Opinie o HANBUD SP. Z O.O., GDAŃSK w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HANBUD SP. Z O.O., GDAŃSK. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w HANBUD SP. Z O.O., GDAŃSK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HANBUD SP. Z O.O., GDAŃSK w Gdańsk

Czy istnieje możliwość rozwoju w HANBUD SP. Z O.O., GDAŃSK?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w HANBUD SP. Z O.O., GDAŃSK? Chętnie zatrudniają?

Kuzynka KINGI KUBISZ Małgosia Nowy wpis

Oni chętnie okradadną Twoją firmę a co musisz zrobić aby się o tym przekonać? wejść z tymi łajzami w układ! mnie również okradli! I to na potężne pieniądze. Odradzam współpracę z tymi szujami.

Poszkodowani przez firmę HANBU

Osoby poszkodowane przez firmę HANBUD zapraszam do konwersacji pod tym postem w odpowiedzi na mój post. Proszę o kontakt, wszystkie osoby poszkodowane przez tą firmę . Do Stycznia Pani Kinga była prezesem w tej firmie a następnie Pan Piotr ojciec Pani Kingi. Nie może się to tak ciągnąć w nieskończoność. Proszę o kontakt... Jeżeli będzie trzeba podam do siebie email oraz nr telefonu sprawę trzeba nagłośnić.

Budowlaniec
@Poszkodowani przez firmę HANBU

Czy ktoś ma kontakt do pracowników Piotra?????

Budowlaniec

Przepraszam... Do byłych pracowników Piotra

Andrzej 665
@Budowlaniec

Pracowałem na straszynie i mi pieniędzy za cały miesiąc. (usunięte przez administratora)

Pomocna
@Andrzej 665

Nie wiem czy wiecie ale usłyszałem że pan Piotr prowadzi firmę nowa i zarabia spowrotem a spłacanie naszych długów to go mało obchodzą

Cieśla
@Poszkodowani przez firmę HANBU

Kłamca i (usunięte przez administratora) Nie zobaczyłem pieniędzy za ostatnie 1,5 miesiąca pracy u niego.. Może jakiś pozew zbiorowy czy coś? Odzyskać chociaż te najniższe krajowe plus odsetki za nieterminową wypłatę, a po takim czasie odsetki na pewno będą spore..

Kubisz Małgorzata kuzynka king Nowy wpis
@Pomocna

Działa na lewo! mi wisi również kasę i to nie małą! Okradli mnie i moją firmę! mimo że jestem jego rodziną! wstydu nie ma za grosz ten człowiek i jego córka.

Bogna

Tak dziwnie napisaliście zupełnie jakby firm nie działała. O co chodzi?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie HANBUD SP. Z O.O., GDAŃSK? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Cieśla

Czy ktokolwiek odzyskał pieniądze od tego sku*****na? Jeśli tak to jak to się wam udało? Sprawa w Inspekcji pracy w ogóle ruszyła?

Czarek

Niepokojące są te informacje. Możecie wyjaśnić o co chodzi?

deskowania1

Firma HANBUD zalega firmie dzierżawiającej deskowania na kwotę około 60.000 zł. Dodatkowo pan Piotr wcześniej zobowiązał się do zwrotu całego towaru znajdującego się na budowie, a finalnie nie przygotował szalunków do odbioru.

Kubisz mi kasę też wisi.
@deskowania1

Nam też kasę wisi, innym też kasę wisi, swojej bratanicy też kasę wisi, długi widzę, wszędzie długi widzę u (usunięte przez administratora)

Normalny człowiek
@deskowania1

60 tysięcy to pikuś, innym wisi znacznie większe kwoty, których nie oddał jeszcze.

Prowadzi interesy dalej w gdansku .

Czyli????? Co dokładnie

I gdzie dokładnie......

Jaka nazwa firmy?

ziomek

w prawo w lewo a później w drzewo.

Bronisław
@ziomek

A ty razem z nimn

@Adam

Czy zna pan dokładny adres gdzie kręci interesy?

X

Znam

Kubisz to oszust

Ktoś 77

Mnie pòł roku oszukiwał i udawał biedaka, że musi na życie i paliwo pożyczać, a ja mu wierzyłam jak głupia, i do tej pory nie dostałam

@Ktoś 77

Teraz to nawet za bolca w.... Trzeba płacić nie ma nic za darmo, tacy nie mają za grosz honoru.

Wesoły

Oszust ale dalej dziala kombinuje

@Wesoły

Długo nie pokombinuje mam sporo informacji na jego temat :)

Poszkodowany

Dziad jak nic. Córeczka pewnie jest dumna z tatusia że sławą owiał się na prawo i lewo. Źle mu nie zyczyłem nigdy ale mam nadzieję, że spotka go kiedyś kara adekwatna do jego czynu. (usunięte przez administratora) i tyle.

