Opinie o HANBUD SP. Z O.O., GDAŃSK w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HANBUD SP. Z O.O., GDAŃSK. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w HANBUD SP. Z O.O., GDAŃSK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HANBUD SP. Z O.O., GDAŃSK w Gdańsk

Koleś

Budowlaniec Marcin to jedyny chłop co płaci od kilku lat Do 10 !! Wiem coś o tym i proszę go do hanbudu nie przyrównywać !!

@Koleś

Śmiech na sali, wazelino. HanBud niech odda pieniądze, a dopiero potem pogadamy. W tym momencie nas Pan Kubisz okradł!!!!!!!!!!

Terminator
@Budowlaniec

nie pomyślałeś, tempaku, że jemu też nie wypłacili a zaufani pracownicy oszukali, on na paliwo pożycza i załatwia kasę, żeby wypłacić pracownikom, najlepiej to oskarżać.

@Terminator

no jasne tak sobie to tłumacz!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wstydu nie ma i go nie broń bo już nie ma co bronić, pracownicy też ludzie to my na nich pracujemy a nie on na nas!!!!! I tempakiem to ty jesteś skoro go tak bronisz no chyba że ty to Pan P. KUBISZ to zmienia postać rzeczy :) Też mi znalazł się obrońca ucieśnionych, skoro pożycza to niech pożyczy i odda długi, długi w postaci wypłat dla pracowników które im wisi, bezczelność!!!!!!!!!!! PANIE Kubisz wstydu Pan nie ma, ludzie głoduja my mamy rodziny na utrzymaniu nie tylko pan.

@Terminator

O proszę pracownicy oszukali????? No tak bo prosimy o swoje co zrobiliśmy!!!!!!!!! Złodziejstwo!!!! Dziecko co ty możesz wiedzieć??????????????????????

Koleś

A czym jeździ to powinno was to G interesować ! Może i latać helikopterem dla nas jest Ok nie znasz nie oceniaj !

Uczciwy
@Koleś

Co go tak bronisz dópowlazie

Uczciwy

Zostałem okradziony przez firmę HANBUD!!!!!! Przez osoby nią zarządzające!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Złodziejstwo, wstydu nie macie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Koleś

Jedyny normalny ale już były bo już z hanbudem nie jest to był Marcin !

@Koleś

Który Marcin? Ja tu od początku pracuje, pracowałem bo za darmo nikt nie będzie robić, i żadnego Marcina nie znam.

@Koleś

A chyba wiem który Marcin, ten co co tak szpanowal autem pod budowa?????? O tego Marcina chodzi? Jeżeli tak to powodzenia hahahahahahhaha, mówiłem że wazeliniarz z ciebie

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie HANBUD SP. Z O.O., GDAŃSK? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

Co za firma!!!!!!!!! Beznadzieja

Terminator
@Budowlaniec

Ty budowlaniec a cegłę potrafisz trzymać w pazurach ?

@Terminator

W porównaniu do ciebie to tak, nikt w takiej firmie nie pracuje która nie wypłaca ludzia pieniędzy, pseudo firma nic wiencej. I teksty bende u was na budowie czekajcie zaraz bende bende z kasom i co i do tej pory nie ma nic, więc (usunięte przez administratora) głupot wazelino

Co tu wg się dzieje

Cieśla

Sprawa jest napisana do programu telewizyjnego Uwaga

Pomidor
@Cieśla

I bardzo dobrze.

Cieśla

Panie P. Kubisz kiedy będą wypłaty? Wychodzę z założenia że trzeba Pana podać do programu telewizyjnego, aby Pan coś zaczął w końcu działać w tym kierunku, może Uwaga? Państwo w Państwie? Było by sporo osób przez Pana poszkodowanych.

;/

Nikt!!!!!

Bbbb

A ktos wg dostał ?

@Bbbb

z tego co mówili na budowie ludzie to jeszcze nikt nie dostał nic a już mamy który

Bbbb

Była wypłata ?

Nlkurwa nieee

Wkluwa nie!!!

Dostaliście pieniadze?

Budowlaniec

Daje najniższa ocenę tej firmie, pracowałem w 2 firmach i żałuję że tu przyszedłem, odbiorę kasę i uciekam o ile dzisiaj wypłacą, nie polecę tej firmy nikomu bo kontakt znikomy, podwykonawca też radzę uciekać bo zaczyna tu być nieciekawie.

Budowlaniec

Ludzie to jak psy czekają za pieniędzmi

Dno

Budowlaniec

No i cisza w dniu dzisiejszym, nikt nie pracował dopuki kasy nie dostaniemy nie przyjedziemy do pracy, niech to zrozumieja. W poniedziałek ma być kasa, ponoć.

Budowlańcy

Oszustwo nie firma