Adres: Subisława 50, 80-354 Gdańsk

NIP: 5842731959 REGON: 221914230 KRS: 0000513071

3 10 69 5 1

Opinie o Auto-Partner Holding Sp. z o.o. sp.k.

Filtruj opinie po kryteriach:

AnotniComeBack
Nazwa działu: Magazyn

A więc od początku. 1. Co to za praca: Praca fizyczna na magazynie. Ściąganie towaru z półek/wkładanie towaru na półki/pakowanie kartonów z towarem. Ciężar od 1kg do 30kg. Średnia waga towaru podczas całej zmiany to ~20kg. I jest to nie do przeskoczenia. Cały czas na nogach, cały czas szybko. Brak opcji odpoczynku. Praca na 2 zmiany (7-14 , 12-20) zmiany co tydzień. 2. Wynagrodzenie: maksymalne po kilku latach pracy wynosi 3000zl brutto (2100-2000). Na początek oczywiście najniższa krajowa. 3. Premie: Do tego dochodzi „premia” akordowa. W sumie norma jest nie do spełniania - tym bardziej przez kobietę.ok. 300zl za spełnienie normy. Do tego premia za frekwencję (wystarczy przekroczyć przerwę o 1min, lub tez wsiąść 1 dniowy urlop i premie się traci.) 200zl . I dodatek za OBOWIĄZKOWE przyjście przez 2 soboty w miesiącu. 100zl 4. Benefity socjalne: 5% zniżka na części samochodowe i pakiet medyczny luxmed za 1zł. . I to tyle. 5. Przerwy w pracy: 30min „płatne” Pozostałe wyjścia np. Do toalety są poza godzinami pracy. Po przekroczeniu 30min (czyli wyjście do toalety po przerwie 30min) musisz ten czas odrobić. 6. Kierownictwo: Szefem jest dzieciak którego ojciec stworzył ta firmę. Nie ma pojęcia o zarządzaniu tak dużej firmy, a tym bardziej o zarządzaniu personelem. Nigdy nie wychodzi poza swoje biuro. Za to głównym przełożonym jest kierownik magazynu Rafał. Osoba głośna i wulgarna. W życiu byś nie pomyślał ze może być kierownikiem czegokolwiek. Ma gdzieś pracowników, o każda sprawę która musisz z nim załatwić musisz się upominać i dopraszać. Jest gburny względem pracowników. Potrafi powiedzieć w twarz: „Czego stoisz,(usunięte przez administratora)nie płace wam za stanie” , „jak się nie podoba to wy***laj. Wyżywa się na podwładnych, nie zdziwię się jeśli będzie miał donos o (usunięte przez administratora) - tutaj nie żartuje. Okropny człowiek, nikomu nie polecam takiego „szefa”. Pod nim są brygadziści - osoby różne które przez to ze się kierownika magazynu strasznie boją, zadko potrafią stawić się za pracownikiem. Kiedy masz z nimi „ciche układy” możesz być wstanie wyrobić normę akordową i jakoś przeżyć kilka lat w tej firmie. 7. Atmosfera w firmie: Gęsta ze można nożem ciąć. Przez kierownictwo kazdy musi uważać na słowa i na to, żeby ktoś ciebie nie podpierniczył do kierownictwa. Walka szczurów o te punkty do premii nie jest zdrowa. Kierownictwo zatrudniło 3/4 obywateli Ukrainy, wiec o rozmowie nie ma mowy. Brak jakiekolwiek integracji, bo kierownictwo usilnie to tłumi. 8. Urlop: dawany z wielkim bólem gdyż nie ma ludzi do pracy. Wskazane dobre stosunki z brygadzistami - inaczej można pomarzyć. 9. Ogólne warunki miejsca prac: w zimę zimno, w lato gorąco. Kurz i pył. Duża ilość schodów (kilku piętrowe regały) które trzeba w ciągu zmiany przebyć. Duże szatnie, wystarczająca ilość toalet. Jedna palarni która jest zrobiona chyba tak, żeby jak najmniej ktoś tam przebywał. Zakaz wychodzenia z budynku. Resumijac: nie polecam. Jest wiele firm(nawet ścianę dalej) gdzie warunki pracy są owiele lepsze, a więcej płaca. W tej firmie dopiero się polepszy, kiedy całkowicie zmienia się osoby zajmujące się pracowniami. Również zarząd musi odczuć ze to co zrobili, za kilka miesięcy (lat?) nie będzie już przynosiło zysków, bo przed takie traktowanie pracowników nie będzie miał tam kto pracować. Jak na razie omijajcie szerokim łukiem.

