Opinie o Amii Sp z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Amii Sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amii Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amii Sp z o.o. w Łódź

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko młodszego specjalisty działu badań i rozwoju. Firma oferuje możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego. Czy to oznacza, że można liczyć na awans? Jak szybko po zatrudnieniu? Jeśli chodzi o UoP, którą się dostaje, to na jak długo? Poinformujcie, jeśli możecie

@……

No dobra ale chyba jak się nie ma doświadczenia to jest jakieś wdrożenie dla nowych. Bo sam papier to zwykle teoria a w praktyce przydałoby się żeby ktoś pomóg na początku. Tu można na to liczyć?

Możecie podzielić się jak tam wam się robi na magazynie, jakie podejście ma kierownictwo, i ogólnie czy praca dobra. Mam uprawnienia na wózki i doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych bocznych, jak myślicie, jakie wynagrodzenie mi zaproponują? Podobno jest możliwość zdobycia premii, ale z forum wiem, ze nie zawsze ją przyznają i zastanawiam się czy to prawda.

BR

Pracowałem w tej firmie. Masakra. Pensje niskie, premia uzależniona od widzi mi się pracodawcy, czyli zazwyczaj jej nie ma. Inwestuje się tylko w drogie samochody zarządu a pracownicy zarabiają coraz mnie. Zero możliwości awansu.

@BR

Słuchaj, wtedy szukali w grudniu, teraz znowu jest to ogłoszenie, od przedwczoraj bodajże. Ile wynosi w przybliżeniu pensja specjalisty w tym dziale badań i rozwoju? Czemu ponawiają po miesiącu ogłoszenie? Wiesz coś?

…… Nowy wpis

W tej firmie liczy się szkoła i młody wiek doświadczeni pracownicy nie mają szans na awans oni są od (usunięte przez administratora) tylko papier szkoła się liczy to że ktoś ma zero pojęcia to nieważne

@……

Czy Amii Sp z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

zawiedziony

Oczywiście trzeba napisać o swoich odczuciach,ale nie sądzę żeby przytaczanie treści rozmowy było właściwe. Sądzę, że osoby pracujące w firmie wiedzą co przełożeni myślą o nich. Z mojej perspektywy rozmowa rekrutacyjna była stratą czasu,lukrowanie i mydlenie oczu, a potem cisza.

Prawie były....

Mój drogi co do rekrutów się nie wypowiem bo każdy kto pracuje lub pracował wie doskonale jak to wygląda i jakie jest podejście ZARZĄDU do personelu. Co do pracowników produkcji ci z dłuższym doświadczeniem to naprawdę fachowcy w swoje j dziedzinie i znają się na robocie - to że ktoś naogłądał się fabryk chińskich i chce taki klimat wprowadzić na Technicznej to inna para kaloszy (to nie ten kontynent i mentalność ludzka - niestety dla Rządzących). Były kierownik (obecnie sterujący całym procesem z bocznego biurka) naprawdę poukładany człowiek z ogromną wiedzą o produkcie, zakładzie a przede wszystkim maszynach oraz ludziach (człowiek bardzo pragmatyczny i stonowany). (usunięte przez administratora) Ogólnie atmosfera jest s(usunięte przez administratora) mało motywująca do zaangażowania - sztuczne uśmiechy widać niemal wszędzie i czuć ciągle napięcie bo ludzie wiedzą że są obserwowani na każdym kroku.... Ale każdy kandydat musi podjąć samodzielnie decyzję bo na pewno nie jednemu klimat firmy będzie odpowiadał.

Natalia

Ja miałam dobre doświadczenia. Bardzo kompetentna rozmowa. Pytania dosyć podstawowe z zakresu HR i umiejętności matematycznych. Dostałam propozycję pracy, się ostatecznie się nie zdecydowałam, bo mam za daleko. Rekruterzy byli przyjaźni, ale stanowczy. Nie mam negatywnych odczuć zupełnie. Mam wiele lat doświadczeń w poszukiwaniu pracy i ten proces w AMII to light w porównaniu z dzisiejszymi standardami.

