Opinie o PPHU La-Mar Tadeusz Lasota w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PPHU La-Mar Tadeusz Lasota. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PPHU La-Mar Tadeusz Lasota o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU La-Mar Tadeusz Lasota w Łódź

Ruda Nowy wpis

Dzień dobry, interesuje mnie praca w dziale handlowym. wiem, że teraz nie było żadnych bezpośrednich ogłoszeń do niego ale znam się na branży folii i opakowań, ciekawią mnie tutejsze obroty i ocena tego czy warto w ogóle składać dokumenty. Ktoś sprzedaje i oceni?

Cześć, po jakim czasie firma odpisuje? Radziliście, by się z nimi bezpośrednio kontaktować a ja sam bym chciał iść na handlowca. Czy jeśli mam 2-lata doświadczenia to możliwe, że będą chcieli mnie zaprosić na rozmowę?

Hanna

Mam pytanie o pozycję Handlowca, mają otwarty wakat z tego co widzę tu w ogłoszeniu teraz. Tylko chciałabym uszczegółowić czy jest to pozyskiwanie klienta stacjonarnie czy też trzeba jeździć? Oferta nic o tym nie mówi niestety, a to dla mnie ważne żeby ewentualnie wiedzieć jak ogarnąć kwestie samochodu i paliwa, a przy tym wynagrodzenia po odliczeniu tych kosztów :) Warto wiedzieć od czego zacząć negocjacje...Jaka stawka obecnie u was obowiazuje?

odpowiedź Nowy wpis
@Hanna

Zadzwoń, napisz bezpośrednio do firmy

Dorota Nowy wpis
@Hanna

Najprościej zadzwonić lub napisać bezpośrednio do firmy i zapytać

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w PPHU La-Mar Tadeusz Lasota?

Żyrafa

6,8 imbusowa,oklejarka i tapeciak.Resztę trzeba sobie wykąbinować.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie PPHU La-Mar Tadeusz Lasota? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

praca

Mnie raczej biura uderza raczej zbyt wysoka temperatura, myślę że przesadzasz za ciemno ? przy świeczkach siedzą :) za dużo obowiązków ? przełożony nieodpowiedni ? Pracowałam w Procter&Gamble w biurze - polecam jako naukę życia, będziesz miała inne spojrzenie :)

waflista Wasyla

Czy ta pokraka z wielką głową jeszcze pracuje.......chowa się za regał i pozoruje pracę ????

Irysek

Kogo masz na mysli?

@Irysek

Jakiś leniwy pracownik? Bo o kierowniku itp to raczej nie jest.xd Ogólnie to pracownicy byli tutaj podzieleni między sobą? Były konflikty?

Adam.
@waflista Wasyla

Wiesz co???? Byś się poprostu wstydził.

Karakan
@waflista Wasyla

Nie. Odszedłem z półtora roku temu najpierw do ochrony, a potem zaczepiłem się w CHSie na magazynie

@Karakan

czyli to co teraz wymieniasz to alternatywne ścieżki kariery po pracy tutaj? można się dopytać o potencjalny powód odejścia? zastanawiasz się czasami czy nie wrócić?

XT86

Zobacz stronę internetową firmy i uruchom swój intelektualny potencjałoceny. Gwaranuję Ci spadek zainteresowań.

@XT86

Co strona firmy ma w zasadzie do warunków pracy jakie tu oferują? Dodatkowo, która jej część zaje Ci się być nieodpowiednia, że takie coś na forum sygnalizujesz?

Aktualność
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Targach Food Tech Expo - Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych   w dniach  29.11.2022 - 01.12.2022

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z PPHU La-Mar Tadeusz Lasota? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

większość pracowników tj ok 90% odchodzi sama

Były2

A większość 90% zostaje zwolniona

@Były2

kogo wy zwalniacie jak po za Ukraincami to nikt przy zdrowych zmysłach nie chce w LA-MARZE pracowac

@,,@
@Były

sporo upłynęło od podziękowania wam za współpracę a mimo to, siedzicie tutaj i oczerniacie firmę ? :) Musiało zaboleć. U kolejnych pracodawców nie jest tak cudownie, więc wylewacie falę nienawiści. A teraz spodziewam się krytyki że komentarz biura , że firma beznadziejna :)) ha ha

@@,,@

ja już pisałem że nie pamiętam kogo wy zwolniliście, za zwyczaj pracownicy odchodzą sami . Natomiast te wpisy stwierdzają stan faktyczny jaki jest w tej firmie

Czy w firmie PPHU La-Mar Tadeusz Lasota są regularne szkolenia pracownicze?

