Auto-Partner Holding Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Auto-Partner Holding Sp. z o.o. sp.k.

Xxxx

Weżcie ludzie. Marchewa to tamto. Spójrzcie na siebie moi drodzy. Gadaniem na przełożonego sami sobie wystawiacie świadectwo i to bardzo negatywne. Praca jest ok. Ja tam nie narzekam. A już kilka miesięcy tu robię. Cieszcie się, że macie czym dojechać na czas do pracy. Cieszcie się, że macie pensje powyżej średniej krajowej. A nie zasuwacie za najniższą.

Maxger

200zl premi brutto to jest szał i sobota za 120zł na reke

Witam Praca jak każda inna. Raz jest lepiej a raz gorzej . Nie ma obowiązku pracy i zawsze można odejść lub też jak się podoba to zostać Ludzie są jak w każdej innej pracy. Jednych się lubi a innych nie ale proszę o zaprzestanie wzajemnego oczerniania i opluwania. Każdy z nas popełnia błędy i nie ma ludzi idealnych. Praca - to znaczy człowiek. Człowiek pracujący , który wymaga szacunku za to co robi i kim jest. Jeśli więc chodzi o sprawiedliwe jego traktowanie to nigdy dostatecznie nie jesteśmy w stanie określić, jeśli się nie wyjdzie do człowieka.Przecież - jako osoba - jest on nie tylko "wykonawcą", lecz jest współtwórcą dzieła, które powstaje na warsztacie pracy. Ma zatem prawo do stanowienia również o tym warsztacie i ma prawo do szacunku. Człowiek nie jest sam, żyje z drugimi, przez drugich, dla drugich. Cała ludzka egzystencja ma właściwy sobie wymiar wspólnotowy - i wymiar społeczny. Ten wymiar nie może oznaczać redukcji osoby ludzkiej, jej talentów, jej możliwości, jej zadań, jej uczuć i jej godności. Renacie . Ewie , Rafałowi oraz całemu Szefostwu życzę abyście zrozumieli swoje błędy i zrozumieli to co napisałem wyżej. Jesteście wspaniałymi ludzmi i mam nadzieję że zmienicie się na lepsze a wtedy pracownicy też się zmienią

M Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

a jak jesli chodzi o temperature pracy w zimie? ile jest stopni w magazynie?

Kandydatka Nowy wpis

Hejka, teraz w ogłoszeniu dla magazyniera widziałam, że do 7 700 zł można zarobić. przynajmniej taki jest maksymalny poziom widełek. możecie mi proszę napisać przy jakiej pracy faktycznie jest to osiągalne? Po ilu miesiącach pracy mam na takie zarobki szanse?

Jakie godziny pracy obowiązują w Auto-Partner Holding Sp. z o.o. sp.k.?

Poncza

6-14 oraz 14-22 . Dwie soboty w miesiącu. Sobota 8-14 :)

@Poncza

No właśnie tych sobót to w ofercie dla magazyniera konkretniej nie podali. Czemu one są tak wcześnie? Czyli to od zmiany zależy kiedy ona wypadnie? Jak kończę o 22:00 to mam weekend wolny?

Poncza Nowy wpis

Hm 08:00 to wcześnie ? :) jak masz zmianę popołudniową do 22 to sobota przypada Twoja pracująca. Tak pracownicy ustalili z kierownictwem. Później jak masz na rano i kończysz w piątek o 14:00 to zaczyna się Twój wolny weekend.

Jeśli piszą tu w sekcji z praca ze wymagają od magazyniera samodzielności to chodzi od razu o to żeby była to osoba z doświadczeniem? Nie mam go ale kiedyś jak wystawiali ofertę również dla „magazynierek” to nie pisali wprost ze czegoś takiego potrzeba, tylko teraz już zwątpiłam.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Kadr w firmie Auto-Partner Holding Sp. z o.o. sp.k.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Julita

Chciałabym zostawić opinię na temat kierownika zmiany Wojtka. Jego podejście do ludzi jest okropne i stronnicze. Pracownicy są traktowani jak (usunięte przez administratora) a on sam tak naprawdę nic nie robi. Większość czasu spędza przy komputerze grając w gry, bezpośrednio w miejscu pracy. Bardzo często czuć od niego zapach alkoholu. Proszę podjąć jakieś działania. Taka osoba nie powinna zajmować stanowiska kierowniczego.

Opowiecie o aktualnej pracy na magazynie? bieżących wpisów nie widzę a wiem z internetu, że poszukiwani są teraz magazynierzy na stawkę od 4,2 do 6,9 tys. odniesiecie się do tego górnego progu? Z czego wynika różnica w postaci 2,7 tys w widełkach? I jakie warunki są teraz na miejscu?