Tak16Nie
@AnotniComeBack

Dodam do tego, że zapomnij o jakimkolwiek rozwoju tam. A pogadać o tym z Rafałem to woli spędzać czas ze swoimi przyjaciółeczkami.

XXX
@Xxxx

Z tą integracją się zgadzam. Nigdy czegoś takiego tam nie było. Jest to tłumione. Tak naprawdę tam się polepszy dopiero gdy Rafał z pozostałą świtą wyleci.

Kalafior
@Xxxx

Kierownik magazynu _ ha, ha,ha. Spędza czas ze swoją przyjaciółką i tylko to się liczy. Do tego stopnia zwariował że kupił maszynę do pakowania paczek, żeby jego przyjaciółeczka się nie przepracowała albo paznokcia nie złamała przy pakowaniu paczki. Teraz maszyna stoi nikt z niej nie korzysta, kasa wyrzucona w błoto. To jest kierownik magazynu, śmiech na sali.

Jaaaaxxx
@Kalafior

Co Cię boli? Sprawia Ci to ból że kupił maszynę? Za Twoje pieniądze była kupiona ? O czym Wy mówicie o jakiej integracji jak dbacie tylko o swoje (usunięte przez administratora) ,nigdy nikomu nie pomożecie. Jesteście mądrzy na forum ale nie powiecie w twarz zawistne istoty. Brak słów na to co opowiadacie. Nie raz paznokieć był złamany i nikt z tego powodu nie płakał

Tak3Nie7
@Xxxx

Może warto zainwestować w nowego dilera,bo chyba już źle chłopczyku widzisz. Już zaczyna Was wszystko boleć, ale to co dla Was zrobił nikt nie widzi tylko potraficie wszystkim tyłki z zazdrości obrobic na to Was wszystkich tylko stać poziom podstawówki ????

Tak3Nie8
El Magazinante
@Jaaaaxxx

Po prostu jej używaj, skoro Ci ją kupił, i nic nikogo nie będzie bolało ????

Tak5Nie2
El Magazinante
@Jaaaxxx

Wasza przyjaźń jest piękna ???? To bardzo miło, że na forum stanęłaś w obronie przyjaciela ????

@El Magazinante

Używana jest do ciężkich paczek i w których nie ma płynów bo paczkę trzeba odwrócić ale co możecie o tym wiedzieć tylko wypowiadać się w głupi sposób potraficie nic więcej...

Tak2Nie6
@El Magazinante

Boli Cię że ktoś z kimś potrafi się przyjaźnic, no tak bo nie wiesz co to przyjaźń... pracować muszę tak samo więc naprawdę zachowaj to dla siebie,bo ja potrafię pomóc jeszcze innym a Wy tylko sobie

Tak3Nie4
@AnotniComeBack

Myślę że doskonale wiesz jaka umowę :) jak chciałaś zabłysnąć wystarczyło się brokatem posypać AntoniComeBack. Myślisz że wystawisz opinie w stylu męskim i nikt sie niczego nie skapnie. Pokazana klasa na 100%. Jak było tak źle mogłaś się nie zatrudniać. Każdemu radzę to samo. Zająć się własną robota i tyłkiem.

Tak2Nie3
Kalafior
@Jaaaaxxx

Pomaga się osobie która się stara w pracy a sobie nie radzi. Przestań siadać na stole i bujać nogą tylko zabieraj się do roboty. Pamiętaj że tutaj pracuje się po 8 godzin dziennie oraz do pracy przychodzi codzienne a nie w kratkę jak ty. Będziesz się zachowywała normalnie, będziesz tak traktowana.

Tak5Nie2
Xxxxxxxxx
@El Magazinante

Popieram. Staje ona tak w jego obronie jakby się w nim zakochała i już planowała z nim wspólne życie.

Tak3Nie1
Xyzzz
@Xxxxxxxxx

O integracji to było Jaxxxx wspominane jeszcze zanim dołączyłaś do AP. Każdy wiadomo o własną (usunięte przez administratora) dba.

