Opinie o Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. w Gdynia

admin

Jak wyglądają zarobki w firmie Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. Biuro w Warszawie oraz terminowość wypłat? Jak oceniacie prace w firmie? Podzielcie się z nami opinią!

stary wyga
@Wow

10 lat pracuję w MAG i nigdy nie było spóźnionej wypłaty. Wręcz często są one szybciej niż wynika z regulaminu.

Gość Specjalny -wersja popr.

Morska Agencja Gdynia jest zarządzana przez doświadczoną kadrę kierownicza. Wieloletnie doświadczenie w branży, plus wykwalifikowani specjaliści to cecha wyróżniająca firmę na rynku. Firma stabilna również finansowo, dbająca o swoich pracowników nie tylko poprzez premie motywacyjne, ale również poprzez dobre relacje interpersonalne. Jeżeli jesteś dobrym specjalista i identyfikujesz się z firmą będziesz pracować tam latami. MAG w Gdyni udziela się charytatywne pomagając najsłabszym i potrzebującym, że względu na wartości jakie firma posiada i kultywuje. Osoby, narzekające i piszące negatywne komentarze to osoby, którym nie chce się pracować i każdy aspekt i każda nowa sytuacja to dla nich problem. Firma perspektywistyczna, dla osób, które chcą się rozwijać i kształcić.

Wioleta

Po jakim czasie od zatrudnienia dostałaś awans? Tak samo, kiedy była Twoja pierwsza podwyżka? Zastanawiam się, jak to jest w tej kwestii na stanowisku operatora wózka widłowego - czy można w ogóle awansować... W ogłoszeniu nic o tym nie napisali. A narzeczony zastanawia się nad aplikacją.

ooo Nowy wpis

Operator wózka z uprawnieniami - od 4242 PLN brutto. Hm. Tu i miła atmosfera pracy nie pomoże rodziny wykarmić, jeżeli nie napiszecie, że jakieś premie są, tyko pracodawca nie chciał tego w ogłoszeniu pisać. A umowa o pracę naprawdę jest i to od pierwszego dnia?

Szukają do maga kierowcy C+E, rzekomo jazda po 3city i okolicy, stabilne i pewne zatrudnienie. No, ale na tym się ogloszenie na Fbuku kończy, ani stawki, ani nic więcej, czy socjal dają. Kto mi odpisze?

Gość Specjalny -wersja popr.

Kamila
@Gość Specjalny -wersja popr.

Czyli firma zapewnia szkolenia rozwojowe swoim pracownikom? Na jakich zasadach? Pytam ponieważ to o czym piszesz, przedstawiane jest również w ofertach pracy tej firmy.

@Gość Specjalny -wersja popr.

Jak miło. :D A co do tego perspektywicznego miejsca. Szukam info o pozycji Spedytor Kolejowy / Asystent Spedytora Kolejowego. Można tutaj awansować i piąć się dalej? Obecnie rekrutują na to stanowisko.

a
@Kamila

co jakiś czas są różnego rodzaju szkolenia. Niektórzy spedytorzy mają nawet naukę chińskiego. A jak nie ma szkoleń w planach to zawsze można wnioskować o dofinansowanie studiów lub kursów. Mi sfinansowano studia podyplomowe. Firma lubi ludzi, którzy sami zgłaszają, że się chcą uczyć. Nikogo nie zachęca ani nie zmusza, ale pomaga tym co się zgłoszą sami.

Pracownik Nowy wpis
@Gość Specjalny -wersja popr.

Pracuję w MAG już kilka lat. W trakcie mojej pracy dostałam awans, podwyżkę. Firma inwestuje w swoich pracowników na wielu płaszczyznach (łącznie z umożliwieniem podjęcia studiów, organizowane są kursy które odbywają się w godzinach pracy a nie w czasie wolnym). Wszystko zależy od człowieka, jeśli jesteś nastawiony pozytywnie do pracy to możesz zajść daleko.