Xxxx

Bambo
@Xxxx

Zweryfikuj swoje dane odnośnie średniej krajowej. Nikt w tej firmie jej nie ma

Xxxxx
@Bambo

Fakt pomyliłem się. Powyżej obecnego minimalnego wynagrodzenia.

Maxger

200zl premi brutto to jest szał i sobota za 120zł na reke

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Auto-Partner Holding Sp. z o.o. sp.k.?

...

Zarobki kiedyś były bardzo niskie, jak za taką ciężka pracę szczególnie dla kobiet. W tym jak i w tamtym roku były spore podwyżki. Trochę nawet zmotywowały, bo gdzie się zarabia w tych czasach na magazynie prawie 5k? Zależy to gdzie się trafi, i też jaki jest okres. W zimę jest trochę mniej roboty i ta premia trochę słabnie. Ale sezon letni to ciężki czas, jednak wypłata jest godna przeżycia do kolejnego miesiąca. Mówię to z perspektywy osoby która jest bezdzietna, bo nie liczę tych co mają gromady na utrzymaniu, bo im to zawsze będzie mało. Jednak porównując się z innymi magazynami to ten nie wypada źle pod względem zarobków. Oczywiście największym minusem jest brak dodatku frekwencyjnego za wzięcie urlopu. Jak? Dlaczego? Rozumiem jeśli osoba nagminnie bierze urlopy na żądanie bądź l4. To ok można ukarać. Ale dlaczego zostaje mi zabrany dodatek bo wzięłam jeden dzień urlopu z przyczyn losowych? Gdzie w pozostałe dni pracuje, jestem, staram się? To zniechęca, bo gadając z innymi ludźmi to czegoś takiego nie ma w ich firmach, jak i niektórych magazynach. Ten dodatek powinien być zabierany przy l4. Ale nie przy urlopie na który zapracowałam..

Ines

Marchewa od stycznia rozdaje faktury za popełniane błędy.Tak musimy płacić.Nikt z nas przy zatrudnieniu nie podpisywał odpowiedzialności finansowej.Zatem raczej robi to bezprawnie i nikt mu nie podskoczy.Kto zapłaci robiąc np błąd za 2 tysiace?Myślę że będzie problem.Ciekawe czy wogole właściciel firmy pan Antoni wie o tym posunięciu.A szkoda bo w miarę dobrze się pracowało.Przez tą sytuację będą tracić dobrych pracowników.

Abc
@Ines

Z powodu jakich błędów macie faktury?

@Ines

Ktoś się błędami widzę zainteresował mnie bardziej zaciekawiło to stwierdzenie o działaniu bezprawnym. Czy gdyby tak było to nikt by już tego nie zgłosił przypadkiem? Co miałoby blokować?

Bo
@Joanna

Umowy o odpowiedzialności nie ma i nie będzie, bo nikt nie podpisze na siebie wyroku więc marchewa obszedł ten proces, i za błędy po prostu uwala z premii ileś tam kasy i jakiś czas. Niestety odbije się to negatywnie, już tak jest. Codziennie komuś nowemu mówi się CZEŚĆ To chyba świadczy tylko o tym, że ludzie nie dają się zrobić w (usunięte przez administratora)

Zabierają
@Joanna

Z premii te pieniądze, bo to jest dodatek z którym mogą robić co chcą tak naprawdę. Ale ten temat już zamknięty, bo zobaczył ze ludzie się zwalniają. Nie trzeba mówić jakim bezmózgiem jest ktoś kto to wymyślił :)

Gigi

a kiedy docelowo miały być te części, że już drugi miesiąc mija? to jest podjęty temat terminowości wobec klienta? a czy orientuje się ktoś jak to jest z pracownikami? jak z wypłatami? są zawsze na czas?

Tak zgadzam się z opinia większości osób co mowia negatywnie o tej firmie a bardziej o ludziach co tam pracują.Marchewa nierób jakich mało kiedyś jeszcze jak pracował na żabiance to słyszałem ze dostał ostro po mordzie ale nie miałem okazji poznać tych osób bo już nie pracowali.kolejny leser to Płocki Kaszub bez zębów nic nierobi wraz z marchewa i tylko chodzą i sprzedają do szefa teraz pewnie do synka bo stary jest rzadko.lada to zwykle parowy Leon kitek!!atmosfera jest dramat tak jak pisze większość jak liżesz du..pe to masz kasę jak nie to wszystko ci zabiorą.swego czasu było tam mnóstwo nadgodzin na zabiance miałem 320 to zwykły (usunięte przez administratora) brak możliwości rozwoju.

Zofia

A czy teraz wciąż jest tak dużo godzin, nadgodzin? Bo chciałabym ich za wszelką cenę się pozbyć jakbym miała tu pracować...

