Ciech S.A.

Opinie o Ciech S.A.

Julita

Na stronie internetowej grupy Ciech można znaleźć informacje o programie stażowym, który umożliwia zdobycie pierwszych doświadczeń nie tylko podczas miesięcy letnich, ale również pozostałej części roku. Czy ktoś z Was właśnie w ten sposób miał okazję poznać firmę od środka? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją? Czy warto swój staż odbyć właśnie w Ciech S.A.?

mifo

@xoxo można. Bez obaw :) Wiem od pewnego źródła. Fajnie, że ofert pracy jest teraz całkiem sporo. Sam rozważam aplikacje na stanowisko speca ds. zakupów w Warszawie. Jak wygląda rekrutacja?

Zostaw opinię o Ciech S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ciech S.A.