Lean man
@Natalia

Na rozmowie zadnych konkretnych pytań. Z kolei na moje sprecyzowane pytania o oczekiwania wobec pracownika, założenia projektu itd.(usunięte przez administratora) Mozna sie tylko domyślić, jaki jest cel zatrudnienia tam. (usunięte przez administratora)

Natalia
@Lean man

Jak to brak konkretów? Ja miałam bardzo szczegółowe pytania o wizję rozwoju -krotko i -dlugoterminowego. Bardzo szczegółowe pytania o wcześniejsze doświadczenia z uwzględnieniem elementów do wykorzystania przy ewentualnym zatrudnieniu. Rozmowa trwała prawie godzinę i była bardzo wymagająca. Ale wszystkie trzy osoby z którymi rozmawiałam były wyjątkowo miłe i życzliwe. Nie zabrakło nawet żartu na rozładowanie atmosfery. Generalnie dobre doświadczenie w porównaniu z korpo, wieloetapową rekrutacją. Pozdrawiam i życzę Ci sukcesów w dalszych poszukiwaniach.

życzliwy

Ja bym się nie przejmował ile zostanie na goworku, tylko sam zwrócił się o usunięcie, bo post ma znamiona czynu zabronionego zniesławienia i znieważenia - ma na celu podważanie wizerunku firmy i zarządu w oczach opinii publicznej. To w świetle prawa karnego przestępstwa zagrożone do roku pozbawienia wolności (ze względu na użycie środków masowego przekazu). Ja bym sam zwrócił się do goworka, żeby nie mieć kłopotów.

@Natalia

Natalio musiałaś być na rekrutacji w innej firmie albo jesteś pracownikiem Amii i próbujesz wygładzić wcześniejsze posty. To, że zaproponowali ci pracę, ale rzekomo nie skorzystałaś, bo miałaś daleko to jakaś bajka i bzdura. Przepraszam , ale nie wiedziałaś gdzie leży siedziba firmy?Jak miałaś daleko to po co składałaś aplikację, przecież nie przesuną firmy bliżej Twojego domu. Pozdrawiam

Jabol
@zawiedziony

riposta w punkt :)

Rozśmieszony
@życzliwy

Janku jak zdrowie ;););) czy może to Magda stara się zastraszyć wszystkich piszących na GoWorku??? Musicie coś zrozumieć - nie wszędzie ludzie dają sobą sterować tak jak chcecie i nie wszędzie w fałszywy sposób będą wam przytakiwać. Więcej nauki możecie pobrać tutaj niż z głów osób które jedno o was myślą a zupełnie co innego robią w ramach pełnionych obowiązków. Wkoncu w firmie każdy musi znać swoje miejsce.... Prawda?

zawiedziony

Oooooo i już po niepochlebnej opinii na temat firmy. Długo nie trzeba było czekać. Opinia Lean Man nie była sprzeczna z zasadami forum, ale stawiała firmę Amii w prawdziwym, lecz niekorzystnym świetle. Gratulacje, ale takim postępowaniem daleko nie zajedziecie.

Skoczek
@zawiedziony

Chciałeś być zatrudniony ??? Pewnie mają setki takich jak TY. Mała szansa. Musisz polubić ten stan rzeczy. Takie czasy. Wyślij w tysiąc miejsc CV . Wtedy gdzieś Cię pewnie przyjmą.

@Skoczek

Nie chodzi o to,że nie zostałem zatrudniony. Genezą moich wcześniejszych opinie jest fakt w jaki sposób firma podchodzi do ludzi. Poziom komunikacji jest niesłychanie niski. Ale możesz pisać dobrze o firmie, przecież za to Ci płacą. Pozdrawiam.

Majster
@Skoczek

Ja akurat bylem zatrudniony, zobaczyłem z czym co się je i wziąłem nogi za pas. Poziom komunikacji coś pomiędzy dziećmi w przedszkolu a babciami na targu. Zero spójnej wizji - wychodzisz z ustaleniami z pokoju a za drzwiami już ktoś z zarządu czeka ze swoją.... O zgrozo odrębną i inną. Możecie drodzy Prokurenci lub Pani Prezes mocno się udzielać na GoWorku (wszyscy wiemy że tak jest) ale nie ukrywajcie swoich niekompetencji pod płaszczykiem tego że ludzie mają działać samodzielnie i z tego być rozliczani.... Albo że każda niepochlebna opinia jest skonstruowana przez ludzi którzy nie zostali zatrudnieni. Wbrew pozorom wystarczy spojrzeć na portale z ogłoszeniami z pracą i widać ogromną rotację w spółce - tak wiem ludzie nie wytrzymują presji a niebotyczne wypłacane wynagrodzenia nie są w stanie tego skompensować. Prawda jest niestety zgoła inna - dawno już rynek pracy i pracownika wam uciekł i poza ludźmi przywiązanymi do firmy wiekiem lub faktem iż jest to ich pierwsza praca nie ma na czym budować. Film rekrutacyjny jest tego kwintesencja - niektóre pokazane na nim działy w ciągu roku niemal w całości są już za pokładem i co wy na to.... Acha zapomniałem presją samodzielności ich wykończyła ;)

