Opinie o Depczyk Tomasz Neurochirurg w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Depczyk Tomasz Neurochirurg, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Depczyk Tomasz Neurochirurg o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Depczyk Tomasz Neurochirurg w Łódź

Karol Nowy wpis

Jakiego doswiadczenia wymagają ?

Ann Nowy wpis

Byłam operowana przez Dr Depczyka w 03.2017r Szpitalu Kopernika. Na drugi dzień po operacji nie miałam siły wstać, wysokie tętno powyżej 120 uderzeń/minutę powodowało, że nie mogłam się podnieść.Dr powiedział że mam dużo pić wody i będzie ok. Po 3 dniach picia wody mój stan się pogorszył, badania krwi wykazałly, e hemoglobina spadła poniżej 7jdn. Dostałam przetokę 2 woreczki krwi i dalej żadnych dodatkowych badań a ja miałam tętno jeszcze wyższe i brak sił.W kolejnych 2 dniach dusiłam, więc dostałam tlen i kazali mi spać na siedziąco. No i dalej bez badań bo Pan Dr? Depczyk twierdził, że jest wszystko na dobrej drodze. Po awanturze przez mojego męża,( po 6 dniah po operacji ) zrobiono mi szereg badań. Okazało się że krwawię do wewnątrz, mam uszkodzoną aortę brzuszną na tej samej wysokości co operowany odcinek kręgosłupa. Pan Depczyk z innymi lekarzani wmówili mi, że mam jakąś ukrytą chorobę gdzie tworzą mi się krwiaki. Zaraz potem przeszłam kolejną bardzo ciężką operację na aorcie mam założoną protezę. Lekarze dawali 50% szans że się uda. Zastanawiam się czy nie zacząć walczyć o odszkodowanie, tylko szkoda mi zdrowia. Nie polecam Dr Depczyka a raczej bym go unikała.

Iza Nowy wpis
@Ann

Anna jak się czujesz, proszę odpowiedz mi, bo ja też po tym panu Depczyka byłam operowana i mam B.duże problemy. Chciałabym z Tobą na priv porozmawiać

iza

Dr, Tomasz Depczyk, to dziwie się że jeszcze nie odebrano mu prawa wykonywania zawodu tyle ludzi co okaleczył, to w dokumentacji szpitalnej zostaje ślad. Zresztą sami tu na forach piszą, o zachowaniach tego lekarza i o braniu pieniędzy. Że do tej pory NIKT się jeszcze nie zainteresował i pracuje. Jestem pacjentką co mnie operował i b.skrzywdził. wrzeszczał na mnie, że nałykałam. się narkotyków i trzeba czasu. Dla mnie to chyba, sam bierze stąd te słowa płynące z jego ust. Dlaczego nikt tego co tu jest napisane nie wyciąga wniosku w stosunki do tego pana.

Zostaw merytoryczną opinię o Depczyk Tomasz Neurochirurg - Łódź

Depczyk Tomasz Neurochirurg
0/5 Na podstawie 0 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Depczyk Tomasz Neurochirurg