Opinie o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o East Power sp. z o.o. w Wrocław

@pracownik

zdecydowanie polecam współpracę z ta firma, dobre warunki pracy i zakwaterowania, przemili ludzie, miło spędzony czas, szybkie odpowiedzi od koordynatora Pana Łukasza gdy pojawiały się drobne problemy, wypłata bardzo dobra-wpływała na konto na czas. Poza tym praca przyjemna a w wolnym czasie można pozwiedzać :)

Tomasz Wojciechowski

Dobra firma pieniądze zawsze przed czasem za to szacunek tylko żeby dawali jakieś podwyżki co jakiś czas. Polecam

Klementyna

Cześć wam, nie widzę tu wpisów dotyczących stricte pracy w firmie, w biurze. Szukają właśnie Młodszego Specjalisty ds Kadr i Płac, chciałabym aplikować, ale tak w ciemno to trochę się waham :-) Widełki to 4000 - 4700 zł, czy to się zgadza? :) Takie są zarobki w firmie na tym stanowisku? Podobno nie wymagają stażu pracy, to również prawda?

Norbert

Niepoważna firma 2 raz przekładają wyjazd z tygodnia na tydzień po podpisaniu umowy bo niby ktoś był pierwszy ktoś kogoś zatrudnił pierwszy Nieprofesjonalne podejście i arogancję do zatrudniających się osób a wszystko przez kadry które nie odpowiadały czy papiery są dobrze wypełnione chora firma nie polecam mieliśmy wyjechac 4 września potem 11 a teraz propozycja na 2 październik po podpisaniu umowy! Żałosna firma

Michał Rekruter
@Norbert

Czyli tak jak się Państwo odgrażali, jest komentarz. Oczywiście, bez wspomnienia, że Pana partnerka była kilkukrotnie proszona o przyspieszenie formalności. Pan również. Proszę napisać uczciwie, ile dni upłynęło od przesłania Wam umów? Ile razy się z Wami od tamtej pory kontaktowano? I czy mieliście również wsparcie w weekendy?

@Michał Rekruter

Co ty wogole gadasz człowieku Jak powiedziałeś mi przez telefon żebym wysłała to zrobiłam to od razu i mówisz teraz poczekajcie na odpowiedz od kadr i wyślijcie poczta Czekaliśmy odpowiedzi zero, zadzwoniłam.po dłuższym czasie Do kadr a pani mówi ze prosi nazwisko , podałam a ona do mnie ze zaraz się weźmie za weryfikacje czyli nawet nie miała ich na uwadze i po tym oddzwoniła i mówi ze wszystko jest dopięte proszę wysłać dokumenty i szykować się do wyjazdu, pojechaliśmy i wysłaliśmy . Po czym ty dzwonisz i mówisz ze znów jednak nie , a gdzie umowa podpisana o wiele dni wcześniej . To po 1 po 2 to skoro się umówiliśmy i daliśmy pisemna umowę to logiczne ze będziemy w pracy wiec miejsce jest wtedy zajęte tak mi się wydaje a tu ze znów kogoś innego koleżanka wzięła . Nie tylko my mamy taka sytuacje . A pomijając to nikt prócz ciebie nie miał o tym zielonego pojęcia. Nawet szef z którym rozmawiałam za pierwszym razem nie wiedział co powiedzieć . Traktujesz ludzi jak piłki i sobie ich rzucasz z miejsca na miejsce i dla ciebie to nic takiego ale to ze ktoś będzie bez pracy miesiąc czasu bo ktoś inny wpadł na nasze miejsce z (usunięte przez administratora) to już jest okej I nie pisz głupot ze się nie spieszylismy bo dziś przez telefon mówiłeś ze jeśli wyślemy do godziny to będzie okej wiec wysłałam szybciej a i tak zrobiłeś z nas (usunięte przez administratora) ???? macie (usunięte przez administratora) porządek w firmie i tyle . Ja nie polecam i radzę wam od razu szukać innej oferty jak natraficie na post KAROLA CHRAPKI na fb (swoją droga to tez jakiś człowiek random i pewnie fejk konto) bo do niego pisze a on odsyła do biura dzwonię a tam inna osoba z innym nazwiskiem , nic tu nie ma ładu ani składu .

