Opinie o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Wiola

Jestem zadowolona pracuje przez agencje wszystko gra wedlug ustalen

Wojtek

Polacam ta agencje, wspolpraca uklada nam sie bardzo dobrze

Wrona

Wakacje to to nie są, ale praca wedlug ustalen. Wszystko sie zgadza, jest duzo godzin, wyplaty na czas

Wioletta

Dobrze się pracuje, jasne warunki umowy, wysoka stawka, wszystko idzie dogadac z ta agencja, mieszkanie na wysokim poziomie, dobre warunki pracy i mieszkania

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie East Power sp. z o.o. na stanowisko PRACA NIEMCY - Monter okien? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Tomasz Myt

Pracuję razem z żoną już ponad pół roku na produkcji przez tą agencje - bardzo sobie chwalimy, wyplaty na czas, praca nam odpowiada, kwatera blisko zakladu, w dobrym standardzie, kontakt z koordynatorem bardzo dobry

Lola
@Tomasz Myt

Na jakiej produkcji pracujecie ? Bo my jedziemy od poniedziałku na produkcję ciastek

Jola

Dobrze się pracuje z ta agencją. Pieniążki są na czas. Możliwości dużych godzin, wysokie stawki. Kontakt z koordynatorka bardzo dobry. Polecam

Mikołaj

Polecam. Agencja naprawdę warta uwagi. Bardzo dobry kontakt z nimi, nie ma problemu by się czegoś dowiedzieć. Wypłata zawsze się zgadza.

Magda

Polecam, wypłaty na czas

Jacek

Zawsze cala wyplata wszystko sie zgadza. wedlug godzin i umowy, pracujemy w pięciu i u wszystkich nas wszystko mamy na czas i sie zgadza, pracujemy juz ponad 4 miesiace, kontakt z biurem dobry, wystarczy tylko chciec pracowac, nam akurat jest bardzo dobrze

Tak
@Jacek

Chcieć pracować nie wystarczy. Trzeba jeszcze chcieć wytrzymywać skrajne warunki mieszkalne i brak pewnych informacji

Wynagrodzenie na koncie i to przed czasem, nic tylko chwalić firmę!

Mati
@Andrzej

Wynagrodzenie przed czas w east power??? Prędzej Kaczyński zaprzyjaźni się z Tuskiem niż dostaniesz pełna wypłate na czas od nich. Ludzie czytajcie wpisy oszukanych pracowników a nie te pisane przed pracowników z biura pod wymyślonym nickami.

@Andrzej

Niemożliwe

Zadowolony

Na chwile obecną najlepsza agencja jaka może być w Polsce. Kiedyś z nimi wyjechałem i było mocno średnio, a nawet słabo... trafiłem na inne agencje i było tylko gorzej. Niby jakiś godzin nie mieli i miesiąc musiałem czekać, aż to wyjaśnią. Fakt zrobili to, ale niesmak pozostał. Los chciał, że sytuacja zmusiła mnie do ponownego wyjazdu z East Power i finalnie się przeprosiliśmy i daliśmy sobie jeszcze jedną szansę i przyznam, że jestem w szoku jak wiele się zmieniło. Zwroty po tygodniu i nie trzeba się o nie prosić, wynagrodzenie przed czasem na koncie. Dodatki za paliwo jakie obiecali tak są. Praca zgodna z przedstawioną ofertą. Nie wiem czy tam w biurze szef się zmienił czy co im się stało, ale z perspektywy pracownika widać zmiany i to na lepsze. Mam nadzieję, że dalsza współpraca będzie równie owocna jak te 2 miesiące, które mamy za sobą.

@Zadowolony

Z pewnością tak było.

Kamila

Kwatera w bardzo dobry standarcie. Czyściutko, blisko pracy, dobry kontakt z koordynatorami i opiekunem. Obsługuje nas przemiła pani

Dominika
@Kamila

W ile osób mieszka się w kwaterze w East Power? :) Ile się za nią płaci? :D Czy można wyjechać z kimś i byś wtedy razem? Jak blisko jest do pracy? Trzeba mieć jakiś transport czy można przejść na pieszo?

@Dominika

Pokoj jest dwuosobowy, mozna jechac parami i wtedy razem, my tak mamy. 200e placi sie za osobe na caly miesiac, pobierane z wyplaty, wiec nie trzeba placic z gory

@Dominika

co do transportu to lepiej miec wlasne auto, my do pracy daleko nie mamy, ale ciuchy robocze, jakies rozne rzeczy jedzenie lepiej autem wozic

Miecio
@Kamila

Zgadzam się z opinią, gorąco polecam agencje :)!

Mieszkanie

Razem z Arabami chyba.

Hełm

Wypłata na czas, dokładnie według wyliczeń, nie ma się czego obawiać dla tych co się zastanawiają, wypłacają według godzin, a i są ponad godziny, można się dogadywać z brygadzista co do godzin aby więcej, dobra praca, kwatera tez ok dla wymagających

Uważajcie
@Hełm

Dla tych którzy się zastanawiają radzę wybrać inną agencje

Marek Fryd

Pracuję przez tą agencję już ponad rok na projekcie i jestem w stanie polecić każdemu prace przez east power. Mieszkanie w którym mieszkam jest w lepszym standardzie niz sie spodziewalem. Jakiekolwiek awarie, naprawy załatwiają od ręki. Wypłaty czasowo.

