Opinie o Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. w Gdynia

Zmiana na lepsze

Kiedyś praca w Morskiej Agencji to był prestiż, teraz bądźmy szczerzy, na rynku jest dużo więcej większych graczy. Ludzie odchodzą, albo zostają zwolnieni. Atmosfera jest nieciekawa, ale warto robić dobrą minę do złej gry bo wlecą jakieś bileciki do teatru albo premia. Mnie już tam nie ma i się cieszę. Wam też polecam zmiany.

Edyta
@Zmiana na lepsze

A te premie są jakieś dobre, że lepiej robić dobrą minę do złej gry? :P

Zmiana na lesze
@Edyta

To zależy od działu ;-) i stażu pracy. Siódemka z trzema zerami chyba nie jest zła premia ? Przy stażu 15sto letnim ;-)

Pracownik M

Pracodawca jest bardzo solidny i rzetelny, przez ponad 10 lat pracy pensja nigdy nie przyszła z opóźnieniem, pracownicy otrzymują nagrody, dofinansowanie do studiów, są organizowanie różne akcje integracyjne, od kilku lat prezenty dla dzieci z różnych okazji, szkolenia wewnętrzne dla pracowników, dofinansowanie do sportu i kultury oraz bardzo dobre ubezpieczenie medyczne. Atmosfera jest jak w każdej normalnej firmie, niektórzy lubią się bardziej inni mniej. Natomiast ogólnie pracownicy są zgrani, prezesi znają pracowników i jeśli mogą to zawsze chętnie pomogą w znalezieniu rozwiązania w kryzysowych sytuacjach. Zwolnienia się zdarzają, tak jak zdarzają się ludzie, którzy nie potrafią docenić dobrego pracodawcy. Jednak pracuje tu bardzo dużo osób z długim stażem, którzy często nie chcą odchodzić na emeryturę, bo czuzją się tu potrzebni. Ludzie traktują się z szacunkiem i mogą na siebie liczyć - jest mocne nastawienie na teamwork i wzajemne uczenie się od siebie, ale nie każdemu musi pasować taki styl pracy, mi pasuje. Ci co chcą i którym zależy, moga w tej firmie bardzo dużo osiągnąć.

@Pracownik M

Jestem bardzo ciekawy co takiego mogą osiągnąć? Czy możesz zgłębić temat?

Zmiana na lepsze

możesz osiągnąć zawał serca lub nerwobóle, nieprzespane noce..

Hanna
@Zmiana na lepsze

Czemu tak mówisz? Jest stresowa atmosfera?

Dama

Jestem za tym żeby premie w danym dziale były jawne, wiele z nas wykonuje tak samą ciężka prace, a wiem, że co niektóre osoby dostają więcej, bo są bliżej z kierownikiem… słabe to.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 5 października.

Ros

Nie polecam pracy w Mag

Firma Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Spedytor Kolejowy / Asystent Spedytora Kolejowego. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Handlowy

Handlowy to najlepszy dział, polecam. Plan sprzedażowy się sam robi, nie trzeba się mocno gimnastykować. Nikt nie oczekuje pozyskania nowych klientów. Jest ok. Pracuje tu kilka lat. Ze spedytorami gorzej się dogadać, ale wiadomo, gdyby nie my, oni by nie mieli pracy. Często się nie wyrabiają, ale to już ich problem jak rozkładają sobie prace, zawsze mogą się przecież przenieś do handlowego.

Jacek
@Handlowy

O, to ciekawa rekomendacja. Skoro pracujesz kilka lat, to faktycznie musi być dobrze. :) Ale czekaj, czemu w sumie nie ma parcie na pozyskiwanie klientów? Przecież to ważna część pracy na tym stanowisku :D

Handlowy
@Jacek

Przy aktualnie wysokich stawkach importowych, narzucane są na tyle wysokie marze że plan sprzedażowy się dopina, bez marnowania czasu na mało opłacalne nowe kejsy po 50USD. Jeśli jesteś w handlowym to chyba zdajesz sobie z tego sprawę? Oczywiście do nowych klientów dzwonisz, ale firma tak bardzo nie naciska na ilości pozyskanych nowych klientów. Ważny jest zysk, jak to w sprzedaży

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Zuzka

To zależy, niektórzy pracują wiele lat, a inni jak nie przypasują kierownikowi są zwalniani z prędkością światła.

Bartello

Ostatnio było kilka zwolnień,

Prawda
@Bartello

To prawda, najpierw biorą pracowników bez doświadczenia, a potem zwalniają żeby zatrudnić kolejnych bez doświadczenia

część odchodzi sama by w innym miejscu pracy dostać wyższe stanowisko lub wyższą pensję a część jest zwalniana gdy popełnią poważny błąd. Czyli jak w każdej firmie.