@Michał Rekruter

Tak tak owszem pomoc w weekendy była odpowiedz biuro czynne od 8 i za mało mi płaca żeby siedzieć w weekendy i odpowiadać ???????? po drugie ile czekania było na odpowiedz kadr ? Dopiero jak zadzwoniliśmy do kadr o sprawdzenie dokumentów dopiero były sprawdzone i jak kadry potwierdziły zgodność papierów wysłaliśmy droga pocztowa i po godzinie czasu od potwierdzenia ze wszystko mamy gotowe i teraz tylko przyjazd dzwoni profesjonalny rekruter ze zatrudnił kogo innego na miejsce i proponuje mniejsza stawkę niż na umowie i dopiero przyjazd 2 października proszę się nie ośmieszać firma nie godna polecenia lub złe dobrani rekruterzy odpowiadający non stop aroganckim tonem itp itd która inna firma chce mieć na start podpisane rozwiązanie umowy za porozumieniem stron ???? jesteście pierwsza firma która na dodatek kazała sama sobie wszystko wydrukować każda inna w której pracowałem wysyłała droga pocztowa przygotowane umowy i mieliśmy je zabrać do Niemiec i podpisać na miejscu a zapoznać się tylko w Polsce wiec niech nie przedstawia pan tutaj sprawy ze ktoś groził bo to śmieszne jest tylko mówiliśmy ze wystawimy wam opinie

@Michał Rekruter

Na dodatek jeszcze panie kochany pan Karol Chrapka który tez był niby pomocny odsyłał do biura i dawał telefon aby dzwonić dzwonimy a to nie żaden pan Karol tylko kto inny macie ładny bałagan w tej agencji Skoro umowy są podpisane i wysłane i zaakceptowane przez pana to chyba logiczne ze ktoś już do tej pracy przyjedzie a nie pan w rozmowie mówi nam kto pierwszy ten lepszy i ze nawet jak się spieszy to można nie zdążyć śmieszne zachowanie powiedziałem panu jak chce pan wyścigi koni robić poleciłem fajny tor z wyścigami konnymi trochę z Wrocławia do Warszawy pan ma ale polecam i żegnam profesjonalistę

@Norbert

Nie No przecież powiedział przez telefon w rozmowie która jest nagrana jak powiedziałam ze się pośpieszyłam tak jak pan mowil żebym to zrobiła to na to do mnie z tekstem „wie pani, nie każdy kto się śpieszy ten zdążą, koleżanka obok w tym czasie wzięła inna pare” Po za tym czytając opinie o tej firmie i o innych nie widziałam u żadnej tyle negatywnych opinii . Ale życzę powodzenia i trzymam kciuki żebyś znajdował ludzi którzy się na twoja gadkę nabiora :)

Michał Rekruter
@Ola

Dobrze, więc ja napiszę jak było. Umowy dostaliście Państwo 29.08. Wraz z informacją, że termin wynika z faktu dużego obłożenia chętnych. Że liczy się kolejność zakończonych formalności, a Wy nie bylibyście w stanie ich dopełnić szybciej niż inni. Od tamtej pory kontaktowano się z państwem 6 razy. I to tylko połączenia, które Państwo odebrali. Kolega Karol, był również dostępny w weekendy, z czego Pani korzystała. To Pani i partner zdecydowaliście, że będziecie dokumenty wysyłać dziś. Jeszcze rano informowałem, że trzeba się pospieszyć, bo inne rekruterki mają swoich kandydatów. Jak już mówiłem w trakcie rozmowy telefonicznej, kadry rozpatrują dokumenty w kolejności wpłynięcia. Nie zajmują się weryfikacją ilości miejsc na projektach. Kiedy dotarła do mnie informacja, że ktoś był szybszy, zadzwoniłem z propozycją innego projektu. Proszę sobie prześledzić wymianę korespondencji i listę połączeń. Nie miał startować 02.10 tylko w poniedziałek. To Pani, krzykiem, zażądała skierowania na poprzedni - podałem więc datę wyjazdu kolejnej ekipy. Ja jestem rekruterem i nie decyduje udzielnie kto jedzie, a kto nie. Jestem związany procedurami, które zostały Państwu przedstawione. Do końca byliście obsługiwani z ich dochowaniem i szacunkiem, pomimo nieprzyjemnych odzywek i epitetów. Pisała Pani w SMS, że macie już inną propozycję z wyjazdem 09.09 - napisałem, że cieszę się. A na koniec - proszę się zastanowić, czy to takie dziwne, że w jednym biurze pracuje wiele osób? I że mają różne zadania i obsługują różne kanały komunikacji?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie East Power sp. z o.o. na stanowisko PRACA NIEMCY - Monter okien? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Żak

