Ciech SA

Opinie o Ciech SA

Iwona

Pracujesz w Ciech SA? Chętnie dowiemy się więcej o Twojej pracy. Co uważasz za jej największe plusy? Jakie możliwości rozwoju niesie ze sobą praca w firmie?

mnn

zawsze warto próbowac, zwłaszcza jak um o prace jest :)

bysinaa

Firma nowa w naszym regionie ale solidna , place dobre jak na zadania dobra współpraca z koordynatorem place w terminie do 10 tego można im zaufać i pracować dla nich jedyne co to brak szkoleń szcegolnie na detektywa i mają jak na Krakow słabego koordynatora na Kauflandy pana [usunięte przez moderatora] młody i niezaradny nie zna roboty detektywa choć ja też nie ale on już wcale należy tylko polegać na doświadczeniu wyjadaczy na marketach na Ruczaju albo w Hucie od niedawna są zajebiści i znają się na robocie Tu gdzie ja pracuje na Bratysławskiej to porażka totalna olewka i jakiś dziwny układ chory układ dyrektora sklepu z jakimś panem [usunięte przez moderatora] nie wiadomo kto to jest na robocie zero sie zna tylko zakupy dla siebie . Tu nie polecam sie załapać

Zostaw opinię o Ciech SA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ciech SA