Opinie o HANBUD SP. Z O.O., GDAŃSK w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HANBUD SP. Z O.O., GDAŃSK. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w HANBUD SP. Z O.O., GDAŃSK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HANBUD SP. Z O.O., GDAŃSK w Gdańsk

MT

W firmie Hanbud chyba pracuje więcej osób niż kilku pracowników, nie wiem po co to robicie ale jak wszyscy jesteście tacy mądrzy i doinformowani, doskonale znacie prawo i obowiązki pracodawcy to proszę iść do sądu. Przestańcie obrażac i wyzywac Tego człowieka, na miejcu Pana Kubisza całe te forum zgłosiłabym na policję. Proszę zgłosić swój rzeczywisty problem odpowiednim służbą a na miejscu tego pracodawcy też bym to zrobiła aby każdy poniósł karę za swoje. On za brak wypłacalności a Wy za obrazę i stalking. Mam wrażenię, że bardzo jest to komuś na rękę aby tak ich szkalować. Czemu ktoś ciągle podsyca atmosferę na forum?

Jacek
@MT

Już zgłosił dziś na policję tak wiec czekajcie odważni mądrale na wezwania !!

Prawdziwe story
@Jacek

Drogi Jacku placku, czekam z niecierpliwością :) mam parę dowodów na Pana P. Kubisza chętnie się z nimi podzielę z Władzami naszego Państwa.

Ciekawy i tez oszukany

Szare życie MT skłoniło do wytykania nosa w nie swoje sprawy.Aż tak szaro i smutno????Nikt na mnie uwagi nie zwraca????O może tu się wtrącę !!!!!Tu będę ważna!?!?!A może sumienie żyć nie daje????Kim jesteś ze komentujesz owe zajście????

Prawdziwe story
@Ciekawy i tez oszukany

No właśnie pięknie napisane, ludzie nie otrzymali swoich pieniędzy, a prawda w oczy kole najwidoczniej i każdy wie jak było i jak jest i się nie ukryje nic, ludzie czekali i czekają nadal na swoje pieniążki ciężko zarobione a Pan P. KUBISZnawet nie raczy odebrać telefonu komórkowego aby wyjaśnić zaistniałą sytuację, duże grono ludzi znajdzie się a uwierzcie, i szanowny Pan,, MT,, niech nikogo tu nie straszy bo Pan P. KUBISZ oszukał dużo ludzi, nie płacąc im należnego wynagrodzenia, tak się nie robi Pan Kubisz najzwyczajniej na świecie okradł ludzi nie wypłacając im należnego benefitu za pracę u niego, bo co komornik wszystko zabrał? Co nad to obchodzi niech idzie gdzieś pożyczy i wypłaci ludzia pieniądze bo normalny człowiek by tak zrobił aby zatrzymać ludzi w firmie, ludzie z budów pouciekali bo kto będzie pracować za darmo i co masz jeszcze coś do napisania mądrego Pani,, MT"? Czy Panie,, Jacku" który tak zaciekle broni Pana P... Prezesa firmy, skoro gościu założył firmę i jest jej prezesem to niech wyjdzie z Twarzą i wypłacać zacznie ludzia pieniądze ich zarobione, a nie chowa głowę w piasek bo nie na tym rzecz polega! Każdemu noga się może powinąć ale bez przesady, ludzie w końcu zejdą się w kupę i głośno krzykną jaki to jest Pan Piotr a znajdą się takie osoby i niech nie szuka winnych tam gdzie ich nie ma, bo tylko i wyłącznie to jest jego wina ze coś się rozpadać zaczęło i nie ma ze to tamto, z dnia na dzień zwodzi będzie wypłata i do tej pory tak jest... Niech nie myśli że głupich połapał, żyć za coś trzeba a za darmo nikt robić nie będzie.

Billy bo

Ludzie czy ktoś z was dostał kasę od Kubisza?????? Leasingi swoje to opłaca ponoć aby mu samochodów nie zabrano ale dla ludzi to nie ma ani fenyga na życie.

fifulka40
@Billy bo

milionera to on gral zawsze ludzie na chleb nie maja a on i jego rodzinka na budowach jedli lososia

@fifulka40

Nic nie poradzisz gościu

ziomek
@Billy bo

okłamiesz ludzi ! Kubisz nie ma właśnie ani fenyga za leasingi też nie płaci i lada chwila mu zabiorą samochód, Marcinowi już zabrali auto. i po co ten hejt lejesz człowieku?!

@ziomek

O jaki ty doinformowany pewnie kolejny lizus co?

@ziomek

Te ziomek a czytasz ze zrozumieniem? Że napisałem ponoć to ponoć gościu i luknij się w to płaskie czoło aż zrobi Ci się wesolo, ciekawe czy spać po nocach może co?

Ten ktos
@ziomek

Macie złe informacje Panowie Marcin sprzedał auto i to nie dawno to było jego autko nie kubisza tak wiec bzdur nie piszcie jak nie wiecie do końca a na kasę czekajcie cierpliwie ????

Ten ktoś
@Ten ktos

Ja czekałem miesiąc i oddał

Dupa

(usunięte przez administratora) mnie interesują jego trefle samochody, ja chce swoją kasę! Rodzina pewnie z niego jest dumna :) :) oszukał tylu ludzi...