Tak1Nie
Pan Haniu
Nazwa działu: Handlowy

PaN Mateusz G. jest bardzo pomocny i nigdy mnie nie zawiódł.

Tak2Nie
Gerjawit Farmaton :)
@Pan Haniu

Golden BOY !!! master Chefff!! :)

Tak2Nie
Pan Heniu
@Gerjawit Farmaton :)

Przepraszam, miało być Pan Heniu. Kot kliknął..

Mirek
Nazwa działu: Magazyn

Przestańcie czepiać się dziewczyny może wszyscy zaczniecie interesować się waszym życiem a nie wpier.... w cudze .Nie macie co robić ? Dlaczego nikt nie idzie na glsa jak Ewy nie ma Ciężka praca streczowanie 30 kg paczek ??? Weźcie się do pracy tak jak inni !!! Mirek Szermuszyn

Tak5Nie6
X
Nazwa działu: Magazyn

Dokładnie. W ap sie zaczął cyrk jak ten akord zrobili. Mirek zobacz ile my zasuwamy na punkty a Ewka co niby robi. Przyjrzyj sie lepiej dziewczynom co sie zadają z Rafałem czy Wojtkiem. Mają takie układy o których my sie nie dowiemy.

Tak7Nie1
Nazwa działu: Magazyn

Ja chętnie oddam moje stanowisko, dlaczego nikt nie chce przyjść, nie ma problemu naprawdę. Ale tego już nikt nie widzi że robię też na oil punkcie,pomagam chłopakom robić Żabianke,auto-parnera itd gdzie wtedy jesteście, pochowani za regalami? Ja nikogo nie oczerniam ani nie interesuje mnie kto jak pracuje to każdego jest sprawa. A wiesz dlaczego mam do 15 jak już się tak wypowiadasz? Bo nie mam opiekunki do dziecka bo mi zrezygnowała i nie mogę znaleźć nowej to co moje 3 letnie dziecko ma czekać na mnie na ulicy,zastanówcie się naprawdę nieraz o czym mówicie.

Tak5Nie4
Onzauto
@Jaaaxxx

I tu jest święta racja dziewczyna sama przychodzi żeby pomóc itd a wam pozostaje wiele do życzenia... paranoja....

Tak3Nie2
Autko
@Jaaaxxx

Nie przejmuj się kobieto zawistnymi ludźmi co nie mają swojego życia,to co robisz robisz dobrze nie ma błędów nie ma.niczego także olej te ciemne masy co nie mogą ogarnąć swojego nudnego życia i do przodu,oby tak dalej :) gratulacje:)

Tak3Nie1
Nick
@Autko

Nie będzie niczego, jednak Kononowicz miał rację. Tu masz rację, z jej pracy nie nie ma niczego. Ciemną masą jesteś ty. Uważaj na słowa.

Brygadier
Nazwa działu: Magazyn

Firma jak firma zarobić się da.Jeśli chodzi o zmiany to na lepsze nie są. Punkty to ja mogę an BP zbierać. Sprawa się rypła od kiedy młody nie doświadczoneuy pan przejął Kowale. NIe ogarnia tematu i ma pod sobą ludzi którzy wczoraj się urodzili. Cyrk się zrobił i tyle. Pracę zmienić można zawsze i kiedy w zasadzie się chce. Pozdrawiam

Nazwa działu: Magazyn

Jak już wystawiłaś opinie to po co pisać jako facet? Wszyscy doskonale wiedzą że To Ty. Kolejna sprawa. Po co czekalas do zwolnienia? Jak miałaś problem mogłaś prosto w twarz powiedzieć Rafałowi a nie oczerniać go na forum bo tylko na tyle Cię stać. Jak było Ci aż tak źle mogłaś się od razu zwolnić a nie odstawiać teraz jakąś szopke. Nie ma idealnych pracowników ale chciałam przypomnieć że owej pracy mogłaś nie dostać a zwolnić mogłaś się już po pierwszym dniu. A skoro z uśmiechem na twarzy wzięłaś umowę na dwa lata to (usunięte przez administratora) nie kumam Twoich żalów. Weź się za robotę i ludzi nie oczerniaj. Żenada.