LeanMan odpowiadać

W ktrórym gabinecie z podglądem do kamer siedzisz iż z tego szydzisz :P rynek przez ostatnie 2 lata dalej uciekł...... ale wy trwajcie w swoim i jak już wszyscy uciekną i zostaniecie z Agencjami i niedoświadczonymi handlowcami zobaczycie z czym co się je......

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik mroźni
Bolesławiec
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
Monia

Uzyskam tutaj informację o widełkach zarobkowych specjalisty ds. eksportu? Co wchodzi w skład pakietu socjalnego? Jak wygląda rekrutacja pod kątem znajomości języka angielskiego i rosyjskiego? Dziękuję!

Nik477

Pracowałem w konkurencji i kiedy Amii aktywnie podbijało rynek chciełem przejść do tej marki. Wydawało mi śię, że z moim doświadczeniem i pewnym pomysłem na sprzedaż jestem idealnym kandydatem dla rozwijajacej się marki. Dwa podejścia w odstępie czasu i brak reakcji. Dopiero kiedy emocje wygasły zrozumieałem, że postawa pracodawcy jest taka, bo owa Firma ma wiele do ukrycia i wie, że nie może spełnić oczekiwań kogoś z doświadczeniem pracy u kogoś znacznie poważniejszego.

Amii Sp z o.o. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Brygadzista. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Chętny

A na jaki dział ten brygadzista?

norstream 4

Nie wiedziałem, że tak ludzi kamerują, ale jeśli to prawda to "fajnie". Mnie po 7 dniach pracy zwolniono, na swoim dziale (Linia Produkcyjna), wedle słów pani Ewelinki przy montażu ponoć najgorszego filtra na najtrudniejszym stanowisku dawałem sobie dobrze radę, ale nie na swoim dziale na pewnym stanowisku nie dałem rady nie z braku umiejętności technicznych tylko z braku siły by wykonać jedną czynność(zdejmowanie obudowy na ZMIĘKCZACZACH), i to ponoć zaważyło o nie przedłużeniu umowy. Ludzie (pracownicy) nawet spoko lub tak średnio spoko.

Yy
@norstream 4

Chlopie z takimi ruchami to ty nigdzie nie zagrzejesz miejsca.. Naklejke naklejac przez tyle czasu, machac lapkami bo non stop bola.. Dorosly facet.. Ehh.. A Pani Ewelinka jak to zobaczh to cie pozwie za znieslawienie..

Halinka
@norstream 4

Fakt obudowa waży 100kg trochę siły na to potrzeba no ale trening siłka i następnym razem dasz radę Powodzenia

Xxxx
@norstream 4

Linia produkcyjna i zmiekczacze to ten sam dział czasem składa się filtry a czasem zmiekczacze

Nnn

Firma to typowy feudalny Januszex, kupujący praktycznie wyłacznie chiński chłam i pakujący go w kartony z niemieckimi napisami. Będzie niedługo sporo ogłoszeń bo wszyscy szukają już innej pracy. Nie polecam.

Filtr
@Nnn

Firma to typowy feudalny Januszex - oj tak nic dodać nic ująć

Olga
@Nnn

rozumiem że produkt, które pracownicy pakują nie są dobrej jakości.. ale co ma do tego ich praca? w pracy też jest źle, że mówisz że wszyscy szukają już innej pracy?

@Nnn

Dokładnie kierownik produkcji pan p. Przyszedł z hacisona i wymyśla ludzie chcecie tam pracować ale powiem wam jedno jak tam szybko się przyjmiecie tak szybko (usunięte przez administratora) Idźcie ale wspomnicie moje słowa

Jano
@Olga

W skrócie - stawki żenada. Kwot nie można podać bo wypikają. Masa ludzi odeszła a ci co są to każdy gdzieś szuka bo ile można.... Kierownik z feudalnym podejściem i koordynatorami na posyłki. Dodam że na firmie pewnie już ponad 150 kamer w które ciągle ktoś patrzy i szuka że np. można coś było ,3 sekundy szybciej zrobić

Młoda
@Nnn

Dziękuje za przestrogę, właśnie widzę ogłoszenie na olx i jak zawsze sprawdzam firmy na goworku. Nie wiem gdzie ja znajde prace w tej Łodzi, bo wszedzie negatywne opinie - czemu nie ma normalnych pracodawców tylko wszędzie mobbing, wyzysk, kołchoz? :/ Nie każdy ma wyższe wykształcenie, plus w innych krajach np. skandynawskich produkcja jest porównywalna płacowo z innymi zawodami. W ogóle w bogatszych normalnych krajach jest to praca jak każda inna i ludzie cie nie szykanują bo pracujesz w fabryce, tylko masz dobre warunki, atmosferę, no i płacę dzięki której możesz sobie na wszystko pozwolić. A Polska będzie jeszcze wieki sto lat za murzynami i jak tu ja młoda osoba mam nie myśleć o emigracji? Przecież nasza cebulandia teraz słynie z rozdawnictwa i ma gdzieś normalnych ludzi, którzy chcą pracować ale przy tym godnie żyć.

KSW
@Jano

Stawki nie są aż tak żenujące jedynie nie sprawiedliwe między nową osobą a starym pracownikiem nie ma dużej różnicy a tylko dzięki tym starym ta firma istnieje co do ludzi którzy odeszli to brak słów jak nie (usunięte przez administratora) bolała to paluszek takie księżniczki przyjść 8h przeleżeć i do domu z takim podejściem te osoby nigdzie pracy nie znajdą.

Pip już dawno powinna tam wejść

Czy pensja w Amii Sp z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Magazynier, ich ogłoszenie jest 31 stycznia na Pracuj.pl.

Kkk

Zadzwoń i się zapytaj, to chyba nie tajemnica.

Przemek

Świetny pracodawca, atmosfera również bardzo dobra więc ja również bardzo polecam prace w firmie.

Indywidual
@Przemek

Szczególnie jak rozmawiasz z ludźmi i każdy zastanawia się jak zmienić pracę a tu Covid szaleję.... Faktycznie najlepsza z jaką miałem styczność w 20 letniej karierze :)

Lis
@Przemek

Chyba jesteś trollem , albo daltonista?!

Justyna
@Indywidual

Naprawdę każdy zastanawia się jak zmienić pracę? Z czego to w ogóle wynika? Które z warunków zatrudnienia są niezadowalające dla pracowników w Amii? Nie ma szansy na jakąś poprawę?

Trol????
@Justyna

Oczywiście że się da, trzeba by było wymienić cały zarząd bez wyjątku .

Miszka
@Trol????

Bardziej w punkt się nie da - a że jest to niemożliwe bo to głownie właściciele i ich sekretarka to raczej trzeba wybrać bramkę numer dwa :)

@Trol????

Wymianę całego zarządu to można włożyć miedzy bajki. Trzeba lepiej pomyśleć co zrobić małymi krokami, żeby się lepiej pracowało. Co ci najbardziej przeszkadza? Chodzi o decyzje w sprawie zarobków? Bo niewiele wyjaśniłeś.

Pracownikk
@Ryszard

Zarobki są niskie i nic na razie tego nie zmieni Nie ma szans.

@Indywidual

To sarkazm? Tak naprawdę nie jest najlepiej jak ludzie chcą odejść? Co ci się nie podoba? Za mało płacą czy co??

@Pracownikk

Niskie to znaczy ile się zarabia? Bo nikt nie podaje konkretów a przydałby się info jakbym chciał wysłać CV. Najniższa krajowa czy więcej?

Właśnie pojawiło się ogłoszenie na specjalistę do działu IT. Ktoś może coś więcej powiedzieć? Wg informacji na stornie firmy są dwie osoby w IT - to potrzeba trzeciego czy, któryś z nich odchodzi?

Staszek

Szukają trzeciego

Mojraaa
@Nowy

Wcześniej był moment, że dział składał się z 4 osób ale.... została tylko jedna najbardziej zasiedziana. Dziewczyny i bardziej lotny kierownik już dawno zrobili PAPA - teraz to jest łatanie dziur.... bo może ktoś na trochę zostanie :) taka łapanka jak w chłopaki nie płaczą.

@Mojraaa

Dziękuję za informacje. Firma nie wygląda na aż tak dużą żeby cztery osoby w IT były potrzebne. Rzeczywiście jest tam aż tyle pracy? No chyba, że pod IT jest podciągnięte duuużo więcej. No to już nie wiem czy wysłać CV czy nie.

Staszek
@Nowy

Jak były 4 osoby, to był dział IT i Marketingu. Teraz Marketing jest osobno (kierownik, grafik) i IT osobno. W IT jest kierownik, który głównie zajmuje się programowaniem, i sprzętowiec. Są 3 placówki poza siedzibą na Technicznej (w Łodzi, Warszawie i Inowrocławiu)+magazyn zewnętrzny, więc utrzymanie sieci, serwerów, sprzętu i nowa infrastruktura (sporo procesów jest cyfryzowanych) na 5 lokalizacjach to za dużo na 2 osoby, jeśli jeszcze trzeba pisać oprogramowanie.

Zaciekawiony
@Mojraaa

Patrząc na umiejętność, kreatywności i zaangażowanie nowych osób w dziale marketingu widać jakie braki i niechęć miał poprzedni zespół. Nie ma narzekania, jest działanie. Firma jako pracodawca zaczyna wchodzić na odpowiedni tor z szacunkiem do pracownika. Jest progres, jest dobrze Wiadomo są też negatywne strony ale o nich już przedmówcy szeroko się wypowiedzieli

Dramat
@Zaciekawiony

Powiem tak - firma znowu po wpisach zaczyna podszywać się w miejsce zadowolonych pracowników. To co pisali przedmówcy jest prawdą. Firma z bardzo odgórnym podejściem do jednostki. Możesz realizować pomysł jeśli jest spójny z ciasna kanwą ,,tych dużych". Jak ktoś wyjaśni że wykształceni ludzie z pojęciem albo nie przychodzą albo odchodzą w tempie sprintera.

Krótki
@Zaciekawiony

Trzeba przyznać. Widać profesjonalizm i zaangażowanie. Gratulacje dla całej nowej ekipy! Z 4 osób do obecnie: Pani kierownik i jej grafika za kupowanie obserwujących, zero treści i niedopasowanie zdjęcie w tle na urządzenia mobilne, to FB (nadal macie black weekweeks?). A to tylko kilka dobrych zmian, które widać na pierwszy rzut oka. Całe szczęście, ze firma ma wreszcie dział na miarę swoich możliwości. Miernoty odeszły same...ufff. Czas odpowiedzi też można pochwalić- rok? Komentrz dynamiczny, profesjonalny i cięty, jak na dyrektora przestało. Pozdrawiam cały zespół, miło wspominam.

Progres
@Zaciekawiony

To prawda jest progres jeśli chodzi o podejście do pracownika. Wiadomo, cudów nie ma ale jest lepiej. Współpraca między działami zaczyna się układać. Zarząd też mniej miesza się w decyzje poszczególnych kierowników. Poprawiła się komunikacja.

Aha...
@Progres

Dokładnie dlatego wszyscy dookoła składają wypowiedzenia lub o nich myślą.... Genialna komunikacja :)

Dobre komentarze pisze tylko i wyłącznie chyba firma... Potwierdzam wpis Marty w 100%!!! Ludzie mogli by się zebrać w kupę i zrobić pozew zbiorowy z art. 94 kodeksu pracy w sumie polecam bo może wkońcu coś się zmieni niestety ja nie mam czasu na zabawę z firmą.

Prawdziwe komentarze są usuwane , niestety ludzie nie wiedzą jak tam są ludzie traktowani .totalne (usunięte przez administratora) i nikomu nie życzę trafić pod ten dach .

Maja

Co takiego się dzieje i czemu rzeczywiście się nie zbierzecie i czegoś z tym nie zrobicie? Opowiedz trochę, pozdrawiam.

Stach

Z tego co doszły mnie słuchy to same (usunięte przez administratora)- (usunięte przez administratora) zostały i oni wypowiedzeń nie złożą bo gdzie im będzie lepiej ??? Może zacznij dupska lizać to nie będzie Ci źle i zostaniesz do emerytury ????

