Opinie o Pomerico Group Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pomerico Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Pomerico Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pomerico Group Sp. z o.o. w Gdańsk

Wanted

Czytam tutaj same pozytywne opinie, a dla mnie to najgorsza firma pod względem podejścia do kandydata w ciągu ostatniego roku. Mianowicie zostałem zaproszony na rozmowę w zeszłym tygodniu na piątek. Z przyczyn mi nieznanych rozmowa się nie odbyła, zwyczajnie zero odzewu, nawet na moją na próbę kontaktu. Chciałem sprawę już olać ale nie poddałem się i wysłałem zapytanie czy oferta jeszcze aktualna, wczoraj bez żadnego przepraszam została mi zaproponowana rozmowa na dzisiaj na godzinę 11:00, mija 15minut właśnie i po raz kolejny ZERO kontaktu. To jest jakiś żart i kpina bo człowiek pracuje i musi się postarać aby w pracy w środku dnia wygospodarować czasu wolny na rozmowę i tutaj podejście poniżej jakiegokolwiek poziomu. Niestety nie polecam firmy oraz podejścia Pani o inicjałach W.W.

Stasia
@Wanted

Teraz przeczytałam update, widzisz! Jednak wszystko się wyjaśniło, super!

Wanted

Wanted Nowy wpis
@Wanted

*Aktualizacja* Pani W.W. odezwala sie do mnie dzisiaj w nawiazaniu do powyzszego komentarza o nieodbytej rozmowe rekrutacyjnej. Zostalem przeproszony za zaistniala sytuacje. Rozmowa byla przeprowadzona w milym tonie, sam rowniez przyznalem, ze moj komentarz byl napisany impulsywnie. Jestem milo zaskoczony ta rozmowa oraz sama forma odezwania sie. Nie ukrywam, gdyby odpowiedz pojawila sie tutaj na portalu, nigdy bym pewnie jej nie przeczytal. Pomylki sie zdarzaja, jestesmy tylko ludzmi, tutaj firma zachowala sie naprawde w porzadku i pokazala bardzo fajnie podejscie nawet do bylych kandydatow. Ogromny PLUS dla Pani z HR :) Pozdrawiam, Kamil

Stasia Nowy wpis
@Wanted

Wiesz, praca i oceny to jedno, a rekrutacja to druga sprawa. U mnie też rekrutacja była kiepska, ale już sama praca jest w porządku i można sobie pisać pozytywy ;)

Stasia Nowy wpis
@Wanted

Teraz przeczytałam update, widzisz! Jednak wszystko się wyjaśniło, super!

Maria

Cześć, Zastanawiam się nad pracą jako młodszy specjalista ds. Księgowości. Jednym z warunków jest poziom ang B2. Czy rozmowa cała w tej firmie jest po angielsku?. Potrafię komunikatywnie angielski. Jednak nie jest to poziom zaawansowany.

Maja
@Maria

Hej, aplikowałaś na te stanowisko? Właśnie zobaczyłam na pracuj.pl i jestem ciekawa, czy jeszcze szukają.

Marta Nowy wpis
@Maria

Hej, czy jednak spróbowałaś? Jeśli tak to czy opowiesz coś jak wygląda proces rekrutacji i ten poziom angielskiego?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Pomerico Group Sp. z o.o.?

Dawid

Po stażu śmiało mogę polecić każdemu firmę Pomerico Group. Mają bardzo dobre podejście do osób rozpoczynających swoją scieżkę zawodową jak i do osób z doświadczeniem. Poświęcają bardzo dużo uwagi i wkładają całe serce w pracownika/stażystę. Zawsze służą pomocą jak i wiedzą.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Emil

