Opinie o P.H.U. Mago Małgorzata Gostyńska w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy P.H.U. Mago Małgorzata Gostyńska, jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.U. Mago Małgorzata Gostyńska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Mago Małgorzata Gostyńska w Łódź

Barbara Nowy wpis

Widzę tutaj na forum naprawdę różne opinie o tej pracy. Tymczasem chciałabym zapytać o benefity, jakie oferuje ten pracodawca. Może ktoś będzie w stanie mi udzielić tej informacji o tym miejscu pracy. Czy jest chociaż prywatna opieka lekarska?

Pracownik Nowy wpis
@Barbara

Umowa na najniższą to jeden z benefitów jak jesteś Alimenciarzem. to oferuje właśnie ten pracodawca ???? Prywatna opieka zdrowotna - a co to jest? ???? W tej firmie nie ma zupełnie nic!!! Nawet jeśli zachorujesz to wtedy jeszcze pracodawca policzy cię z wypłaty która masz na umowie,a nie ta która dostajesz pod stołem.

Odun Nowy wpis

Najgorsza firma w jakiej robiłem. Szefostwo buraki ludzi traktują jak śmieci. Na magazynie płyt ludzie zmieniają się jak rękawiczki brygadzista (usunięte przez administratora) się totalnie I jest też taki pojebant człowiek na literę B co lubi się o wszystko (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) razem z bryg

D
Klient

Mam pytanie a jakie zarobki na magazynie? Czy pracownicy maja do siebie szacunek ?

Helena Nowy wpis
@D

Super, że o to pytasz. Podepnę się pod pytanie bo także zastanawiałam się jakie są relacje między pracownikami w firmie oraz na jak wysokie wynagrodzenie można liczyć w P.H.U. Mago Małgorzata Gostyńska. Ktoś będzie tak miły i odpowie?

Gruby01

Dlaczego nikt nie weźmie tej firmy w obroty? Mowa o BHP o umowach O uprawnieniach??

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma P.H.U. Mago Małgorzata Gostyńska prowadziła rekrutację na stanowisko Magazynier. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mago pracownik

Obiecują złote góry a w rzeczywistości dostajesz umowę na najniższa krajową Realne zarobki na start 2500 zł 0 jakich kolwiek szkoleń 0 BHP - PRACOWNICY JAK MAŁPY SKACZĄ PO REGAŁACH GDZIE WYSOKOŚĆ REGAŁU WYNOSI OKOŁO 6 METRÓW OD ZIEMI !!!!! A JESLI CI TO NIE ODPOWIADA ZAPOMNIJ O JAKIEJ KOLWIEK PODWYŻCE. magazynierzy sami muszą kupować sprzęt do pracy takie jak markery ,nożyki, długopisy. NIE POLECAM NAJGORSZEMU WROGOWI !!!!!

@Mago pracownik

Potwierdzam!!! Bardzo słabe pieniądze BHP powinno tą firmę zamknąć już parę lat wstecz Magazynierzy bez uprawnień na cokolwiek Szef po roku czasu nie wie jak się nazywasz chociaż firma składa się z około 40 osób. Byłem po podwyżkę i usłyszałem że teraz nie przewidują podwyżek ale jak mi mało to zawsze mogę zostać nadgodziny 13.5zł za godzinę ???? 2 soboty przymusowe do zrobienia 195 godzin w miesiącu =2500zł Nikt w tej firmie o premii nie słyszał!!!

Karolina

Czy firma jest rzetelna i dobrze traktuje pracowników?

Misiek

Czy może ktoś napisać jak wygląda praca na magazynie czy jest ciężko jak traktuje się ludzi i jakie są zarobki

Czarek

Czyżby nikt nie słyszał o istnieniu tego forum pracowniczego?

Czy macie jakieś nowe info odnośnie pracy? Zachęcamy byłych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie P.H.U. Mago Małgorzata Gostyńska w miejscowości Łódź!

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Mago Małgorzata Gostyńska - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

P.H.U. Mago Małgorzata Gostyńska
0/5 Na podstawie 0 ocen.