Opinie o Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. w Biskupice Podgórne

Walec

Industrias Alegre firma z pozoru jakich wiele w okolicy. Niestety rzeczywistość jest zupełnie inna I(usunięte przez administratora) Banda lizusów naiwniaków na fikcyjnych etatach. Tolerująca i celebrującą tylko siebie i swoje towarzystwo .Poczynając od Szefa zakładu. - mistrza pozoracji poprzez panie „łasice” z HR uwielbiające poplotkować. Niewygodne i trudne decyzje tłumacza „ polecenie z Hiszpani” Z góry do samego dołu zaklamanie i hipokryzja w czystej postaci. Maly przykład jeden z pracowników - (usunięte przez administratora) złapany nawet się nie probuje z tego co zrobił tłumaczyć a po co ? Przecież wujcio u góry gwarantuje bezkarnosc. Zgnilizna , hipokryzja, (usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy nikomu.

Niefikcyjny
@Walec

Heh... a może te łasice lubią poplotkować, bo takich metod ich nauczyli inni pracownicy w tej firmie? Pracuję tu kilka lat i widzę, jak zdecydowana większość pracowników na hali skupia się tylko na tym, żeby obrobić (usunięte przez administratora) koleżankom. A jak któraś poczuje się zbyt dotknięta to siup na górę pożalić się właśnie do HRu albo do swojego kierownika. Wiele razy byłem świadkiem tego, jak Pani M. z HRu coś powiedziała, a dwa dni później ludzie na hali przekręcili to w taki sposób, że z prawdą nie maiło nic wspólnego... Od dwóch lat firma więcej miała przestojów niż roboty i się ludziom w głowach poprzewracało, bo zapomnieli, że tam się pracuje, a nie siedzi na (usunięte przez administratora) i szuka tematów do poplotkowania...

cześć, ktoś tu kiedyś napisał, że jakościowcy raczej nie mają źle. Czy osoby z tego działu mogą się z tym zgodzić? Zastanawiam się czy minimum roczne doświadczenie byłoby wystarczające aby się dostać na Kontrolera Jakości czy może podnieśli do dziś poprzeczkę? W dawniejszym ogłoszeniu pisali ze to wystarczy a chce się zgłosić

Kaja Nowy wpis

Co z tymi ekstremalnymi warunkami? Cos takiego tu widziałam ze jest napisane jakoś od maja i nikt już się nie odniósł. Były w ogóle jakieś zmiany w warunkach pracy? inżyniera procesu poszukiwali po prostu jakiś czas temu do siebie i musze się dowiedzieć ile obecnie się zarabia na tym stanowisku. : ) napiszecie mi? I czy warto w ogóle się interesować?

@Kaja

Jeśli kogoś mają dotyczyć ekstremalne warunki to chyba tylko pracowników utrzymania ruchu. (Jeśli ktoś miał na myśli jak gorąco jest na hali w lato, ale zdecydowanie jest to do wytrzymania ). Według mnie dla operatora najbardziej uciążliwą rzeczą może być monotonia. Jakościowcy raczej nie mają źle. Nie jestem w stanie powiedzieć ci ile zarabia się na tym stanowisku, ale firma raczej źle nie płaci.

Alegro Nowy wpis

@Kate. One pracują w ekstremalnych warunkach! Wyobraź sobie siedzieć 8 godzin na d___e, gadać o butach i ubraniach i to wszystko z chłodnym wiatrem w plecy z klimatyzacji. Zastanów się, kto ma gorzej

Pytanie?

Witam czy są może przyjęcia do zakładu? I czy w ogóle opłaca się składa CV?

Walec

Niefikcyjny
@Walec

Ciekawy

Hej ,czy zakład jeszcze działa?

@Ciekawy

Hej a z czego wynika to pytanie? Dlaczego zakład ma nie działać? Widzę, że dwa ogłoszenia teraz nawet wiszą na formy wtryskowe i speca od klienta i logistyki. Swoją drogą wiecie jak to stanowisko jest płatne? kojarzy ktoś widełki?

Firma Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. szukała pracowników na stanowisko Inżynier Procesu w mieście Biskupice Podgórne. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

Dorota

skoro już zaraz jest kwiecień a ogłoszenie było w ponad połowie stycznia to ile proces rekrutacyjny tu do firmy ostatecznie może trwać? Sporo osób kandyduje? Jaka konkurencja pod tym względem?