@Poszkodowany

Jest kłamcą, sama się przekonałam dzwoniąc do niego, gubił się w tym co mówił , udawał biedaka którego nie stać nawet na chleb, że musi od rodziny pożyczać, jak mu powiedziałam że ma samochód sprzedać i oddać ludzią pieniądze to mówił że jeździ starym autem, przez 6 miesięcy dzwoniłam do niego co tydzień po wypracowane męża pieniądze to kłamał że czeka na kredyt że już jutro będzie miał pieniądze, za tydzień jak dzwoniłam to już inna ściema była, jest zwykłym oszustem który wzbogacił się ludzką krzywdą, ale KARMA WRACA tego mu życzę

@Oszukany

Jakim starym samochodem przecież ma samochody w Leasingu więc niech nie czaruje ludzi bo nikt głupi nie jest, stary to on jest a nie samochody, widzę że tylko to potrafi robić, kłamie jak z nut a wiem że ma robotę kłamczuch jeden, i (usunięte przez administratora) bo inaczej go nie nazwę, rodzina jego pewnie jest dumna ze narobił im takiego sufu czyli wstydu, no ale co po nim to po nim jak go to nie rusza krzywda innych najważniejsze aby córcia jego miała na chleb a reszta niech się wali po równej linii. Trzeba mieć tupet aby tak robić, ale kiedyś karma wróci a biedaka z siebie niech nie robi bo pieniadze ma, zlodziejaszek jeden.

@Dalsza rozmowa.

Jeśli tylko się dowiemy gdzie kręci interesy to odwiedzimy go osobiście.

@Oszukany

A wiadomo czy coś komuś juz wypłacil? On miał tupet taki ze nawet swoją bratanice oszukal na grubą kasę, wiemy bo pracowaliśmy z jego bratanicy pracownikami na jednej budowie i też ona się nazywa kubisz a wieści się szybko roznosza, co lepsze dziewczyna uratowała firmę swojom, ale ile musiała wycierpiec szkoda mi tej kobiety bo tam poplynela dziewczyna na prawdę na grube pieniądze i z tego co wiemy do tej pory grosza im też nie wypłacil bo mamy kontakt z chłopakami jej, taki to wujaszek mądry HANBUD wykiwal bratanice dla swojej korzyści , ale znając życie zaraz ktoś napisze ze Kubisz wypłacil już komuś kasę ale ten ktoś to będzie pewnie sam Kubisz który sobie sam dosłodzi tu na stronie. Nikomu kasy nie oddal i nie będzie miał takiego zamiaru. Gnojstwoo bo w inne słowa tego nie ujme. Tak kombinować to tylko Kubisz potrafi. Kubisz to dziad.

Wesoły
@Oszukany

Moge ci dac namiary gdzie sie kubisz buja

@Wesoły

Ja wiem gdzie się kubisz buja i z kim ale cierpliwie czekam aż ten zlodziej mi odda kasę

Gościu

kubisz kręci interesy na boku, a czy oddał wam to co zagarnąl dla siebie kosztem innych?

Bob budowniczy

Czy możecie coś powiedzieć na temat szanownego pana Piotra czy coś gdzieś kręci za interesy ?

operator

Kubisz Kinga prezes zarządu. Kubisz Piotr wiceprezes zarządu . Te dane nie są wrażliwe można je uzyskać na podstawie KRS . W/w osoby to zarząd HANBUD sp. z o.o. który doprowadził do katastrofy finansowej własnej firmy . Szanowny zarządzie będziemy dochodzić swoich roszczeń finansowych na drodze postępowania sądowego , komorniczego do skutku.

Trochę zdziwiony
@operator

Pamietam kretyńskie spotkanie z Kubiszem(chciałem dodać/p./przed Kubiszem ale po takim panu(em) to mój dziadek na konia wchodził....miały tez miejsce prześmiewcze opowieści o konsorcjum....Totalnych przygłupów jak się okazuje...daliśmy się oszukać...może coś tam kiedyś ktoś odzyska....ja osobiście nie odpuszczę (usunięte przez administratora)

Malutenki
@operator

Baranie Kinga Kubisz nie jest prezesem prawie od roku ????nie wiem skąd masz takie informacje pozdrawiam

Dzorgi

Kinga Kubisz już nie jest dawno Prezesem Panowie ✌️ Tylko Piotr Kubisz

Książe Chartowany1
@Dzorgi

No i co w związku z tym? Radzę sprawdzić w KRS-ie kiedy nastąpiło przepisanie szanownej pani z Prezesa na Prokurenta, więc na sto procent szanowna Pani już wtedy wiedziała co się tam wyprawia w tej firmie o szybko uciekła z danego stanowiska jakie zajmowała w tej firmie, jak już firma zaczęła się walić i walić i walić i walić aż całkiem walnęła owa wielka firma, a smród poszedł po całości i niech nikt się teraz nie wykręca że to czy tamto, razem w tym siedzą, wiec niech biorą odpowiedzialność za ich błędy a wiadomo, za długi rodziców później odpowiadają dzieci, a będą szukać majątku Pana P.Kubisza bo jak ktoś nawazył piwa to musi później to piwo wypić, niekoniecznie ze smakiem.

