El-Pomiar Sp. z o.o.

Inowrocław

Opinie o El-Pomiar Sp. z o.o.

Wacek

Płaca brutto 1890zł na okresie próbnym na normalnej umowie 2190 brutto. Praca na utrzymaniu ruchu zakład soda mątwy ciech czyli wszędzie praca w syfie tak jak i na janikosodzie pozdrawiam.

Siwy
@Wacek 28.07.2017 10:35

Wacek masz szczera rację syf i jeszcze raz syf

Znacie dobrze firmę El-Pomiar Sp. z o.o. lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!

Zostaw opinię o El-Pomiar Sp. z o.o. - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie El-Pomiar Sp. z o.o.