Macgregor Poland Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Macgregor Poland Sp. z o.o.

Sap key

Macgregor logostyka w gdańsku masakra. Omijaj tą firmę. (usunięte przez administratora) Idz do innej korpofirmy.

Key
@Sap key 01.03.2018 11:07

Czemu masakra?

tempo

adas; najlepiej bedzie jak osobiscie do nich sie zgłosisz i moze przejdziesz sie, sam piszesz,że masz doswiadczenie w renowacji, remontach i budowie statków w Gdyni jest parę takich firm, możesz pozanosic do nich swoje aplikacje,moze teraz beda kogos szukać.

Nowi użytkownicy forum sprawdzają opinie o pracodawcy przed podjęciem pracy. Pomóż im podjąć decyzję i napisz kilka słów o firmie MacGregor.

Zostaw opinię o Macgregor Poland Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Macgregor Poland Sp. z o.o.