Opinie o Depczyk Tomasz Neurochirurg w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Depczyk Tomasz Neurochirurg. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Depczyk Tomasz Neurochirurg o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Depczyk Tomasz Neurochirurg w Łódź

Poszkodowana Nowy wpis

Jestem jedna z dużej ilości pacjentek poszkodowana przez tego ala lekarza, OSTRZEGAM !!! NIE KORZYSTAĆ Z JEGO WIZYT I USŁUG !!! ..... . CHYBA, ŻE CHCESZ ZOSTAĆ KALEKĄ. !!!

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Depczyk Tomasz Neurochirurg?

Lolunia Nowy wpis

Nie polecam tego lekarza,zapłaciłam za wizytę a ona trwała 3 min. Jest niesłowny,mam wrażenie że nie zna się na swojej profesji. Zbywa pacjentów i zaprasza na kolejną wizytę. Omijaj go ,szkoda czasu i pieniędzy.

Karol Nowy wpis

Jakiego doswiadczenia wymagają ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Depczyk Tomasz Neurochirurg spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Ann

Byłam operowana przez Dr Depczyka w 03.2017r Szpitalu Kopernika. Na drugi dzień po operacji nie miałam siły wstać, wysokie tętno powyżej 120 uderzeń/minutę powodowało, że nie mogłam się podnieść.Dr powiedział że mam dużo pić wody i będzie ok. Po 3 dniach picia wody mój stan się pogorszył, badania krwi wykazałly, e hemoglobina spadła poniżej 7jdn. Dostałam przetokę 2 woreczki krwi i dalej żadnych dodatkowych badań a ja miałam tętno jeszcze wyższe i brak sił.W kolejnych 2 dniach dusiłam, więc dostałam tlen i kazali mi spać na siedziąco. No i dalej bez badań bo Pan Dr? Depczyk twierdził, że jest wszystko na dobrej drodze. Po awanturze przez mojego męża,( po 6 dniah po operacji ) zrobiono mi szereg badań. Okazało się że krwawię do wewnątrz, mam uszkodzoną aortę brzuszną na tej samej wysokości co operowany odcinek kręgosłupa. Pan Depczyk z innymi lekarzani wmówili mi, że mam jakąś ukrytą chorobę gdzie tworzą mi się krwiaki. Zaraz potem przeszłam kolejną bardzo ciężką operację na aorcie mam założoną protezę. Lekarze dawali 50% szans że się uda. Zastanawiam się czy nie zacząć walczyć o odszkodowanie, tylko szkoda mi zdrowia. Nie polecam Dr Depczyka a raczej bym go unikała.

Iza
@Ann

Anna jak się czujesz, proszę odpowiedz mi, bo ja też po tym panu Depczyka byłam operowana i mam B.duże problemy. Chciałabym z Tobą na priv porozmawiać

iza

Dr, Tomasz Depczyk, to dziwie się że jeszcze nie odebrano mu prawa wykonywania zawodu tyle ludzi co okaleczył, to w dokumentacji szpitalnej zostaje ślad. Zresztą sami tu na forach piszą, o zachowaniach tego lekarza i o braniu pieniędzy. Że do tej pory NIKT się jeszcze nie zainteresował i pracuje. Jestem pacjentką co mnie operował i b.skrzywdził. wrzeszczał na mnie, że nałykałam. się narkotyków i trzeba czasu. Dla mnie to chyba, sam bierze stąd te słowa płynące z jego ust. Dlaczego nikt tego co tu jest napisane nie wyciąga wniosku w stosunki do tego pana.

Zostaw merytoryczną opinię o Depczyk Tomasz Neurochirurg - Łódź

• Jak się pracuje w Depczyk Tomasz Neurochirurg?

Zobacz opinie na temat firmy Depczyk Tomasz Neurochirurg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Depczyk Tomasz Neurochirurg?

Depczyk Tomasz Neurochirurg

Depczyk Tomasz Neurochirurg