Tak4Nie4
Jaxxxx
@0000

Haha o jakim zwolnieniu Ty mówisz? ???? co do umowy też się mylisz (usunięte przez administratora) wiesz A się wypowiadasz i nie pisze jako facet bo nawet nie mam takiej potrzeby i o jakim oczernianiu mówisz pokaż gdzie go oczernilam ale nie martw się na dniach będzie wszystko wiadomo, pozdrawiam

Tak6Nie2
@Jaxxxx

(usunięte przez administratora) Od czasu jak z Rafałem sie przyjażnisz to sie wywyższasz. Już wiemy kto realnie tą opinie napisał. Nie trudno zauważyć ile czasu z nim w pracy rozmawiasz.(usunięte przez administratora)

Tak5Nie4
Xxxxxxxxx
Nazwa działu: Magazyn

Pisząc przez internet to jesteś mocna ale w twarz w życiu byś się nie ośmieliła tego powiedzieć. Przyznaj, że się w nim zakochałaś po prostu i myślisz, że go obronisz. Jeszcze się z nim może ożeń to dopiero będzie ciekawie. Zazdrosna to jesteś ty bo już cię te towarzystwo Rafała zaślepiło.

Tak1Nie3
Autopartnerowiec

Kiedy w końcu zrozumiesz , że w tej firmie nikt nie jest o Ciebie zazdrosny? Ubzdurałaś sobie, że jesteś tu Gwiazdą, ale wszyscy wiemy, że gdyby nie Twoja jak to nazywasz przyjaźń z Panem Kierownikiem, (choć moim zdaniem ciężko nazwać przyjaźnią jednostronne czerpanie korzyści), to ze swoją atencyjnością nie wyszłabyś dalej niż Spedycja Gls Auto-partner. Korzystaj póki możesz z benefitów jakie daje Ci ta znajomość. My wszyscy nadal będziemy wierzyć w to, że w końcu ktoś otworzy oczy i skończy się to nierówne traktowanie. Ogłosiłaś kiedyś światu, że jesteś znana z tego, że wolisz wejść komuś w drogę niż w (usunięte przez administratora) I w tym miejscu należą Ci się gratulacje, bo chyba nie doceniłaś sama siebie. Udało Ci się jedno i drugie..

Tak7Nie3
ja
Nazwa działu: Magazyn

Witam Praca jak każda inna. Raz jest lepiej a raz gorzej . Nie ma obowiązku pracy i zawsze można odejść lub też jak się podoba to zostać Ludzie są jak w każdej innej pracy. Jednych się lubi a innych nie ale proszę o zaprzestanie wzajemnego oczerniania i opluwania. Każdy z nas popełnia błędy i nie ma ludzi idealnych. Praca - to znaczy człowiek. Człowiek pracujący , który wymaga szacunku za to co robi i kim jest. Jeśli więc chodzi o sprawiedliwe jego traktowanie to nigdy dostatecznie nie jesteśmy w stanie określić, jeśli się nie wyjdzie do człowieka.Przecież - jako osoba - jest on nie tylko "wykonawcą", lecz jest współtwórcą dzieła, które powstaje na warsztacie pracy. Ma zatem prawo do stanowienia również o tym warsztacie i ma prawo do szacunku. Człowiek nie jest sam, żyje z drugimi, przez drugich, dla drugich. Cała ludzka egzystencja ma właściwy sobie wymiar wspólnotowy - i wymiar społeczny. Ten wymiar nie może oznaczać redukcji osoby ludzkiej, jej talentów, jej możliwości, jej zadań, jej uczuć i jej godności. Renacie . Ewie , Rafałowi oraz całemu Szefostwu życzę abyście zrozumieli swoje błędy i zrozumieli to co napisałem wyżej. Jesteście wspaniałymi ludzmi i mam nadzieję że zmienicie się na lepsze a wtedy pracownicy też się zmienią

Tak2Nie6
Saxo
Nazwa działu: Magazyn

tak jak wszyscy piszą. Największym problemem jest wielce kierownik Rafał. Jest jak te patologiczne dziecko które po powrocie ze szkoły jest bite przez ojca alkoholika i później żeby odreagować bije inne dzieci w szkole. Tu jest tak samo. Młody szef non stop go gani za wszystko i później Rafał wyzywa się na reszcie pracowników. Gdy na żabiance dowodził sam Antoni, to ok, jego największym hobby było jak oszukać kogoś choćby na 10zl, ale przynajmniej nie było takiej patologii jaka jest na kowalach, gdzie się wyzywa i przeklina do pracowników. Jak się całe kierownictwo nie zmieni to ta firma padnie. Nie polecam !

