Auto Partner Holding sp z o.o. sp. komandytowa

Opinie o Auto Partner Holding sp z o.o. sp. komandytowa

Qwerty

Nie polecem, ciężka praca, niesprawiedliwy system akordowy. Brak nadgodzin, jak zostajesz dłużej w pracy to za darmo. Soboty, dwie w miesiącu obowiązkowe, za które płacą 100 zł. Żadnych benefitów pracowniczych. Paczki w tym roku na Święta były, ale to nie jest pewne w przyszłości. Po 2 latach pracy zarobisz 3000 brutto tj. Ok 2150 netto. Reszta w systemie akordowym jako premia. System ustawiony tak aby nie wyrobić tej normy. Chyba, że dobrze żyjesz z brygadzistą, to bedziesz najlepszym pracownikiem. I normę wyrobisz z nawiązką.

Antonio
@Qwerty 01.01.2019 15:30

Zgadzam się z przedmówcą. Nie polecam tej firmy. Jezeli jesteś desperatem to tak. Studenci i uczniowie może się nabiorą i skorzystają z oferty pracy. Firma dla desperatów. Szanuję swoje zdrowie. Nie polevam szkoda czasu dla tych ludzi.

xys

Nie polecam! Za mało płacą jak za tą pracę, którą ludzie wykonują - ciężką, fizyczną i z dużą odpowiedzialnością. Bez żadnych pakietów socjalnych, czy innych systemów motywacyjnych, płaca podstawowa, plus to co się wyrobi w nadgodzinach (ale już niedługo, bo na premię trzeba będzie zasłużyć odpowiednimi wynikami a nie ilością przepracowanych godzin). 30 minut w ciągu dnia (8-12h) na przerwy na jedzenie czy siku, wszystko system monitoruje i kierownik, który chyba nic innego nie robi, jak tylko sprawdza kamery. Do tego atmosfera - kierownicy i szefostwo każdą skargę kwitują : "zwolnij się, na Twoje miejsce czeka 100 chętnych". Teraz w większości pracują osoby, które przepracują tu może miesiąc lub dwa i uciekają, albo Ukraińcy, którzy niczego nie ogarniają i nie da się z nimi dogadać. Bonusowo: "dla chętnych" praca w niedziele...

XXX
@xys 23.08.2018 12:23

MARCHEWA DO BOJU.....

Xxxx
@XXX 23.08.2018 14:08

Spójrz na siebie a nie

Joanna
@xys 23.08.2018 12:23

Z tego, co napisałeś, wynika, że praca w Auto Partner Holding jest ciężka i ma wiele do życzenia, lecz już niedługo praca będzie na akord, więc sytuacja z wynagrodzeniami dla pracowników ulegnie polepszeniu, mam rację? Jakie jeszcze zmiany szykuje ta firma?

Xxxx

Weżcie ludzie. Marchewa to tamto. Spójrzcie na siebie moi drodzy. Gadaniem na przełożonego sami sobie wystawiacie świadectwo i to bardzo negatywne. Praca jest ok. Ja tam nie narzekam. A już kilka miesięcy tu robię. Cieszcie się, że macie czym dojechać na czas do pracy. Cieszcie się, że macie pensje powyżej średniej krajowej. A nie zasuwacie za najniższą.

Wojtuś

Polecam super firma. Szef nie oszukuje na na kasie, interesuje się wszystkim, dba o pracowników, w okresie świątecznym złoży życzenia wszystkim swoim pracownikom. Kierownik Rafał jest życzliwy oraz pomocny dla wszystkich. Urlop dostaniesz u niego kiedy tylko chcesz. Atmosfera super. Szukasz pracy to wpadaj. Zobaczymy jak długo wytrzymasz.

@Wojtuś 14.10.2018 19:29

Wojtuś ty wes się ogarnij.Zalatwianie potrzeb fizjologicznych ty potrącasz z przerwy,a jak pójdzie sie wiecej niz raz to trzeba to odrobić...wes pomyśl.Rafal tak jest ok ale trzeba walczyc o swoje,trzebabchodzic i truć cztery litery o wiele spraw.Aaa ty Wojtuś sam sie nie dorobiles tylko na grzbiecie tatusia jedziesz. Ludzi nie szanujesz a sam szacinku oczekujesz,jestes typem człowieka egocentryka i apodyktyczny(jezeli wiesz co te slowa znaczą ????????)PIP napewno by sie zainteresował sytuacja w AP np.BHP. Ps.I nie usuwaj opini bo to potwierdzi to co tu jest napisane.Czas do konca roku na zmiany a potem kto wie może PIP odwiedzi??

A.s

Łokietek wez się za robote a nie tu ludzi straszysz :) Pozdro dla starej ekipy z subislawa

elf

12.11.18 dla chętnych także można popracować...

Jurij

Jednym słowem,omijać .Praca tam jest naprawdę ciężka,,Kołchoz,,jak mówią.Czas na skorzystanie z toalety odliczany z przerwy MASAKRA.

mick

Tylko negatywne opinie są niestety prawdziwe...

adam

W dobrej firmie ??? Chyba żart...

Eporady24

Jakdla mnie sprawa jest jasna a odnosisie do ponizszych opini Przepis art. 134 Kodeksu pracy (w skrócie K.p.) nakłada na pracodawcę obowiązek zapewnienia pracownikowi, którego dobowy wymiar czasu pracy wynosi co najmniej 6 godzin, piętnastominutowej przerwy w pracy wliczanej do czasu pracy. Obowiązkowi temu odpowiada stosowne prawo pracownika chronione jak każde roszczenie ze stosunku pracy. Prawo do tej przerwy jest powiązane z faktycznym czasem trwania pracy w ciągu jednego dnia pracy, a nie z obowiązującą pracownika dobową normą czasu pracy. Celem instytucji opisanej w art. 134 K.p. jest odpoczynek od pracy i czas na spożycie posiłku. Żaden przepis nie reguluje kwestii korzystania z toalety celem wykonania czynności fizjologicznych, a wliczania go do czasu przerwy śniadaniowej. W mojej ocenie należy jednak odwołać się do art. 8 K.p. który mówi, iż „nie można czynić ze swego prawa użytku, który byłby sprzeczny ze społeczno-gospodarczym przeznaczeniem tego prawa lub zasadami współżycia społecznego. Takie działanie lub zaniechanie uprawnionego nie jest uważane za wykonywanie prawa i nie korzysta z ochrony”. Czynności fizjologiczne należą do podstawowych czynności człowieka. Działanie Pańskiego pracodawcy nakazujące wliczać czas na skorzystanie z toalety do czasu przerwy śniadaniowej wydaje się nie przestrzegać Pańskich praw pracowniczych wynikających z przytoczonego powyżej przepisu. Postawa taka jest bowiem sprzeczna z zasadami współżycia społecznego. W orzecznictwie Sądu Najwyższego prezentowane jest stanowisko, w myśl którego z ochrony wynikającej z zasad współżycia społecznego korzystać może tylko ten, kto sam zasad powyższych nie lekceważy. Pogląd Pańskiego pracodawcy w mojej ocenie pozostaje także sprzeczny ze społeczno-gospodarczym przeznaczeniem prawa określonego w art. 134 K.p. Działanie takie nie tylko urąga godności człowieka, ale także pozostaje w sprzeczności z ogólnie rozumianymi zasadami bezpiecznej i higienicznej pracy.

Parafianin

Problem tej firmy to zarząd. Jak ktos kto w życiu nie pobrudził sobie rąk ciężką praca chce rządzic ludzm. Myślą ze ludzie beda pracować za darmo wynagrodzenie nie jest adekwatne do wykonywanej pracy a jeszcze kombinuja jak je obciac. Na twoje miejsce 100 innych pytam sie gdzie oni sa. Jak nie nauczycie sie szacunku do pracowników to bedziecie za chwile sami pracować. Dajcie ludzią zarobic konkretne pieniadze to ludzie tez beda uczciwie i solidnie pracować. A odliczanie czasu pracy za wykscie do toalety jest niezgodne z prawem. Powinna sie tym zainteresowac inspekcja pracy.

No cóż

Spieszmy się szanować pracowników, tak szybko odchodzą....... I ... szanuj pracownika swego bo możesz nie mieć żadnego.....

Były

Rzeczywiscie rekrutacja trwa cały czas, ale tak jest wszędzie w tego typu centrach logistycznych niestety. Zarobki no cóż jak wyżej podobnie jak w innych firmach magazynowych. Brak rąk do pracy jest permanentny i nieznośny .. Dało się wytrzymać ale dużym nakładem sił. Pensja na czas umowa o prace urlopy itd no ale teraz to już standard nie luksus. Być może że dla tych coś potrafią i się starają są podwyżki po jakim czasie, ale ja tego nie wiem. Ludzie w miarę pomocni jak trzeba, ale atmosfera no cóz... Moja opina

anonymous

Szanowni Państwo Omijajcie tą firmę szerokim łukiem... W firmie ciągle brakuje rąk do pracy, praca po 10h... 25 minut na przerwe śniadaniową + toaleta... Porażka... Ciągła praca na nogach w pełnym pośpiechu pod czujnym okiem kamer i tylko bata brakuje kierownikowi Rafałowi... PERMANENTNY BRAK LUDZI DO PRACY !!! CIĄGŁA REKRYTACJA... OMIJAĆ !!!

AS

Porażka na magazynie, kasa dużo mniejsza niż w firmie obok. Szkoda czasu na tą firmę.

Yamaha

Witam! Chicałbym spytać czy dużo jest pracowników przez pośrednika? I jak się tam pracuję?

Elfa

Z punktu widzenia kilkuletniego pracownika, brakuje systemu motywacyjnego, który również dowartościowałby człowieka, poczucia, że jest się dobrym, potrzebnym, docenianym. Aby tylko Ci niedocenieni nie uciekli z firmy w dobie zmieniającego się rynku pracy.

Zostaw opinię o Auto Partner Holding sp z o.o. sp. komandytowa - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Partner Holding sp z o.o. sp. komandytowa