@Marek Fryd

Czego się spodziewałeś w takim razie? Niżej już chyba się nie da

Tomek M.

Nie
@Tomek M.

Standard jest tragiczny, najniższa jakość kwater za najwyższą cenę.

Wojtek

Polecam pracę przez tą agencję

xd
@Wojtek

Chyba Ci się agencje pomyliły

Mirelcia

Nie polecam tej firmy. Brak ubezpieczenia, wypłaty nigdy się nie zgadzają zawsze jest coś ucinane. Wynagrodzenie zawsze przychodzi z opóźnieniem. Mieszkania są z najniższej półki. Często nie opłacone przez eastpower i dlatego trzeba się przeprowadzać. Ale jest takie niemieckie powiedzenie.... młyn mieli powoli, ale każdego zmieli.. Widać na insta jak Państwo bawi się za nasze pieniądze.... same (usunięte przez administratora)

@Mirelcia

Nie wiem w jakim mieście mieszkasz, ale ja byłem już na dwóch i oba w super standardach. Wypłaty również się zgadzają. nigdy tez nie martwilismy sie jakimikolwiek rachunkami, placimy z dolu za mieszkanie, nie z gory. Państwo w polsce moze sie bawi ustawami, ale my w niemczech nie mamy problemu z panstem niemieckim, ubezpieczenie jest, zwroty podatku w niemczech rowniez, nie musimy oglądać RP na insta, wystarczy deutsche welle i telewizja

M.
@Kamil

A po co chcesz wiedzieć gdzie mieszkam ? Chcesz mnie odwiedzić? Może trzeba Cię zgłosić?

Zablokowała?
@M.

Już nie mogę oglądać na ista?

Paweł S.
@Kamil

W tej agencji średnio nikt nie pracuje dłużej niż 1-3 miesiące, a najczesciej tylko do pierwszej wypłaty. Wszyscy co ze mną pracowali zwolnili sie, bo ile można upominać się o swoje pieniądze. Wezcie swoje umowy, paski wypłat i idźcie do państwowej inspekcji pracy. W internecie można znależć telefon do oddziału w swoim mieście. Tam wam pomogą odzyskać kasę od tych oszu... Pozytywne komentarze piszą ludzie z biura.

Jacek
@Paweł S.

Ja sie nie zgodze, zawsze cala wyplata wszystko sie zgadza. wedlug godzin i umowy, pracujemy w pięciu i u wszystkich nas wszystko mamy na czas i sie zgadza, pracujemy juz ponad 4 miesiace, kontakt z biurem dobry, wystarczy tylko chciec pracowac, nam akurat jest bardzo dobrze

Grażyna
@Kamil

Ty wiesz co znaczy Deutsche Welle? Pawełku to synonim....

@Mirelcia

Potwierdzam, nam koordynatorka kazała się nie irytować, bo ta melina która dostaliśmy to tylko przejściowa kwatera. Widocznie te ciągle przeprowadzki próbowała obrócić w zaletę, dając fałszywa nadzieje i licząc że skoro tyle pieniędzy już straciliśmy to zostaniemy. Całe szczęście stamtąd uciekliśmy, nie polecam.

Nie polecam tej firmy. Wszystkie informacje dostawaliśmy na ostatnią chwilę. Adres kwatery dzień przed wyjazdem, adres miejsca pracy godzinę przed dotarciem na miejsce. Nie zgadzał się on z tym podanym na umowie i był oddalony od kwatery ok 50 km. Oczywiście dojazd we własnym zakresie i za własne pieniądze. Kwatera mimo zapewnień nie spełniała podstawowych standardów i była wspoldzielona z Turkami i innymi obcokrajowcami, mimo zapewnień że będziemy mieszkać sami. Koordynatorka przez telefon powie wszystko, co chce się usłyszeć żeby tylko zaciągnąć ludzi do pracy. Kiedy już wszystko jest dopięte na ostatni guzik nagle wychodzą nowe informacje. Liczą na to że skoro ktoś już przyjechał to zostanie i powie sobie że jakoś to bedzie. Brak konkretów i jakichkolwiek rzetelnych informacji.

Wojtek

Termin mojego wyjazdu był 3 krotnie przekładany bo nie mogli znaleźć dla mnie noclegu. Miałem pracować na innym dziale ale okazało się, że przerzucono mnie na inny gorszy dział. Pracuje się na polskiej umowie, podczas płatnego urlopu dostaje się mniej pieniędzy. W firmie panuje spory bałagan na niekorzyść pracownika, szkoda czasu na tych amatorów.

Natalia

Radzialabym nie sugerować się negatywami, gdyz pisze je konkurencyjna agencja, która podbiera pracowników od tej agencji, byliśmy sami świadkiem takiej sytuacji.. proponują pół euro więcej, ale za mieszkanie trzeba wtedy samemu płacic i nie ma umowy o prace. My polecamy i radzę nie sugerować się negatywnymi opiniami, bo w zamian za komentarz ta inna agencja daje stawkę

Zostaw merytoryczną opinię o East Power sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w East Power sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy East Power sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w East Power sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 255, z czego 139 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

East Power sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 317 ocen.

East Power sp. z o.o.