Nie polecam firmy Zero organizacji i pomocy od strony koordynatora Omijajcie firmę szerokim łukiem, potwierdzam negatywne wpisy

Stefan w.

Ludzie, nie sugerujcie się tymi głupimi opiniami. Korzystalem z pośrednictwa wielu agencji i z całą stanowczością ta jest najlepsza. Z rekrutacja i koordynatorami można się dogadać na każdym poziomie, kasa zawsze na czas i zawsze się zgadza. Kwatery są na prawdę w porządku. A jeśli zdarzy się problem? Koordynacja zawsze ogarnia, tylko trzeba dać chwilę czasu na reakcję Czytam te opinie i oczom nie wierzę. Czy wy wiecie na jakich zasadach pracują agencje pracy? Pośredniczą w zatrudnieniu. Wy jako pracownicy jesteście pracownikami tymczasowymi. To że wstrzymują wyjazdy to nie jest zależne od agencji, bo każda firma liczy się z kosztami i jak nie mają pracy w danym momencie to nie zwolnią pracownika etatowego tylko wstrzymają zamówienie z agencji. I to nie tylko tak jest przy wyjazdach za granicę ale też tu w Polsce na miejscu. A z tą agencja można się dogadać, albo wyjazd się opóźnia i macie pierwszeństwo do wyjazdu w najbliższym możliwym terminie albo, jak mają możliwość to proponują przejazd na inny projekt. Inna para kaloszy to komentowanie umowy na pół etatu. Ludzie, przecież ta umowę czytacie i podpisujecie przed wyjazdem, to skąd te negatywne komentarze o umowie po wyjeździe??? Jak ci nie pasuje to nie podpisujesz i szukasz gdzie indziej. Skoro umowa zlecenie pasuje ci bardziej?! Wbrew pozorom zapis ma wiele pozytywów. Te pół etatu masz w Polsce ale oddelegowuja cię na conajmniej cały po stawce na rękę. Co oznacza że nie musisz się martwić klasami podatkowymi i tym co finalnie wyjdzie ci na rękę. Sam możesz sobie przeliczyć Masz komornika? To jesteś bezpieczny. Emerytura? Przecież jesteś pracownikiem tymczasowym. Po kilku miesiącach pracy możesz się dogadać z agencją i przejąć pod bezpośredniego pracodawcę. Zostaliście (usunięte przez administratora) na kasę? Ojej widziałem te przypadki... Zjazdy z projektów, ucieczki, balangi na kwaterach, praca pod wpływem alkoholu albo demolki na mieszkaniach... A potem płacz! A w umowie wszystko jest, wystarczy przeczytać i być odpowiedzialnym człowiekiem. Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma a tydzień wypowiedzenia to chyba idzie przeżyć? Jedziecie do pracy a nie na wakacje. Nikt nie będzie płacił za wasze nieobecności, za kradzieże, demolki i ucieczki kiedy macie mieszkania opłacone na miesiąc czasu. I nie piszcie że przecież płacicie 200 euro. Widzieliście kiedyś mieszkanie w takiej cenie? Wstyd. Nie dziwota że mają o Polakach takie zdanie jakie mają. Tacy jak wy tylko psują reputację porządnym, odpowiedzialnym pracownikom.

@Stefan w.

