Opinie o Pis Okay Taxi Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Pis Okay Taxi Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pis Okay Taxi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pis Okay Taxi Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Kierowca

Czy w okay taxi dalej zbiera się oryginały paragonow, których klienci nie otrzymują aby księgowa J. mogła je legalnie wycofywać? Czy żeby jeździć w tej korporacji trzeba mieć zaświadczenie o niekaralności? Czy w barwach okay taxi jeździ kierowca, który ma dozór kuratora sądowego? Czy w okay taxi zdarzył się przypadek picia alkoholu pracownika (kierowcy) podczas zmiany? Czy pewien portal informacyjny ma we flocie okay swoje pojazdy, stąd nagle konkursy na najlepsze taxi w Bielsku? (kryptoreklama) czy w dalszym ciągu kierowca, który pracuje np 100 godzin w miesiącu, w rachunku do umowy zlecenie ma wpisane tych godzin rzeczywiście mniej?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Pis Okay Taxi Sp. z o.o.?

zainteresowany
Kandydat

Jestem zainteresowany ta pracą. Znajomy taksówkarz powiedział, że trafił mu się kurs extra. za 5tysięcy do włoch. Czy to możliwe, żeby ktoś taksówkę wynajmował na taką trasę??

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Czy firma Pis Okay Taxi Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Sławek Nowy wpis

Powiem tak Mariusz Kopytko zrobił kawał dobrej roboty w Okay taxi ,pokazał gdzie miejsce Kubienca z jedynek vel budynia .Brawo Mariusz

Kierowca

Zygmunt
@Kierowca

Te umowy to fikcja a Wieczorek i Kopytko nas strzyga ,trzeba chodzic i (usunięte przez administratora) innych ,dziennieusze płacić 100 zł za fabie a roboty niema

sylwek_ma_moc
@Zygmunt

walisz w pręta bo płaci się za przejechane kilometry więc.... iii fabia jest jedna a więc wiadomo kto to napisał komentarz zbędny jak się robić nie chce :-)

Majki Nowy wpis
@Zygmunt

prawda. stad tak duza rotacja kierowcow. samochody w stanie dramatycznym, pojezdzilem moze 2 tygodnie i stwierdzilem, ze nie ma to sensu. Nie ma auta w oktaxi, które nie miało wypadku. kierowcy też z przypadku, nie znaja topografii miasta, o kulturze osobistej wspominac nie bede. a no i oczywiscie dzikie postoje na stacjach benzynowych to tylko oktaxi, ludzie sie skarza, ze sie nie da na circle zatankowac bo wielmozne pany z okay taxi okupuja stacje. porażka i nie polecam tej korpo!!

Pytanie Nowy wpis

Ciężko jest w systemie 12/12 w Pis Okay Taxi Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

zainteresowany

Oo
@zainteresowany

Tak, tylko takie kursy zazwyczaj dostają najbliżsi włascicieli/ zarządu.

Endriu
@Oo

Nawet jeśli trafisz taki kurs nie masz prawa jechać z powodu braku licencji na przewóz międzynarodowy a kary wyrywają z butów

Przemysław
@Endriu

Jest to w jakiś sposób weryfikowane, czy dana osoba ma licencję na przewóz międzynarodowy? Zaciekawiło mnie takie zlecenie. Z doświadczenia wiecie może, czy często się takie zdarzają w ciągu roku?

Pachnaca taksówka
@zainteresowany

Ty sluchaj ze jak jezdzilem to bylem min. 2x w Pradze w Czechach na pełny licznik, we wroclawiu spod sfery klientka mi wsiadla, w Poznaniu ze o innych juz nie wspomne.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Pis Okay Taxi Sp. z o.o.?

BBA
@Pytanie

A no taki że firma jest prowadzona przez słupa. Jak coś sie stanie to od nikogo nie wyegzekwujesz prawa.