Ines
@Zofia

Pracujesz 2 soboty i to ci płacą jako nadgodziny,w tygodniu nadgodzin nie ma

@Ines

A jak nie przyjdę w te soboty z przyczyn osobistych co wtedy? Trzeba odrobić nadgodzinami w tygodniu czy jak tego typu sytuacje się rozwiązuje? Niedyspozycja każdemu może się zdarzyć? l4 często jest tu brane?

Katarzyna

Czy firma szuka jeszcze magazyniera? Moj facet znalazł ogłoszenie na stronie firmy, ale nie wiemy czy jeszcze aktualne? Podobno oferują stabilne warunki zatrudnienia, prawda to? Można liczyć na umowę o pracę? Zarobki są ok?

Lii
@Katarzyna

Jak pracuje a nie wali w ch. To pensja jest super Ludzie dostają się tam bez problemu więc cv w rękę i zanieść osobiście

@Lii

A podasz szczegóły odnośnie tej super pensji? Ile maksymalnie da radę w miesiąc wyciągnąć? I za jaką konkretnie pracę? Bardzo partner się narobi czy to nawet adekwatne?

On

Witam. Czy jest sens składać aplikacje do firmy na magazyn? Czytałem opinie lecz one są dość stare. Czy coś się zmieniło na lepsze w firmie? Jak podchodzą do pracownika? Marchewki, Rafały, przyjaciółki o tym już tu czytałem. Czy Ci ludzie dalej pracują? Jakie są zarobki?

Hania

Czy któraś z dziewczyn może się wypowiedzieć, jakie są obecne warunki w pracy i czy dobrze płacą? :)

@Hania

Warunki w pracy. Zależy jak to ująć. Praca polegająca na przyjmowaniu i wydawaniu towaru. Przy czym towar, który dziewczyny rozkładają jest lekki ale niestety taki towar nie umożliwia dorobienie punktów do premii. Jest wprowadzony system punktowy że aby do premii zarobić trzeba mieć z 10 tysięcy punktów. Ale tylko towar gabarytowy umożliwia zarobienie odpowiedniej ilości punktów chyba, że się dobrze żyje z brygadzistami, którzy mogą co nieco punktów dopisać. Stawka na początku najniższa a z czasem rośnie.

Joanna

No tak... A już całkiem poważnie? Jaki zakres obowiązków i atmosfera obecnie występuje? wszyscy raczej się dogadują między sobą?

Zbierakowy

Premii na czas nie płacą!!!

itere
@Zbierakowy

jeszcze nigdy pracujac w tej firmie nie bylo zeby sie spoznila jakakolwiek czesc wyplaty, czy podstawa czy premia, a troche tu pracuje, co ty bredzisz?

Sztaplarz

Witam wszystkich. Zazwyczaj nie pisze żadnych opinii ale w tym momencie sie wypowiem. Byłem jakiś czas temu na rozmowie, by spotkać sie z rozczarowaniem i zdenerwowaniem. Ogłoszenie mówi -umowa o prace - zarobki od 3200-5600 brutto Więc zainteresowany wysłałem CV, umówiłem sie na rozmowe, na rozmowie sie okazało że przez pierwsze 2 miesiące umowa zlecenie, wynagrdzenie brutoo w okolicach 3800 brutoo, ze wszystkimi premiami i benefitami. Sam magazyn jest dobrze wyposażony, ludzie pracują z uśmiechem na twarzy. Ale wracając do początku wypowiedzi, jest to zakłamanie w ogłoszeniu, owszem można zarobić w tej firmie tyle ile jest przewidziane w stawce najwżyszej ale musisz przepracować 5 lat.

Halina
@Sztaplarz

A może te zarobki to jakoś uzależnione są od doświadczenia i można negocjować stawkę?

Kako
@Halina

Jak będziesz chciał negocjować zarobki to wylądujesz na kartonach

@Kako

Masz to przetestowane na własnej skórze, że tak jednoznacznie piszesz? To chociaż na premię można mieć tu jakiś większy wpływ pewnie, jak wysokie aktualnie są?

Na jakie wsparcie w Auto-Partner Holding Sp. z o.o. sp.k. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Abc

Nie powiem ci bo jak pracowałam to nie widziałam żadnej dziewczyny w ciąży. Co najwyżej dobre pytanie na rozmowę o pracę.

Katarzyna
@Abc

A tak w ogóle to dużo kobiet pracuje u was?

Olena

Jest dział na magazynie w którym jest dobrze i ludzie nie zwalniają się?

@Olena

Niestety nie.

@Olena

Jest i to nie jeden , tylko trzeba chcieć pracować

Lee

Zwroty

Artur

Dzięki za info. Ja jestem zmotywowany do wydajnej pracy tylko żebym się dostał. Są teraz przyjęcia? Można bez oficjalnej rekrutacji zagadać o prace w kadrach? Jak radzisz?