Wioleta Nowy wpis

Nie polecam

Mag stosuje praktykę, zatrudniania pracowników za najniższe pieniądze, proponując najniżej stanowisko, a następnie jest zdziwiony ze młody pracownik po studniach bez doświadczenia nie daje rady. Stali pracownicy odchodzą, nowi są zwalniani bez przyczyny, „bo tak będzie lepiej”. Na szczęście Mag to nie jedyna spedycja :-) pozdrawiam z innego świata

Krzysztof
@Nie polecam

Aż taka rotacja pracowników? Rozumiem że na początek młody dostanie minimalną ale potem są jakieś podwyżki? Czy cały czas jedzie się na tej samej wypłacie?

@Krzysztof

Duża rotacja i duże wymagania, niestety nie adekwatne do wynagrodzenia. Na podwyżki nie ma co liczyć.

Dominika

Kurcze, ta duża rotacja to przez ten brak podwyżek i wynagrodzenie, czy coś jeszcze jest na rzeczy? Pensja chociaż wyższa od minimalnej? Co do tych wymagań, to jakie np? :( Sorki, że tak wypytuje, ale jestem trochę pod ścianą, myślę nad aplikowaniem tutaj..

Ale chyba jeśli rośnie minimalna płaca to tutaj też są podwyżki? Ile w miesiącu przewija się tu nowych ludzi?

@Krzysztof

Dużej rotacji nie ma, pracownicy mają możliwość zmiany miejsca pracy nawet między działami (oczywiście jeśli tylko tego chcą). Wiadomo, że nie wszystkim dogodzisz. Są możliwości awansu oraz podwyżki. Oprócz podstawy pensji wypłacane są też premie kwartalne.

Firma Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Spedytor Kolejowy / Asystent Spedytora Kolejowego. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
admin

@admin

nie pracuję co prawda w biurze w Warszawie, ale wypłaty ogarnia dla wszystkich biuro główne i odkąd tu pracuję (8 lat) ani razu nie było opóźnienia. Wypłata to akurat coś o co nigdy się nie musiałam martwić będąc w tej firmie

Wow
@pracownik

Serio w mamy rok 2022 i ktoś się jeszcze martwi pracując w dużej firmie czy dostanie wypłatę ? To chyba jakieś zaściankowe myślenie. Mamy rynek pracownika,

Paulina
@Wow

No tak, ale w sumie dziwi Cię to? Przecież jest mnóstwo firm, które nie płacą i to właśnie w 2022

Wow
@Paulina

nie spotkałam się z takimi firmami, moi znajomi też dostają pensje na czas, świadczenia socjalne. Chyba ze mówimy o firmie 3 osobowej która ma problemy finansowe..

stary wyga
@Wow

Czy w Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

a

tak, są bony świąteczne, prezenty na dzień chłopaka, kobiet, dziecka, nagrody jubileuszowe, darmowy multisport ten 8 wejść w miesiącu, do wyższych pakietów trzeba trochę dopłacić, prywatna opieka zdrowia, wczasy pod gruszą, czasem dadzą bilety na koncert/teatr/wydarzenia sportowe, Ci którym dziecko urodzi się podczas pracy w MAG mają dodatkowe 5 dni urlopu w prezencie. Do tego burżujska wigilia pracownicza i co najmniej raz w roku wyjazdowa impreza integracyjna dla całej firmy. A kto ma ambicje i chce się rozwijać może szybko awansować lub zmienić dział.

Teraz szukają operatora wózka widłowego przez Urząd Pracy. Można aplikować tylko jak się jest zarejestrowanym bezrobotnym czy każdy może wysłać CV? Stawka serio taka najniższa jak ktoś tu wcześniej wspomniał w komentarzu?

Zbyszek

Nie no każdy może aplikować, możesz przez strone internetową wysłać cv, stawki spooko, mamy fajny klimat na magazynie

@Zbyszek

Fajny klimat czyli ludzie się dogadują i nie ma większych konfliktów? Z przełożonym też spoko? Praca na zmiany czy stałe godziny?

