Opinie o Biedronka JMP w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Biedronka JMP. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Biedronka JMP o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biedronka JMP w Łódź

Czy przy zatrudnieniu, w oparciu o umowę zlecenia firma rozważa podwyżki albo jakieś premie?

@Kandydat

Nawet w 2023 r. w ogłoszeniach była informacja o konkurencyjnych stawkach. Do tego osoby zatrudnione na umowę zlecenie, nie mają żadnych dodatków, ani za pranie odzieży, żadnej premii, trzeba zasuwać jak pełnoetatową pracownicy. Niestety o tę grupę ludzi zatrudnionych na UZ firma w ogóle nie dba.

Dorota
@Kandydat

Myślę, że wszystko można negocjować i ja bym to robiła. Najlepiej takie rzeczy pytać na rozmowie, to będziesz miał jasność. A z ciekawości - masz jakieś doświadczenie ?

@Dorota

Doświadczenie mam nie wielkie. Dowiedziałam się, że kierownicy poszczególnych sklepów nie są ponoć decyzyjni w kwestii negocjacji stawek tylko Centrala firmy. Ale zabawne jest, że w ogłoszeniach piszą, że jest konkurencyjna stawka godzinowa, co jest wprowadzaniem ludzi w błąd, ponieważ stawka jest najniższa krajowa - dotyczy to stanowiska "Osoba do wsparcia pracy sklepu Biedronka"

@Kandydat

No to faktycznie konkurencyjnie. Czyli o podwyżkę to tu trudno pewnie? W sumie to dalej kandydujesz?

@Hanna

Odpuściłam sobie, osoby na zleceniu nie mają nawet dodatku za pranie odzieży nic, tylko oferują najniższą Krajową. A w sklepach można słuchać z głośników o ich konkurencyjnych stawkach, premiach, pakietach socjalnych. Możliwe, że to dotyczy tylko osób mających etat. Jeżeli chodzi o zleceniobiorców to firma, niestety ale do nich podchodzi bardzo kiepsko. Stawka nie jest adekwatna do rodzaju wykonywanej pracy.

były pracownik Nowy wpis
@Kandydat

Jak wygląda ścieżka kariery w Biedronka JMP? Czy trudno jest zdobyć awans?

D&Z Nowy wpis

Biedronka w Łodzi na ul.Kossaka 10 jest bardzo słabo zaopatrzona w towary,zwłaszcza promocyjne w odniesieniu do inny sklepów tej firmy...

Rakieta Nowy wpis

W biedronce w Łodzi na ul. Smocza bardzo nie miła obsługa. Pracujące tam Panie jak i Kierownik jak by tam za karę byli. Masakra ostatni raz tam moja noga stanęła. W innych biedronkach była i była bardzo była obsługa.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Biedronka JMP odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy w Biedronka JMP możliwa jest praca na podstawie B2B?

Czy pracownicy w Biedronka JMP dogadują się między sobą?

Jak w każdej firmie, różnie to bywa. Praca z ludźmi nie należy do łatwych.

klijentka

W dniu 1.12.22 Biedronka Lodz Krokusowa robiłam zakupy na kwotę 176.2 nr paragonu 739720 godz 15.39 zakup 3pacz masła które miało być w promocji upewniam się ekspedyjentki która zapewniła mnie że będę miała odliczone przy kasie po podaniu karty biedronki w domu stwierdziłam że masło mam policzone po 6.99pl a nie 5.99 nie odpuszczę prosze o uznanie mojej reklamacji będę w czwartek w przyszłym tygodniu. nie mogę dodzwonić się do dyskontu.

Klientka
@klijentka

Może warto udać się do sklepu i poprosić o rozmowę z Kierownikiem sklepu w celu wyjaśnienia sprawy. Jeżeli błąd będzie z winy sklepu, to zostaną zwrócone pieniądze. W sklepach promocje zmieniają się tak szybko, że się nie dziwię iż ludzie nie są w stanie wszystkiego spamiętać. Często są błędy informatyczne, na które sprzedawca nie ma wpływu.

Ruda..

Praca w Bied nie jest lekka.. Myślę że pracownicy będą się zwalniać.. Nadmiar obowiązków, brak ludzi na zmianie co odbija się na obsłudze klienta oraz estetyce na sklepie.. Osoba prowadząca zmianę , kasjer, fresch ekspert, asystent SCO.. Tylu minim jest potrzebnych os.. A na zmianie np. Dziś tylko os.. I jak tu podzielić się obowiązkami???? Na zmianie.. A gdzie os. Do wykładania towaru?? Kaizen itp.. Wiecznie robimy wszystko źle i jesteśmy mało wydajni...!

