Opinie o Zawsze Rowery Bartłomiej Bąk w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zawsze Rowery Bartłomiej Bąk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zawsze Rowery Bartłomiej Bąk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zawsze Rowery Bartłomiej Bąk w Łódź

Klient192 Nowy wpis

Witam :) Rok temu zakupiłem rower w Zawsze Rowery na Chojnach, jestem bardzo zadowolony z zakupu. Było troche rzeczy do wymiany, wiec dziś postanowilem podjechac do tego sklepu. Obsługa bardzo miła, nie spodziewałem się, ze tak szybko pojdzie naprawa. Jak najbardziej polecam ten sklep! :)))

Zadowolony klient

Muszę napisać, chodź nie raz mi się nie chce. Ale ta firma zasługuje na pozytywną opinię wszędzie gdzie się da. Mianowicie kupiłem u nich świetny rower jakim jest Unibike Viper. Natomiast zanim do tego doszło nie miałem pojęcia w ogóle na temat rowerów, i nawet nie wiedziałem jaki rower chcę. Byłem w różnych sklepach i wszędzie gdzie zajmowałem trochę więcej czasu i dopytywałem o szczegóły chcąc poznać temat wszyscy swoją obsługą zniechęcali mnie do zakupu. Tylko w sklepie zawsze rowery na Chojnach w Łodzi podeszli do mnie z cierpliwością i zrozumieniem. Sprzedawca dogłębnie zapoznał mnie z różnymi kategoriami rowerów i dopasował odpowiedni rower do stylu mojej jazdy. W przyszłym roku zamierzam kupić rower dla żony i na pewno wybiorę ten sklep. Jeszcze raz Polecam i pozdrawiam

Zawsze-Rowery Nowy wpis
@Zadowolony klient

Witamy. Mamy 29.04.2020r. i dopiero odczytaliśmy Pana opinię. Jakoś wcześniej na nią nie trafiliśmy :( Bardzo jest nam miło, że jest Pan zadowolony z doboru roweru i rzecz jasna z samego roweru. Oczywiście zapraszamy z żoną, też dobierzemy odpowiedni rower :) Będzie zadowolona :) Niektórzy Klienci nie bardzo wiedzą czego szukają, nie mają wiedzy "rowerowej" , nie wszyscy przecież znamy się na wszystkim, dlatego uważamy, że obowiązkiem każdego sprzedawcy jest poświęcić Klientowi tyle czasu ile potrzebuje. Fakt, może w tym czasie zrobi się mniej napraw, obsłuży się mniej zniecierpliwionych czekaniem pozostałych Klientów, ale rower często służy nam latami, ma sprawiać przyjemność z jazdy i nie może podczas jazdy nic boleć. Dlatego tak ważne jest zrobienie wywiadu z Klientem i dobranie dla niego idealnego roweru. To dla nas priorytet. Gdybyśmy pracowali dla zysku nie dla pasji i Klienta, pewnie już by nas nie było, bo najlepszą reklamą dla nas, jest zadowolony Klient :) Jeszcze raz dziękujemy za opinię, pozdrawiamy i ZAPRASZAMY :)

Zostaw merytoryczną opinię o Zawsze Rowery Bartłomiej Bąk - Łódź

Zawsze Rowery Bartłomiej Bąk