Opinie o Osom Studio Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Osom Studio Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Osom Studio Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Osom Studio Sp. z o.o. w Łódź

Adam B Nowy wpis

Świetne miejsce do pracy, rozwojowe. Doskonała organizacja pracy, dobra atmosfera. Polecam.

CoSieStalo Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.
Kandydat

Co się stało ze z Osom odeszło w tym roku tyle ludzi? To były grupowe zwolnienia pracowników?

Pytanie Nowy wpis

Jakie wartości są cenione w Osom Studio Sp. z o.o.?

Magda Nowy wpis

Jeżeli rozważacie pracę u tego pracodawcy, to zdecydowanie odradzam. Poziom komunikacji, jak i kompetencji poniżej krytyki. W firmie pracuje za mało osób w stosunku do ilości zleceń, przez co występuje ciągła presja. Nie dajcie się zwieźć otoczce bo to wszystko to jedna wielka ściema. Wytrzymałam tam dwa miesiące. Nigdy wiencej.

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko IT Project Manager w firmie Osom Studio Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

mariannka

Nie polecam pracy w tej pseudo agencji. Firma nie docenia pracowników, sugeruje że każdy kto nie jest na każde ich skinienie nie będzie miał u nich miejsca, a obiecanej umowy o pracę (również widocznej w ogłoszeniu) nie ma. Właściciele robią wyrzuty gdy ktoś chce wyjść po 8 godzinnej pracy, wchodzą w życie prywatne aby ocenić czy naprawdę musisz wyjść... Właściciele przeczą sobie nawzajem przez co bardzo trudno było wykonywać swoją pracę, bardzo często pozwalają sobie na niewybredne słowa względem siebie przy pracownikach. (usunięte przez administratora) Gdy robi się gorąco i ktoś jej coś powie - wyrzuca ludzi oczerniając ich. Nie przychodzi na spotkania, nigdy nie jest o czasie. Właściciel nie daje sobie z nią rady na czym traci tylko personel. Na targach również byłam - praca codziennie przez ponad 12 godzin, hotel za daleko od miejsca pracy (30 km...), na miejscu również wyrzuty i brak obiecanych dni wolnych. Widać już powoli kampanię właścicieli odnośnie naprawienia opinii w Google :) Nie dajcie się zwieść. To w większości opinie wystawiane przez innych pracowników. Może nie przejrzeli na oczy :P :< Z całego serca nie polecam.

Obecnie coś dzieje się w firmie Osom Studio Sp. z o.o. w miejscowości Łódź? Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy? Oczekujemy na aktualne wieści odnośnie Osom Studio Sp. z o.o., napiszcie co u nich słychać!

Zostaw merytoryczną opinię o Osom Studio Sp. z o.o. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Osom Studio Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Rewolucji 1905 R. 82