Xxxxxx
@Saxo

Popieram tą opinie. Rafał to niestety od czasu jak się zaczął zadawać ze swoją kumpelą, że nie wspomnę o reszcie dziewczyn z magazynu się zmienił na gorsze.

Tak2Nie1
Czarek

Mam wrażenie, że brak chęci do pracy to największy problem. Dla mnie dobry pracodawca zasługuje nataka opinię.

Tak2Nie5
Bambo
@Czarek

o czym ty piszesz, punkty trzeba robić

Piotrek
Nazwa działu: Magazyn

Marchewa Ta, nikt nie wie dlaczego został kierownikiem, chłop pojęcia nie ma, ale może mu szef kazał mordę piłować po łacinie. Na bank poklepuje go po ramieniu. Na pewno młody szef, który jest kompletnie odrealniony względem zarządzania ludźmi, płacami oraz warunkami pracy. Absurdalne soboty. Oficjalnie przecież w sobotę nikt nie pracuje, może ktoś w końcu o tym powie, że normalnie płatne nadgodziny za soboty okazały się zbyt drogie. Trzeba kupić inne ważniejsze rzeczy niż uczciwie ludziom płacić za soboty. Kilka osób wybrało lepiej i ma wolne za sobotę niż pracować za to co da szef niż za to co powinien zapłacić. Cała struktura firmy to ludzie z przypadku, nikt nie jest tu fachowcem. Kretynskie pomysły często wprowadzane na zasadzie jakoś to będzie. Uwaga sam szef mocno naciska aby nasze firmowe niewygodne komentarze nie pojawiały się zbyt często. Wystarczy śledzić na bieżąco aby zobaczyć że są usuwane. Wstydzą się tego co mają w firmie ale ubezpieczenia lux tego nie załatwia. A z resztą z takim poziomem pogardy dla pracownika chyba nie wiedzą co to wstyd . Hamstwo i arogancja na porządku dziennym od strony kierownictwa magazynu. Do czasu kiedy będziemy wytrzymywac w tym czymś jakoś to się kręci, ale wszytko ma swoje granice. Każdy ma swój próg który można przekroczyć. Kołowrotek a przepisy BHP p.poż i przepisy pracy? Szef ma to w poważaniu, bo kary za takie rzeczy go nie ruszają. Nie pozdrawiam swojego szefa i jego ojca, za to pozdrawiam całą ekipę która tkwi razem zemną w tym g po uszy z zasiedzenia, pomimo że utarty slogan kierownika to przyjeba..... Ci. Pozdrawiam a nowi chętni do pracy w tej firmie mocno się zastanówcie czy chcecie zmarnować swój czas, którego nikt wam nie wróci. A szansy na podwyżkę czy awans to jak lot na Marsa.

Zibi

Praca bez perspektyw. Pensja 3000 brutto to maksymalna stawka. Nie polecam tej firmy jako pracodawcy. Nie można liczyć na podwyżkę. Praca w soboty ( stawka 100 zł), na 2 zmiany.

Xxxxx
Nazwa działu: Magazyn

Nie polecam tej pracy. System punktowy jest niesprawiedliwy. Jeśli rozkładasz towar, a jesteś kobietą to zapomnij, że zrobisz 10 tysięcy punktów bo kobieta nie dostanie gabarytu do rozłożenia. System ten to premiuje tylko i wyłącznie facetów. Zbieranie - Więcej zbierających niż jak wózków.

Tak6Nie1
QWERTY
Nazwa działu: Magazyn

Nie polecam tej firmy. Pensja słaba, za tą pracę którą się wykonuje,( 3000 brutto/ 2148 netto). Pracujesz za dwóch i nikt tego nie doceni, tylko jeszcze doda ci pracy. Premia akordowa, jak wyrobisz normę. Normy bardzo wyśróbowane. Praca na 2 zmiany. Ciągle na nogach, jak bedziesz zbierał towar to zrobisz min. 16 km dziennie, jak rozkładasz towar to kilka ton przerzucisz a wszystko w kurzu który jest wszędzie oraz przy marnym oświetleniu. O urlop jednodniowy musisz się prosić, bo zawsze brakuje ludzi do pracy, a jedyne wyjście wtedy to urlop na żądanie lub zwolnienie lekarskie. Zapraszamy. Przekonaj się sam.