Aaaaaa

ні, набридли наші люди погано з нами поводитися, ми повідомимо про це в офіс

@Aaaaaa

Wszystko to prawda a dodac można jeszcze dużo więcej

Odwiedziliśmy firmę La-Mar na targach Taropak w Poznaniu w ostatnią środę. Wrażenie bardzo pozytywne, osoby stojące na stoisku bardzo kompetentne, znające się na tym, co mówią i bardzo miłe. Rozmowa przebiegała w sposób fachowy i przyjemny, nie spodziewaliśmy się z kolegą, że jedna firma może zaproponować tyle ciekawych rozwiązań. Mamy nadzieję, że za fachową obsługą stoją również dobre ceny, ale zobaczymy jak się to rozwinie!

michał k były kontrachent
@Gość

Typowa autopromocja a rzeczywistość inna to już nie ten LAM-AR co za pana Tadeusza

Bartek

Przed kwadransem miałem wątpliwą przyjemność odebrać telefon ws. pracy na stanowisko handlowe. W chwili gdy uświadomiłem rozmówcę iż jestem poza domem i prosiłbym o smsa usłyszałem wywód jakie to słabe prosić o smsa z adresem (a zdarzało mi się otrzymywać wiadomości od placówek publicznych, jest to po prostu wygodne). Tak więc pierwsze łał... Oczywiście każdy kto ma kontakt z handlem wie, że jest to po prostu wygodna forma popchnięcia tematu do przodu i nie komplikowania sobie pracy. Pyk, adres gdzie mamy się stanowić na rozmowę i koniec tematu, kolejne zadanie. Ale tu nie, Pan po wywodzie poprosił o telefon zwrotny, mówię, nie ma sprawy, ale dodzwonić już mi się nie udało (chyba blokada bo ciągle sygnał zajętości linii). Tak czy inaczej, na tym etapie już sobie odpuszczam, szukam dalej. Chcę firmę gdzie problemy się rozwiązuję, a nie piętrzy. To tyle od osoby która nawet nie dotarła na rozmowę. Pozdrawiam. (Człowiek odpowiedzialny definitywnie do szkolenia/wymiany)

Zdziwiona
@Bartek

Zarząd i kierownictwo ,,Januszowo"poziom master.

serio ?
@Bartek

Naprawdę prosiłeś o sms z adresem ? Ja otrzymałam adres telefonicznie, byłam na rozmowie , czekam na odpowiedź. Uważam za mocny nietakt prosić o sms z adresem. To ja szukam pracy i chcę wypaść pozytywnie, odrobina zaangażowania nie zaszkodzi.

kajtek
@Bartek

Pieniacz Jesteś i tyle, masz czas na wypisywanie w necie pretensji, a nie mogłeś się dodzwonić ? Ja nie miałem takiego problemu.

Zdziwiony
@Bartek

A może jeszcze przyjechać po Pana ? W ten sposób nigdy nie znajdziesz pracy, a jak znajdziesz to napisz zobaczymy ile Ci to czasu zajęło ?

Spocone jaja
@Bartek

Czy ta otyła sprzedała trypla już wszystkim ? I czy ten mały pocieszny pokrak z niewspółmiernie wiellką głową nadal pracują ?