Co ty gadasz człowieku 2 razy przekładają termin wyjazdu gdzie umowy mamy podpisane na wydadzą stawkę niż nagle proponują w innym miejscu śmiech na sali jak twierdzili ze ktoś wysłał szybciej dokumenty do umowy żart jakiś szukają pracowników i robią wyścigi koni kto pierwszy ten lepszy ? Gdzie wszystkie papiery już są wysłane poczta i elektronicznie i nagle każą czekać dodatkowe 2 tygodnie najpierw 4 września praca potem 11 września a teraz 2 października zrezygnowaliśmy z tej firmy śmieszna i niepoważna firma nie polecam

Bartek

Pracuje ktoś jako monter GK ? Przymierzam się do wysłania CV, ale nie wiem czy warto akurat tutaj.

Jb ta firme

(usunięte przez administratora) naciągacze i kasa się nie zgadza oraz nie była na czas nigdy jak naj dalej od tej firmy nigdy nawet wrogowi bym jej nie polecił omijać omijać i jeszcze raz omijac

Makin

Poproś firmę o przesłanie Ci wzorca umowy lub gdy ci wyślą to nie podpisuj od razu tylko skonsultuj z prawnikiem.

Ernest

Miałem z kolegą jechać na produkcje okien, na internecie opis że praca na wakacje dla studentów natomiast na wyjazd czekaliśmy ponad tydzień, trzeba było wydrukować mnóstwo kartek umowy i zrobić badania których koszt to 100 zł, bilety zamówione na konkretny dzień ponieważ mieszkanie miało być "zapewnione", po czym dzień później dostajemy telefon że praca wstrzymana i że należy czekąć, po przełożeniu biletu kolejny telefon dzień przed że wyjazd znowu przeniesiony, finalnie jesteśmy bez pracy i 500 zł w plecy, firma nie ma zamiaru niczego zwrócić, o tym że zwracają połowe kosztów za pierwszy dojazd trzeba było dopytać samemu bo nikt nic nie mówi, gorąco nie polecam

Polecam. Szczególnie na projekcie Nutrillo w Cuxhaven. Super atmosfera, praca przyjemna przy pakowaniu witamin.

włodi

witam. dla mnie to firma godna polecenia. wyjezdzam za ich posrednictwem od putoej roku i wszystko gra, pozdrawiam Władek

Mulat1305

Informuję wszystkich żeby każdy uważał na es power praca czy karmię dla zwierząt ponieważ pracowaliśmy tam zostaliśmy (usunięte przez administratora) na pieniądze za mieszkanie mieliśmy płacić 200 € zapłaciliśmy ponad 600 i nie dostaliśmy wypłaty za miesiąc pracy nasze wynagrodzenie tylko za cały miesiąc wyniosło 1040 zł

Jack
@Mulat1305

Ja tam pracowałem i żaluje że się zwolniłem.Normalna firma wypłata była na czas.Nie znasz języka nie znasz Niemiec czy innych krajów to na co możesz liczyć.Jedziesz do pracy i siedzisz na hotelu zamiast zwiedzać zachod

Damian1205

Również pracowałem przy karmie. Mało godzin brak zamówień. Za miesiąc wyszło 93godziny więc nie było sensu tam dalej zostawać.

@Mulat1305

Katastrofa. Takich jeżeli to prawda to takich pracodawców powinni rujnować i zamykać w wiezieniach na długie lata z zakazami. Jak tak w ogole moznaa kogokolwiek potraktować ? Gdzie ci ludzie maja jakikolwiek honor i godnosc ? Chcialem zaczac z nimi wspolpracowac no tylko widze, że bym sie w (usunięte przez administratora) władował. Dobrze, że są takie portale jak ten.

@Damian1205

Potwierdzam jak przyjechaliśmy z żoną to analogiczna sytuacja przez pierwszy tydzień, później się unormowało i siedzimy tam po dziś dzień :) Ogólnie warto dać im chwilę na ogarnięcie, potem z górki.

