Opinie o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Witam czy komus jeszcze nie wyplacili pieniedzy szukam osob ktorych tez (usunięte przez administratora) mnie (usunięte przez administratora) na 900 euro. Pojde z tym gdzie trzeba potrzebuje z jednej lub dwie osoby

@Piotr

Mi też około 900€. Czyli wychodzi na to że dorabiają się na oszustwach oraz złodziejstwie. W dodatku udostępniają moje dane w ramach zemsty czyli powinni już dawno siedzieć. Da się coś w ogóle z tym zrobić?

Jan
@Wojtek

Ze względu na konstrukcje umów nie bardzo. Kiedyś z 2 osobami próbowaliśmy coś zdziałać, ale straciliśmy tylko czas i pieniądze na prawnika :(

Zamawianie usług na czyjeś dane? O co chodzi, doprecyzujesz ten temat? ciekawią mnie także okoliczności względem tej wspomnianej kasy, bo tak naprawdę to inni pisali niżej, że jest nawet ok. wiec od czego to zależy? Predyspozycje? Czegoś zabrakło?

Wojtek

Szczegółowo moją sytuację opisałem kilka postów niżej pod tym samym nickiem. Wspomniałem także że pozytywne posty to nikt inny jak te potwory we własnej osobie bo dziwnym trafem po każdym negatywnej opini nagle pojawia się kilka pozytywnych żeby ją przykryć. Łącznie straciłem około 7 tysięcy złotych (praca na darmo + dojazd i powrót z Niemczech + zakup obuwia i spodni roboczych) a były to moje ostatnie oszczędności przez co teraz nie mam co jeść. Jeśli chodzi o wykorzystywanie moich danych osobowych to jest to nie mam wątpliwości że jest to sprawka tych potworów bo nie mam innych wrogów a telefony i maile z różnych firm (m.in fotowoltaika, Energa, świadkowie Jehowy, wizy do Nigerii) zaczęły pojawiać się nieustannie zaraz po tym jak zacząłem od potworów domagać się swoich zarobionych pieniędzy. Nie mam już sił, zdrowia ani pieniędzy żeby z nimi walczyć.

Wojtek

Zniszczyli mi życie kradnąc moje zarobione pieniądze bo nie mam na ratę ani już nawet na chleb. W dodatku mszczą się udostępniając wszędzie moje dane i zamawiając na nie usługi.

Łukasz

Mam same dobre doświadczenia związane z firmą, pieniądze na czas, ewentualne problemy są szybko rozwiązywane, śmiało można liczyć na zrozumienie.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie East Power sp. z o.o. na stanowisko PRACA NIEMCY - Monter okien? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Hubertt

Witam, opinia jak najbardziej pozytywna, wszystko o czym rozmawialiśmy z Panią Kinga z koordynacji się zgadza, praca bez żadnej normy oraz dobry standard mieszkania

Ja.
@Hubertt

A gdzie pracujesz?

Wojtek

Nie zwracajacie uwagi na pozytywne komentarze bo zauważyłem że na każdą prawdziwą negatywną opinię te (usunięte przez administratora) dodają jedną bądź kilka pozytywnych.

Biały dom

Najgorsza Agencja pracy w Polsce na sam koniec okradli nas z połowy kasy .! Nie polecam nikomu!!!!

Wojtek

Absolutnie najgorsza agencja przez jaką kiedykolwiek pracowałem. Omijać szerokim łukiem. Nie podają nazwy firmy w której przyjdzie nam pracować dopóki nie podpiszemy umowy co już powinno zapalić lampkę ostrzegawczą. Gdy już umowę podpisałem to z kolei pojawił się problem z podaniem adresu kwatery którą zmieniali mi w trakcie podróży. Kwatera ostatecznie okazała się całkiem w porządku, mała kawalerka dla maks dwóch osób, ale po kilku dniach nagle nam ktoś załadował trzecie łóżko do pokoju i przyjechała kolejna osoba. Dziś z kolei dowiedziałem się że mamy się wszyscy stąd wyprowadzić do jakiejś rudery najlepiej jeszcze tego samego dnia. Straciłem tylko pieniądze i nerwy na tych (usunięte przez administratora)

@Wojtek

A właśnie, zapomniałbym. W ofercie pracy na którą składałem CV były podane zarobki - 3000€ oraz wymagany język niemiecki lub angielski. Zarobki to owszem 3000€ ale za 2 miesiące pracy natomiast angielskiego nikt w firmie nie zna. Powtórzę jeszcze raz - Agencja pracy East Power to (usunięte przez administratora) i szczerze odradzam podejmować z nimi jakąkolwiek współpracę.

@Wojtek

Tak jak się mogłem spodziewać te (usunięte przez administratora) nie wypłaciły mi także należnych mi pieniędzy, w dodatku sami bezczelnie przyznali że nie mają zamiaru tego zrobić.

