Holm Construction Ltd. Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Okrętowej

Gdańsk

Opinie o Holm Construction Ltd. Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Okrętowej

haha

co za sciema pewnie jakis kierowniczek to pisal robia co chca tam najpierw zlote gury obiecuja a puznie no nie wyszliscie tera ruskow sciagaja bo tam nikt nie xhce robic normalny co sekcja to mniejsze pieniadze ciagle po 10 i wiecznie malo do tego robisz czly miesiac a nie wiesz jak wyjdziesz a kierownictwo to bezmuzgowcy jedzynie na wiazaniu linek sie znaja ha ha dobre

maly

Jest nie zla...czasem slabo placi ale kasa na czas i to plus a minus ze pod hmurka robimy to minus gdyby byla hala to bylo by oki ..kadra oki i ludki tez ..

Co nowego wiecie o firmie Holm Construction Ltd. Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Okrętowej ? Jakie są stawki oraz wymagania na poszczególne stanowiska? Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Zostaw opinię o Holm Construction Ltd. Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Okrętowej - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Holm Construction Ltd. Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Okrętowej