Dks
@QWERTY

Mogę dodać że praca na dwie zmiany (8-15) oraz (12-20). Do tego 2 soboty pracujące obowiązkowo w miesiącu (100 zł za sobotę to śmieszne).

Xyz
@Dks

Popieram. Wzięcie urlopu to masakra jakaś. Iść do kierownika z wnioskiem i będzie ci gadał tak pamiętam. Za takie podejście co oni mają do ludzi to nie znajdą nowych osób.

Tak1Nie

Agnes
Nazwa działu: Finanse

Dla jasności dodam tylko, że powyższe dotyczy sklepu na Subislawa w Gdańsku.

TakNie1

Mroczek3132
@Agnes

Dla jasności dodam, że powyższe dotyczy Agnes, która mając ewidentny problem z liczeniem powinna siedziec w domu i pilnowac garów :D :D

Agnes
Nazwa działu: Finanse

OSTRZEGAM przed KASJERKA - (usunięte przez administratora)PRZY WYDAWANIU RESZTY !!! Wielokrotnie robiłam zakupy w tym sklepie i niestety za każdym razem kasjerka- BRUNETKA oszukiwała przy wydawaniu reszty, z początku były to "groszowe" sprawy 2 zł 5 zł ale ostatnio Pani kasjerka była tak zajęta rozmowa przez telefon że pomyliła się o 50 zł ! Niestety zamiast mi je grzecznie oddać i przeprosić za pomyłkę zaczęła być opryskliwa i w dość agresywny sposób zakomunikowała że ona się nigdy nie myli... Nie doczekalam się ani przełożonego ani zwrotu moich pieniędzy !! Jestem zbulwersowana całą tą sytuacją i dlatego postanowiłam opisac i ostrzec wszystkich przed KASJERKA OSZUSTKA która w podły i wyrafinowany sposób okrada klientów, wykazuje się przy tym totalnym brakiem kultury osobistej i cwaniactwem. Ta kobieta przynosi wstyd całej firmie ! Dla jasności dodam tylko, że powyższe dotyczy sklepu na Subislawa w Gdańsku.

TakNie1

Mroczek3132
@Agnes

Hahahahha...co za bzdury!! Wielokrotnie robiłas zakupy w tym sklepie i jeszcze sie liczyc nie nauczyłaś?! :D w sklepie jest monitoring i takie pierdoły możesz sobie wsadzić miedzy bajki :D

Xxxx

Weżcie ludzie. Marchewa to tamto. Spójrzcie na siebie moi drodzy. Gadaniem na przełożonego sami sobie wystawiacie świadectwo i to bardzo negatywne. Praca jest ok. Ja tam nie narzekam. A już kilka miesięcy tu robię. Cieszcie się, że macie czym dojechać na czas do pracy. Cieszcie się, że macie pensje powyżej średniej krajowej. A nie zasuwacie za najniższą.

Tak1Nie2

Bambo
Nazwa działu: Handlowy
@Xxxx

Zweryfikuj swoje dane odnośnie średniej krajowej. Nikt w tej firmie jej nie ma

Xxxxx
@Bambo

Fakt pomyliłem się. Powyżej obecnego minimalnego wynagrodzenia.

xnx

A było trzeba zatrudniać obcokrajowców, a nie pretensjonalnych 20-latków nic nie potrafiących i chcących zarabiać pieniądze powyżej średniej krajowej. Dziwić się że wyjścia do toalety są odliczone od przerwy, gdyby tak nie było to by przesiadywali po kilka godzin.

TakNie3

Qwerty

Nie polecem, ciężka praca, niesprawiedliwy system akordowy. Brak nadgodzin, jak zostajesz dłużej w pracy to za darmo. Soboty, dwie w miesiącu obowiązkowe, za które płacą 100 zł. Żadnych benefitów pracowniczych. Paczki w tym roku na Święta były, ale to nie jest pewne w przyszłości. Po 2 latach pracy zarobisz 3000 brutto tj. Ok 2150 netto. Reszta w systemie akordowym jako premia. System ustawiony tak aby nie wyrobić tej normy. Chyba, że dobrze żyjesz z brygadzistą, to bedziesz najlepszym pracownikiem. I normę wyrobisz z nawiązką.