Hans
@pracownik

Możesz doprecyzować, jaki to jest poważny błąd ?

Firma godna zaufania! Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w branży i doświadczenie nabyte w polskich jak i zagranicznych firmach, tak więc z czystym sumieniem mogę polecić MAG jako solidnego Pracodawcę. Kierownictwo firmy wspiera i potrafi docenić starania oraz umożliwia rozwój zawodowy. Polecam!

Maty
@Marcin

Zależy o którym kierowniku piszesz ????

@Marcin

O jakim rozwoju mówisz? Bo chyba nie o awansach ? Chyba ze tych z młodszego na starszego „specjalistę”

Robert

Widać sporo nowych komentarzy z bliskich dat i kilka negatywnych usuniętych.. za pewne odgórnie poszło info żeby zaufani pracownicy podbudowali pozytywny wizerunek firmy. To takie normalne u nich… Piszecie że firma daje wiele benefitów i najważniejsze ze wypłata jest na czas - to informacyjnie dla pracowników którzy się tam zasiedzieli. To wszystko znajdziecie w 99% firm spedycyjno-transportowych i armatorskich. To nie lata 90-te, że firmy są nie wypłacalne. Atmosfera? Może w sprzedaży lub drogowym jest ok, a reszta ? ???? wybaczcie, ale dobrze jest wiadomo, że atmosfera jest bardzo napięta, a sytuacja na codzień stresująca. Konflikty między pracownikami, podkładanie sobie świń i donoszenie to coś czymś żyje kierownicy poszczególnych szczebli. A potem te wielkie spotkania kierowników, bo musza dogadać kto komu powinien najpierw podetrzeć (usunięte przez administratora) Także mili Państwo, po Mag naprawdę jest praca gdzie nie wykorzystują Cię i nie wyciskają jak cytryny, gdzie praca na HO to normalna sprawa i nikomu nie trzeba się tłumaczyć. A na widok prezesa chętnie sie uśmiechasz a nie z przymusu.

Iza

Korzystamy z usług mag od dłuższego czasu. Bardzo rzetelna firma, wszelkie informacje są przekazywane i aktualizowane na bieżąco. Polecam!

titianic
@Iza

o proszę, kazali napisać jak jest dobrze ? hahah

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o.?

Mag

Na pierwszy rzut oka, atmosfera jest ok, zależy w jakim dziale. Ludzie tutaj pracują od wielu lat, niektóre znajomości są tak żarzyłe, że idzie odczuć w niektórych działach, że ma się dwóch kierowników..., w operacyjnym dopiero gdy jedna z koleżanek wybierze dni urlopowe, dopiero wtedy kierowniczka zezwala na podawanie urlopów przez resztę pracowników, niestety kierowniczka jest pod ogromnym wpływem tej osoby. A Wszyscy siedzą cicho bo ten precedens trwa od lat. Nie wiem czy dyrektor pionu zdaje sobie z tego sprawę? Na plus jest to, że można pracować zdalnie, jeśli ma się taką potrzebę, w dobie covid można było być na opiece na dziecko jeśli było w wieku szkolnym. Czy polecam prace w tej firmie? I tak i nie.

Magic team

Pracuję w MAG już ponad 3 lata i z mojej strony brak zastrzeżeń do atmosfery w miejscu pracy ( wiadomo, nie mogę wypowiedzieć się za wszystkie działy). Firma dba o pracowników, organizowane są imprezy integracyjne, częste premie, pakiet medyczny, dofinansowanie świąteczne itp. Osobiście polecam.

Wg mnie atmosfera jest dobra, wiadomo nie każdy tak powie o swoim dziale, ale ja nie mam zastrzeżeń co do zespołów, w których do tej pory pracowałam. Na korytarzach też nie czuć jakieś negatywnej czy stresującej atmosfery.

smog
@pracownik

chyba nie wiesz jaka może być atmosfera, w Czarnobylu ludzie też żyją, z przodu uśmiech z tyłu pałka :) żeś od...ał teraz.. na korytarzach...dzieci w szkole też maja przerwę :) ...

Mike Hernández

In my experience they allways provide a high quality of service and delivery of goods in good conditions.