Przeszedłem do tej firmy kilka miesięcy temu i muszę przyznać, że wszystko co zostało powiedziane na etapie rekrutacji się spełnia. Porównując do innych korporacji, w których miałem okazję pracować takiej relacji i podejścia do pracownika nie spotkałem. Nie ma tu poczucia bycia „podwładnym” tylko jest się współpracownikiem. Sebastian jak i również reszta zespołu tworzą świetną atmosferę, a relacja w głównej mierze opiera się na zaufaniu. Istnieje tutaj również rozbudowana ścieżka rozwoju, a nowe obowiązki nie są narzucane, tylko najpierw z tobą omawiane. Jeżeli masz dosyć życia w typowym korpo i zależy ci na długofalowej współpracy to z pewnością jest to idealne miejsce. :)

Współpracownik

Mam przyjemność współpracować z tą firmą już ponad pół roku i złego słowa nie mogę o nich powiedzieć:) Warto tutaj podkreślić słowo współpraca bo właśnie tak wygląda większość relacji w firmie. Manager Sebastian zawsze stara się dbać o swoich ludzi i traktować ich jak swoich współpracowników, a nie pracowników/podwładnych. Każdego z osobna obdarza dużym zaufaniem i daje niezliczone możliwości rozwoju. Jeżeli szukasz stabilnej i długofalowej pracy, która da Ci szanse rozwoju to zdecydowanie trafiłeś w dobre miejsce!

Wostok HR poszukiwała kogoś na stanowisko specjalista ds. jakości. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

Uciekaj jak najdalej :/ wszystko trzeba się samemu nauczyć. Nie ma tam specjalistów strikcie od jakości

Emilia

Widzę że ta firma słynie też ze staży, bo już kilka osób się tutaj na ten temat wypowiedziało. Powie mi jakiś stażysta aktualny lub który był niedawno - czy te staże są płatne? :)

Były - Mateusz
@Emilia

Nie wiem czy słynie, ale faktycznie trochę osób wyszkolili. Ja miałem płatny od uczelni, nie wiem jak u innych. Wiem, że inni też. To zależy od stanowiska i jak się dogadasz. Na pewno zwracają uwagę na to czy chcesz pracować z nimi długoterminowo, wtedy łatwiej będzie Ci wynegocjować lepszą stawkę i lepsze szkolenie dostaniesz. Powiem, że miałem już 2 inne staże i pracowałem w kilku firmach i to co się u nich nauczyłem w 2,5 miesiąca przebija pozostałe prace znacznie. Dobra inwestycja, jednakże odszedłem, ponieważ niniejsze stanowisko było nie dla mnie. Tak więc zależy kto czego szuka.

Maja
@Były - Mateusz

Ano popatrz. I co tutaj innego do wyboru to już nie było jednak?

Olaf

Odbyłem właśnie trzymiesięczny staż i mam bardzo dużo dobrych rzeczy do powiedzenia o tej firmie. Podejście do stażystów było bardzo profesjonalne, bardzo przyjazna i dobra atmosfera w firmie. Bardzo duży nacisk na rozwój zawodowy ale również osobisty. Manager Sebastian był zawsze pozytywnie nastawiony do stażystów i zawsze potrafił znaleźć czas aby pomóc lub porozmawiać o tym co możemy zrobić lepiej i efektywniej. Bardzo polecam

Wiktor

Świetna firma i to pod każdym względem. Tu praca jest po prostu przyjemnością.

?
@Wiktor

Serio? Przyjemnością? Nie przesadzaj. Nie znam, zastanawiam się nad rekrutacją, ale nie chce mi się wierzyć w co piszesz. Może to Twój cynizm- chociaż z innych komentarzy to nie wynika :)

Danuta
@?

Chyba masz na myśli sarkazm, nie cynizm. Ciekawa jestem, czy ostatecznie startowałeś/aś na stanowisko rekrutera do Wostoku. Jeśli tak, to jesteś właściwą osobą, która po tych kilku miesiącach pracy może zweryfikować wpis Wiktora. A jeśli nawet nie, to może wiesz coś o naborze rekruterów - agencje pośrednictwa mają to do siebie, że promują oferty dla klientów, a te wewnętrzne gdzieś giną w chaosie sieci.