Tak19Nie

Antonio
@Qwerty

Zgadzam się z przedmówcą. Nie polecam tej firmy. Jezeli jesteś desperatem to tak. Studenci i uczniowie może się nabiorą i skorzystają z oferty pracy. Firma dla desperatów. Szanuję swoje zdrowie. Nie polevam szkoda czasu dla tych ludzi.

xys

Nie polecam! Za mało płacą jak za tą pracę, którą ludzie wykonują - ciężką, fizyczną i z dużą odpowiedzialnością. Bez żadnych pakietów socjalnych, czy innych systemów motywacyjnych, płaca podstawowa, plus to co się wyrobi w nadgodzinach (ale już niedługo, bo na premię trzeba będzie zasłużyć odpowiednimi wynikami a nie ilością przepracowanych godzin). 30 minut w ciągu dnia (8-12h) na przerwy na jedzenie czy siku, wszystko system monitoruje i kierownik, który chyba nic innego nie robi, jak tylko sprawdza kamery. Do tego atmosfera - kierownicy i szefostwo każdą skargę kwitują : "zwolnij się, na Twoje miejsce czeka 100 chętnych". Teraz w większości pracują osoby, które przepracują tu może miesiąc lub dwa i uciekają, albo Ukraińcy, którzy niczego nie ogarniają i nie da się z nimi dogadać. Bonusowo: "dla chętnych" praca w niedziele...

Tak18Nie

XXX
@xys

MARCHEWA DO BOJU.....

@XXX

Spójrz na siebie a nie

Joanna
@xys

Z tego, co napisałeś, wynika, że praca w Auto Partner Holding jest ciężka i ma wiele do życzenia, lecz już niedługo praca będzie na akord, więc sytuacja z wynagrodzeniami dla pracowników ulegnie polepszeniu, mam rację? Jakie jeszcze zmiany szykuje ta firma?

TakNie3

Wojtuś

Polecam super firma. Szef nie oszukuje na na kasie, interesuje się wszystkim, dba o pracowników, w okresie świątecznym złoży życzenia wszystkim swoim pracownikom. Kierownik Rafał jest życzliwy oraz pomocny dla wszystkich. Urlop dostaniesz u niego kiedy tylko chcesz. Atmosfera super. Szukasz pracy to wpadaj. Zobaczymy jak długo wytrzymasz.

Tak15Nie

@Wojtuś

Wojtuś ty wes się ogarnij.Zalatwianie potrzeb fizjologicznych ty potrącasz z przerwy,a jak pójdzie sie wiecej niz raz to trzeba to odrobić...wes pomyśl.Rafal tak jest ok ale trzeba walczyc o swoje,trzebabchodzic i truć cztery litery o wiele spraw.Aaa ty Wojtuś sam sie nie dorobiles tylko na grzbiecie tatusia jedziesz. Ludzi nie szanujesz a sam szacinku oczekujesz,jestes typem człowieka egocentryka i apodyktyczny(jezeli wiesz co te slowa znaczą ????????)PIP napewno by sie zainteresował sytuacja w AP np.BHP. Ps.I nie usuwaj opini bo to potwierdzi to co tu jest napisane.Czas do konca roku na zmiany a potem kto wie może PIP odwiedzi??

Tak9Nie1

A.s

Łokietek wez się za robote a nie tu ludzi straszysz :) Pozdro dla starej ekipy z subislawa

elf

12.11.18 dla chętnych także można popracować...

Jurij

Jednym słowem,omijać .Praca tam jest naprawdę ciężka,,Kołchoz,,jak mówią.Czas na skorzystanie z toalety odliczany z przerwy MASAKRA.

Tak13Nie

mick

Tylko negatywne opinie są niestety prawdziwe...

Tak13Nie

adam

W dobrej firmie ??? Chyba żart...

