Opinie o Osom Studio Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Osom Studio Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Osom Studio Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Osom Studio Sp. z o.o. w Łódź

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czym w Osom Studio Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Poprzednicy Nowy wpis
Kandydat

Zgadzam się w 100% z moimi przedmówcami. Brałam udział w rekrutacji na stanowisko PM, i muszę powiedzieć że tak słabo przygotowanej rekrutacji dawno nie widziałam. Brak feedbacku po każdym etapie ( było ich 3 ), pytania podchwytliwe, specjalnie przygotowane w taki sposób aby złapać Cię na czymś. Słaba komunikacja, bardzo dziwna mowa ciała, pomrukiwanie itp. Skoro tak wygląda rekrutacja to przypuszczam że praca wygląda o wiele gorzej. Nie polecam, na rynku jest wiele innych firm które zdecydowanie lepiej traktują :)

Project Manager Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Podczas rozmowy rekrutacyjnej CEO zadawał pytania pokroju "Co się stanie z prowadzonymi przez Ciebie projektami w obecnej firmie?" w odniesieniu do zmiany miejsca zatrudnienia. Bardzo dużo pytań "merytorycznych" dotyczyło sytuacji pokroju "Klient jest zły, co robisz?", co sugeruje problemy na tle braku przejrzystości w oczekiwaniach odnośnie oferty agencji. Żałuję poświęconego czasu na rekrutację, szkoda że dopiero trzecie spotkanie ujawniło taki obraz firmy. Na pewno mogę docenić kontakt z HR w całym procesie rekrutacyjnym, na koniec procesu otrzymałem też feedback.

Kandydatka Nowy wpis
Kandydat

Bardzo niekomfortowa rozmowa rekrutacyjna, która przypominała przesłuchanie. Na każdą odpowiedź można usłyszeć jedynie "mhm", "ok", "aha". Pytania podchwytliwe, jakby próbowali Cię na czymś złapać, albo zobaczyć Twoją reakcję. No i oczywiście brak jakiegokolwiek feedbacku dot. przejścia (lub nie) do kolejnego etapu, pomimo zapewnień. Zero szacunku dla czasu i zaangażowania, jakie wkłada się w przygotowanie do rozmowy. Odradzam.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko WordPress Developer w firmie Osom Studio Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Warszawa
GoWork.pl
(540 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Administrator Systemów Linux
Warszawa
PN standard Sp. z o.o.
(19 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Senior IT Analyst
Warszawa
KUBO Sp. z o.o.
(48 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Adam B
Były pracownik

Świetne miejsce do pracy, rozwojowe. Doskonała organizacja pracy, dobra atmosfera. Polecam.

CoSieStalo
Kandydat
 Pytanie

Co się stało ze z Osom odeszło w tym roku tyle ludzi? To były grupowe zwolnienia pracowników?

Magda

Jeżeli rozważacie pracę u tego pracodawcy, to zdecydowanie odradzam. Poziom komunikacji, jak i kompetencji poniżej krytyki. W firmie pracuje za mało osób w stosunku do ilości zleceń, przez co występuje ciągła presja. Nie dajcie się zwieźć otoczce bo to wszystko to jedna wielka ściema. Wytrzymałam tam dwa miesiące. Nigdy wiencej.

mariannka

Nie polecam pracy w tej pseudo agencji. Firma nie docenia pracowników, sugeruje że każdy kto nie jest na każde ich skinienie nie będzie miał u nich miejsca, a obiecanej umowy o pracę (również widocznej w ogłoszeniu) nie ma. Właściciele robią wyrzuty gdy ktoś chce wyjść po 8 godzinnej pracy, wchodzą w życie prywatne aby ocenić czy naprawdę musisz wyjść... Właściciele przeczą sobie nawzajem przez co bardzo trudno było wykonywać swoją pracę, bardzo często pozwalają sobie na niewybredne słowa względem siebie przy pracownikach. (usunięte przez administratora) Gdy robi się gorąco i ktoś jej coś powie - wyrzuca ludzi oczerniając ich. Nie przychodzi na spotkania, nigdy nie jest o czasie. Właściciel nie daje sobie z nią rady na czym traci tylko personel. Na targach również byłam - praca codziennie przez ponad 12 godzin, hotel za daleko od miejsca pracy (30 km...), na miejscu również wyrzuty i brak obiecanych dni wolnych. Widać już powoli kampanię właścicieli odnośnie naprawienia opinii w Google :) Nie dajcie się zwieść. To w większości opinie wystawiane przez innych pracowników. Może nie przejrzeli na oczy :P :< Z całego serca nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Osom Studio Sp. z o.o. - Łódź

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Osom Studio Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Osom Studio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Osom Studio Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 14 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Rewolucji 1905 R. 82
  90-223 Łódź
 • NIP: 7252066858 REGON: 101584595 KRS: 0000457850
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Osom Studio Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii