Amii sp z oo

Łódź

Opinie o Amii sp z oo

misiek

Śledząc ogłoszenia można wywnioskować że w tej firmie jest duża rotacja pracowników, pytanie dlaczego? Ktoś coś więcej?

użytkownik zarejestrowany

@Local czy zostałeś zaproszony na rozmowę? Jeśli tak to jak przebiegł proces rekrutacji? Na jakie pytania można liczyć na rozmowie kwalifikacyjnej? Zachęcam wszystkich forumowiczów do zapoznania się z wywiadem z Prezes Zarządu Amii sp z oo, który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,17016,wywiad-magdalena-gradzka

Local

@Hanna Aplikowałem przez olx

Local

Aktualnie trwa rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. IT macie może więcej informacji na ten temat? Z doświadczenia jestem jr sys admin. Z ogłoszenia wynika ze szukaja kogoś do zarządzania serwerami, web dev i grafika. Interesuje mnie właśnie zarządzanie serwerami.

użytkownik zarejestrowany

@SX obecnie rekrutują na stanowisko Kierownik ds. Handlu Zagranicznego. Z oferty pracy wynika, że zapewniają pracę w stabilnej firmie, motywacyjne warunki wynagrodzenia i premiowania, pracę z innowacyjnymi produktami o ugruntowanej pozycji rynkowej. @Marek a co firma dokładnie obiecywała? Napisz coś więcej na ten temat.

SX

witam właśnie rekrutują na stanowisko Specjalisty IT - ktoś coś wie o co chodzi w temacie? rozrastają się? ktoś odszedł? Jak wygląda praca w dziale IT ?

Marek

Firma coś obiecuje ale nie dotrzymuje obietnic, to jest mój głowny zarzut.

Joan
@Marek 03.08.2017, 16:03
Firma coś obiecuje ale nie dotrzymuje obietnic, to jest mój głowny zarzut.

Marku napisz proszę co się dzieje. Czy wiesz co się stało z poprzednim Kierownikiem ds Handlu Zagranicznego?

Remigiusz

o widzisz, dzięki za linka. ale wynika z tego jedynie to, ze chyba sami nie ogarniają "kompatybilności" własnej strony z serwisami zewnętrznymi. chyba nie trzeba tłumaczyć, ze własna strona WWW to podstawa.

Bun

Co sie stalo z Lukaszem i Ala ktos cos wie?

Jabol
@Bun 13.07.2017, 22:28
Co sie stalo z Lukaszem i Ala ktos cos wie?

pewnie SKOŃCZYŁ im się :) DWULETNI STAŻ .... ;)

Klient

Dlaczego zamknęły się wasze stoiska ? Czy powolij zmierzscie do zamknięcia firmy ?Pracownicy na stoisku zapewniali mnie ze sytuacja firmy jest stabilna. Czekam na odpowiedź i nie wiem czemu mój ostatni komentarz zostal usunięty.

Mikołaj
@Klient 16.06.2017, 16:02

A myślisz że napiszą Ci prawdę? Zaraz puszczą bajkę że wszystko jest ok i firma prężnie się rozwija a jest całkiem inaczej.

Klient
@Jabol 17.06.2017, 16:31
a o jakich stoiskach piszesz? gdzie one były ?

Przeciez wiadomo o jakie stoiska chodzi dobrze wiecie... pasaz łódzki ,manufaktura

ONA

Czy ktoś pracował w Amii na stanowisku grafika komputerowego? Jak to wygląda w rzeczywistości? Wiem, że jest dział IT i w nim kilka osób (4/5) i stricte grafika nie mają. Pytam bo złożyłam aplikację na grafika komputerowego i zastanawiam się czy faktycznie jest różnorodność prac czy nie. Ma ktoś jakieś doświadczenia? Proszę podzielcie się :)

Gabi
@ONA 09.06.2017, 10:43

Z tego co wiem, w IT jest duża różnorodność prac. Z graficznych rzeczy na pewno ulotki, etykiety, druk, strony www, filmy, instrukcje, opakowania. Pewnie jest tego jeszcze więcej, najlepiej zapytaj na rozmowie.

użytkownik zarejestrowany

@Rosalind, dane kontaktowe do firmy Amii sp z oo możesz znaleźć na ich stronie internetowej: http://www.amii.pl/mapa.php Czy właśnie pod te numery próbowałaś się skontaktować?

Rosalind

To teraz pytanie do pracowników od klienta czy normą jest, że kilkukrotne telefony i maile są brzydko mówiąc"olewane" nagminnie? Czy ta firma jeszcze tam istnieje?

Zizi
@Rosalind 09.05.2017, 11:58

a dzwoniłaś na dobry numer? rozmawiałaś z kimś? czy tylko próbowałaś się dodzwonić? a maile na jaki adres pisałaś?

Lolek

czy nagłe wprowadzenie "redaktora" do opinii o firmie Amii jest zwyczajną cenzurą? i ile taka usługa kosztuje ?

użytkownik zarejestrowany

@Krystyna to dobrze, że Ci się podoba. Zastanawiasz się nad aplikowaniem do Amii sp z oo? A może jesteś już pracownikiem firmy? Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej.

użytkownik zarejestrowany

Czytaliście wywiad z Prezesem Zarządu Amii? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,17016,wywiad-magdalena-gradzka Przydatne informacje?

Krystyna
@Hanna 27.03.2017, 13:36

Ale piękne biuro mają!

Była pracownica

Ty też sie podpisz, Rumcajsie, Były pracowniku, Pracowniku, On, Obserwatorze, heiterze. I nie udawaj, ze jest WAS wielu... Bo to kamstwo. Jesteś sam. A najlepiej weź się zwolnij, bo wyraźnie się męczysz. Odstresowanie poprzez wpisywanie żalu na GoWorku tylko trochę Ci pomoże. Ale jak sie zwolnisz - wyzwolisz się całkowicie od Twoich problemów w firmie Amii, Szkoda Twojego zdrowia.

Ktoś

Głupoty tu wypisują ludzie, którzy w Amii nie pracują i wątpię żeby kiedykolwiek pracowali. Może aplikowali i mszczą się, że nie dostali pracy? Kto pracuje lub pracował (Patryk R.) wie, że to porządna, solidna, polska firma, która cały czas się rozwija i w której można uczciwie zarobić i się rozwinąć. Oby więcej takich firm w naszym kraju.

@Rumcajs 26.03.2017, 09:34
trzeba było się podpisać z imienia i nazwiska to byś premie w Firmie dostał :) :) :)

Premie w firmie są i każdy co miesiąc wie dokładnie za co. To porządna firma. Nie pozwolę jej opluwać nie dla rzekomej sławy tylko z czystej ludzkiej przyzwoitości.

@Ktoś 26.03.2017, 20:45

Weź się nie ośmieszaj,jakby ktoś nie znał sytuacji panującej w firmie

Była pracownica

Tylko po co, Geniuszu?

@Była pracownica 25.03.2017, 11:46
Tylko po co, Geniuszu?

A po to że.....robi się malutkie grono chcących pracować w tej wspaniałe firmie.

Przyjaciel

Ci co lubią wierzyć w bajki niech czytają bzdury które są wypisywane,prawda jest całkiem inna ☺ludzie którzy odchodzą!!! życzę im POWODZENIA nie będziecie żałować.

Adi

Pracowalem w Amii prawie dziesięć lat. Zarobki średnie ale zawsze wypłacana pensja na czas. Zawsze miałem wrażenie ze za kreatywność i pracowitość jestem doceniony. Pracuje się intensywnie ale w godzinach pracy, bez nadgodzin. Chciałem nowego wyzwania i zmieniłem prace na firmę z obcym kapitałem i widzę roznice podejścia do człowieka, teraz jestem tylko trybikiem i nikt nie liczy się z moją wola rozwoju. Wiec ja polecam firmę Amii, szczególnie dla tych pracowitych!

@Adi 22.03.2017, 21:59

To wroc do Amii jak było Ci tu tak dobrze.

Gusiek

:D Znowu masz niepełne informacje...

Moriss

Dzień dobry, AMII to fajnie rozwijająca się, polska firma. Moja praca wymaga kreatywności i elastyczności, bo to jest zdobywanie nowych rynków, nowych klientów. Szablony nie działają, ale satysfakcja jest ogromna. Inicjatywa jest doceniana, także finansowo. Wszyscy pracuja na najwyższych obrotach, ale w godzinach pracy, a nie w domu i w weekendy, a to sobie cenię.

Kryśka Agilera

Powiem tak firma spoko wiadomo są plusy i minusy jak wszędzie kierownictwo naprawdę spoko wyrozumiałe zarobki jak dobrze pracujesz to będziesz zadowolony polecam lepszej nie znajdziecie

@Kryśka Agilera 11.03.2017, 07:34

Co Ty za bajki piszesz??ja odchodząc z tej firmy znalazłam pracę o 100%lepszą. I nie polecam tej w której tak świetnie Ci się pracuje.

Adam

Widziałem, że szukają specjalisty ds. IT ... czy macie jakieś podpowiedzi co do rozmów kwalifikacyjnych na tą pozycje? Czy dział IT jest duży w tej firmie? Czy to samodzielna funkcja, czy jest tam już jakiś zespół IT? Dziękuję z góry za podpowiedź.

Piotrek
@Adam 10.03.2017, 21:27

Dział IT jest kilkuosobowy, 4-6 osób. Na rozmowie miałem pytanie o PHP , bazy danych, programowanie, serwer. Rozmowy miłe z kilkoma osobami z firmy, od niższego do wyższego szczebla. Powodzenia!!!

Kamila

Cześć, ciekawa ta firma Amii i ma fajne ekologiczne produkty. Zastanawiam się nad aplikacją. Czy oprócz tego co wymieniacie, na rozmowie pojawiają się pytania o znajomość ich produktów? Czy szykowaliście się na podstawie ich strony? Znalazłam trochę ciekawych artykułów na temat ich produktów na różnych portalach, ale czy to wystarczy na rozmowę wstępną? Z góry dziękuję za pomoc.

Greg
@Kamila 17.02.2017, 13:21

Na rozmowie wystarczy podstawowa znajomość produktów. Oczywiście pewnie ich głębsza znajomość zrobiłaby na rozmówcach wrażenie :) I tak, pierwszym zadaniem w firmie, w trakcie okresu próbnego jest nauka produktu. Powodzenia!

On

Terminator nie dość, że jesteś mocno niedoinformowany to zapewne zupełnie byś do Amii nie pasował !!! :( Sorry. W dziale NR są poza Włochem urocze dziewczyny : Jordanka, Łotyszka, Hiszpanka. Ale nie dla Ciebie.... praca w Amii. Za to możesz sobie tu ponarzekać .

On i ona
@On 30.01.2017, 19:04

No proszę, Polacy nie chcą pracować???

Agnes
@On i ona 31.01.2017, 10:56
No proszę, Polacy nie chcą pracować???

Raczej trudno jest znaleźć Polaka, który zna języki obce, (oprócz angielskiego, niemieckiego, francuskiego które są najpopularniejsze) na tyle biegle, żeby prowadzić rozmowy biznesowe używając branżowego nazewnictwa technicznego.

Ktoś

Słyszałem, że ostatnio dobra znajomość jakiegoś języka bardzo ułatwia dostanie się do pracy. W działach hz i nr pracuje się głównie w językach obcych. To jest ekstra, bo pozwala naprawdę wykorzystywać języki, które się zna. W handlu krajowym wystarczy polski. Zdarzało się, że ludzie przechodzili między działami w handlu. Między handlem i innymi działami też.

Agnes
@Konrad 31.01.2017, 11:37
Aplikuję do działu Nowe Rynki. Na co jeszcze poza dobrą znajomością języków obcych zwracają szczególną uwagę przy rekrutacji?...

Rzetelność, upór, determinację, odpowiedzialność, sumienność - to wszystko będzie Ci potrzebne, żeby zdobywać nowych kontrahentów w krajach, do których firma jeszcze nie eksportuje. Czasami zdobycie nowego rynku wymaga kilkumiesięcznych rozmów, więc osoby ze słomianym zapałem na pewno się nie odnajdą. No i musisz pamiętać, że z uwagi na różnice czasowe, rozmowy z Klientami prowadzone są czasem o różnych porach, (oczywiście oprócz wyjazdów do tych Klientów oraz podejmowania ich w siedzibie firmy). Powodzenia na rozmowie :)

Greg
@Konrad 31.01.2017, 11:37

Na mojej rozmowie sprawdzali przede wszystkim języki. Pytali też dość szczegółowo o dotychczasowe doświadczenie w handlu. Co dokładnie robiłem, jak, za co byłem odpowiedzialny, etc. Pytali też o dyspozycyjność w zakresie wyjazdów zagranicznych. Dość długo mnie maglowali.

Terminator

Czy miedzynarodowym towarzystwem nazywamy jednego, slownie jednego Wlocha? Trudno aby w dziale hz czy nr rozmawiac z klientem po polsku...w innych dzialach porozmawiasz niestety tylko po polsku co moze byc przyczyna tkwienia w tych strukturach co niektorych osob ktore nie znajac jezyka nigdzie indziej po prostu by sie nie odnalazly.

Wojtek

DO KOLEGÓW I KOLEŻANEK - FRUSTRATÓW PRACUJĄCYCH W FIRMIE AMII : Moi mili frustraci. Jeśli nie odpowiada Wam praca w Amii - to się zwolnijcie !!! Rzućcie tę znienawidzoną pracę !!! A ja gwarantuję wam, że w każdym nowym miejscu pracy znów o swoje niepowodzenia będziecie mogli obwiniać innych, tylko nie siebie. Będziecie mogli marudzić : Że nie macie znajomości, urodziliście się w okropnym kraju i nie wywodzicie się z bogatej rodziny. Że każdy kolega, który coś osiągnął w pracy, nie zrobił tego uczciwie. Ma więcej pieniędzy to na pewno podlizywał się szefom. Jesteście niestety wypaleni w Amii zawodowo. A może też, czego wam nie życzę , jesteście wypaleni życiowo.... Moi mili frustraci. Miejcie odwagę spojrzeć prawdzie w oczy ! Może to WASZA wina, że jest wam źle ? Może macie byle jakie studia tylko po to, że niby zawsze jest po nich praca ? Może w osiągnięcie zadowolenia trzeba włożyć trochę pracy a wam się nie chce ? Może jest w was zbyt dużo złości i zawiści, że inni mają siłę i odwagę, aby spełniać swoje marzenia ? Może w was marzenia już umarły ? Może nienawidzicie swojego życia, ale się do tego nie przyznajecie ? A tym, którzy pracują w Amii i są zadowoleni podpowiadam, aby pamiętali, że frustracja życiowa to naprawdę okropna choroba. Frustrata najlepiej ominąć. Nie wdawać się z nim w dyskusje, gdyż nie mają najmniejszego sensu, bo jego mózg jest już zbyt przeżarty frustracją. Najlepiej pourywać kontakty z wszystkimi osobami, które są frustratami, bo szkoda waszego zdrowia. Tym którzy szukają pracy w firmie Amii - polecam przeczytanie wywiadu o firmie. Trzeba też mieć na uwadze fakt, że na 100 pracowników zawsze znajdzie się kilku frustratów..... I że w takim anonimowym miejscu jak to frustraci będą superaktywni.

Marion

Zalety pracy w AMII to: - jasne zadania, -dobre godziny pracy, - uczciwe warunki zatrudniania (umowa o pracę). -Zespół jest młody, dynamiczny, międzynarodowy, co jest zawsze fajną przygodą. Jeśli masz w sobie prężność i energię, to Amii to dobre miejsce dla ciebie. Wady? Rynek szybko się rozwija, firma wchodzi na nowe zagraniczne rynki, pracy jest dużo, więc jest pośpiech. Dla wieku osób to może być stresujące. Jedno jest pewne - firma jest w rozwoju, nasze opinie z dzisiaj mogą być nieważne jutro. Ponieważ AMII jest firmą rodzinną, zmieniają się też sposoby zarządzania, patrzenia na pracowników. Jeśli chodzi o płace, to nie będę się wypowiadać - nie rozmawiam z innymi pracownikami na ten temat, negocjowanie pensji zależy od indywidualnych umiejętności. A co mi się podobało szczególnie? Superszef i fajne, nowe biuro. I produkt. Nie moge sprzedawać byle czego, co produkowane jest w Chinach i szkodzi.

@Hah 28.01.2017, 18:23
Nie wytrzymam! Nie, nie z Chin... z PRC?

ha ..nie zauważyłeś sprytnego zabiegu słownego, na który ja czytając "z biegu" ten post też zrozumiałem, ze produkty Amii nie są z Chin, ale po "głębszym" wczytaniu jest tam powiedziane, że: z Chin nie ściągają byle czego co jest tam produkowane :). W sumie bardzo inteligentne zagranie z Chin ale tak jakby nie z Chin :)

@Roman 28.01.2017, 19:01

Wciskają nam głupoty jakbyśmy w tej firmie nie pracowali,ludzie przecież my wiemy co jest pięć i towar sprowadzany jest z Chin.

Ktos

W handlu zagranicznym ( nowych rynkach ) kierownik jest wesołym Włochem. Większość pracy (spotkania, materiały, rozmowy w dziale) odbywa się po angielsku. Komunikacja i spotkania z klientami też po angielsku.

Nick
@On 27.01.2017, 10:10
Zobaczymy ile ten wesoły Włoch wytrzyma w owej super firmie.

Malkontent: człowiek negatywnie nastawiony do życia, niezadowolony z rzeczywistości, we wszystkim doszukujący się ujemnych stron; maruda, zrzęda, tetryk. Definicja ze Słownika Języka Polskiego.

@Nick 27.01.2017, 13:15

Ojeju..po co się rozpisywać?? Od razu trzeba napisać FRUSTRATA. My znamy realia firmy i nam nie musisz mydlić oczu ale na marginesie swoje zdanie o Tobie mam...

Miruna

Robert
@Miruna 22.01.2017, 23:19
Ja piszę swoją opinię z własnego doświadczenia. Odpowiadam konkretnie Mglistemu. Między innymi dlatego cenię tą pracę....

zdajesz sobie sprawe, ze tak naprawdę to wcale nie odpowiedzialas na żadne pytanie Mglistego ?

Miruna

Umowa i inne sprawy formalne są zawsze w największym porządku. Wypłaty zawsze na czas. Zasady premiowania od wyniku są znane wszystkim, choć trzeba chwilę poświęcić, żeby sobie samemu premię wyliczyć. Do tego dochodzą premie od kierowników. Ludzie są w porządku. Poza tym jak ktoś tu wcześniej napisał firma choć na codzień wymagająca, to w kryzysowych sytuacjach "idzie na rękę", a jak ktoś ma naprawdę problemy, to pomaga.

@Miruna 22.01.2017, 15:58

FAŁSZ!!!!!!!!!

Bombka

Czy naprawde dla kogos tak istotne jest jakie auta sluzbowe tam maja skoro i tak ma ją najwyzsza kadra a tam wakatow nie bedzie? Stawek nikt nie poda bo to tajemnica sluzbowa kazdy podpisywal umowe o poufnosci wiec boi sie konsekwencji w postaci policji czy sadu bo nie wierze ze osoby ktore wiedza dokladnie kto kiedy odszedl i dlaczego nie wiedza jakie sa stawki.

mglisty
użytkownik zarejestrowany

Kurde o konkretach nic jak zwykle. Każdy przekazuje raczej swoje frustracje, albo peany na temat firmy, a może jakieś konkrety, które pozwolą mi samemu ocenić firmę? Jakie zarobki, jakie premie, jakie zadania dzienne, miesięczne, jakie samochody itp. Ale to informacje mało emocjonalne, lepiej pisać jak tu źle, albo jak tu super. Dajcie jakieś porządne info o firmie!

mglisty

Ok, wszystko fajnie, ale nikt nie kwapi się napisać jakie zarobki są w firmie. Przynajmniej widełki i możliwości uzyskania premii. Kto wie, niech napisze

Robot

Na własne uszy słyszałem opinie o tej firmie, nie tylko o finansach czy o traktowaniu pracowników ale tez fajne i ciekawe historie,szybko zrezygnowałem chęć złożenia CV.

Matylda

Nie jest prawdą ze to co masz na mowie masz na wypłacie chyba nikt do tej pory nie napisal o dziwnym sposobie premiowania.

Święty Mikołaj

Lolku, trafiłeś w dziesiątke !!! " Moim zdaniem Szefostwo Firmy Amii powinno się wręcz cieszyć z pozytywnych ale i tym bardziej negatywnych opinii. Potencjalni "słabeusze" i "kiepscy" nawet nie powąchają myśli aby startować do Firmy Amii. Dzięki temu w Firmie Amii znajdą się sami FIGHTERZY, którzy swoją rzetelną i ze wszech miar oddaną praca będą przyczyniać się do niesamowitych sukcesów Firmy Amii ..i oto chyba chodzi :) "

Patryk R.

Ludzie, Dajcie już spokój tej firmie. Przepracowałem tam równo 4 lata i uwierzcie mi na słowo - to nie były najgorsze 4 lata mojego życia. Wręcz przeciwnie - to był bardzo owocnie i sensownie spędzony kawał życia zawodowego w dobrej firmie: - pieniądze na czas - wypłata legalna - wszystko na papierze i na konto - liczne wyjazdy - fajny produkt, jeszcze fajniejsi klienci - rozwój - fundusz socjalny: pożyczki pracownicze, koperta na gwiazdkę i inne dodatki Ja dzięki pracy w tej firmie poznałem czym jest sprzedaż, zwiedziłem kawał świata, nauczyłem się z powrotem angielskiego. Natomiast to jest praca w eksporcie - to nie plac zabaw - trzeba być odpornym psychicznie, wytrzymałym na stres, umieć pracować pod presją czasu i nerwów. Przełożeni są wymagający, może czasami zbytnio czepliwi i zbyt szczegółowi, ale ogólnie można się od nich wiele nauczyć. Nie można używać telefonu? No nie można, ale nigdy mi się nie zdarzyło by przełożony zabronił zadzwonić/odebrać, gdy się go o to po ludzku poprosiło. Zakaz korzystania z komputera w celach prywatnych? To już standard wszędzie... W pracy się pracuje, a praca powinna być pasją i sposobem na życie. Jeśli praca to tylko wypłata i przykre 8h inwestowane dla znienawidzonego szefa - to taka praca nie ma sensu. Nie tylko w Amii, ale wszędzie. Szczerze pozdrawiam takie osoby jak R.M., M.G. - pomimo tego, że wielokrotnie dostałem "po premii" i po głowie za różne rzeczy (nawet za błahostki), to miło wspominam i Amii i zespół. I chyba o to w życiu chodzi, nie tylko zawodowym. Polecam Amii. Patryk R. (Pasza)

@Patryk R. 11.01.2017, 21:22

Szanowny Patryku Po to ten portal powstał aby wymieniać swoje spostrzeżenia na temat poszczególnych Firm. Opinie są różne w zależności od tego kto jak postrzega(ł) daną Firmę. I .. właśnie o to chodzi !!! Część osób będzie Firmę X wychwalać pod niebiosa, a część będzie po niej jechać i obsmarowywać jak beczkę od smoły - prawo jednych i drugich. Widać tak została przez nich odebrana. Moim zdaniem Szefostwo Firmy Amii powinno się wręcz cieszyć z pozytywnych ale i tym bardziej negatywnych opinii. Potencjalni "słabeusze" i "kiepscy" nawet nie powąchają myśli aby startować do Firmy Amii. Dzięki temu w Firmie Amii znajdą się sami FIGHTERZY, którzy swoją rzetelną i ze wszech miar oddaną praca będą przyczyniać się do niesamowitych sukcesów Firmy Amii ..i oto chyba chodzi :)

Artur
@Patryk R. 11.01.2017, 21:22

Zgadzam się z opinią Patryka R. Pracuję w Amii już dość długo. Wszystko, co napisał, to prawda. Amii ma dużo zalet. W tej pracy nie można się nudzić, za to można się dużo nauczyć i rozwinąć. Pieniądze zawsze na czas. Mnie się podoba atmosfera skupienia na pracy i to, że z każdym z kierowników i z zarządu można normalnie porozmawiać.

Wojtek

Widzę, że kolegom i koleżankom słabo coś idzie wymyślanie przyczyn nieobecności i znikania pracowników... To sugeruje, że "twórczość" nie jest Waszą mocną stroną :( Uzupełniam więc listę. To oczywiste, że w firmie Amii są pracownicy : - którzy pracują na zmiany :) - którzy się zwolnili na kilka godzin . - są na urlopach. - są na zwolnieniach lekarskich. - zwalniają się albo się zwolnili, bo praca im nie odpowiadała. - zostali zwolnieni przez swoich szefów, bo ... nie odpowiadali szefom. TO DLA NORMALNYCH LUDZI TO JEST NORMALNE . Moi mili frustraci. Jeśli nie odpowiada Wam praca w Amii - to się zwolnijcie . Widocznie jesteście ...zbyt kiepscy by pracować w Amii. Ale przy odrobinie szczęścia znajdziecie dla siebie lepszą pracę. Nie męczcie się ! Świat jest piękny ! Nikt Was nie trzyma w Amii ! Jeśli będziecie kiepsko ( z punktu widzenia szefa ) pracować w Amii pomimo tego, że Wam się wydaje, że pracujecie świetnie , to wcześniej czy później ... zostaniecie zwolnieni. Bo nie liczy się to, co tu wypisujecie tylko to jakie są efekty Waszej pracy w Amii . Taka to firma. Wiem, bo ... pracuję.

Zz
@Wojtek 08.01.2017, 21:55

A może nie mamy dobrych znajomości????

@Wojtek 08.01.2017, 21:55

Wojtku, dlaczego nazywasz ludzi którzy dzielą się swoją opinią FRUSTRATAMI????? Frustraci to zostali.

Lolek

My tu gadu gadu, a tu bodajże a w grudniu 2016 pożegnaliśmy Kolegę Krystiana z Nowych Rynków. Pytanie do Przedstawiciela/li Firmy Amii udzielających się na tym Forum: Czy Kolega Krystian: -został zwolniony bo "sienienadał" - sam się zwolnił bo "presjiniewytrzymał" - skończył mu się staż - był w ciąży i poszedł na macierzyński :)

@Święty Mikołaj 08.01.2017, 16:57
Maju,tak Ci zależy żeby widzieć na tej stronie????

Widnieć☺

@Maja 08.01.2017, 15:41
100% racja szkoda ze ludzie którzy pracuja juz pare lat nie sa na tych zdjeciach a ludzie którzy pracuja raptem dawa ni sa...

Maja czy Ty nie masz innych problemów tylko taki że nie jesteś na stronie pracowników Amii????poszukaj sobie takiej pracy gdzie bedziesz w gazetce pracowniczej. Taki trochę gowniarski problem. Może właśnie innego nie masz.

Wojtek

Romanie, dobrze kombinujesz ! Brawo ! Oczywiste, że w każdej firmie są równi i równiejsi :) Są też tacy, którzy pracują na zmiany :) Są tacy, którzy się zwolnili na kilka godzin . Są tacy na urlopach. Są tacy na zwolnieniach lekarskich. NORMALNE .

@Wojtek 23.12.2016, 08:51

No,no,no......ciekawe czemu odchodzą i czemu są na zwolnieniach. Może najwyzszy czas traktowac ludzi normalnie,przekaż to Wojtku dalej....

Wojtek

Święty Mikołaju, dobre rady dla Ciebie : - Jeśli jak ja pracujesz w Amii , to się zwolnij. Nie męcz się, szkoda Twojego zdrowia. Wyczuwam, że po prostu .... nie pasujesz - Kodeks pracy kup sobie i nie bądź przestępcą w pracy ( np w godzinach pracy nie wypisuj na Goworku bzdur ) .

@Wojtek 21.12.2016, 22:47

Miły Wojtku, rozumiem, że wczoraj byłeś na urlopie ?.... :) czy też jesteś przestępcą w pracy? A może w Firmie Amii są równi i równiejsi ? :)

Wojtek

Moi mili frustraci, bo jak widzę sporo tutaj takich. Pozdrawiam Was serdecznie i współczuję Wam, ... że nie byliście wystarczająco DOBRZY by pracować w Amii. Widocznie jesteście ... kiepscy ! Ja pracuję w Amii i bardzo mi na tej pracy zależy bo jest fajna.

@Wojtek 21.12.2016, 09:23

Nie podpisuj się pod imieniem inteligentnej osoby która pracuje w firmie.

Wojtek

Miły Romanie, A w ilu miejscach masz umieszczone swoje ogłoszenia, k których piszesz, że szukasz pracy ??? Na pewno w wielu, bardzo wielu . I nie zaprzeczaj, bo nikt Ci nie uwierzy . Takie czasy. Pracownicy szukają ciagle lepszej pracy. Pracodawcy szukają ciągle LEPSZYCH pracowników. Po to jest nabór prowadzony nie jak napisałeś "od kilku miesięcy" ale non stop. To co robi ta firma jest absolutnie powszechne i normalne. Dziwię się, że TY się dziwisz :)

@Wojtek 17.12.2016, 10:14

Śmieszne to co piszesz,ludzie nowi odchodzą albo nawet nie podejmują pracy w tej firmie bo niestety ale firma spada na psy.Ludzie czytaja opinie i chwała im za to........tak na marginesie to napiszę to pod Twoim wpisem......Niech właściciel firmy Amii zainwestuje w Kodeks Pracy dla swoich pracowników. DLA WSZYSTKICH ZDROWYCH SPOKOJNYCH ŚWIĄT!!!!!!!!

@Wojtek 17.12.2016, 10:14

Czy aby napewno nadajemy na tych samych falach? Post: "Pracownik 2016-12-10 11:09:49 Mili "znawcy" firmy Amii. To bardzo proste. BR został podzielony na laboratoria. Więc zniknęło stanowisko kierownika BR. Nie wiecie ?" JEST NAPISANE JAK BYK: ZNIKNĘŁO STANOWISKO KIEROWNIKA BR to w końcu zniknęło i nie będzie naboru, czy nie zniknęło i jest ciągłe szukanie? :) a może jakieś dwie osoby z Amii odpowiadają równolegle na posty bez uzgodnienia ze sobą treści :) :)

Mili "znawcy" firmy Amii. To bardzo proste. BR został podzielony na laboratoria. Więc zniknęło stanowisko kierownika BR. Nie wiecie ? A zakochany "A" mieszka sobie w Hiszpanii ... dzięki wyjazdom zagranicznym z firmy Amii. Taka to straszna praca jest w firmie Amii ;)

@Zdziwiona "wami" 15.12.2016, 09:14
Czemu piszesz o sobie "my"? Robisz wpisy z rożnych nickow, bo chcesz sprawić wrażenie, że jest "was" więcej...

Miły/a pracowniku/a Firmy Amii ... to po co był/jest nabór prowadzony od kilku miesięcy. Dla ułatwienia: ogłoszenie "wisi" JESZCZE u Was na stronie :). W sumie to nie "NASZA" sprawa..tylko trochę brak konsekwencji w odpowiedzi :) :) :)

@Zdziwiona "wami" 15.12.2016, 09:14

Zapomniałaś dodać, że ta anonimowość dotyczy także pracowników Firmy Amii :).

Dobrze widzisz. "A" juz nie pracuje. " A " w czasie jednego ze służbowych wyjazdów do Chin poznał ... uroczą Hiszpankę :) Po roku znajomości stwierdził, że chce ją widzieć ... codziennie. "A" przeniósł się do Hiszpanii. Wiele osob odchodzi z firmy Amii . I pewnie wiele odejdzie.

@Pracownik 09.12.2016, 22:36
Wiele odejdzie i to nie tylko za sprawa porywu serca. To mega dziwna firma jest. Dowodem na to jest rotacja i nie o to chodzi...

To że Adam odchodzi było wiadomo od kilku miesięcy=Na ich stronie wisiało ogłoszenie na kierownika BiR. O wiele ciekawszy jest fakt, dlaczego do chwili obecnej (czyli już po odejściu Adama po okresie wypowiedzenia bodajże 3 lub 6 miesięcy, bo nie pamietam od kiedy dokładnie "wisi" ogłoszenie) Firma Amii nie znalazła nikogo na Jego miejsce. Znamiennym jest też fakt, że nowym kierownikiem nie został nikt z obecnych pracowników BiR.

@Roman 10.12.2016, 06:10

No wlasnie, np Wojtek.

Zaskoczony

CHYBA MI WZROK SZWANKUJE...OCZY PRZECIERAM, NIE WIERZE CZYŻBY Z ZESPOŁU FIRMY AMII ZNIKNĄŁ KIEROWNIK B+R??????MASAKRA........

Zaskoczony
@Pracownik 08.12.2016, 18:55
Dobrze widzisz. "A" juz nie pracuje. Wiele osob odchodzi. I pewnie wiele odejdzie.

Jestem zszokowany,nie wiem co napisać...

@Zaskoczony 08.12.2016, 20:29
Jestem zszokowany,nie wiem co napisać...

Dlaczego tak Cie to dziwi ?

kedaR czyli Radek abo inny ludzik

Mam nadzieję, że wartościowe osoby czytające ten portal i szukające pracy będą potrafiły odróżnić jednoznaczne wpisy frustratów pozbawionych inteligencji i chęci do pracy od rzetelnych wpisów . Bo rzeczywiście - firma jest wymagająca : trzeba dobrze pracować, mieć dobre wyniki i otrzymywać dobre wynagrodzenie albo ... szukać innej pracy wpisując tutaj : "Jest tam bardzo duza rotacja pracownikow , ludzie sami rezygnuja "

Zostaw opinię o Amii sp z oo - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amii sp z oo