Opinie o Osom Studio Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Osom Studio Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Osom Studio Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Osom Studio Sp. z o.o. w Łódź

Poprzednicy Nowy wpis

Zgadzam się w 100% z moimi przedmówcami. Brałam udział w rekrutacji na stanowisko PM, i muszę powiedzieć że tak słabo przygotowanej rekrutacji dawno nie widziałam. Brak feedbacku po każdym etapie ( było ich 3 ), pytania podchwytliwe, specjalnie przygotowane w taki sposób aby złapać Cię na czymś. Słaba komunikacja, bardzo dziwna mowa ciała, pomrukiwanie itp. Skoro tak wygląda rekrutacja to przypuszczam że praca wygląda o wiele gorzej. Nie polecam, na rynku jest wiele innych firm które zdecydowanie lepiej traktują :)

Project Manager Nowy wpis

Podczas rozmowy rekrutacyjnej CEO zadawał pytania pokroju "Co się stanie z prowadzonymi przez Ciebie projektami w obecnej firmie?" w odniesieniu do zmiany miejsca zatrudnienia. Bardzo dużo pytań "merytorycznych" dotyczyło sytuacji pokroju "Klient jest zły, co robisz?", co sugeruje problemy na tle braku przejrzystości w oczekiwaniach odnośnie oferty agencji. Żałuję poświęconego czasu na rekrutację, szkoda że dopiero trzecie spotkanie ujawniło taki obraz firmy. Na pewno mogę docenić kontakt z HR w całym procesie rekrutacyjnym, na koniec procesu otrzymałem też feedback.

Kandydatka Nowy wpis

Bardzo niekomfortowa rozmowa rekrutacyjna, która przypominała przesłuchanie. Na każdą odpowiedź można usłyszeć jedynie "mhm", "ok", "aha". Pytania podchwytliwe, jakby próbowali Cię na czymś złapać, albo zobaczyć Twoją reakcję. No i oczywiście brak jakiegokolwiek feedbacku dot. przejścia (lub nie) do kolejnego etapu, pomimo zapewnień. Zero szacunku dla czasu i zaangażowania, jakie wkłada się w przygotowanie do rozmowy. Odradzam.

Adam B Nowy wpis

Świetne miejsce do pracy, rozwojowe. Doskonała organizacja pracy, dobra atmosfera. Polecam.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko WordPress Developer w firmie Osom Studio Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
CoSieStalo

Co się stało ze z Osom odeszło w tym roku tyle ludzi? To były grupowe zwolnienia pracowników?

Magda

Jeżeli rozważacie pracę u tego pracodawcy, to zdecydowanie odradzam. Poziom komunikacji, jak i kompetencji poniżej krytyki. W firmie pracuje za mało osób w stosunku do ilości zleceń, przez co występuje ciągła presja. Nie dajcie się zwieźć otoczce bo to wszystko to jedna wielka ściema. Wytrzymałam tam dwa miesiące. Nigdy wiencej.

mariannka

Nie polecam pracy w tej pseudo agencji. Firma nie docenia pracowników, sugeruje że każdy kto nie jest na każde ich skinienie nie będzie miał u nich miejsca, a obiecanej umowy o pracę (również widocznej w ogłoszeniu) nie ma. Właściciele robią wyrzuty gdy ktoś chce wyjść po 8 godzinnej pracy, wchodzą w życie prywatne aby ocenić czy naprawdę musisz wyjść... Właściciele przeczą sobie nawzajem przez co bardzo trudno było wykonywać swoją pracę, bardzo często pozwalają sobie na niewybredne słowa względem siebie przy pracownikach. (usunięte przez administratora) Gdy robi się gorąco i ktoś jej coś powie - wyrzuca ludzi oczerniając ich. Nie przychodzi na spotkania, nigdy nie jest o czasie. Właściciel nie daje sobie z nią rady na czym traci tylko personel. Na targach również byłam - praca codziennie przez ponad 12 godzin, hotel za daleko od miejsca pracy (30 km...), na miejscu również wyrzuty i brak obiecanych dni wolnych. Widać już powoli kampanię właścicieli odnośnie naprawienia opinii w Google :) Nie dajcie się zwieść. To w większości opinie wystawiane przez innych pracowników. Może nie przejrzeli na oczy :P :< Z całego serca nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Osom Studio Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Osom Studio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Osom Studio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Osom Studio Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Rewolucji 1905 R. 82
    90-223 Łódź