Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o.

Dariusz

Widziałem aktualną ofertę pracy w dziale spedycji. Czy możecie coś podpowiedzieć? Słyszałem sporo dobrego o firmie i chciałabym spróbować pracy.

Paulina

Współpracowałeś z Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o.? Jak oceniasz tą współpracę? Czekamy na Twoją ocenę. Każda merytoryczna opinia może być bardzo cenna dla przyszłych zainteresowanych.

nji

Widocznie wszystkim odpowiada bieżąca atmosfera w firmie @em, dlatego nie było żadnej rotacji wśród pracowników.

Jak wyglądają zarobki w firmie Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. Biuro w Warszawie oraz terminowość wypłat? Jak oceniacie prace w firmie? Podzielcie się z nami opinią!

Zostaw opinię o Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o.