Opinie o Biedronka JMP w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Biedronka JMP, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Biedronka JMP o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biedronka JMP w Łódź

Jebonka Nowy wpis

Praca w Biedrze to szczet głupoty. Pensja mała jak na tyle obowiązków. A w Łodzi na Żeromskiego Biedra to porażka tłumy ludzi co jest bardzo chigienicznie w dzisiejszych czasach. Cenowki nie zmienione co wprowadza w błąd kiljenta przy kasie. Kierowniczkę Asię z Żeromskiego wywalili na zbity pysk bo nie szanowała pracowników a starą Ewe kierowniczkę przenieśli. Reszta kierowników była super. Czyli: Marlena, Kamila, Karolina, Sylwek. A jak po trzech godzinach chce się wyjść do toalety to masz naganę pisemną do zeszytu. Dzęki Bogu mam teraz świetną pracę w której mogę zostać tam do emerytury a jeszcze brakuje mi do końca duuuuużo lat. ????

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy Biedronka JMP oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Niebieska Nowy wpis

Mój wpis dotyczy Biedronki w Łodzi ul.Kowalska 2 i ul.Łagiewnickiej

Niebieska Nowy wpis
Klient

Poszłam do Biedronki w łodzi po kiełbasę wzięłam kupiłam otworzyłam i się okazało że była zepsuta , A datą jeszcze kilka dni ważna ....

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Miś Koralgol

Czy ktoś z pracowników tu obecnych miał okazję pracować z A. Żyżniewską lub M. Juźwik? Zależy mi na opiniach, bo niebawem będziemy pracować razem i nie wiem czego się spodziewać.

Czy Biedronka JMP zatrudnia studentów?

Kasik
Kandydat

A co powiecie o Biedronce w Łodzi Wolczanska

Kaśka

Jak wyglądają przerwy na kasie?

żaba75
Klient

Łódź Biedronka przy ul.Haska :mają monopol na prawie całe osiedle a klienta mają głęboko,bałagan na całym sklepie,brak cen,o promocjach prezentowanych w gazetkach można zapomnieć,personel głównie spędza czas na papierosie a dyżur wtedy pełni tylko jedna kasa która ma jeszcze obowiązek obsługiwać kasy samoobsługowe,w dniu dzisiejszym zachęcona ofertą pączków odwiedziłam ten nieszczęsny sklep niestety o godz.7 nie uświadczyłam ani jednej sztuki ,pracownik na moje zapytanie powiedział że owszem są ale zamrożone!!!!PORAŻKA ale żeby było weselej odwiedziłam jeszcze dwa sklepy tej pseudo firmy na trasie do pracy i niestety wszędzie ta sama odpowiedz

Ola

A jak tu z opieką medyczną?

Janosik

A może źle wybrana praca to główny powód niezadowolenia? Handel nie jest dla każdego!

JAGA

Dziwie się że nikt nie ocenił tego szamba tak wam tu dobrze?Tak dobrze wam płaci 1firma pod względem dochodów w grupie sieci dyskontów?Stać ich chyba na wiecej za tą charówe.Ale co się dziwić chory sklep i chorzy ludzie od góry do dołu jedna wielka presja,pokrzykiwanie na pracowników,donoszenie wpisy do pamiętnika itd.coś zrobisz nie tak po myśli kierowniczki wpis do pamiętnika poprostu mobing izastraszanie prcowników chyba że zyjesz dobrze z kierownictwem zasada szacunku wiecie gdzie oni ją mają?Sama praca też godna pozazdroszczenia chyba przez masohistów jeśli ktoś szuka wrażeń tutaj napewno je znajdzie.Już zaczynając od kasy muszisz tak szybko skanować żeby klient nienadązał pakować towaru min. 30skanów /min kilka osób przy kasie i już biegiem leczisz otwierać drugą bo jeśli nie wpis do pamiętnika a kilka wpisów i wylatujesz,nie musze mówić jakie do kasy są nie raz kolejki bo kto kupuje ten widzi dzień dobry zapraszm ponownie te słowa muszisz pamiętac zapomnisz kolejny wpis siędząc kontrolujesz klienta czy aby nie ukradł czegoś ze sklepu bo jesli nie możesz mięc zakup kontrolowany i znów wpis do pamiętnika do klienta uśmiechać się i głośnno wydawąc resztę bo jesli o tym wszystkim zapomnisz a będzie tajemniczy klient taki kapuś który kontroluje sklep i doniesie o jakieś twojej gafie wyżej znowu masz wpis Od niedawna weszły karty ale jeśli ktoś płacił grubą gotówką czesto nie było jak wydać i kierowniczka przeważnie robiła fochy ze musi pieniądze rozmieniać.Na sklepie też różowo nie jest gdy wjeżdza dostawa nieraz trzeba rozładować kilkadziesiąt palet stary towar wyciągnąc praca jak w kamieniołomie nie raz kręgosłup wysiada ale jeśli ci coś nie odpowiada kierowniczka powie ci że na twoje miejsce jest kilka osób w kolejce towar rowno ułożyć datami coś jest nie równo masz wpis do pamiętnika.Na sklepie musi być czysto co sie dzieje po kilku godzinach gdy sajgon zrobią klienci a wszyscy siedzą na kasach nie musze mówić cały towar powywracany, w pułki wrzucone byle co i byle gdzie bo Polak jak czegoś nie kupi nie umie odłożyć na miejsce tkże jest nieład i brudno a tajemniczy wszystko notuje bo nikogo nie obchodzi że wszyscy siędzą na kasach zejdziesz z kasy już cię kierowniczka goni masz zrobic porządek w tyle a tyle muszisz posprzątać zrobić wypiek bo jeśli zabraknie masz wpis umyć sklep maszyną i wiele innych rzeczy jeszce nie chce się dużo rozpisywac bo już się rozpisałam krótko mówiąc w Biedronce muszisz być wszystkim Kasjerem,ochroniażem,sprzątaczką ,sprzedawcą,wypiekaczem a jak przyjdzie zima to i śnieg trzeba odgarnąć tak więc ci którzy czekają w kolejce po prace tutaj niech się zastanowią na co się porywaja hyba że ktroś woli Hardcor

