarza

Baśka

Wyjechałam z nimi do pracy na pakowanie maseczek, pracuję już miesiąc i na chwilę obecną wszystko gra, polecam.

Kala
@Baśka

Dzień dobry czy mogłabyś coś więcej powiedzieć o tej pracy ? Czy jest ciężka ? Stojąca czy siedząca i jakie są warunki mieszkania

@Baśka

Popracuj a potem polecaj i do uslyszenia za jakis czas kiedy zmienisz zdanie

@Kala

Dobrze ci radze nie jedz tam przeczytaj inne komentarze polecam super biuro raj-personalservices. Praca dla bmw.mercedes.porshe i innych marek samochodow super biuro w kazdej kwestji podam namiary jednak nie na tej stronie sprubojvmnie. Zlapac pod tym tel 883 828 368

Proszę napisać Pana sprawę na e-mail: biuro@eastpower.pl - na pewno wyjaśnimy wszystkie kwestie. Proszę przedstawić się z imienia i nazwiska.

Eliza

Witam właśnie się wybieram do pracy z ta agencja na pakowanie / produkcja maseczek czy ktoś już był w tej pracy na magazynie proszę o odpowiedz. Dzięki i pozdrawiam.

była pracownica PAckTim
@Eliza

nie dostaniesz A1, nie będziesz zgłoszona na czas do ZUSu nie otrzymasz hajsów na czas, pprzemysl 3 razy nim z nimi wyjdziesz, opinie ponirzsze to nie sciema

do była pracownica
@była pracownica PAckTim

Ściemą to są tego typu wypowiedzi od konkurencji. Firma wydaje A1, zgłasza do zus, mamy z żoną potwierdzenia - kasa również jest na czas, nie mamy najmniejszego problemu

@Eliza

Praca z tą agencją dobrze się układa, polecam. Akurat pracuje przy komisjonowaniu, nie przy maseczkach, bardziej lokalizacja mi pasowała. Polecam

@Eliza

Hejka mogłabym prosic o kontakt, również się wybieram do tej samej pracy. Może dzięki sobie nawzajem uda nam się uzyskać więcej informacji i pojechać nie do końca w "ciemno " . To mój email : katarzynkabol@gmail.com

Justa
@Eliza

Witam. A gdzie praca jest na tych maseczkach na pakowaniu? Bo nie mogę nigdzie znaleźć oferty. Z góry dziękuję za odpowiedź

Piotrek

Pracuje na tartaku razem z kolegami, dobrze jest dobrać się w pary przed wyjazdem i tak podpisywać umowę, właśnie skorzystałem z urlopu, wracam od poniedziałku. Dobrze się pracuje, są pieniążki, jak najbardziej na plus. Zwerbowałem jeszcze moich innych kolegów i dojeżdżają do nas w następnym tygodniu, dostanę prowizję. Pozdrawiam goworkowiczów!

Zbyniu

Zaaplikowałem, pojechałem, ucieszony jestem, mam pracę, polecam

Zaczekaj
@Zbyniu

Zaczekaj jak bedziesz chciał się zwolnić :) Zrobią wszystko zebys ostatniej wyplayu nie zobaczył zresztą

Zbyniu
@Zaczekaj

Nie sądzę.. uczciwa, rzetelna agencja, naprawdę nie ma do czego się przyczepić

Heh
@Zbyniu

Jeszcze bedziesz płakał na tym forum :)

zibi

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie oddali mi pieniędzy za lekarza i dojazd oswoje musiałem się prosić skany podania o zaliczkę wysyłać koordynator nie ogbierał telefonu w Jeleniej górze mają biuro i prezesa rodzinna złodziejska firma nie polecam nikomu tam trafić

Proszę do nas napisać. Wyjaśnimy wszystkie kwestię. E-mail: biuro@eastpower.pl

zibi
@zibi

czekam nadal na zwrot pieniędzy za badania lekarskie

@zibi

W dalszym ciągu nie zgłosił się Pan, Panie "zibi" z tą sprawą do nas. Nie kontaktował się nikt z nami na ten temat. Wiadomości na e-mail lub inną drogą nie otrzymaliśmy. Pracownicy mają zwrot za badania lekarskie z pierwszą wypłatą.

Dariusz

@Orangen interesuje mnie czy rozmowa przebiega również w języku angielskim ?