Zaciekawiony

Witam i zapytam, a jak to jest że są ogłoszenia z agencji Job impulse na np. Kontroler jakości a potem okazuję się, że kandydat staje na produkcji ? gdzie w takiej sytuacji słyszałem że coo najmniej kilku kandydatów zrezygnowało ? W czasach gdzie grzmią , że pracodawca walczy o pracownika, to podejście tego typu....nie ma nic z rzeczywistością, nie wspominając dalsze działania tzw. HR ( Pani M. i A.) , liderów itp. Pozdrawiam i życzę wiele dobrego.

Peanuts
@Zaciekawiony

Ta firma to jest zbiorowisko osób niekompetentnych. Dziwię się, że ktokolwiek traci swój czas, żeby przyjść tutaj choćby na jeden dzień. Już nawet Ukraińcy nie chcą tutaj pracować więc możesz sobie wyobrazić jak działa zarządzanie w tym zakładzie. Omijać szerokim łukiem

Katarzyna
@Peanuts

Dlaczego nie chcą pracować? :) Co jest nie tak z tym zarządzaniem?

xxx
@Katarzyna

Ukraina chce tu pracowac. Niestety cala branza automitive przechodzi kryzys. Wyglada to tak, ze zamowienia rosna i spadaja. przy zwiekszonych zamowieniach zatrudniaja wieksza ilosc osob po czym sie okazuje ze tylko na 2 dni bo odbiorca zmienil zamowienia.

@xxx

Padło stwierdzenie, że nasi sąsiedzi ze Wschodu chcą się tu zatrudniać. To miałby być jakiś problem, że zostało to podkreślone? Po takim czasie do dziś ilu faktycznie pracuje i jakie są relacje oraz atmosfera?

Sławek

Bardzo dobry pracodawca, fajne miejsce pracy. Przepracowałem tam kilka lat mogę tylko powiedzieć że warto. Fantastyczny dział HR.

@Sławek

A czemu w takim razie zmieniłeś pracę? Nie pytam złośliwie :D

Sławek
@Ewa

Życie, odpowiem przewrotnie wrócił bym choćby dziś :-)

Karol
@Sławek

To co stoi na przeszkodzie? Nie przyjmują teraz nowych osób? Bo ja myślałem żeby się tu zakręcić za robotą ale właściwie nie wiem czy przyjmują. Ty coś wiesz? Masz kontakt z ludźmi z firmy?

pracownik magazynu
@Sławek

Sławek wracaj, byłeś najlepszy w historii tego magazynu . Umiałeś pogodzić ogień z wodą

@pracownik magazynu

Fajnie jest mieć takie zdanie o ludziach z firmy. ;p Może do dziś jakimś cudem wrócił? Albo któryś inny pracownik przejął pałeczkę w "godzeniu ognia z wodą"?

Niestetylandia
@Dorota

Niestety nie, jest coraz gorzej, cięcia i kombinacje stanowiskowe, roszady, obiecanki macanki... Z dobrze zapowiadającej się firmy zrobiła się padaczka.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.?

Kamyk

Oczywiście,że istnieje ;)

@Kamyk

szkoda, że pytanie zostało tak ogólnie zadane. Jest szansa na rozwinięcie tej kwestii? rozwój w jakim kontekście, na jakie doświadczenie można liczyć? szkolenia pewnie są?

...

Kiedy ktoś wreszcie przejrzy na oczy odnośnie tej firmy i co się w niej dzieje. Dlaczego pretensje i czepianie się jest tylko do pracowników od czego jest kontrol jakości od siedzenia i picia kawy lub spiac po nockach a na produkcji widziani są jeden raz jak kontrolują żeby byli częściej I pilnowali swojej pracy nie było by zwrotów a nie wszystko jest na głowie pracownika produkcji. A skoczkowie to już dopiero szaleństwo siedzenie na papierosie i narzekanie jacy są zmęczeni a pracują tylko 3 godziny więc co tu narzekać kto to wymyslil takie stawki za nie robienie nic praktycznie są wyjątki ale małe. Po co Ukraina jest zatrudniona jak równocześnie skoczkowie mogli by wziąść się do pracy. Szkoda tylko że nikt nie widzi jak pracuje kontrol i skoczkowie umieją tylko lizać d...I nic więcej jak by wzięli się do roboty tej która do nich należy było by mniej reklamacji od tego oni są a nie produkcja.