Obecny
@BBA

BBA po tym co piszesz raczej pojęcia o spółkach zoo to raczej nie masz zbyt wiele troszkę Ci podpowiem a więc jak coś się stanie odpowiada zarząd a w pierwszej kolejności prezes i to całym majątkiem. Nie sądzę żeby pozwolili sobie na jakiś wymyk mając flotę jak wyczytałem w leasingu za dużo by stracili bo już jakiś czas spłacają.Jak sobie przypomnę za jakiś czas sprawdzę bilans tej firmy w której jeździ 2 moich znajomych . Coś mi się wydaje że po prostu z konkurencji jesteś i Cię boli że są ale to Twoja sprawa ale bzdur nie pisz bo się odwiedzasz.

Wanda
@Obecny

@Obecny, jeżdżą Twoi znajomi, czy Ty sam również? Szukam wiarygodnych informacji, ile można wyciągnąć jeżdżąc w Okay. Będę wdzięczna za odp.!

Kierowca taxi
@Wanda

Mozna wyciagnac tyle co kot naplakal. Prawie 100 taksowek bialoczerwonych i kierowcy narzekaja na postojach ze za malo zlecen jest. jak lubisz doplacac do interesu i robic sobie koszty to okay jest dla ciebie

J.C
@Kierowca taxi

Jak ktoś chce zarobić to zarabia np ja. to że zleceń mniej bo takie czasy, ale mimo wszystko jak się świadczy dobrze usluge to efekt jest dzwonią stali klienci. Pozdrawiam

Ja
@J.C

Też jeżdżę na taxi i wiem że nie ma nic gorszego jak stali klienci.Wiec nie opowiadaj bajek

Gołębie Serce
@Kierowca taxi

Baju baju będziesz w raju za takie teksty ???? Jak chcesz to zarobisz jak jesteś burak to nie zarobisz nigdzie tyle w temacie .

Xxx
@Gołębie Serce

Widać że jesteś po podstawówce. Uważasz że można obrażać ludzi?

tryni
@Xxx

Prawdę napisał nie pisząc do nikogo interpersonalnie po prostu taki jest fakt .

Na początku ta firma miała rece i nogi. Obecnie to nie radzę nikomu zaczynać pracy ani współpracy z Okay Taxi. Firma chyba przeszła na tryb wyciągania kasy za wszystko. Niezgodne z prawem zasady współpracy (np. Stawka poniżej minimalnej) bezpodstawne kary i nieuczciwe zasady wynajmu auta, coraz słabszy stan techniczny aut, wyzyskiwanie kierowców, obowiązkowe dyżury na których nic się nie zarabia. Porażka a nie firma. Bardzo fajny projekt był ale coś się zepsuło. Również bylem swiadkiem mobbingu ze strony menadżera janusza, który chyba już tam nie pracuje.

Ja

Jeśli chodzi o zarobki to jak jest normalnie to idzie zarobić przy 56h tyg. 800-1500pln na czysto zależy czy robi się piątki i soboty nocki Umowa zlecenie Większość pań na centrali mania wyższości, czasem niemiłe, Menager Janusz brak empatii, służbista, ciężko przekonać go ze może być inaczej niż jego punkt widzenia, obraża kierowców chyba że wazelina Dyrektor Mariusz jedyny normalny człowiek z którym można pogadać i dogadać się w każdej sprawie, podchodzi indywidualnie do każdego a nie tak jak menager Janusz. Prezes Tomasz ciężk powiedzieć bo rozmawiałem z nim raz ale opinie są różne Samochody nowe zadbane dbanie o stan techniczny to podstawa Inni kierowcy jak wszędzie jeden spoko drugi (usunięte przez administratora) trzeci konfitura. Zasady muszą być przestrzegane i nawet najmniejsze uchybienie jest karane przez menager często jest to nieznacząca bzdura nie mająca wpływu na wizerunek lub działanie firmy ciągle tłumaczenie się jak u pani w podstawówce. Ps. Menager Janusz już nie pracuje

Marek

Słyszałem że chcą zwolnić Mariusza prezesa bo za dużo zarabia. Chyba że kierowcy się nudzą na postojach i opowiadają bajki bo kursów jak na lekarstwo jest...?

Chudy
@Marek

Bajki jak Andersena ale żeby z nudów, jak kursów że obrobić nie idzie to szacun. Ale gdyby tak było i odejdzie to nie wróżę nic dobrego, bo to jedyna osoba która tym żyje i z która zawsze można porozmawiać i rozwiązać problem. Menadżer to musi się jeszcze długo uczyć ale szansę ma.

