Opinie o Loveat Piotr Luboch w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Loveat Piotr Luboch. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Loveat Piotr Luboch o rekrutacji.

Branże: Restauracje
Restauracje Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Loveat Piotr Luboch w Gdańsk

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Loveat Piotr Luboch w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Co wchodzi w socjal Loveat Piotr Luboch?

xxxx Nowy wpis

nie ma żadnego socjalu

Czym w Loveat Piotr Luboch zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Ксю

Никак! Гоняют постоянно

@Ксю

Ktoś przetłumaczy? :(

Miimi Nowy wpis
@Karolina

Translator...

Vita

Не рекомендую! Отношение скотское. По договору перерыв есть,а перекусить некогда,в туалет не всегда выбежишь! Работы нереально много, людей нехватка,и ты делаешь ее за несколько людей, чтобы успеть выполнить заказы, можешь уйти на полчаса и на час позже, никого не волнует! Никто не предупреждал об этом, что независимо от количества заказов ты обязан сделать всё и не волнует каким образом

Liubov
@Vita

Там всегда так было,ни чего не меняется!Бежать нужно не оглянувшись)

Firma Loveat Piotr Luboch szukała nowego pracownika na stanowisko POMOC KUCHENNA. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Niepozorna

„Rozmowa kwalifikacyjna” przebiegła w ten sposób, że pani (widać wielce zadowolona z siebie) zaproponowała mi 15 zł jako stawkę godzinową. Zwróciłam uwagę, że to przecież za mało. „Tyle oferujemy” odpowiedziała, z tym samym szyderczym uśmieszkiem. Dodam, że kuchnia usytuowana jest w jakimś garażu, gorąco tam jak w piekle. (usunięte przez administratora) smród i (usunięte przez administratora) Żałuje pieniędzy wydanych na bilet tramwajowy. Trzeba było powiedzieć odrazu, że praca jest w nieludzkich warunkach i za nielegalną stawkę. Co za wstyd, żeby ciągać kogoś po tych barakach z nadzieją, że może akurat jest tak zdesperowany że się na to coś zgodzi. Placówki LOVEAT są takie nowoczesne i ładne, szkoda że ludzie nie widzą gdzie i w jakich warunkach przygotowuje się jedzenie stamtąd. Już nigdy tam nie zjem i innych będę przed tym przestrzegać.

Vlad

Nie polecam, pracowałem 2 miesięcy, mobing, brak jakiejkolwiek umowy, (usunięte przez administratora)

Aleksandra
@Vlad

@Vlad możliwe jest to aby pracować 2 miesiące bez umowy? Powiesz coś o warunkach umowy i nastawiu do pracowników przez pracodawcę? Czu wynagrodzenia są na czas i bez problemu można korzystać z urlopu?

Co

@aaa nie ma szansy na awans?!

Jak wygląda ścieżka awansu w Loveat Piotr Luboch?

aaa

niema

Kamil

To rozumiem, że w tej firmie wolą osoby niepolskie? Raczej pracownicy z zachodu?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Loveat Piotr Luboch? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Barabasz

Jesli jestes zza wschodniej granicy to zatrudniaja.jesli nie to juz gorzej bo jeszcze na urlop bys chcial pojsc.

x

Ja pracowałam w tej firmie kilka lat temu i dobrze wspominam. Wypłata była przyzwoita i na czas, fajni współpracownicy. Szef wymagający ale normalny, wymagał tego co było moim obowiązkiem, czasem podpowiedział jak coś zrobić lepiej i sprawniej co okazywało się cenną wskazówką. Kierownikiem była wówczas pewnie inna osoba więc nie wiem jak jest obecnie. Jeżeli szef miał jakieś zastrzeżenia to mówił je kulturalnie, spokojnie i tylko danemu pracownikowi, nigdy nie krytykował publicznie. Zresztą szef jest osobą raczej z poczuciem humoru i nie było z nim problemów.

xxx
@x

to chyba pracowałaś w jakiejś innej firmie

a

Szczególnie przyzwoita jest praca w niedziele,niby stawka polowe wyższa ale jeśli nie wypracujesz tego jako nadgodziny to nie dostaniesz grosza więcej ☺ to te przyzwoite pieniądze haha. Tak samo jak część wyplaty(to co ponad najnizsza krajowa) w kopercie. Urząd skarbowy 10-tego by miał co robic...

Do tych komentarzy można dodać jeszcze, że nie szanują czasu wolnego pracowników. Nie ma 3 osób w pracy to reszta musi wykonać za nich ich obowiązki, kierowniczka nie kiwnie palcem, chyba żeby kogoś przy wszystkich zrównać z ziemią. Nie interesuje ich że ktoś kończy pracę o danej godzinie,robisz az będzie zrobione wszystko. Naprawdę nie polecam

Praca

Pod wpisami wyżej, podpisuje się w 100 %. Szef ma w nosie dobro pracowników, kierowniczka ma podobne podejście rąk klimatyzacji na produkcji W pracy w lecie upały w których nie można wytrzymać. Temperatura zabójcza dla ludzi i dla jedzenia, które jest tam szykowanie. W zimie temperatury spadają do 11 stopni i brak ogrzewania. Jedna toaleta, brak prysznica. W trakcie przerwy posiłek spożywa się w szatni obok ciuchów i butów. I to nie zawsze, bo jak Pani kierownik tam siedzi i z kimś rozmawia, to nie wolno wchodzić. Szef potrafi wykrzyczec do człowieka, że jest qurw@ idiota i tylko do kopania rowów się nadaje. Sprzęty w strasznym stanie.. Patelnie które nie mają już żadnej powłoki, tępe i rozlatujace się noże, smierdzace deski. Grzyb na ścianach zakryty panelami. Biegajace szczury.. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

anstra

(usunięte przez administratora)lubi nazywac pracownikow, idiotami i debilami. pani (usunięte przez administratora) ma " w (usunięte przez administratora) chore dzieci i problemy " pracownikow, kiedy prosza o wolne. Nie mozna w spokoju skorzystac z toalety, bo moze sie okazac ze pod drzwiami stoi (usunięte przez administratora)i przy wszystkich wypytuje co tam robiles, czemu tak dlugo i czy masz problemy z zalatwianiem potrzeb fizjologicznych. Nikomu kto szanuje siebie nie polecam pracy w tej firmie

xyz
@anstra

Potwierdzam wpis. Właściciel oraz pseudo pani kierownik nie szanują pracownika. Pani kierownik milutka jeśli cos chce a tak naprawdę fałszywa. Warto dodać, ze zatrudniają na najniższa krajowa a resztę w kopercie pod stołem. Atmosfera w pracy kiepska. Podchodzi pod mobing

Zostaw merytoryczną opinię o Loveat Piotr Luboch - Gdańsk

• Jak się pracuje w Loveat Piotr Luboch?

Zobacz opinie na temat firmy Loveat Piotr Luboch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Loveat Piotr Luboch
2.8/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Gabriela Narutowicza 11 lok. 12
    80-233 Gdańsk