Eporady24

Jakdla mnie sprawa jest jasna a odnosisie do ponizszych opini Przepis art. 134 Kodeksu pracy (w skrócie K.p.) nakłada na pracodawcę obowiązek zapewnienia pracownikowi, którego dobowy wymiar czasu pracy wynosi co najmniej 6 godzin, piętnastominutowej przerwy w pracy wliczanej do czasu pracy. Obowiązkowi temu odpowiada stosowne prawo pracownika chronione jak każde roszczenie ze stosunku pracy. Prawo do tej przerwy jest powiązane z faktycznym czasem trwania pracy w ciągu jednego dnia pracy, a nie z obowiązującą pracownika dobową normą czasu pracy. Celem instytucji opisanej w art. 134 K.p. jest odpoczynek od pracy i czas na spożycie posiłku. Żaden przepis nie reguluje kwestii korzystania z toalety celem wykonania czynności fizjologicznych, a wliczania go do czasu przerwy śniadaniowej. W mojej ocenie należy jednak odwołać się do art. 8 K.p. który mówi, iż „nie można czynić ze swego prawa użytku, który byłby sprzeczny ze społeczno-gospodarczym przeznaczeniem tego prawa lub zasadami współżycia społecznego. Takie działanie lub zaniechanie uprawnionego nie jest uważane za wykonywanie prawa i nie korzysta z ochrony”. Czynności fizjologiczne należą do podstawowych czynności człowieka. Działanie Pańskiego pracodawcy nakazujące wliczać czas na skorzystanie z toalety do czasu przerwy śniadaniowej wydaje się nie przestrzegać Pańskich praw pracowniczych wynikających z przytoczonego powyżej przepisu. Postawa taka jest bowiem sprzeczna z zasadami współżycia społecznego. W orzecznictwie Sądu Najwyższego prezentowane jest stanowisko, w myśl którego z ochrony wynikającej z zasad współżycia społecznego korzystać może tylko ten, kto sam zasad powyższych nie lekceważy. Pogląd Pańskiego pracodawcy w mojej ocenie pozostaje także sprzeczny ze społeczno-gospodarczym przeznaczeniem prawa określonego w art. 134 K.p. Działanie takie nie tylko urąga godności człowieka, ale także pozostaje w sprzeczności z ogólnie rozumianymi zasadami bezpiecznej i higienicznej pracy.

Parafianin

Problem tej firmy to zarząd. Jak ktos kto w życiu nie pobrudził sobie rąk ciężką praca chce rządzic ludzm. Myślą ze ludzie beda pracować za darmo wynagrodzenie nie jest adekwatne do wykonywanej pracy a jeszcze kombinuja jak je obciac. Na twoje miejsce 100 innych pytam sie gdzie oni sa. Jak nie nauczycie sie szacunku do pracowników to bedziecie za chwile sami pracować. Dajcie ludzią zarobic konkretne pieniadze to ludzie tez beda uczciwie i solidnie pracować. A odliczanie czasu pracy za wykscie do toalety jest niezgodne z prawem. Powinna sie tym zainteresowac inspekcja pracy.

Tak20Nie

No cóż

Spieszmy się szanować pracowników, tak szybko odchodzą....... I ... szanuj pracownika swego bo możesz nie mieć żadnego.....

Tak21Nie

Były

Rzeczywiscie rekrutacja trwa cały czas, ale tak jest wszędzie w tego typu centrach logistycznych niestety. Zarobki no cóż jak wyżej podobnie jak w innych firmach magazynowych. Brak rąk do pracy jest permanentny i nieznośny .. Dało się wytrzymać ale dużym nakładem sił. Pensja na czas umowa o prace urlopy itd no ale teraz to już standard nie luksus. Być może że dla tych coś potrafią i się starają są podwyżki po jakim czasie, ale ja tego nie wiem. Ludzie w miarę pomocni jak trzeba, ale atmosfera no cóz... Moja opina

Tak7Nie

anonymous

Szanowni Państwo Omijajcie tą firmę szerokim łukiem... W firmie ciągle brakuje rąk do pracy, praca po 10h... 25 minut na przerwe śniadaniową + toaleta... Porażka... Ciągła praca na nogach w pełnym pośpiechu pod czujnym okiem kamer i tylko bata brakuje kierownikowi Rafałowi... PERMANENTNY BRAK LUDZI DO PRACY !!! CIĄGŁA REKRYTACJA... OMIJAĆ !!!

Tak23Nie

AS

Porażka na magazynie, kasa dużo mniejsza niż w firmie obok. Szkoda czasu na tą firmę.

Tak11Nie

Zostaw opinię o Auto-Partner Holding Sp. z o.o. sp.k. - Gdańsk