Poznań
@Mulat1305

Tez tam pracowałalysmy. Koordynator Łukasz tak samo wobec nas sie zachował. Masakra. I to zimno w tym magazynie w Gohl i ten smrod. (usunięte przez administratora)

Franek
@Mulat1305

Potwierdzam ta firma to (usunięte przez administratora) zostalem okradziony z ponad 600e za rzekome straty ktorych ta firma nie przedstawila mi do teraz. (usunięte przez administratora)

@Mulat1305

Ja tak samo nie otrzymałem wynagrodzenia za wykonaną pracę wyplacili mi pierwszą wypłatę 850zl a ponad 700 euro zabrali do siebie za rzekomy brud na mieszkaniu, gdzie przed wprowadzeniem się porobiłem zdjęcia i w trybie natychmiastowym prosiłem o zmianę kwatery, trzeba zrobić z tym porządek, gdzieś to zgłosić

X
@Damian1205

Bo was ściągnęli wtedy kiedy zrezygnowali z innej agencji bo miała największa stawkę i szef sie nie zgodził na kontynuacje , dlatego pościągali was , za śmieszna stawkę. I pewnie z Justyną i Mariuszem się musieliście męczyć - ba, może nie męczyć ale tez przez nich byliście w (usunięte przez administratora) robieni na zamówieniach - oni zawsze najlepsze, zawsze normy powyżej 200.. także , logiczne ze beznadziejnie pieniądze mieliście i mało godzin, pozdrawiam :)

Upadły anioł

Czy ktoś pracował przez agencję przy montażu okien jak to wygląda w praktyce

Jamal
@Upadły anioł

Pracowałem u nich, fajna robota, dużo godzin, jak dogadasz się z brygadzistą to i soboty pozwolą pracować co przekłada się na fajną kasę. Do tego wiele można się nauczyć. Widziałem jak zatrudniali świeżaków, a po roku-dwuch zostawali fachowcami z lepszymi stawkami. Jedyny minus to jak coś się (usunięte przez administratora)... to jest srogi (usunięte przez administratora) od brygadzisty. Ale jak wykonujesz swoją robotę jak należy to luz. Sama robota dość fizyczna, chociaż widziałem już "dziadków" 55-60 lat, którzy dawali radę. Więc jak człowiek robił fizycznie całe życie to bez problemu sobie poradzi. Ogólnie polecam, super robota żeby odłożyć fajniejszą kasę.

Ola

Mam pytanie co do pracy przy kosmetykach w dortmund . Jakie warunki pracy ? Bardzo proszę o informację

Ola

Witam . Rozważam pracę w tej agencji przy pakowaniu kosmetyków. Czy mogę prosić o napisanie coś o pracy i mieszkaniu .? Bardzo dziękuję

Dyrektywa a Kodeks pracy

Czegoś nie rozumie.... Jeżeli podpisujesz umowę o pracę to na jakiej podstawie kodeksu pracy są kary za niewykonanie pracy lub opuszczenie miejsca pracy. Nie ma takich zapisów w polskim kodeksie ani w niemieckim... Co to za przekręty. Dyrektywa o oddelegowaniu pracowników mówi jasno że to pracodawca musi zagwarantować mieszkanie i nie może za to potrącać z wynagrodzenia. Ps. diety przy umowie o pracę wynoszą 50 eur dziennie.

Kierownik rekrutacji
@Dyrektywa a Kodeks pracy

Tu są 2 rzeczy, które totalnie Pan pomieszał. Co innego to umowa o pracę, gdzie ZAWSZE W KAŻDYM przypadku KP reguluje okres wypowiedzenia dla obu stron, skutkiem niedotrzymania tego warunku umowy jest nawet 52art KP. Co do oddelegowania, to jeśli zakwaterowaninie zapewnia pracodawcą, i nie jest to podróż skuzbowa ani niemiecka umowa o pracę, dieta nie należy się. W przypadku podpisania umowy, akceptuje się jej zapisy.. Pozdrawiam zatem Pracowników, którzy są w kontakcie z Koordynatorami i na bieżąco komunikują swoje wątpliwości.

Michaello
@Dyrektywa a Kodeks pracy

Powiem tak, to nie jest firma z którą należy pracować. Miałem z nią do czynienia. Skończyło się pomyślnie dla mnie, bo PiP i inne organy pomagają poszkodowanym pracownikom. Firma żeruje na niewiedzy ludzi..Trzeba czytać dokładnie umowy. Stawki żenada...szkoda tracić czas.. Kadra zarządzająca bez komentarza.. Jest nas wieku którzy wygrali swoje, ale musiało to po trwać. Przestrzegam przed takimi agencjami.!