Książe Chartowany1
@Malutenki

Panie Maluteńki, a dlaczego wyzywasz ludzi od ,,baranów" ? czyżby rodzice Cię nie potrafili adekwatnie wycbować? Szacuneczek się kłania względem drugiego człowieka, no chyba że jakiś (usunięte przez administratora) ten post pisze to już zmienia bieg rzeczy . Nie ladnie, nie ladnie tak pisać ale to tylko świadczy o Tobie skoro tak się zwracasz do drugiej osoby, na forum każdy mądry ciekawe czy byś tak z ,,baranem' wyskoczył ,,face to face " napiszę co to oznacza bo pewnie nie znasz znaczenia tego slowa czyli Twarzą w Twarz" . I nie obrażaj baranów to to stworzenia Boże .

@Książe Chartowany1

Dzień dobry Panie Piotrze .Jak zdrowie , interesy .OK ? .Może ma Pan dla nas pracę ? Bierzemy wszystko .

Bla bla bla
@operator

Tylko później z płacą będzie gorzej więc nie wiem czy warto ryzykować? :) Chociaż czemu nie, da w zastaw samochód z leasingu, ewentualnie mieszkanie, w najgorszym wypadku wystawi coś na sprzedaż i wypłaty są, no ale zaraz, zaraz?! łepetynką to nie ruszy więc ja już temu panu podziękuję, głupków niech szuka dalej, ale z drugiej strony niech pożyczy od zięcia bo zięć też rodzina.

@Malutenki

maluteńki to ty masz rozum .Jak go masz?

Koli

Opowiem wam pewno historie Pan bankrut kubisz zatrudnił sobie podwykonawcy do położenia podbruku u Pana no... A hlopaki pracowali po12 14 godzin przez 2tygodnie i skończyli i nadeszła pora rozliczenia a inwestor że pieniędzy niema bo rozliczyć się Piotrem za długi i następni okrążenia

Karol Karolowy
@Koli

No to pieknie działa dalej tak? A nie ma ludzka jak oddać, no parodia po całej linii, a twierdzi że nie ma pieniedzy bu oddać, no ale powiedz mi jedno bo nie mogę tego zrozumieć? No jak on może działać skoro ma długów więcej jak włosów na głowie? firmę ma założoną na słupa czy jak ? Jak już to jak się nazywa ta firemka jego bo pewnie już nie hanbud , no i pytanie takie ? który normalny facet pójdzie do niego pracować ? Skoro wiadomo że nie ma pieniędzy, po co się za to łapie skoro już wie że jest spalonym po całej linii? Chyba że bierze ludzi aby wyrabiali mu godziny, by później miał co komornik zabierać na poczet jego- ich długów ? taki człowiek nie ma za grosz wstydu i szacunku do innych ludzi, i śmieszą mnie ludzie co go tak wychwalają, pewnie też na krzywdzie ludzi się lubią wzbogacać .

Askim
@Koli

Który normalny człowiek idzie pracować do Pana P.Kubisza skoro wie że ma długi? Że co że za darmo ?????????

operator

HANBUD to spółka prawa handlowego .Jej członkowie czyli prezes itd solidarnie odpowiadają za długi swojej firmy własnym majątkiem . Panie Piotrze damy radę . Głowa do góry .

Lok

A okradac ludzi to nie wstyd niewtracaj sie w nieswoje sprawy dobro duszna matko ewo

@Lok

Racja niech się nie wtrąca. A czy coś wiadomo czy komuś już kasę P.Kubisz wypłacił? Czy dalej cisza .

Aga

Jak Kubisz miał kasę pomagał każdemu. Zapomnieliście? Wstyd!

@Aga

Komu wymień z nazwiska?

Lkom

Ten idiota kubisz mysli ze ktos mu podpisze rozwiozanie umowy za porozumieniem stron ha ha ha co ty bierzez pio..r

Pan Kubisz to bankrut

X

Panie Kubisz kolejny miesiąc i znowu brak pieniędzy

Zostaw merytoryczną opinię o HANBUD SP. Z O.O., GDAŃSK - Gdańsk

HANBUD SP. Z O.O., GDAŃSK