Protea

Gdańsk

Opinie o Protea

Agata
użytkownik zarejestrowany

@Iza dla potencjalnych osób poszukujących tutaj pracy, np. na stanowisku projektant liczą się jednak konkrety dotyczące warunków pracy - czyli w jakie miejsca jeździ się w delegacje, jaki jest socjal, czy są szkolenia, bardziej od tego jaką pozycję na aktualnie firma.

Iza
użytkownik zarejestrowany

Protea ma ugruntowaną pozycję na rynku , jest wyłącznym dystrybutorem specjalistycznej aparatury oraz kosmeceutyków. Praca w firmie jest bardzo przyjemna. Trzeba lubić to co się robi i satysfakcja gwarantowana.

bary

tak, ale tylko w ogłoszeniach, byle dobrze wyglądało, w rzeczywistości to zajęci są przeżyciem, nie reagują na przesyłane propozycje, ''martwa f-ma'' nie polecam,

Agata
użytkownik zarejestrowany

Czy firma Protea poszukuje obecnie nowych pracowników?

NoWay
użytkownik zarejestrowany

Poszukują z tego co widzę projekt Managerów rozmaitych do pracy, mam nadzieję, że jest to pewna sytuacja i da się z niej wyżyć, mam przynajmniej taką nadzieję

Krzych

Cześć, a czy możesz coś więcej na temat stanowiska project managera? Czy jest to managment z prawdziwego zdażenia, czy w ogóle warto się tym stanowiskiem interesować?

Inżynier z kilkuletnim doświadczeniem

2000? To widzę mówimy o stanowisku wyższej szarży.

Do yt5r

Aktualnych ofert pracy brak, ale poczekaj kilka miesięcy, powinno się zwolnić w najbliższym czasie sporo miejsc. Od października inżynier z kilkuletnim doświadczeniem, w Protea zarabia ledwo ponad 2000 zł. Prezesi czekaja na chetnych do pracy za darmo.

Proton

Firma slabo chroni swoje interesy jesli chodzi o IT i procedury. W/w jest zgodne natomiast z tam obecna polityka zastraszania. Poza tym nawet jesli wiekszosc firm faktycznie tak robi - co nie jest prawda - nie jest to zgodne z prawem i umowa o prace. Malo ambitni sa zadowoleni z pieniedzy i warunkow poniewaz to ich jedyna szansa na prace biurowa i wzbijanie sie do gory we wlasnych hierarchiach socjalnych, ktore nie maja niestety nic wspolnego z kwalifikacjami i wiedza, lecz czystym manipulatorstwem.

protea

Chciałbym przestrzec przed podjęciem pracy na stanowisku grafika 3d. Firma nie udostępnia materiałów Twojego autorstwa (np. do portfolio) i oferuje minimalne stawki (2.5 tys netto). Konwersacje ze współpracownikami przesaczone sa przytkimi tematami (rozmowy o muzulmanach, czarnych itd.) - w firmie panuje nacjonalistyczny duch, pomijajac mobbing, malwersacje i brak profesjonalnego podejsca (umiejetnosci z zakresu wykonywanych obowiazkow). W moim przeswiadczeniu - firma zatrudnia wlasnie malo ambitnych i tym samym tanszych.

XAVR

W PRASIE CZYTAMY: Dajemy ogłoszenia w prasie, ale brakuje kandydatów - mówi (usunięte przez administratora). Dla wielu osób barierą jest znajomość języka angielskiego. - W naszej firmie, która działa na globalnym rynku, znajomość języka angielskiego jest niezbędna - mówi Grzegorz Kondracki. - Montażyści bez znajomości angielskiego nie zostaną nawet wpuszczeni na platformę wiertniczą na Morzu Północnym ze względów bezpieczeństwa. ZADEN INZYNIER ZE ZNAJOMOSCIA J. ANGIELSKIEGO, ORAZ LATAMI DOSWIADCZENIA NIE PRZYJDZIE DO PRACY ZA 5OOO ZŁ. BURDEL JEDNYM SLOWEM.

voovoo

Jest to polska firma z polskimi warunkami pracy i płacy. Bez cudów przy słabej kadrze czym świadczy duże zapotrzebowanie na specjalistów. Niestety p. Kondracki żaden specjalista nie zjedzie do Kluczborka za 5 tys na reke. Pomijam fakt ze wciągarki maja problem z prawidłowym nawijaniem lin. itp etcr.

Szukajacy pracy

No ja jeszcze nie moge wypowiedziec sie tak jak moj przedmowca bo jeszcze tam nie pracuje, aczkolwiek wyslalem tam wczoraj dokumenty aplikacyjne. Jesli jest tak jak mowisz to znaczy ze mialem nosa wysylajac wlasnie tam:) Pozdrawiam i czekam na opinie tam pracujacej kadry inzynierskiej

Zostaw opinię o Protea - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Protea