@Ruda..

Istna masakra. Skoro myślisz że będą się zwalniać to jest szansa na to, że kierownictwo zatrzyma te osoby i np zaproponuje większe stawki?

@Ewa

Prawda. Stawka bardzo niska jak na taki nadmiar obowiązków, grafik zmieniają w miesiącu kilkakrotnie ale co najlepsze że nowe osoby mają pracować w każde weekendy żeby inni mogli siedzieć w domu. Za mało osób do pracy jak na taki duży sklep , 4 osoby od rana z kierownikiem , to jakiś żart a na popołudnie z 8 jak nie więcej.... nie polecam !

@...

To jest straszne, bardzo współczuje. Jeśli chodzi o to że nowi pracownicy muszą pracować w weekendy - nie popieram tego, ale z drugiej strony przynajmniej znaleźli jakiś sposób na to żeby wspomóc starszych pracowników i dać im wolne. Zawsze to jakiś plus, ale dla nowych tragedia...

Bo tak jest

Ramona
@Ruda..

Zauważyłam, że są braki personelu. Bardzo nie ładne zachowanie wobec Ukrainki która zbiera datki na oficjalna fundację, dziewczynkę usunięto że sklepu pod bzdurnym pozorem. Nie ufam, że datki ludzi na Ukrainę są uczciwie dzielone dlatego więcej nie przekażę darów tej Biedronce. Niby pomagają Ukrainie tylko nie widać działań koszy na dary i komunikatów itp.

Grażyna

jak to jest z praca w weekendy u nowych pracownikow? ktos tutaj napisal, ze podobno tylko nowi pracuja... nie chce mi sie w to wierzyc.. moze ktos powiedziec jak faktycznie tutaj jest z tym?

@Grażyna

w Mojej tak nie jest, grafik jest ustalany tak, by każdemu pasowało, jeżeli coś komuś wypadnie to wtedy są zamiany. Myślę, że wszystko zależy od Kierownika.

Hanna

A który dzień tygodnia jest przez ludzi najchętniej oblegany? I ogólnie jakie jest podejście do tych niedziel, które są jednak pracujące?

@Hanna

trudno powiedzieć, ja pracuję głównie w soboty i czasem jest mega dużo ludzi a czasem jest ich mniej i inaczej się pracuje. Nie ma reguły. Raz pracowałam w niedzielę niehandlową i było dla mnie super, ponieważ nie było Klientów :-) zupełnie inny komfort pracy.

Hanna

A to pewnie nuda was zjadała. ;p A właściwie to jak to jest właśnie w sytuacjach, gdy są lekkie przestoje i nie macie w sumie roboty, to każą robić coś na siłę czy nic się takiego nie stanie jakby ktoś na papierosa poszedł albo siedział bezczynnie?

@Hanna

W Biedronce "zawsze" jest coś do pracy. Czasem kiedy Kierownik widzi, że jakaś osoba ma mniej pracy to organizuje jej prace. Jak ktoś pali to oczywiście może wykorzystać przerwę na papierosa ale siedzenie bezczynne to chyba nigdzie nie jest mile widziane.

Hanna

Czaję, czaję. A powiedz mi tak w sumie jak to się stało, że przyszłaś tu do pracy? I ogólnie to spodziewałaś się, że praca tutaj będzie właśnie tak wyglądać jak wyszło to w rzeczywistości? Bo wiesz taki typowy klient to mało co widzi. ;p

@Hanna

Życie mnie do tego zmusiło. W mojej stałej pracy, pracodawca nie podniósł wynagrodzeń a koszty życia wzrosły i kredyty. Zamiast siedzieć i się użalać, postanowiłam znaleźć dodatkowe zatrudnienie. Ogólnie praca jest fajna, mam szczęście bo trafiłam na super ludzi, minusem jest to, że trzeba się nadźwigać i 10-12 godzin jest się na nogach. Każdy z nas jest inny i dla kogoś 10-12 h pracy może być super - wszystko zależy od rodzaju wykonywanych czynności. Realizowanie zamówień jest trudne w obecności Klientów, ponieważ często o coś pytają, proszą o pomoc albo mają o coś pretensje. Minusem jest też to, że asortyment zmienia miejsce w sklepie :-(, traci się sporo czasu na realizację zamówień. Klienci uważają często, że powinniśmy znać gazetki i promocje na pamięć. Moje ważne spostrzeżenie to takie, że Klienci bardzo często nie odkładają rzeczy na miejsce i to powoduje, że żywność się marnuje, bo nie wiemy jaki czas np. wędlina leżała między chipsami :-(. Dla mnie na pewno jest to ciekawe doświadczenie i wyciągnę z niego wnioski i bardziej doceniam pracę ludzi w takich sklepach.