Bapson

Dobrze że na rozmowę nie pojechałem. Tak samo jest w prawie wszystkich gdyńskich firmach transportowych z tradycją od lat 90 tych. Zarządzanie na poziomie z tych że lat ( dużo się pozmieniało).

W firmie Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. podobno płacą nawet 7900 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Project Manager? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Project Manager.

Czy ktoś pracuje/pracował tam jako grafik? Co możecie powiedzieć o tym stanowisku w MAG, jak atmosfera, pieniądze?

Krzysztof

Masz na myśli stanowisko specjalista ds. reklamy graficznej bo takie pojawiło się w necie. Faktycznie nie wspominają nic o zarobkach, a wcześniej ktoś komentował że dają tu minimalne wynagrodzenie. Będziesz wybierał się na rozmowę? Jakby się zdecydował to napisz ile proponują bo sam jestem ciekawy.

@Krzysztof

Tak, dokładnie to stanowisko mam na mysli, jestem ciekawy jak sie tam pracuje i ile sie zarabia.

Mówisz, że nie było źle, ale w sumie nie widzę w twoim wpisie żadnych pozytywów ;) Jakie one w ogóle były? A tego obciążenia nie dało się rozwiązać zatrudnieniem większej liczby osób? Nie było takich planów wtedy?

Mateusz

Pozytywne doświadczenia.

Tytus12345

Mi się pracuje dobrze, fajni ludzi, dobra kasa.

Gość Specjalny

Morska Agencja Gdynia jest zarządzana przez doświadczoną kadrę kierownicza. Wieloletnie doświadczenie w branży plus wykwalifikowani specjaliści to cechą wyróżniająca firmę na rynku. Firma stabilna również finansowa, dbająca o swoich pracowników nie tylko poprzez premiera motywacyjne, ale również poprzez dobre relacje interpersonalne. Jeżeli jesteś dobrym specjalista i identyfikujesz się z firmą będziesz pracować tam latami. MAG w Gdyni udziela die charytatywne pomagając najsłabszym i potrzebującym, że względu na wartości jakie firmą posiada i kultywuje. Osoby, narzekające i piszące negatywne komentarze to osoby, którym nie chce się pracować i każdy aspekt to dla nich problem. Firmą perspektywistyc na, dla osób, które chcą się rozwijać.

Ola

Dobrzy pracownicy odchodzą i to jest smutne. Sporo zmian w Mag przez ostatni rok. Atmosfera różna, ale liczy się zgrany zespół.

Lola

Myśle że na poziomie kierowniczym powinny w końcu nastąpić zmiany, szczególnie u spedytorów. Aktualna kierowniczka już się wypaliła, potrzebna nowa krew, która będzie miała większa siłę przebicia i będzie pod mniejszym wpływem swojej koleżanki z działu. Temat urlopów co roku ten sam, można dopiero zgłaszać swój urlop, kiedy Iza wybierze… to nic że już w grudniu wiem kiedy chce swój urlop, trzeba czekać na Izę.. to jest lekceważenie inny pracowników, serio Mag powinien w końcu coś z tym zrobić. Sama praca - na codzień orka na ugorze, ale ja kocham ten (usunięte przez administratora), po to zostałam spedytorem.

@Lola

Czyli ostatecznie pozytywne podejście? ;) Więc same w sobie warunki pracy Ci pewnie odpowiadają, szkoda że problemy są z tymi innymi udogodnieniami jak urlopy. Tu i tak temat zamknięty, bo nikt z was wpływu na to totalnie nie ma? A na co tak właściwie jako pracownicy macie tu w takim razie wpływ?

