Elektromontaż Gdańsk

Gdańsk

Opinie o Elektromontaż Gdańsk

Jacek

Możecie podpowiedzieć mi kilka informacji o pracy z firmą za granicą? Czy można na nich polegać?

Edyta

@kolo a możesz napisać, co najbardziej cenisz sobie we współpracy z tym pracodawcą? Czy warunki zatrudnienia były zadowalające? Każda rozbudowana wypowiedz, to wielka pomoc dla użytkowników forum, który myślą o zmianie pracy i przeglądają oferty z tych okolic.

kolo

nie widze ofert na wyjazdy delegacyjne lub zagranice ,ktosc ,cos wie?w kadrach podobno cisza...,bo duzy kontrakt w trojmiescie maja? -wczesniejsze wyjazdy oceniam na 5 plus.(skandynawia)

gość

Wydaje mi, że ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy, ale to dobry dowód na to, że rotacja wśród pracowników nie musi być planowana. W końcu doskonale wiedzą że dobra atmosfera to połowa sukcesu.

Karol

Firma bardzo kiepska o komunistycznej przeszłości i bez przyszłości... Kilkakrotnie opóźnia wypłatę pieniędzy za dostarczony towar. Kolejny raz dostawa towaru tylko z przedpłatą.

M

Zapewni, zapewni - jeżeli trafi na wartościowego pracownika, to go próbuje zatrzymać na dłużej. Pierwszej umowy nikt nie da na czas nieokreślony. A taka umowa to i tak 3 m-ce wypowiedzenia. Chyba, że ktoś planuje "przechorować" okres wypowiedzenia. To zależy też od stanowiska i sytuacji na rynku w ogóle. Jak są budowy, to każda firma budowlana szuka pracowników, jak nie ma - nie szuka, a zwalnia.

Adam

Pracuję tu kilka lat i z czystym sumieniem mogę firmę polecić. Jeśli jesteś dobrym specjalistą w swoim zakresie i takiego potrzebowałby Elektromontaż to po pewnym czasie zapewne dostałbyś umowę na czas nieokreślony. Prawie wszyscy pracownicy w Elektromontażu posiadają takową umowę, natomiast nie zmienia to faktu, że i tak masz 3 miesiące wypowiedzenia

Adam

Pracuję w EG SA i nie mogę nic złego na temat tej firmy powiedzieć. Wypłaty zawsze na czas, warunki są dobre, budowy oczywiście w kraju, jak i zagranicą, więc jest możliwość dorobienia i co jakiś czas wyjazdu na kontrakt zagraniczny. Firma posiada wysokiej klasy specjalistów, którzy pracują tu po kilkadziesiąt lat, więc nie siedzieli by w firmie która źle płaci, wyzyskuje, czy terroryzuje pracowników.

emil k

zatrudniaja ,obiecuja zlote gory,wysylaja w delegacje w polske i zagranice,ale uwaga spadek zarobkow w stosunku do tego co obiecuja o 50%,za mc pracy w delegacji zarobic mozna max 3000 zlotych (smiech na sali)firma oderwana od rzeczywistosci -dla zdesperowanych.

rudi

Gdzie teraz firma ma kontrakty zagraniczne ?

@rudi 16.10.2015 19:23
Gdzie teraz firma ma kontrakty zagraniczne ?

W Szwecji, Norwegii i w Niemczech - praca@eg.pl

M

Pracuję w tej firmie od 15 lat i nigdy się nie zdarzyło, żeby wypłata nie została przelana na czas. Wszyscy dostają pieniądze w tym samym dniu (najpóżniej do 10-go). Jedyne, co się mogło wydarzyć, to jakiś błąd w danych do przelewu, błędne podanie danych godzinowych do rozliczenia, zaległe zwolnienia lekarskie itp.

zły

Praca jak praca różnie bywa , wypłaty czasami nie wpływają na czas :(

zuzi

Cześć sporo ostatnio naczytałem się na temat realizacji firmy elektromontaż Gdańsk . Widziałem , że działali zarówno na wielu przedsięwzięciach związanych z budownictwem przemysłowym , ogólnym , ale również współpracowali chociażby przy budowie stadionu w Gdańsku. Na wszystkich realizacjach podobno działali wzorcowo

EG

aplikacje można skladać pod adresem praca@eg.pl

he27

ja pracowałem kiedyś w tej firmie jako podwykonawca,nazywała się TROJAN. ta (usunięte przez administratora) firma w której tyrałem.Facet nie zapłacił mi za 1 miesiąc jak do niego dzwoniłem to mówił że nie ma czasu.Myślę dobra kiedyś gnoja dorwę na gdynii,ale szczena mi opadła gdy go zobaczyłem w stoczni gdynii,Teraz pracuje u swego koleżki jako elektryk hehehe.Chodzi po niej i pokazuje swój ryj,a ja nie mogę mu nic zrobić.Nie rozumiem EG że zatrudniają takich złodzieji.Chociaż wszyscy z tej stoczni kierownicy wiedzą co to za (usunięte przez administratora)

kolo

zarobki w Finlandii około 2200 euro netto, darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych Nowa Wioska , sprzątaczka raz w tygodniu, dowóz do pracy darmowy, dowóz do polski darmowy, praca 6 tygodni na dwa wolne w kraju, praca spokojna . Jeśji to wsztstko jest złe to sory ale nie kumam,

jan
@kolo 27.04.2013 00:13

Witam ,chciałbym sie dowiedziec ile zarobie na reke jak dostałem 10 eurro brutto?

CZARNULKA
@kolo 27.04.2013 00:13

MÓJ mąż pracował też w FinlandiI i bardzo sobie tą pracę chwalił właśnie szukamy kontaktu żeby tam wrócić wszędzie trzeba pracować nikt nie zapłaci nam za leżenie

oko gdańsk

anonim - 2011-07-24 21:39:58 A ja polecam tą firmę jako solidną i godną zaufania, jestem pracownikiem małej firmy podwykonaczej współpracującej z EG, obecnie na Stadionie w Letnicy i mogę się wypowiadać tylko w sposób pozytywny o firmie i pracujących tam fachowcach, firma godna polecenia i zaufaniano jak sam napisałeś nie jesteś jej procownikiem

as

zapisac sie do zwiazku

zawiedzina..;

Zgadzam się z tymi opiniami,(usunięte przez administratora) zastraszanie beznadziejne warunki mieszkania w Kampach.o tym ze jest ograniczony dostęp do tego żeby robić zakupy,przecież trzeba jeść???...płaceniem za paliwo i inne historie które raczej nie są zgodne z umowa...;..;

bardzo negatywnie oceniam prace w finlandii

Zostaw opinię o Elektromontaż Gdańsk - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektromontaż Gdańsk