Były

wypowiada się pan jak(usunięte przez administratora)obrażając wszystkich piszących prawdę o tym zakładzie i jego zarządzie jest to Żałosne

@Były

sam jesteś żałosny przedstaw się to napiszemy na ogóle co ukradłeś kiedy piłeś wódę kiedy nic nie robiłeś albo cos spieprzyłeś i jaka była wydajność twojej pracy

Paulina

Tajemniczy "Były" jest żałosny ze swoimi anonimowymi insynuacjami

Były

masz rację to jest horror nie zakład zarobki niskie ,dodatki o ciągłe szczucie(usunięte przez administratora)

normalny

Skąd w Tobie tyle nienawiści ? takich bredni to się czytać nie chce. Gdyby warunki były takie jak opisujesz to PIP dawno by nałożył kary na pracodawcę. Tak się mścisz ? bo jesteś anonimowy ? Tylko współczuć że mamy takich obywateli w Polsce. Współczuć, że mijamy takich ludzi na ulicy w autobusie lub nawet razem pracujemy. Mam nadzieję, że jesteś wyjątkiem bo mimo wszystko wierzę w Polaków/Polki. Jak będziemy siebie tak opluwać tak traktować to nie liczmy na to ze świat będzie nas szanował .... Pozdrawiam i dalej czekam w kolejnych komentarzach na jad jaki z siebie wylewasz

Produkcent

Widać "poziom" prezentowany przez osobę powyżej... Poziom zarobków jak 4 lata temu? Ostatnio były podwyżki, dość spore jak na tak trudne czasy... Każdy zadowolony. Każdy ma też umowę o pracę, dodatki do pensji to norma. Jeśli pracowałeś tylko dwa tygodnie, bo nie potrafisz zaakceptować tego, że trzeba coś robić, a nie leżeć, to i premii na święta nie zobaczyłeś :) Moim zdaniem poziom naprawdę dobry. Jak się pomaga ukraińcom na produkcji, to człowieka docenią, mimo, że sam zrobi przez to mniejszą produkcję. Spiny są w każdej firmie, ale są osoby, które potrafią to w normalny sposób rozwiązać. Poziom naprawdę dobry i zarobków i traktowania pracownika.

@normalny

jeżeli narzekasz że mieszkasz z kimś co pisze prawdę to się wyprowadż z Polski. Donosów do PIU brak bo 80 procent załogi to Ukraińcy tak też brak mandatów bo Ukraińcy się obawiają o szykany

@Produkcent

Po co te brednie zarobki na poziomie 2500-3000 na trzy zmiany Atmosfera ciągłe podkręcania maszyn i zastraszanie, brak pieniędzy za pranie ,brak mydła i pasty BHP o odzież i obuwie trzeba się wprosić socjal raz na rok w świeta 250 zł o reszcie można zapomnieć i to twoim zdaniem jest dobrobyt.

@Były

brak mydła?- dozowniki do mydła stoją przy każdej umywalce-mało? Do domu chcesz :) . Brak pieniędzy za pranie? - jest firmowa pralka i proszek do dyspozycji w biurze, to jeszcze mają Ci płacić za to że wypierzesz w pracy ? :) Zarobki 3000 ? Napisz swoją stawkę godzinową na rękę, jesteś w pracy tyle co kot napłakał i marudzisz że mało siopy Trol jesteś i tyle, ja nie zgadzam się z twoimi bredniami