Jarosław
@Stach

Od jak dawna pracujesz w Amii? Jak oceniasz to miejsce pod kątem zarobków? Jest okej? Ile tu dają na początek i jak rośnie stawka wraz ze stażem? Co jaki czas są podwyżki? :) Czekam na to co mi powiesz.

Mam pytania odnośnie działu serwisu filtrów wody. Czy jest wolne miejsce? Jak wygląda sprawa z wynagrodzeniami? Jaka jest rotacja w tym dziale? Czemu nie ma serwisantów na stronie internetowej?

Miki
@Zainteresowany

Swego czasu nie nadążali za zmianami w zakładce TEAM-u. Obecnie wygląda to lepiej ale nie ma co się oszukiwać załoga biurowa bardzo przetrzebiona przez ostatnie dwa lata (duża rotacja - mało kto siedział długo a kierownicy działów w handlu uciekali w krótkich odstępach). Na produkcji jest mniejsza rotacja ale to wynika z tego iż gro załogi zasiedziało się i trwa nie widząc miejsca na rynku pracy a nowi są i zaraz ich nie ma - obecny kierownik to chyba już 4 osoba w ciągu niespełna 2 lat. Polecam zakosztować - nic już później nie smakuje tak samo :)

@Miki

@Miki Tylko mi nie chodzi o pracę na produkcji:) chyba że to pracownicy składający filtry też są serwisantami to podziękuję za takie coś

Lis
@Zainteresowany

Nie zawracać sobie głowy tą firmą. System wynagrodzeń jest perfidny i (usunięte przez administratora)

Jakie realne możliwości rozwoju oferuje Amii? Czy dzięki sumiennie wykonywanym obowiązkom, można liczyć na awans? Jeżeli jesteście zatrudnieni w firmie przed okres dłuższy niż dwa powinniście widzieć jak to w rzeczywistości wygląda. Mam nadzieję, że podzielicie się ze mną swoimi uwagami.

zmiennik
@Anna

Awansów samych w sobie nie ma ( chyba, że na produkcji, tego nie wiem). Natomiast, jeżeli szukają pracownika do innego działu, możesz startować w rekrutacji wewnętrznej.

Czy firma Amii Sp z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Castro

Tak firma sponsoruje szkolenia - zważysz że prowadzą je pracownicy działu handlowego czy BR :) jeśli się odbywają. Life is Life a tutaj czas zatrzymał się 20 lat temu (mentalnie)

Jakie szkolenia? Jakieś trzy lata temu mogłeś pomarzyć o jakimkolwiek szkoleniu produktowym, jeśli sam się czegoś nie dowiedziałeś z ''internetów'' to nie miałeś pojęcia o produkcie

@Castro

Cześć @Castro, nie koniecznie fakt, że szkolenia prowadzą inni pracownicy trzeba uważać za negatywny. Czy po przystąpieniu do takowych pracownicy Amii otrzymują jakieś certyfikaty?

Jakie laurki ostatnio tu widzę, gdyby nie fakt że spędziłam tam najgorszy zawodowo rok mojego życia to bym uwierzyła że taka bajka...

Franek
@Marta

Takie czasy. Ty szukasz lepszej pracy. Firmy szukają LEPSZYCH pracowników.

Pracownica
@Marta

A ja spędziłam ( i spędzam ) tu bardzo ciekawy zawodowo czas . Więc może być bardzo różnie, Marto :)

woda życia
@Marta

High five! W pełni się z Tobą zgadzam, najgorszy rok w moim życiu...

@woda życia

Witaj @woda życia, napisałeś/łaś, że rok przepracowany w Amii był najgorszym w Twoim życiu. Możesz napisać dlaczego? Podaj proszę przykłady sytuacji, które miały wpływ na Twoją opinię.

były

Praca ciekawa ciągle coś innego nie ma monotonii wynagrodzenie wykażesz się plus z 2 soboty to zarobisz jak wszędzie minusy atmosfera na produkcji wcześniej było super od dwóch lat tragedia

@były

Jaka stawka za nadgodziny w Amii? Z Twojego wpisu wnioskuje że masz długi staż pracy w firmie, ile miesięcznie udaje Ci się zarobić i czy wysokość pensji wzrosła od początków Twojego zatrudnienia?

Zostaw merytoryczną opinię o Amii Sp z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Amii Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amii Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amii Sp z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amii Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Amii Sp z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amii Sp z o.o.
3.8/5 Na podstawie 355 ocen.

Amii Sp z o.o.