Alex8203

Witam serdecznie pracowalem przez ta chora agencje. dzwonilem po 17 tym z zapytaniem spokojnym o swoje pieniadze. A Pani ktora siedziala w biurze ryknala na mnie ze mi sie nic nie nalezy ze porzucilem prace hahah ja pracy nie porzucilem tylko zwolnilem sie z tej chorej agencji ktora nie placila pieniedzy . Byla tez policja na mieszkaniu glowny koordynator niemiecki powiedzial ze z ta agencja to jakis cyrk hahaha.. Sa winni mi jeszcze 900 euro wiec uwazajcie a ta agencje !!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam wszystko udokumentowane ile pracowalem

bartoszlip

Serdecznie mogę polecić Pana Michała Piaskowskiego, potrafi stanąć na wysokości zadania, pełen profesjonalizm. Takiego rekrutera ze świecą szukać:)

Adamm

Witam, od początku mile nastawienie do pracownika, z tego co rozmawialiśmy z panią Kasia z koordynacji i z panem Michałem z działu rekrutacji wszystko się zgadza, mieszkanie dostaliśmy na prawdę fajne patrząc na niektóre oferty agencyjne. Praca normalna bez wyrabiania jakiś chorych norm. Ogolnie polecam

Maciej89

Witam jak do tej pory jestem na drugim projekcie i jak do pory oceniam pozytywnie firmę. Pierwszy projekt był dramatyczny jeśli o pracę i warunki pracy .Zostałem zwolniony po 3miesiach pracy za to że nie chciałem jeździć na wózkach widłowych. Nie mając wogole uprawnień firma East Power popełnia błąd przyjmując mnie do pracy bez takich uprawnień .Samo zakwaterowanie było super wypłaty zawsze były na czas minus za pracę pani kordynator która nie miała wogole pojęcia o projekcie .Jadąc na święta do domu do Polski gdzie zakład był nieczynny w Poniedziałek. Pani tą chciała mnie ukarać kara pieniężna za ucieczkę z projektu kpina totalna .Ogólnie jestem na drugim projekcie i jest wszystko dobrze wypłaty są na czas zakwaterowanie jest super warunki pracy i praca też przebiega w sposób spokojny nie ma nacisku i wykorzystywania żeby na siłę zostawiać na nad godziny itd .Ogólnie polecam firmę East Power a dużym minusem tej firmy jest kadra zarządzająca to jest dramat ludzie pracuja tam za karę ciężko im wysłać pasek z wypłaty ba który trzeba czekać nawet 2 miesiące trzeba się upominać o zwrot kosztu przyjazdu na projekt bo firma obiecała 50%,tego zwrotu .

Rafał Krajewski

Moja najlepsza Pani koordynator Sylwia. Nie mogę powiedzieć złego słowa, potrafi stanąć na głowie, porozmawiać w razie kłopotów i doradzić. Polecam serdecznie. Pracownik Rafał

worker

agencja spoko kasa na czas,warunki mieszkalne jak i atmosfera w pracy jest wporzadku do pracy nie daleko takze pozdrawiam i polecam

Zadowolony

Firma "East Power" Z mojej strony - pracownika z ponad rocznym stażem, z czystym sumieniem polecam współpracę z ową firmą. To jednak...na gromkie brawa, słowa uznania - za rzetelną pracę, profesjonalizm, opiekę nad nami... zasługuje P. Kinga! W imieniu własnym tak kolektywu, dziękuje'my że jest Pani z nami ;)

Nadwyraz Wyraźny

Zostałem poproszony o opinię. Trzy słowa: Chęć Pomóc Konsekwencja Bez tego by nam się nie udało. Dziękuję

@P.Zap

Osobiście mogę polecić firmę wszystkim chętnym w nawiązaniu współpracy z "East Power". Proces rekrutacji przeprowadzony błyskawicznie i profesjonalnie. Pieniążki zgodne z tym co zapisane w umowie oraz na czas. Warunki mieszkaniowe również pozytywne. I co najważniejsze stała opieka koordynatora. Widać że Pani Kinga ma duże doświadczenie w pracy z ludźmi i zawsze pomoże każdemu rozwiązać wszelkie problemu te duże jak i również te mniejsze. Pozdrawiam

chom

Pani Kinga, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, pieniądze zawsze na czas, wszystko super

PatrykK

Bardzo polecam firmę tą firmę wszystko jak powinno być i przede wszystkim Panią koordynator Panią " Kingę " zawsze pod tel pomocna uprzejmna co by się nie działo zawsze idzie z nią porozmawiać przy okazji pozdrawiamy Panią

AdrianO

Najlepsza Firma w jakiej pracuje. Nowe auto zaliczki kwatery super pensja na czas. Kordynacja Szefostwo Bardzo Dobre. Przedewszystkim musze zaznaczyc i poinformować. Że Pani Kinga???????????? jest najlepsza z najlepszych Kordynatorek jakich poznałem. I polecam firme oktalite. Jakies sprawy odrazu sa załatwiane. Pani Kinga Najlepsza ! ????????????

Zostaw merytoryczną opinię o East Power sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w East Power sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy East Power sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w East Power sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 252, z czego 139 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

East Power sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 314 ocen.

East Power sp. z o.o.