Mateusz

Matko Bosko ile tego jest... kończę drugie piwo i nie doczytałem wszystkich komentarzy. Dodam coś pozytywnego od siebie do tej dyskusji. Pracowałem na magazynie w tej firmie ok 3,5 roku jako kierownik. Praca w tej firmie nie jest taka zła jak tutaj piszą niektórzy. Owszem trzeba trochę się wysilić i czasami ostro zaiwaniać ale spójrzmy prawdzie w oczy, gdzie pracownik na magazynie ma labę. Przez okres mojej pracy przez magazyn przeszło sporo pracowników. większość z nich myślała chyba o wakacjach. Dla wielu wykonanie prostych poleceń kierownika było wielką ujmą na honorze i wielkim wysiłkiem. O braku samodzielnego myślenie już nie wspomnę... A później były wielkie pretensje, że olewatorskie podejście do swoich obowiązków było zgłaszane szefostwu. Wspomniany kilka komentarzy wcześniej Artur groził mi kilkukrotnie. A z tego co wiem nie byłem jedyny. Widziałem kilka osób które odeszły a za kilka miesięcy wracały bo jednak w lamarze było całkiem spoko. Jeśli chodzi o szefostwo oraz biuro to niestety nie rozumiem wielu negatywnych komentarzy. Z Panem Mariuszem oraz biurem można było dogadać się w wielu kwestiach. Kiedy sytuacja życiowa zmusiła mnie do zmiany godzin pracy nikt nie robił mi problemów i spokojnie się dogadaliśmy. Z urlopem także spokojnie można się było dogadać. Wynagrodzenie w tej firmie zależy od Twojego zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków. Jeśli ktoś się nie wywiązuje z powierzonych zadań to niech nie robi zdziwionej miny kiedy ma zabieraną premię. Ja ze swojej pensji byłem zadowolony. Podczas moich ośmiu lat pobytu w Łodzi w lamarze zarabiałem najlepiej. Ale kto mnie zna i pracował razem ze mną ten wie jakim byłem pracownikiem. Nie pracuję już w tej firmie tylko dlatego że nie mieszkam już w Łodzi. W innym przypadku nie myślałbym absolutnie o zmianie pracy. Wynagrodzenie było w moim przypadku na naprawdę dobrym poziomie. Ale jest jeszcze inna bardzo ważna rzecz. Otwartość pracodawcy na potrzeby pracownika. Nie spotkałem jeszcze firmy która tak pozytywnie podchodzi do potrzeb oraz problemów pracownika. Bardzo pozytywnie wspominam czas przepracowany w tej firmie. Gdybym jeszcze kiedyś planował zamieszkać w Łodzi na pewno złożyłbym ponownie swoje CV w tej firmie.

12345ABC

Ahahahahahahahahahahahaha

Aneta
@Mateusz

Twoja opinia rzeczywiście daje zupełnie inne spojrzenie na pracę w firmie. Jest także napisana w sposób merytoryczny, co zapewne zachęci potencjalnych kandydatów to rozważenia sugestii w niej zawartych. Chcesz powiedzieć, że osoby, które rzetelnie wykonywały swoje obowiązki zostały docenione w firmie? Czy powiesz nam, jakie zmiany zaszły w tym przedsiębiorstwie w czasie, gdy pracowałeś w La-Marze?

zbulwersowany

Brawo Ty :)

Procownik
@Mateusz

Dzięki Mateusz że chociaż Ty masz odwagę się wypowiedzieć o naszej firmie i to nie pod jakimś dziwnym nikiem

regghott
@Procownik

Panie z biura twoje nazwisko brzmi Pracownik jak kogoś napiętnujesz za nik to może daj przykład i przedstaw się

nieciulik
@regghott

(usunięte przez administratora) myslisz ze tylko biuro tu zaglada :) ? ha ha

Zszokowany
@Mateusz

(usunięte przez administratora)... jaki fałsz i obłuda. Już zapomniałeś jak nie przebierałeś w słowach na temat panów z biura? Zapomniałeś jak najeżdżałeś na każdego z osobna? Ten taki ,ten siaki ten sraki, czas sie stąd ewakuować, szukać nowej pracy itd. Nie pogrążaj się, wszyscy wiemy jak niepochlebnie wypowiadałeś się o tych pseudokierownikach, słyszeliśmy to na własne uszy. A teraz można przeczytać coś takiego... przecież to jakiś żart. Jesteś fałszywym i dwulicowym człowiekiem naprawde. Nie wiadomo w co Ci wierzyć. Może nawet kłamiesz gdy mówisz dzien dobry....

Kolega
@Zszokowany

Mati jaki fałszywy haha.. nie wierzę w to co czytam. Już zapomniałeś jak jeździłeś po biurze, cisnąłeś na logistyke i reszte?? Niewiarygodne i komiczne zarazem co tu napisałeś. Idź sie leczyć na dwulicowość. Bezczelne zachowanie

zszokowana
@Zszokowany

ja nie mogę... nie oszczędzicie nikogo kto pozytywnie wypowie się o tej firmie, szok jaka zawziętość :O To nie jest normalne merytoryczne forum tylko próba zemsty. Niesamowite że w tak okrutny sposób - wyzywając wszystkich . żal czytać, uciekam stąd

@Mateusz

Jak wam tak źle to po co tam jeszcze pracujecie. Nie macie jaj żeby się podpisac pod waszym komentarzem? Są tak wiarygodne jak wizje waszego wujka pod wpływem alkoholu. Dziecinada szkalowanie anonimowo dobrego imienia firmy.