Pewnie
@Artur

Przyjdziesz i się dostaniesz odrazu.

I tak się nie dowiesz

Auto partner HOLDING? ???? Raczej nie . Nazwa powinna się zmienić na (usunięte przez administratora) . Po trzech latach człowiek może dostać tam garba ,a co w zamian? Raczej nic ,tylko czepianie się i donoszenie do kierownictwa przez ich najlepszych pod słońcem pupili. Tutaj ciagle donoszą . Nie dadzą podwyżki ,jedynie co to zabiorą z wypłaty lub wcale nie wypłaca premii. Szukają tylko pretekstu , żeby kasę odciągnąć. Nie wiadomo jak się będziesz starał ,oni i tak zauważa tylko to ,ze staniesz na chwile w jednym miejscu. Bierzesz urlop na ,który sobie zapracowałeś zabierają frekwencję wysokości 350 zł ,spóźniasz się 30 min lub te mniej tez zabierają . Specjalnie podwyższają ja wyżej ,ale wiecie co? Nie spłaca swoich (usunięte przez administratora) długów. Firma na niskim poziomie. Zatrudniają same osoby ,które nie ogarniają życia same ćpuny i alkoholiki :) nawet i osoby co siedziały w więzieniu. Każdego człowieka traktują jak powietrze . Brak jakiego kolwiek szacunku. Za taka kasę jaka jest tutaj ,da się pracować w innej dziedzinie jeszcze bardzo lekko nie fizycznie. Bardzo nie przyjemna atmosfera.

I tak się nie dowiesz

Osoby ,które się zwolniły wiedzą najbardziej o co w tym wszystkim chodzi. Jeśli chcecie zacząć karierę w tej śmiec*iowej firmie to raczej sie nie dorobicie ,jedynie będziecie nerwowi niezadowoleni i ciagle poniżani przez brygadzistów i kierowników ,a głównym inicjatorem w tym wszystkim bedzie MARCHEWA. Będą zabierać wam premie i z wypłaty. Będą zmuszać i wykorzystywać. Powiedzą ,ze to zabiera państwo. Uciekać dopóki można . Podwyżka nie dać się przekupić 200 brutto marne .

@I tak się nie dowiesz

Pracowałam tam także dużo mogę się wypowiedzieć. A przez to jak marchewa mnie potraktował w kwestii sztaplarek to się zwolniłam. Dużo osób wiedziało jak mi na tym zależy a jak się dowiedzieli że przez to odeszłam to kontakt się urwał.

Memo

A skąd wiesz że lubi ? Powiedział Ci to czy co?

Malaga

Leżałałaś z nimi w łóżku,że wiesz że lubi z nia robic szybkie numerki? A Ty juz zapomniałaś jak na niego leciałaś i jak wielce zakochana w nim byłaś co o nim mówiłaś a teraz oczerniasz ludzi bo nawet na Ciebie nie spojrzał(nie ma co sie w sumie dziwić) ochroniarz to jedyny facet który z Toba jeszcze rozmawiał z tej firmy a to tylko dlatego że się z nim spotykałaś jak Ty to mówisz na szybkie numerki.

zyx
@I tak się nie dowiesz

To jak podwyżki nie pasują, to rzeczywiście coś jest nie tak...

@Memo

Wiem to poczta pantoflową. Także sorry.

@Malaga

Poczta pantoflową mi to wpłynęło. Wiesz co z kimś mnie mylisz także sorry. Wiesz co spójrz na siebie. Widać że ty się w marchewie podkochujesz skoro takie gadki wysuwasz w stosunku do mnie. Widać że tobie się nie podobało to że ktoś ze mną normalnie rozmawiał. Poza tym wybacz ja wolę sport a nie marchewe.

@Malaga

Wiesz co ale ty go bronisz. W twarz mi nie potrafisz tego powiedzieć. Ale ty jesteś słabeuszem no naprawdę boki zrywać. Widać jaki ty masz poziom. Poza tym wybacz sama zaczynasz ten wątek. Nawet nie próbujesz mnie poznać a tylko patrzysz po wyglądzie. Widać że jesteś tak powierzchowna jak nie wiem.

Maja
@I tak się nie dowiesz

Pracuje, nie pije, nie ćpam i nie siedziałam. Skąd ten pomysł że pracują tam sami ludzie marginesu? Firma ma sporo minusów, to fakt, ale wrzucać ludzi do jednego wora, bo może widziano jednego czy dwóch Ukraińców jak sobie małpki strzelają między regałami, to nie oznacza że miejsce jest jak ośrodek AA. A może sam miałeś z tym problem, wy%*jeb#ali Cię i teraz żal wylewasz?

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Partner Holding Sp. z o.o. sp.k. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Auto-Partner Holding Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Partner Holding Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Partner Holding Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Partner Holding Sp. z o.o. sp.k.