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na wątku o Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Pracuję w firmie już 8 rok. Nie zawsze było kolorowo bo w żadnej pracy nie jest. Dzieje się tu wiele. Wiele osób z niskich stanowisk awansuje w pionie lub w poziomie. Zaczynałam na jednym z najniższych stanowisk. Kto chce znajdzie tu dla siebie miejsce, nie ma problemu ze zmienianiem działów i zespołów. Atmosfera w każdym z działów zależy od przełożonego więc nie wypowiem się. Ja nie narzekam. Dzięki pomocy Zarządu dofinansowano mi studia podyplomowe, są dofinansowania do języków obcych, mnóstwo benefitów i przywilejów, nagrody i wypłata zawsze na czas, bony świąteczne, dofinansowanie do kultury i sportu. Wiele osób pracuje tu do emerytury. Sporo młodych ludzi też już tu zalicza staż ponad 10 lat. Są zespoły z większą rotacją, ale większość pracowników odchodzi sama. Gdy kogoś zwalniają to dlatego, że ta osoba serio sprawę spaprała. Nie narzekam na ogólną atmosferę w firmie. Myślę, że gdyby było tu tak źle jak wiele osób pisze to byłaby większa rotacja pracowników a tu wiele osób i to młodych nie wyobraża sobie pracy gdzie indziej. Mi tu też dobrze i wygodnie. Konflikty i sytuacje stresowe są w każdej pracy więc po co o tym pisać? Wiele nauczyłam się od Zarządu oraz wszystkich swoich przełożonych, wiele razy dano mi szansę na wykazanie się w dodatkowych projektach. Firma jest elastyczna, ciągle coś się zmienia uważam, że to jest akurat bardzo dobre bo nie czuję tu nudy czy poczucia zasiedzenia się.

Michał Laskowski

Nowoczesna firma pozostająca w 100% kapitału polskiego. W tym roku mija 70 lat istnienia. Warto pracować i zamawiać usługi.

Pereiro

Atmosfera panująca w firmie jest tak gęsta, że zęby wiszą w powietrzu. (usunięte przez administratora)

Dama z łasiczką

Typowe korpo, kierownicy większość czasu spędzają na zrzucaniu odpowiedzialności między sobą. Szkoda, że tyle czasu nie poświęcają pracownikom żeby ich przeszkolić. Spedytorom odradzam zatrudnienie w tym burdelu, operacyjny jest mało zgrany, prędzej wbiją Ci nóż w plecy niż w czymś pomogą. A kierowniczka ? Cóż…, chyba są dwie, bo przyjaciółka Izolda, zdecydowanie ciągnie tutaj za sznurki Małgorzaty. W jednym z wcześniejszych komentarzy już ktoś wspominał o sytuacji która ma miejsce pomiędzy wspomnianym paniami. Podpisuje się pod tym rękoma i nogami.

Ro

Imprezy integracyjne jak zawsze na wypasie, handlowy bawi się wyśmienicie, nawet ac dało radę!

Dominika

Masakra!!! Pierwszy raz korzystam z usług tej firmy i zdecydowanie ostatni!! Agent- opiekun naszego transportu Pani Katarzyna W. do dnia dzisiejszego nie wie gdzie znajduje się nasz transport!!! Transport ma opóźnienie już ponad miesiąc. Na początku dostałam harmonogram na sam koniec kwietnia, w dzień kiedy miał wpłynąć transport, dostałam informacje, ze będzie opóźnienie, na 10 maja. Następnie 11 maja dostałam informacje, że transportu nie ma nadal w Polsce, a nasz opiekun totalnie nie wie gdzie on jest!!! Okazało się po czasie, ze transport jest w Rotterdamie, zostal ustalony nowy termin odbioru na 23 maja. Nasz opiekun zapewniał nas, że transport już wypłynął do Polski! A dziś kiedy odbiór transportu jest umówiony na poniedziałek/wtorek dostaje taką wiadomość: Otrzymaliśmy niestety informację, że z przyczyn operacyjnych kontener nie został załadowany na feeder. Nastąpiła zmiana ETA GDYNIA. Z potwierdzeniem ETA powrócę po otrzymaniu nowego bookingu na statek dowozowy. Za niedogodności przepraszamy. Nie mam słów by opisać to co się dzieje.

Morska Agencja Gdynia
@Dominika

w powyższej sprawie wysłaliśmy do Pani wiadomość e-mail. Zachęcamy do zapoznania się i kontynuowania korespondencji drogą mailową. Zapewniamy również, że Pani zlecenie Pani zlecenie spedycyjne jest nieustannie obsługiwane w sposób profesjonalny i zgodny z przepisami obowiązującego prawa.

Anita

@seaman a w jakim kraju na statku byłeś ?

Seaman

Byłem na statku z tej agencji. Nie polecam. (usunięte przez administratora)

Bolo

Ale jeśli nawet tak się zdarza to z pewnością na forum pracowniczym nikt z tym nic nie zrobi!!

Zostaw merytoryczną opinię o Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 23 ocen.
  • T.wendy 15
    81-341 Gdynia

Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o.