@Karolina

@karolna nie do końca rozumiem co napisałaś. W każdym razie jest kilka tematów które powodują frustrację wśród pracowników. To nie jest ten sam Mag który był kiedyś, a szkoda. Do pracy samej w sobie nic nie mam, gdybym jej nie lubiła, już dawno bym nie pracowała. Nie będę ukrywać, ludzie od nas chodzą na rozmowy, czasem jednak ciężko wyjść ze swojej strefy komfortu mimo, że nie do końca jest komfortowa,

@Lola

A to jednak szukają czegoś skoro na rozmowy chodzą? A tak się teraz zastanawiam to czy kierownictwo o tym wie? Bo oni też w sumie powinni być gotowi na ewentualne zwolnienia. Zazwyczaj szybko udaje się zwerbować kogoś nowego?

@Karolina

Serio pytasz mnie czy kierownicy wiedza, że pracownicy chcą się zwolnić ? ????‍♀️ Wyższe sfery uważają, że powinniśmy być wdzięczni, że wypłata od lat jest na czas ???? tak wiec ja odpowiedź już chyba znasz.

Majlo
@Lola

Podpisuje się pod tym, ale Gosia też potrafi bronić swoich pracowników i walczyć o nas i to jest niewątpliwy plus. Jednak prawdą jest to, że Iza ma duży wpływ na Gosię. Przyjaźnią się od lat, I niestety jeśli ktoś Izie stanie na odcisk to ten ktoś odczuwa to dotkliwie i bardzo długo. Sama doświadczyłam tego kilka lat temu świeżo po zatrudnieniu się w Mag. Wielokrotnie myślałam o zwolnieniu się. Gosia jakby nigdy nie zauważała, lub nie chciała zauważyć, tego podejścia Izy do nowych pracowników, ten ton głosu, to co mówi, sprawia, że czujesz się jakbyś była nikim. Trochę to smutne. Bo Iza jest świetnym spedytorem, ale potrafi wprowadzić taką atmosferę że człowiek zaczyna się jej bać… Jeśli chodzi o temat urlopów - tak. Nie mówmy o tym głośno, ale tak, najpierw Iza. Potem reszta.

Majlo
@Lola

Człowiek w pewnym momencie ma dość, i odchodzi, takie życie. Może nowa krew zmieniła by choć trochę

@Majlo

Jak tak patrzę na daty to jeszcze dwa miesiące temu tu pracowałeś? O tej krwi o kierownictwie piszesz? Jeśli tak to się teraz zastanawiam, tu się robi na to stanowisko wewnętrzne rekrutacje czy wolą ludzi spoza firmy?

Bilek

Z tego co słysze, nadal MAG praktykuje pozbywanie się pracowników na zasadzie- przedłużamy umowę lub obiecujemy, ze przedłuzymy, po czym ściągamy niczego nieświadomego pracownika i wręczamy wypowiedzenie:D

@Bilek

Co oznacza ściąganie pracownika? To dotyczy osób na pracy zdalnej czy jak?

Minerva

Kilka negatywnych postow widac, ze bylo napisanych przez ta sama osobe. W firmie jest wielu pracownikow, ktorzy przepracowali ponad 20 lat z większymi lub mniejszymi sukcesami i to duzo mowi o dobrej atmosferze i zarobkach. Dostajemy oprocz terminowo wyplaconej dobrej pensji, premie kwartalna i to nie jest premia w wysokosci 100 zl.... plus premie swiateczna, premie z okazji 70 lecia.... w 2021 dostalismy lacznie 6 premii wiele osob 4 cyfrowe kazda... polecam popracowac u niemieckiego, dunskiego lub w januszowej logistyce, to zobaczycie swoje premie...wiele kolezanek i kolegow, ktorzy chca rozwijac sie ma oplacone i zorganizowane kursy jezykowe, szkolenia. Mamy udzial w najwiekszych projektach logistycznych wspolpracujac z firmami z calego swiata z dosyc duza swoboda podejmowania decyzji. Kto z tego nie korzysta, Wasza strata. Firma nikogo nie zwolnila w czasie pandemii, negatywne komentarze o home office pozostawiam bez odpowiedzi. Miejscem pracy sa nasze biura.