Hanna

A nie no z tą wędliną to trochę przegięcie. Ale to wszystko chyba na kamerach jest, więc nie można byłoby takiemu klientowi zwrócić uwagę na takie coś? Czyli co wy później z tą żywnością robicie tak właściwie?

Dzień dobry, czy ktoś pracował na stanowisku - Wsparcie pracy sklepu i mógłby się podzielić swą opinią? Oferta jest w oparciu o UZ, jaka jest stawka godzinowa i czy faktycznie grafik jest elastyczny?

@Kandydat

Niestety stawka to najniższa krajowa a w ogłoszeniu piszą, że stawka jest konkurencyjna... śmiech na sali. Grafik raczej elastyczny.

Serio? Jestem w szoku, bo też widziałam to ogłoszenie i zachęciła mnie konkurencyjna stawka a tu taka niespodzianka! Chyba pójdę na rozmowę po to żeby wygarnąć im kłamstwo.

@Ewa

Szczerze to odradzam pracę tam . Umowa w ogłoszeniu na cały etat na rozmowie okazało się że 3/4 Etatu jedynie i to za śmieszne pieniądze. Obowiązków tyle jak by co najmniej dla kilku osób! Najlepiej być ochroniarzem sprzątaczką dokładać towar obsługiwać klientów i jeszcze stać na kasach samoobsługowych żeby czasem za długo klient nie czekał:D

Jak wygląda sprawa grafiku w Biedronka JMP. Czy pracodawca idzie na rękę?

...

Haha Grafik zmienia się tam jak w kalejdoskopie:D Zauważyłem że trzeba mieć dobre układy z kierownikami zmianowymi , wtedy jest dobrze

Beti

Ktoś wypowie się na tą pracy w Biedronce na Liściastej w Łodzi?

Jebonka

Praca w Biedrze to szczet głupoty. Pensja mała jak na tyle obowiązków. A w Łodzi na Żeromskiego Biedra to porażka tłumy ludzi co jest bardzo chigienicznie w dzisiejszych czasach. Cenowki nie zmienione co wprowadza w błąd kiljenta przy kasie. Kierowniczkę Asię z Żeromskiego wywalili na zbity pysk bo nie szanowała pracowników a starą Ewe kierowniczkę przenieśli. Reszta kierowników była super. Czyli: Marlena, Kamila, Karolina, Sylwek. A jak po trzech godzinach chce się wyjść do toalety to masz naganę pisemną do zeszytu. Dzęki Bogu mam teraz świetną pracę w której mogę zostać tam do emerytury a jeszcze brakuje mi do końca duuuuużo lat. ????

Niebieska

Mój wpis dotyczy Biedronki w Łodzi ul.Kowalska 2 i ul.Łagiewnickiej

Niebieska

Poszłam do Biedronki w łodzi po kiełbasę wzięłam kupiłam otworzyłam i się okazało że była zepsuta , A datą jeszcze kilka dni ważna ....

Miś Koralgol

Czy ktoś z pracowników tu obecnych miał okazję pracować z A. Żyżniewską lub M. Juźwik? Zależy mi na opiniach, bo niebawem będziemy pracować razem i nie wiem czego się spodziewać.

Kasik

A co powiecie o Biedronce w Łodzi Wolczanska

Kaśka

Jak wyglądają przerwy na kasie?

żaba75

Łódź Biedronka przy ul.Haska :mają monopol na prawie całe osiedle a klienta mają głęboko,bałagan na całym sklepie,brak cen,o promocjach prezentowanych w gazetkach można zapomnieć,personel głównie spędza czas na papierosie a dyżur wtedy pełni tylko jedna kasa która ma jeszcze obowiązek obsługiwać kasy samoobsługowe,w dniu dzisiejszym zachęcona ofertą pączków odwiedziłam ten nieszczęsny sklep niestety o godz.7 nie uświadczyłam ani jednej sztuki ,pracownik na moje zapytanie powiedział że owszem są ale zamrożone!!!!PORAŻKA ale żeby było weselej odwiedziłam jeszcze dwa sklepy tej pseudo firmy na trasie do pracy i niestety wszędzie ta sama odpowiedz

Ola

A jak tu z opieką medyczną?

Zostaw merytoryczną opinię o Biedronka JMP - Łódź

• Jak się pracuje w Biedronka JMP?

Zobacz opinie na temat firmy Biedronka JMP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biedronka JMP?

Biedronka JMP