Ajtaj
@Mateusz

Kolego. Ludzie napisali bezposrednio co wygadywales a nie o zakladzie. Po co nawiazujesz zeby uciekac? Glupio sie zrobilo?

Ajtaj
@Mateusz

I twierdzisz ze trzeba jaja miec by sie podpisac? No to brawo twardzielu☺ czesc

@Mateusz

Żeby prowadzić dyskusję na waszym poziomie trzeba by wykopać dół głęboki chyba na 10 metrów. Pozdrawiam hejterow którzy narzekają i marudza A dalej pracuja w tej firmie. Potraficie tylko narzekać zamiast wziąć się do uczciwej pracy. Polecam pójść do pracy w korporacji np w sonoco gdzie będziecie nawet chodzić do toalety jak zadzwoni dzwonek i dostaniecie pozwolenie.

@Ajtaj

Mati potrafił się podpisać a ty anonimowo kozakujesz :) on pisał prawdę, ty z racji kłamliwych pretensji wolisz pod bzdurnymi nickami . Komu wierzę ? temu kto nie ma problemu w podpisaniu się tyle w temacie

@Mateusz

Brawo, opinia jak najbardziej dobra, zawistne trole przycichły , Od wiosny z powodu epidemii wiele firm ma przestoje, cięcia wynagrodzeń, a w lamarze praca jest cały czas i na szczęście obnizek pensji nie ma, Szkoda że się wyprowadziłeś

Krystyna

I to jest opinia

Dariusz
@Krystyna

Odpowiedziałaś na opinię sprzed ponad dwóch lat i ciekawi mnie, czy masz może informacje, czy aktualnie praca w tym miejscu wygląda identycznie w opinii jaką zostawił na forum Mateusz?

Śmieszne
@pracownik

Co za bzdury ktoś pisze...... Polacy od 23 grudnia 2020r. aż do 4 stycznia 2021r.mają przymusowe wolne...kto ma urlop,to jeszcze jako tako,a jak nie to chodzi biedny i głodny.Nie ma w tej firmie czegoś takiego jak postojowe.Nikogo nie obchodzi pracownik.Tak było jest i tam tak będzie zawsze.Piszesz, że jest tak świetnie? Śmieszne jeżeli już nawet Ukraińcy się zwalniają.....

@Śmieszne

Czemu kłamiesz ? O jakim przymusowym wolnym piszesz? Znajdź chętnego w tej czy innej firmie gdzie pracownik chce pracować 23 czy 24 grudnia ha ha ha, to samo między świętami a sylwestrem, Domyślam się że już dawno wykorzystałeś urlop a teraz marudzisz :)) Może powiedz że mimo tak trudnej sytuacji na rynku, zwolnień, zamykania firm, w Lamarze ani nie ma przestojów, ani nie ma cięć wynagrodzeń - co jest nagminne w większości firm! Ba! każdy dostał premię świąteczną , Marudząc teraz zachowujesz się jak trol

Wombat z koluszek
@Mateusz

"Bosze"......adoracja słowna i próby przypodobania się frakcji rządzącej wykazują niebanalny intelekt . Proponuję zainwestować w słownik języka polskiego. Wydatek szybko zweryfikuje IQ szanownego erudyty.... "pracowałem na magazynie".. toż to perełka językowa ,a w tekście napotykamy ogrom równie udanych prób nieudolnego wypowiedzenia swoich emocji .Powiem wprost.......chłopie ogarnij się ...."oczy szczypią " .....Pozdrawiam życzę dużo zdrowia i postępu w zgłębianiu arkanów mowy i pisowni ojczystej.

Erudyta z Kozin
@Mateusz

Mateusz........"pracowałem na magazynie"........????? Składnia ,gramatyka , interpunkcja i ortografia. Niewiarygodny potencjał intelektualny.

Small Wacek
@Mateusz

uwaga.......mściwe oko Sarumana czuwa .........gniew to istna histeria wypuszczona z gardzieli o sile wodospadu.

Czy PPHU La-Mar Tadeusz Lasota organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Szczęśliwy

Zapomnij

Na jakie wynagrodzenie może liczyć operator produkcji.