Patrycja
Klient

Zamówiliśmy taksówkę 30 minut wcześniej po czym o wyznaczonej godzinie zostaliśmy powiadomieni że taksówka będzie miała znaczne spóźnienie.

Kierowca XYZ

Pracuję w firmie ponad rok na zasadzie współpracy. W firmie panują określone zasady oraz wymagania (strój roboczy, terminowość, dbanie o czystość i kulturę, dyżury, odpowiednio wyposażony samochód, znajomość topografii miasta, stosowanie się do preferencji obsługi itp.). Jak człowiek potrafi się dostosować to praca jest w porządku. Większość klientów, z którymi ma się styczność są bardzo przyjemni (zazwyczaj stali klienci). W przypadku jak się pojawią problemy, z zarządem można dojść do porozumienia, są często dostępni i otwarci na rozmowę. Zarząd firmy, również dba o bezpieczeństwo w tej czasem mało bezpiecznej pracy. Firma wypracowała określone procedury bezpieczeństwa, do tego stopnia, że nie boje się jeździć w nocy. Zalety pracy: luźny grafik, różne rodzaje współpracy, dbanie o bezpieczeństwo, możliwość rozmów z zarządem i bieżące rozwiązywanie problemów Wady: Jest to praca z grupy "ryzykownych", nietypowe godziny pracy (zazwyczaj warto pracować jak inni odpoczywają np. weekendy), różne zarobki w zależności od pory dnia i roku. Neutralne: konieczność podporządkowania się zasadom panującym w korporacji, potrzebna umiejętność komunikacji z drugim człowiekiem, bycie miłym nawet jak klienci nie są dla Ciebie mili, umiejętność opanowania się w stresujących sytuacjach, znajomość topografii miasta Co do zarobków, ja nie narzekam. Nie jest to praca na której zgarnia się ogromne kokosy ale wychodzę lepiej niż bym poszedł do zwykłej pracy np. w fabryce bez specjalistycznych kwalifikacji.

BBA

Ta firma to jest jakaś porażka. Nigdy więcej! Za 60 zł po 12h to są jakieś żarty!!!

Bogdan
@BBA

No ale można się było tego domyślić już na rozmowie, że tak będzie, dlatego sam po usłyszeniu warunków podziękowałem. 1.Jazda nowym autem z czego paliwo po całym dniu trzeba kupić samemu ( racja tak jest generalnie wszędzie ) ale plus auto trzeba codziennie umyć na myjni i tylko 1 myjni na której można to robić wraz z odkurzaniem na własny koszt za stwierdzenie , że auto nie do końca umyte itp. kara od szefa... 2. wszystko będzie ok pomijając to ile na tym się zarobi dopóki się coś nie zdarzy np. wypadek z własnej winy i co wtedy szef Ci zrobi ? A no obciąży kosztami horendalnymi wjoncu to nowe auta są niektóre z salonu po około 70000 zł. więc miejcie wyobraźnię bo za auto wypożyczone odpowiadacie sami w 100% 3. Umowa zlecenie nic nie warta ... Już lepiej samemu sobie Szmeldzwagena golfa kupić i na bolcie jeździć :-)

pap
 Rekomendacja

to jakiś dramat Pani pomyliła dni zapisała na Niedzielę zamiast na Sobotę

Maniek

Ile można zarobić jeżdżąc w okay Taxi tylko na weekendy?

Dramat firma to samo co w robi właściciel ten sam tylko na Prezesa dali słupa żeby się ludzie nie zorientowali o co chodzi doprosic się o wypłatę młodego Wieczora to cud a to zapomniał a to kopertę zgubił a to go nie ma z każdej koperty ukreci tygodniowo po 20 zł i już jest na paliwo wszyscy kierowcy na zleceniowce prezes wpisze dwie godzinki dziennie a tyraja po 15 godzin szok katastrofa a nie firma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nick
@Pracownik

Smutne jest to, że po tylu latach Pan Tomasz Ww w każdej założonej spółce musi mieć słupa. Nic na siebie. I jak tu żyć w tym kraju :)

Zostaw merytoryczną opinię o Pis Okay Taxi Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pis Okay Taxi Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 2 ocen.