Kamil

Czy rozmowa o prace może być odbyta telefonicznie?

Hubert

Po odbyciu stażu u tego pracodawcy mogę bez dwóch zdań stwierdzić, że jest to ścisła czołówka, jeśli chodzi o podejście do pracownika. Panuje tam bardzo otwarta i przyjazna atmosfera pracy połączona z ogromnymi możliwościami jeśli chodzi o nasz rozwój (zarówno osobisty jak i zawodowy). Ogromna w tym zasługa managera Sebastiana, który jest przesympatycznym i zawsze skorym do pomocy człowiekiem. Oby więcej takich firm na mapie Trójmiasta :) Gorąco polecam!

Staż

Odbyłam w firmie Wostok HR ponad dwumiesięczny staż. Praca wymagała ode mnie kreatywności i zaangażowania. Dzięki niej poznałam podstawy pracy w dziedzinie HR i zdobyłam częściowe doświadczenie w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych. Otrzymywałam także wiele innych zadań związanych z aktualnymi działaniami firmy. W razie wystąpienia problemów manager (będący opiekunem stażu) zawsze znajdował czas na rozmowę. Jest to miejsce pracy idealne dla osób stawiających na szybkie tempo rozwoju.

Krzysztof

Czy bardzo zmieniła się praca w firmie od momentu pandemii?

Handlowiec

Tak, jest bardzo duże nastawienie na rozwój osobisty. Ludzie, którzy pracują w tym zespole mają ( z mojej perspektywy - pracownika) duże możliwości do rozwoju. Tak jak mówią: " tylko żeby się chciało to wykorzystać" .

Patryk

Świetny pracodawca, bardzo dobre maja opinie w internecie, polecam!!

Janik
@Patryk

Dobra dobra, pewnie nie są idealni. Popelniaja błędy.

Urszula
@Janik

@Janik O jakich błędach mowisz? Nie zgadzało się coś z Twoją umowa o pracę?

Robert

Firma ma wypracowana bardzo dobrą opinię jako pracodawca!!!

Handlowiec

Uczestniczyłem w procesie rekrutacyjnym na stanowisko handlowca do branży fotowoltaicznej. Proces rekrutacyjny przeprowadzony z klasą, profesjonalnie. Wysokie marże, polski producent. System pracy też wygląda na efektywny. Przyszedłem do tej firmy z rekomendacji, potwierdzam i polecam tą agencję. Rzetelni.

Olek

Takie firmy to perełki. Trzeba się starać żeby tu pracować ale warto!!

@Olek

Sugerujesz, że trudno jest dostać się do pracy za pośrednictwem firmy Wostok HR? Wiesz może, jak wygląda proces rekrutacyjny w przypadku osoby zainteresowanej ofertą pracy, którą umieści ta firma? Należy mieć jakieś specjalistycznie wykształcenie w kierunku, na który aplikujemy, czy może pośrednik w inny sposób weryfikuje pracowników pod tym kątem? Odpowiedz proszę, jak to wygląda.

Japracownik
@Marcin

Może nie trudno, ale jest wymagająco. Potwierdzam, że są pomocni, mili i dotrzymują słowa. Widać, że Pan (usunięte przez administratora) wkłada dużo serca do pracy. Poświęcili mi więcej czasu niż w kilku innych rekrutacjach razem wziętych. Wygląda na to, że to się opłaciło. Wysyłamy CV i następnie rekruterzy opiekują się nami przez wszystkie dalsze etapy. Polecam.

Dawid K

Klasa za przeprowadzanie procesu rekrutacyjnego. Brawo za słowność

Zostaw merytoryczną opinię o Pomerico Group Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Pomerico Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pomerico Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pomerico Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pomerico Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pomerico Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pomerico Group Sp. z o.o.
  • Szafarnia 11/F8
    80-755 Gdańsk

Pomerico Group Sp. z o.o.