Czy jest możliwość pracy w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. na część etatu?

Nie wydaje mi sie.

@Edek

Czyli w takim razie wchodzi tylko cały etat w grę? Można robić nadgodziny?

Czy w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Loczek

Nie ma reakcji

Metrolog

Nigdy. Nieporozumienie.

Edek

Zależy od tego jaki to problem, no i od tego kto jest twoim szefem

Metrolog

Jak najbardziej. MUSISZ NIESTETY ZGŁOSIĆ TO, DO SAMEJ GÓRY CZYLI WŁAŚCICIELA W HISZPANII.

Iwona
@Metrolog

To może napiszcie coś zbiorowego do tej Hiszpanii, że nikt się wami nie interesuje?

Szkoda gadać

@Edek

To na czym według Ciebie musiałby dany problem polegać, żeby ktokolwiek chciał właściwie tutaj zareagować?

Marysia

Jak z dojazdem?

@Marysia

Firma ogarnia dojazd z Wrocławia i okolicznych miasteczek.

AAAA

Najlepiej i najłatwiej mówi się po za oczy dorośli ludzie ale fajnie jest kogoś ocenić obgadać opisać tu pójść na górę . Wstyd fałszywe obłudne koleżanki . Karma wraca ktoś zrobi to samo Wam!!!

hehe
@AAAA

A nie możecie załatwiać spraw między sobą? To nie jest miejsce do wylewania żali na koleżanki z pracy tylko na opinie o firmie...

Haha
@hehe

ale widać ze to służy do czego innego ...

Drodzy pracownicy nie najwyższego szczebla, Nie martwcie się że pieniądze z funduszu świadczeń socjalnych czyli pieniądze które do was nie trafiły w postaci premii świątecznych i wczasów pod grusza zostały źle wykorzystane. Nasza GÓRA pojechała dzisiaj się bawic. Kierownicy trochę przyzwoitości przy następnych wyjazdach, widzimy was.

nn

Czy to pewna informacja

Robol

Jak się bawić to się bawić

Jakie to wszystko smutne jestem tu od początku co nie ktorych jeszcze tu nie było tych ważnych kierowników liderów już nie wspomnę o skoczkach paniach z jakosci szczególnie jedna która bardzo interesuje się produkcją. Ludzie tu nie będzie porozumienia takich mamy zarządzających ile jest osób co nic nie robia są bo są . Panie liderki są zainteresowane co kto i jak aby nie pomóc aby po kazać kto tu ważny ja to mam stanowisko. Jak to mówi kierownik zmiany A nikt nikogo nie trzyma. Rozmawia tylko z jedną osobą na zamianie przy maszynie. Po co te śmieszne jakieś kawy na ławy żeby było z czego się pośmiać , że tu sobie popiszemy to nic i nikt tego nie zmieni czy to zmiana A B C.

Rrrrrrrrrr

Wierzysz w to.

Rada
@Rrrrrrrrrr

A wierze !! Nie dogodzisz w tym zakładzie dalej obgadijcie się nawzajem

Rafał

Hej załogo! Jak tam u was z zarobkami? Czy są w miarę normalne warunki? W sensie czy nie jest narzucany reżim że nie możesz odejść na chwilę od wykonywanej pracy? Na jaki dział najlepiej trafić? Po ile godzin pracujecie??

Nikt

Kupili kilka wiatraków i myślą że to załatwi sprawę, a pot dalej się leje, no cóż mamy lato i nie przesadzajmy z tym goracem jak to powiedział kierownik siedzący w klimie w kantorku

były - z sentymentem

Przejeżdżam czasem koło Alegre o różnych porach, coś pusto na parkingu, przy rampach, na fajce.... dzieje się coś u was??

hehe
@były - z sentymentem

Pusto bo ludzie pracują a nie stoją na parkingu :D

Zostaw merytoryczną opinię o Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. - Biskupice Podgórne

• Jak się pracuje w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Współpracy 7
    55-040 Biskupice Podgórne

Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.