Opinie o Polsin Overseas Shipping LTD Sp. z o.o. w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polsin Overseas Shipping LTD Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polsin Overseas Shipping LTD Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polsin Overseas Shipping LTD Sp. z o.o. w Sopot

gość Nowy wpis

Rozmowa szybka i przyjemna. Pracy sporo, ale w miłej atmosferze. Współpracownicy pomocni i życzliwi. Firma dba o rozwój pracownika. Opłaca szkolenia i egzaminy. Wynagrodzenie ok + premie. Polecam!

Barbara Nowy wpis

Ktoś może się wypowiedzieć o tej firmie, zastanawiam się czy warto poświęcić swój czas. Jak jest na stanowisku spedytora oraz jak wygląda rekrutacja? I jak rozliczany jest system premiowy, ile łącznie można zarobić z tym dodatkiem? Z góry dziękuję za udzielenie odp :)

Jacek

Cześć. Z chęcią ustalę, jak wygląda praca w firmie Polsin Overseas Shipping LTD, dlatego z chęcią wszedłem do tego właśnie wątku. Cieszy mnie, ile dokładnie można za prace w tym miejscu najpierw zarobić a później chętnie ustalę też, jaki rodzaj umowy pracodawca ten oferuje. Liczę, że właśnie dzięki Wam kwestię tę uda mi się tutaj oszacować. Będzie ktoś na tyle miły, aby mi odpisać?

Zostaw merytoryczną opinię o Polsin Overseas Shipping LTD Sp. z o.o. - Sopot

Firma Polsin Overseas Shipping LTD Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Spedytor Morski, Sopot - Sierpień 2022
  • Agent Celny, Sopot - Grudzień 2021

Czy pracujesz w firmie Polsin Overseas Shipping LTD Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Polsin Overseas Shipping LTD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polsin Overseas Shipping LTD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polsin Overseas Shipping LTD Sp. z o.o.?

Polsin Overseas Shipping LTD Sp. z o.o.
  • Armii Krajowej 116 lok. 16
    81-824 Sopot
  • NIP: 5830002137 REGON: 190014894 KRS: 0000192788

Polsin Overseas Shipping LTD Sp. z o.o.