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie HANBUD SP. Z O.O., GDAŃSK? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Brand Manager

Złodziejstwo!

@Cieśla

Szkoda słów

Pomidor

A ktoś dowalił do pieca! A ja wiem o kogo chodzi o Paniom Gosie i Pana Zdzisia, fajni ludzie a ich też Piotr wydymałeś ponoć na grube siano, nie ukryje się nic. Prawda zawsze wyjdzie, ludzie wiedzą i mówia.

fifulka40
@Pomidor

to moja corka i nie chce dla niej krzywdy podjol sie wspolpracy to niech sie z tego wywiazuje na ludzkiej krzywdzie nikt jeszcze sie nie wzbogacil .....nie chce tu wyzywac ale wiezcie mi ludzie jakbym byla gdzies obok to bym gnojowi najchetniej morde obila ,,,,,,,,,cale zycie sie slizgal brawo brawo Piotr cale zycie sie slizgal glupich podlapal i tak zyruje (usunięte przez administratora) szkoda mi tylko mojej Malgosi ale powolutku dadza rade mam tylko nadzieje ze jego corce tez kiedys noga sie powinie Krma wraca ......najchetniej morde gnojowi bym obila

Ogórek
@fifulka40

Za Kubiszem poszedł smród na caly Gdańsk, rozjebal firmę w mgnieniu oka a teraz szuka winnych tam gdzie ich nie ma.

Złodziejstwo

Cieśla

Kubisz oddawaj pieniądze!

Pomidor

Pracujecie jeszcze ? Czy nikt juz nie robi ?

@Pomidor

Za damski Ch...... Ma ktoś pracować???????????? (usunięte przez administratora) nic więcej.

Cieśla 44

Przez P.Kubisza ja i moja rodzina miała wczoraj na kolację jedną bułkę na sześciu!!!

Komornik
@Cieśla 44

U nas to samo!!!!!!!!!!! Złodziejstwo

Komornik
@Cieśla 44

Ale co go to interesuje ważne że on ma co jeść i jego rodzinka!!!!!!!!! Wstyd na cały Gdańsk i okolice wielki biznesmen z dziurawym workiem pieniędzy

;/

Macie może numer do Piotra jestem były pracownikiem i chce moją kase ;)

@;/

Idź na świrskiego tam gdzie firma pewnie go tam znajdziesz

Budowlaniec

(usunięte przez administratora) HanBud!!!!!!!!

Renata

Prześledziłam treść ostatnich Waszych wpisów i zauważyłam, że macie problemy z wyegzekwowaniem zaległych należności od HANBUD GDAŃSK. Proszę Was o relacjonowanie przebiegu tej poważnej sytuacji na tym forum. Będzie ono ważne również dla innych użytkowników, którzy odwiedzają ten wątek w celu pozyskania informacji o tej firmie.

Obsrwatorka
@Renata

Renia nie bądź taka chop do przodu.

Dom
@Obsrwatorka

Oczywiście że mamy problem a ty co bronisz???????? Pieniądze niech odda te co wziął a ludziom nie wypłacił

kibic
@Dom

właśnie, że nie wzioł i nie ma z czego zapłacić i tu jest problem.

@kibic

Wziął wziął!!!!!!! Złodziejstwo tak się nie robi. Ludzie gdzie tu sprawiedliwość???????????????? Kubisz oddawaj pieniądze!!!!!!!!!!!!! Zygac mi się chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Złodziejstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję że telewizja się tym Panem zajmie i wyegezkwuje konsekwencje jego czynu.

Dom

Gdzie są pieniądze??????!!!!! Myślisz że to są żarty????

J.B.

Słaba sytuacja....Piotr Kubisz(kłamca,złodziej)...okradająca rodziny kreatura...co masz z tego Łajzo????Podziel się z nami!!!!Tutaj....pisz śmiało!!!!!Dalej będziesz milczał????Razem wyjdźmy z tego!!!!Twoje słowa!!!Hanbud????Śmierdzi Kłamstwem...Kubisz to (usunięte przez administratora)

Budowlaniec

Panie (usunięte przez administratora) kiedy będą pieniądze?

Taki sobie Zbrojarz J.

Piotr jestem z tobą w tych trudnych chwilach wiem że nie masz dla nas kasy pójdę z tobą do kościoła to bozia da .... Kocham Cię i niech Ci źli ludzie co piszą o tobie takie brzydkie rzeczy będziecie smarzyc się w piekle bo ja i Piotr jesteśmy razem od roku ... Love Piter...

Alfred
@Taki sobie Zbrojarz J.

Hahaha love piekło

Filipo

I jak tam chłopaki , szanowny pan P.Kubisz się odezwał do któregoś z was czy nadal milczy? w grobowej ciszy czekając na cud spadających pieniędzy z nieba. u nas jak była cisza tak jest nadal i chyba się to nie zmieni ale wiem jedno już chłopaki poszli do inspekcji pracy bo z nimi rozmawiałem poszli aby go zgłosić ze nie wypłacił im należnej pensji, bo przecież pieniądze nasze ponoć otrzymał od inwestorów, nikt głupi nie jest , pieniądze nasze poszły się ........................ a Pan Kubisz pewnie teraz siedzi zadowolony a ludzie umierają z głodu .

Pracownik.

Oddawaj nasze pieniądze!