Opinie o Igna Sp. z o.o. w Pogórze

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Igna Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Igna Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Igna Sp. z o.o. w Pogórze

Administrator Nowy wpis

Firma Igna Sp. z o.o. prowadzi obecnie rekrutację w mieście Gdynia. Ile płacą na stanowisku Spedytor?

P Nowy wpis

Zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, podczas którego otrzyma się wszelkie odpowiedzi na zadane pytania

Wiecie może, czy w Igna Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

PRACOWNIK Nowy wpis

Tak wyślij zapytanie i CV na adres info@igna.pl

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Igna Sp. z o.o.?

PRZEMEK

Tak zatrudniamy osoby bez doświadczenia, ostatnio prowadziliśmy rekrutację na stanowisko Asystenta Spedytora i dołączył do naszego zespołu Kolega, który nie miał doświadczenia w branży. Pozdrawiam

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Igna Sp. z o.o.?

Przemek

Aby dołączyć do naszego zespołu trzeba pomyślnie przejść proces rekrutacyjny????

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Igna Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy w Igna Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Przemek

Obsadzanie nowych stanowisk w firmie zaczynamy od wewnętrznej rekrutacji.

Teresa
@Przemek

Wolno zapytać o tę ofertę z 3city dla asystenta spedytora? Czy to jest jeszcze aktualne? Jakieś widełki owej stałej pensji można uzyskać?

@Przemek
@Teresa

Przepraszam, że odpisuję dopiero dzisiaj, ale zapomniałem na śmierć o portalu GO WORK :). Oferta na Asystenta Spedytora jest już nieaktualna. Ale cieszę się, że udało się Pani do niej dotrzeć. Informacje o wynagrodzeniu są przekazywane zawsze podczas rozmów kwalifikacyjnych, nie udzielamy takich informacji publicznie.

Zadowlony

Młoda, dynamiczna firma z mega fajna atmosferą. Inspirującą Szefowa i sympatyczna załoga. Dla ludzi dla których liczy się atmosfera w pracy i możliwość rozwoju osobistego.

@Zadowlony

Co oznacza rozwój o którym piszesz? Można brać udział w szkoleniach? Bo mi zależy żeby dostać się do firmy gdzie nie będę ciągle stał w miejscu. Myślisz że awans też wchodzi w grę jak pracownik się stara?

@Zadowolony
@Adam

Rozwój oznacza dla mnie podnoszenie własnych kompetencji poprzez szkolenia oraz realizacje nowych wyzwań zawodowych i znajduje to w IGNIe, bo oprócz szkoleń zewnętrznych np. Językowych, Szefowa jest wykwalifikowanym Coachem i dba osobiście o rozwój każdego pracownika organizując spersonalizowane sesje. Dodatkowo firma podejmuje ciekawe projekty, które umożliwiają możliwość uczestnictwa w nowych wyzwaniach zawodowych. Mam nadzieje ze moja opinia będzie pomocna. Pozdrawiam

Agata
@@Zadowolony

Dziękuje za taki komentarz, mało firm dba o swoich pracowników i ich motywuje więc info o szkoleniach fajna sprawa - zwłaszcza jak nie zawsze są takie specjalistyczne i dotyczą jeydnie pracy ale własnie np. podnoszenia znajomsoci jezyka - coś co przyda sie poza robotą. Czy często do firmy rekrutują, możesz napisac jak było za czasów twojej pracy ?

@Zadowolony
@Agata

Rekrutacje ruszały jak firma dokonywała przeskoku rozwojowego czyli co jakieś 6 miesiąc .

Obiektywna

Jestem byłym pracownikiem firmy i polecam tę firmę dla ludzi którzy chcą pracować w atmosferze pozytywnej energii. Ja nie pracuję tam bo chciałam poszukać czegoś nowego zagranica ale niestety nie znalazłam tam tego co w IGNIe

@Obiektywna

Fajnie ze atmosfera ci odpowiadała bo w robocie spędza się połowę życia. A jak z zarobkami? odszedłeś bo za granicą lepiej płacą czy tutaj też nie było źle?

Hr

Dzień dobry, dziękujemy za tak miłą opinię. Sprostuje tylko, że zatrudniany w spółce IGNA SP. o.o. Sp.k. Wracając do pytań, tak firma szkoli nowo zatrudnione osoby, które wspierane są przez mentora o większym stażu pracy. Firma oferuje szkolenia dedykowane do branży spedycyjno-transportowej, które są również dostępne dla pracowników. W zależności od potrzeb i stanowiska, występuje możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin, a odnośnie ubioru to nie ma określonych wymagań.

Zostaw merytoryczną opinię o Igna Sp. z o.o. - Pogórze

• Jak się pracuje w Igna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Igna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Igna Sp. z o.o.?

Igna Sp. z o.o.