Macgregor Poland Sp. z o.o.

Gdynia

Macgregor Poland Sp. z o.o.
4 10

Opinie o Macgregor Poland Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Osoba

Bardzo ciekawe opinie tylko negatywne. Prawda jest taka, ze firma jest nowa na rynku, dopiero się rozwija, ilościowo i procesowo. Wiele benefitow, multisport,ubezpieczenie, śniadania firmowe. Bardzo luźna atmosfera, to chyba zaleta, ale jeśli nie wszyscy wiedzą po co sie przychodzi do pracy powinno sie im podziękować a nie pozwolić pisać te bzdury tutaj. Firma jest o globalnym zasięgu, o ugruntowanej pozycji na rynku. Dla mnie wszystko ok, bardzo fajnie się tu pracuje. Lokalizacja świetna, zarobki też ok. Towarzystwo super. Szefowie nie sa z Niemiec, od razu widać który dział to pisał. Hehehe. Pozdrawiam serdecznie Osoba

Mizuri

Ogolnie to nie jest zle - wedlug mnie widac ,ze sie rozkrecaja, ale faktycznie ciezko jest jezeli chodzi o rozwoj - za malo w sumie brak szkolen no i nie ma za bardzo mozliwosci awansu. Malo kto ogarnia co tam sie dzieje, ale dzieki temu nie ma jakiegos szczegolnego zapierdzielu

Pierun
@Piwne 08.07.2018 20:22

Ogolnie zgadzam sie z pierwsza opinia. Kaska niezla, zawsze na czas, nikt nie kontroluje pracy wiec nie nacharujesz sie zbytnio, a kaska pyknie.

nick

Magregor Gdańsk ma swoje wady jak i zalety. Jest tu kilka plusów: -ludzie -są naprawdę różnorodni ( w wieku 25 -50 z różnych części świata), -lokalizacja: blisko kolejki, autobusów, -wspólne śniadania, -możliwość przechodzenia z jednego stanowiska na inne, - luźna atmosfera nie ma typowo koropracyjego wyścigu szczurów, Niestety jest tez kilka minusów: -podwyżki nie szybciej niż po roku pracy- zazwyczaj na poziomie inflacji. Dostanie to co wywalczysz sobie na rozmowie. Później zapomnij… -HR – nie ogarnia złożoności organizacyjne tak dużej firmy – brak profesjonalizmu i słaba organizacja -zaczyna się coraz większa rotacja, -szefostwo/HR jest przeświadczone, że płaci najlepsze pieniądze na rynku. -brak możliwości rozwoju – założeniem jest minimalizacja kosztów, -brak pomysłu na zatrzymanie pracowników z najdłuższym stażem i wiedzą, -słaba atmosfera w dziale logistyki,

Zainteresowany

Dzień dobry Czy ktoś może podzielić się opinią jak wygląda praca w biurze projektowym? Projektowanie od postaw czy modyfikacja istniejących rozwiązań? Jaki soft do projektowania, jaki do obliczeń? Jak wyglądają stawki dla konstruktorów z doświadczeniem?

Zbigniew

@anonymous, czy nie widzisz żadnych plusów pracy w Macgregor Poland? Może pracodawca oferuje jakieś benefity? @Jola, Twoja opinia niewiele mówi o pracy w Macgregor Poland. Jeśli możesz to rozwiń swoją wypowiedź. Jak oceniasz atmosferę pracy? Co możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia?

Pat
@Zbigniew 21.06.2018 22:27

AXA - ubezpieczenie podstawowe Multi sport za opłatą Vatu. Płacą nie najgorzej. Atmosfera lekko ciężkawa, ludzie jacyś nieżyczliwi, koterie plotki etc. każdy z nas w sumie tworzy atmosferę, lepiej zająć się swoją robotą. Trochę jak w przedszkolu. Każdy dział ma nieco inną specyfikę , w logistyce w to rzeczywiście jakieś małe piekiełko mają ( problemy z dostaniem urlopu nawet). Co do HR to uważam że są ok, bardzo dobrze działają, jednakże oni to mają teraz przemiał straszliwy toteż dwie dziewczyny naprawdę mają sporo na głowie. Słowem jest sporo roboty a przy tym korpo bzdury, które marnują dużo czasu jak Town halle 2 godziny ukradzione z dnia a potem męczenie czemu efektywność spada hahah. Nie wiem czy ta ilość spotkań o metodzie zamiast po prostu pracy jest rozsądna. Ja tam nie odczuwam nadprezentacji Niemców szczególnie że dyrektor jest Duńczykiem i to pozytywnie walnięty, zachowuje się jak dziecko w piaskownicy ale to mnie osobiście nie przeszkadza. Jedyny minus pracy który mnie przeszkadza jest postawa niektórych osób i to polaków, intrygi, open spaces nienormalnych rozmiarów.

Jola

To opinia o mojej pracy. Ludzie to prawda. Muszę z tąd spadać. Ewakuacja tu się nie da pracować....

anonymous

Masakra. Omijajcie tą firmę wielkim łukiem. HR nie profesjonalny, nakłada makaron ludziom, brak szkoleń, procesy nie poukładane. Kierownictwo firmy nieodpowiedzialne bez wiedzy procesowej. Ta firma tonie przez brak doświadczonej organizacji. I te gburowate środowisko szefostwa z Niemiec. Paranoja. Najgorsza korporacja w okolicy mordoru Oliwa - wrzeszcz.

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Gdynia.

Sap key

Macgregor logostyka w gdańsku masakra. Omijaj tą firmę. (usunięte przez administratora) Idz do innej korpofirmy.

Key
@Sap key 01.03.2018 11:07

Czemu masakra?

tempo

adas; najlepiej bedzie jak osobiscie do nich sie zgłosisz i moze przejdziesz sie, sam piszesz,że masz doswiadczenie w renowacji, remontach i budowie statków w Gdyni jest parę takich firm, możesz pozanosic do nich swoje aplikacje,moze teraz beda kogos szukać.

Nowi użytkownicy forum sprawdzają opinie o pracodawcy przed podjęciem pracy. Pomóż im podjąć decyzję i napisz kilka słów o firmie MacGregor.

Zostaw opinię o Macgregor Poland Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Macgregor Poland Sp. z o.o.