Sławek
@Dariusz

Zależy na jakie stanowisko się ubiegasz, ale tak jest weryfikacja języków

hyhyhy

Więc może ja poruszę kwestię EP . Niewygodną, ale prawdziwą. Przestroga dla tych co wyjeżdżają pierwszy raz, bądź mają jeden z pierwszych wyjazdów. 1. A1 - EP nie załatwi tego. Więc przed wyjazdem załatw sobie sam. Nawet przez internet się da. A1 to twoje ubezpieczenie za granicą. Bez niego płacisz za lekarza z własnej kieszeni. 2. Podatki/urlopy/chorobowe. Podatki w PL są płacone od kwoty 1000zł więc wasze składki to śmiech. Coś Ci się stanie w pracy, płacisz za lekarza( jesteś nie ubezpieczony) plus L4 jest liczone z kwoty 1000 zł (80%). ŚMIECH. Urlop? Jaki urlaub? Du must arbeit meine freunde. 3.Praktyki z umową Faktem jest iż EP stosuje myki prawne, oto kilka z nich: Wymaganie podpisania umowy- jest ok. Wymaganie podpisania czystej karty urlopowej- nie jest ok. Firma nie ma prawa tego wymagać. Podobnie jest z rozwiązaniem umowy. Podpisany czysty papier leci pocztą do firmy. Również jest to zła praktyka. 4. Zawsze proś o pasek/remua. Nie wiesz co to remua? Otóż jest to szczegółowe rozliczenie Twojej wypłaty. 5. Kapitałowe składki pracownicze. Firma nie chce dokładać do pracownika więc formularz musi być wypełniony tak, aby pracownik wyraził "dobrowolną chęć" rezygnacji. Jest to motywowane, stratą finansową na rzecz pracownika, ponieważ będzie mu to potrącone. Nie wsppmina się jednak o dopłatach rządowych to tego tematu. To takie 3 w 1 Państwo+pracodawca+pracownik. Warto poczytać. To taki szybki temat na początek. Można go jeszcze rozwinąć :)

M.
@hyhyhy

Nie możesz sobie sam załatwić A1 bo to dostajesz na podstawowe zatrudnienia. Nie masz A1= nie masz ubezpieczenia tzn. nie zostałeś zgłoszony do ZUS przez pracodawcę.... Przed delegowaniem pracownika musi on być pół roku(lub 3 mies) ZATRUDNIONY W Polsce, bo to sa te nowe zmiany w przepisach. To znaczy że east Power musi najpierw 3 do 6 mięs opłacać składki w Polsce A potem dopiero może delegowac pracownika.... Inspekcja pracy i Zoll się kłania....

hyhyhy
@M.

A1 turystyczne daje możliwość braku opłat za granicą. :) Pozdrawiam

M.
@hyhyhy

No tak... tylko turystyczne A1 dopuszcza niepłacenie składek do ZUS - to tak jakbyś jechał na urlop a nie do pracy..

geps
@M.

wystarczy jezeli masz skladki oplacone w polsce przez miesiac..czyli wystarczy jak pracowales przed wyjazdem miesiac lub jezeli od ponad miesiaca jestes zajerstrowany w urzedzie pracy jako bezrobotny

Jarek
@geps

NIE MASZ A1 NIE JEDZIESZ DO PRACY DO NIEMIEC. A co to ma TWOJA WYPOWIEDŹ do tego? Pracodawca ma obowiązek złożenia wniosku o A1 i możesz wyjechać do pracy gdy dostaniesz do ręki dowód zgłoszenia pracownika. Jeżeli będzie kontrola i nie będziesz miał dokumentów przy sobie to znaczy że nie możesz potwierdzić legalności zatrudnienia. To tak jakbyś kierował pojazdem i nie miał uprawnień do tego.

Konrad
@hyhyhy

Czesc mam problem bo dostałem o 500euro za mała wypłatę. Czuje się (usunięte przez administratora) czy mozesz napisac na mojego maila konrad.rymarczyk1307@gmail.com mam kilka pytań . dzięki.

@Konrad

Zostaw merytoryczną opinię o East Power sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w East Power sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy East Power sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w East Power sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 255, z czego 139 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

East Power sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 317 ocen.

East Power sp. z o.o.