@Minerva

Z pewnością fakt, że nie doszło do redukcji zatrudnienia z powodu covid jest dużym plusem. Przyznaję, że bardzo mnie u was premie fascynują, bo wydają się być przeogromne. Widziałam, że ktoś wspomniał o "siódemce i trzech zerach" - poważnie jest to tu osiągalne?

Dolores
@Minerva

Po czym wnioskujesz, że to posty tej samej osoby?, po tym, że kilka osób pisze o tych samych przykładowych negatywach? W takim razie zasługujesz na oklaski! brawo. xd xd xd Premie zawsze były i zawsze będą w MAG, nie wiem jakie doświadczenie masz po za Mag, oraz na jakich stanowiskach pracują twoje koleżanki w duńskiej/ niemieckiej firmie? owszem, stanowisko sprzątaczki lub magazyniera, może pozostawać z marnymi premiami - zgadzam się. Ale pisanie że Dania, daje marne premie... cóż może trzeba zacząć od tego, że pensja podstawowa zaczyna się od minimum 10 tys, na stanowisku logistyka. Pewnie powiesz, ok życie jest droższe. ok. Ale ty tutaj masz niższą pensję i ceny idą w górą, i gonią Skandynawie. Nikt nie musi pracować na siłe w Mag - jasne. Ale można zobrazować nadal pracującym tam pracownikom że jest życie po MAG. A wpajanie od lat - że nigdzie Wam lepiej nie będzie.. będzie będzie, choćby dwa pietra niżej ;) Ale tak tak, cieszmy się że MAG nikogo nie zwolnił w czasie pandemii, dziwne by to było żeby miał to zrobić, skoro w pandemii firmy spedycyjne przeżywały wielki bum i najwięcej zarabiały ;).

Dominika
@Minerva

Skoro tyle osób pracuje po 20 lat, są jakieś premie stazowe? :)

Magda
@Dominika

Nie ma ????

Magda
@Dominika

Pracuję 34 lata na stanowisku specjalisty. Z okazji jubileuszu firmy premie były wyższe dla tych co dłużej pracowali, ale tak ogólnie to nie ma stażowego. Pensje bardzo zróżnicowane (jak widzę po wpisach). Na rękę mam ciągle 4 z przodu. A tak ogólnie raz lepiej raz gorzej. Jak wszędzie. Najważniejsze jest poczucie stabilizacji. Pensje na czas. Czasami miłe niespodzianki. Jak komuś się chce pracować to go docenią ale malkontenci wszędzie się znajdą.

@Magda

No i fajnie, a co to za miłe niespodzianki? Jakieś dodatkowe benefity?

Dentysta

W sumie firma jak firma, (usunięte przez administratora) zostawanie po godzinach to normalka. Kierownik (usunięte przez administratora) często sprawdza uzębienie.

@Dentysta

ciekawe, w którym dziale? W większości zespołów ludzie opuszczają budynek jeszcze zanim wybije 16 na zegarze ;)

Dentysta
@pracownik

Jak to w którym, na magazynie

@Dentysta

Jak się nie wyrabiacie to tak macie...Mniej papierosków a więcej pracy.

Lidia
@Adam

To nie ma przerwy specjalnej żeby zapalić?

Zmiana na lepsze 2

Nie polecam. Praca jak na taśmie tyle, że przy komputerze ale żadna różnica bo czujesz się tak samo.Powtarzalne, mozolne zadania, wykonywane pod dużą presją czasu. Brak chęci współpracy od innych działów, a wręcz utrudnianie zadań. Do tego (usunięte przez administratora) ze strony kierownictwa, które nie ma żadnych kompetencji do zarządzania ludźmi, a jedynie wiedzę merytoryczną.

@Zmiana na lepsze 2

Ale chociaż w jakiś efektywny sposób przekazują tę wiedzę merytoryczną wam czy chodziło Ci o wiedzę z zakresu zarządzania a nie specyfiki branży?

Zostaw merytoryczną opinię o Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 23 ocen.
  • T.wendy 15
    81-341 Gdynia

Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o.