R H
@JAGA

Bardzo dobrze napisane I niestety to wszystko prawda Pozdrawiam

Fredi

Dobra praca w firmie, dobrze wynagradzana ,więc jeśli swoje robimy to z pewnością nie ma powodu do negatywnych wpisów!

R.H
@Fredi

Wiesz Mylisz się Robiłem swoje co do mnie należało. Zero l4 zero uż Nawet jak 2 maja był problem z ludźmi to dla dobra sklepu zgłosiłem się. Kierowniczki klienci mnie chwalili Nie opiepszałem się. I co. SOM zaczął na mnue szukać haka bo zacząłem walczyć o premię za wypracowany budżet którą nam zabrali. Haka nie było ale byłem niewygodny więc Wyczekal8 do konca umowy

Robin Hood

W poprzedniej firmie spędziłem 16 lat. Z tej odchodzę po niecałych 3. Praca jak praca. Trzeba pracować . Nigdy nie wiesz jaka będziesz miał wypłatę. Czy wyrobisz budżet aby mieć premię , czy nawet jak wyrobisz to za coś Ci jej noe dadzą- np.bedą niepodpisane rzeczy na socjalu. Dobrze jest jak jesteś zwykłym pracownikiem i sie nie odzywasz to wtedy nawet możesz udawać że pracujesz , oprócz kasy bo wtedy musisz . Jak walczysz o swoje prawa o to co Ci się należy to stajesz sie niewygodny. Wtedy nawet Twoja praca nie bedzie miała znaczenia. SOM będzie zaraz szukał haka na Ciebie jak nie znajdzie to kolejnej umowy i tak nie dostaniesz. Praca dla ludzi o silnych nerwach lub olewających wszystko i siedzących cicho.

Dagaaa97

Biedronka na ulicy Kowalskiej w Łodzi jest tragiczna . Tyle pracowników a towar porozwalany wszędzie . Grupkami chodzą na fajkę a kasa otwarta tylko jedna . I ci z tego że są samoobsługowe skoro z tej jednej czynnej kasy pracownik pomaga tym samoobsługowym . Cenówki nie są na swoich miejscach . Regał z "promocjami" brak słów ceny nie zgadzają się takie super promocje że przy kasie więcej płacisz . A pracownicy .... O co się nie zapytań to nigdy nie wiedzą . Nie znają promocji ... I nie to że się nie da zapamiętać wszystkiego bo się da ! Ja i inni ludzie potrafią (nie pracuje w supermarkecie) to zwykle lenistwo !

Jebonka

Praca w Biedrze to porażka!! Jak bierzesz dzień na żądanie to jeszcze mają pretensje. Robią z ludzi (usunięte przez administratora) a tak naprawdę są sami debilami.

Franciszek
@Jebonka

Jak długo tam pracujesz, czy od zawsze był problem z braniem dnia wolnego na żądanie? Co możesz mi powiedzieć o szkoleniach w tej firmie, czy pracownicy mogą liczyć na jakieś regularne kursy? Daj znać!

Dana0906
 Rekomendacja

W poprzedniej firmie pracowałam 13 lat, tutaj odchodzę po kilku miesiącach, pracownik jest najmniej ważny w tej firmie, ciągłe zmiany w grafiku bez zapytania czy ci nie koliduje. Dopóki tyrasz i się nie odzywasz jesteś ok, ale wystarczy że masz nagłą sytuacje, jak choroba czy sprawa rodzinna, to kierownictwo swoim zachowaniem okazuje wielkie niezadowolenie. Nic się nie zmieni jeśli pracownicy się nie będą się odzywać

Ilka
@Dana0906

Święta prawda! Człowieka maja za nic i tworzą własne prawo i reguly. Zwolnilam się a biedronke omijam szerokim łukiem to wyzysk człowieka

Zlotko

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) baby kierowniczki wyslowic sie nie potrafią i mysla ze sa ch.. wie kim. A Ty człowieku rob od pierwszych minut pracy w Biedrze nawet dokladnie nie wyjaśnia co do czego, co innego w książce przygotowujacej a co innego w realu i jeszcze te teksty,ze zasad przestrzegaja tylko hmmm jakich. Druga rzecz probuja sie wyzywac hah nie wiedzac kim jest nowy pracownik,artykul szykuje sie ciekawy. A Wy ludzie nie nabierajcie sie podczas rekrutacji na piękne słowa.

Emi

Witam, czy ktoś z obecnych bądź byłych pracowników sklepu Biedronka przy ul. Nastrojowej, mógłby podzielić się swoją opinią na temat panujących tam warunków pracy?

Kientka

Biedronka Białystok Upalna fatalnie zaopatrzona najgorzej w mieście .Co najgorsze należy sprawdzać paragony często zdarzają się źle napicia na nie korzyść klienta .Jestem tym zbulwersowana.

Zostaw merytoryczną opinię o Biedronka JMP - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Biedronka JMP