Stefano

Słyszałem, że firma ma nową siedzibę. Podpowiecie coś w tym temacie?

Czy PPHU La-Mar Tadeusz Lasota zapewnia kartę multisportu?

Tak

Tak

Jaka atmosfera jest między działami w PPHU La-Mar Tadeusz Lasota?

Chora. Więcej szkoda pisać.

Nawet miło jak ktoś były obserwuje co się dzieje w naszej firmie. Ja bym starał się żyć życiem bieżącym a nie przeszłością szczególnie że było mi źle. Ale to chyba taki "syndrom sztokholmski" wobec byłej firmy .....

@Pracodawca

Cieszę się, że sprawiam pracodawcy przyjemność, ale tu nie o to chodzi. Bardziej chodzi o to, żeby potencjalny pracownik nie marnował czasu na tą,, firmę ''. A zaglądała będę regularnie na tą stronę. Uratuje w ten sposób parę osób przed niemiłym zaskoczeniem związanym z pracą w tej,, firmie ''. Taka jestem pomocna! Pozdrawiam.

Dzidka... ubliżasz pracownikom którzy pracuję juz wiele lat w tej firmie. Jeśli pozwolisz wypowiem się - praca ok, płaca też

Czaruś
@pracownik

Tee "były pracownik" chyba leków rano nie wziąłeś co. Bzdura za bzdurą ! "praca ok płaca też" co ty sie nie powiem z kim na łby pozamieniałeś? Skoro taka jest twoja opinia to wyjaśnij dlaczego ludzie odchodzą. Rotacja i przemiał jak na dworcu pkp a ty piszesz superlatywy? GOŚCIU zejdź na ziemie, oczy otwórz !!!

@Czaruś

No właśnie wreszcie ktoś prawdę pisze.(usunięte przez administratora) Doprowadził do takiego stanu atmosferę w zakładzie, że ludzie mają poprostu dość i odchodzą. Praca ok i pieniądze też? Chyba żart. Jak (usunięte przez administratora). uważa, że na tak rozwalonych maszynach jest ok. I 2400 zł na rękę ze sporym stażem, praca non stop, Świątek piątek, jak wypadnie to też ok. To albo Pan (usunięte przez administratora)próbuję robić z ludzi wariatów, albo sam zwariował. Do tego słyszałam, że nawet problem jest z mydłem do mycia dozowniki ciągle puste. Ha ha ha ha ha ha ha to normalnie już wstyd i żenada dla firmy.

Nikt

Lepiej się "połoncz" ze słownikiem. I bynajmniej nie w bólu.

nie muszem
@Nikt

nie muszem bo mam dysleksje dysgrafię i dysortografię

Byly

A mnie wywalił bo wypilem , jak by nie mógł dac 3 szansy. Każdemu może się zdazyć. Znajomek pracuje przy gladziach i tam problemu nie robiom

nick
@nie muszem

i masz jeszcze dysmuzg i dyzmyslenie

Papieros
@Pracodawca

Syndrom sztokholmski powiadasz? Czyli właściwie przyznajesz sie że kierownicy i szef to jak oprawcy? Nie mam więcej pytań :)

Czy można liczyć w PPHU La-Mar Tadeusz Lasota na prywatną opiekę medyczną?

Byly

Nie można

@Byly

A na co można wogole liczyć w tej firmie? Bo po wpisach widać, że nie za wiele firma oferuje. Wręcz mam wrażenie, że na nic, tylko tyle co uklepie się grosza za godziny pracy. Mam rację? Bo jeśli tak to.......... Nie ciekawie trochę zajeżdża wyzyskiem.

nicola
@Zainteresowany

o co Ci chodzi ? Nie smęć, idź tam gdzie nie wyzyskują, dają za siedzenie nawet w domu :) typowy pisior. Wolny rynek pracodawców i pracowników, pracujemy tam gdzie chcemy. Praca jak każda inna

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU La-Mar Tadeusz Lasota - Łódź

• Jak się pracuje w PPHU La-Mar Tadeusz Lasota?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU La-Mar Tadeusz Lasota tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU La-Mar Tadeusz Lasota?

PPHU La-Mar Tadeusz Lasota