Umowa o prace
@Kierownik rekrutacji

Niczego nie pomieszałem: nigdzie nie ma zapisu że po opuszczeniu stanowiska pracy należą się kary. Pracodawca jest zobowiązany do wypłacenia wynagrodzenia za każdą przepracowaną godzinę. A art 52 działa w obie strony. Czyli jak niedotrzymujecie warunków umowy to pracownik również może rozwiązać umowę beż wypowiedzenia. I NIE MA TU MOWY O KARACH PIENIEZNYCH LUB POTRĄCEŃ Z TYTUŁU WYNAGRODZENIA

Bohdan
@Umowa o prace

Niby jo masz racje, nie rzebym bronił agencji, ale kodeks pracy nie mówi nic o zapewnieniu mieszkania, a tu je dostajesz, ktoś za nie płaci, a jak pakujesz mandziur i zawijasz wrote kasy nikt nie odda, chata opłacona, pusta, a jak ktoś nawywija to i kaucja idzie w las. No jo rozumiem, że lipa z tymi zapisami ale druga strona też trzeba zrozumieć. Poza tym jeszcze mi się nie zdarzyło (a kiedyś u nich jo pracował i może wyjedzie znowu) żeby w kulki polecieli. Jesteś dobry pracownik to cie docenio, jesteś (usunięte przez administratora) to cie ... ! Jak to w życiu bywa grunt to robić swojo dobro robote, a opłaci się nawet u prywaciarza, a samo agencje to jo poleca zwlaszcza wszystkim szwarnym dziewuchom!

ale
@Bohdan

KP nie mówi o zagwarantowaniu mieszkania , ale mówi o tym dyrektywa o oddelegowaniu pracowników. Kręcicie na wszystkie strony.... a wasze umowy o pracę są nieprzejzyste.... Nie wspomnę już o ubezpieczeniu...

Pietrek

Pracowałem z nimi ponad 3 lata w wielu niemieckich firmach. Różnie było podczas naszej współpracy, raz lepiej, raz gorzej, raz niemiec coś na mieszał, raz kadry zrobiły jakiegoś babola- nie mniej zawsze szło z nimi wszystko wyjaśnić i przegadać temat. Kończę z nimi współpracę, bo udało się osiągnąć mój cel w postaci odłożenia odpowiedniej ilości kasy, żeby dokończyć budowę domu i zmienić samochód. Firmę mogę polecić wszystkim normalnym ludziom, którzy mają jakieś cele i ambicje w życiu i którzy potrafią rozmawiać. (usunięte przez administratora) dzwoniące po nocach do koordynatorów będąc pod wpływem od razu lecą na zbity pysk. I to jest jeden z głównych powodów dla których tak długo ich się trzymałem. Zawsze wyjeżdzając z jakąś agencją trafi się taki pato element na szczęście jak agencja ma informacje od firm, kwater i innych pracowników to od razu zwalniają takich dziadów. Jedni będą się bulwersować jak tak można, ale no (usunięte przez administratora) trzeba ! Przecież te ch najgorsze jak odwalą imprezę to nie dadzą odpocząć, a chciej być dobrym człowiekem to taki ch bez skrupułów zleje ci się na tapicerkę jak będziesz go podwozić do sklepu albo na dworzec. Od razu na bruk takich dziadów i nie przejmować się nimi, to są (usunięte przez administratora) dorośli ludzie i najwyższa pora żeby zaczęli odpowiadać za swoje zachowanie !!!!!! Każdy normalny pracownik powinien tempić i zgłaszać takich. Im ich mniej, tym my mamy lepiej bo nie robią ci wstydu chociaż! A wracając do meritum to pozdrawiam całą agencję zwłaszcza koordynatorów i oby jak najmniej problemów!

Jak długo trwa proces awansu w East Power sp. z o.o.?

Gratuluje, potrafisz wpisać NIP w Google i odczytać KRS. Jak dla mnie to normalna struktura holdingowa. Większość dużych firm tak robi i nie ma w tym nic złego

Zostaw merytoryczną opinię o East Power sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w East Power sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy East Power sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w East Power sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 252, z czego 139 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

East Power sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 314 ocen.

East Power sp. z o.o.