Opinie o AMAZON FULFILLMENT POLAND SP Z O O w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AMAZON FULFILLMENT POLAND SP Z O O. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w AMAZON FULFILLMENT POLAND SP Z O O o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMAZON FULFILLMENT POLAND SP Z O O w Poznań

Helmut

Do pracy idzie się pracować a nie robić wrażenie a jeśli jest ciężko to można zmienić

Ola Nowy wpis
@Helmut

O cholewka, Amerykę odkryłes Szerloku

Boomerang Nowy wpis

Trzymajcie się z daleka od AMAZONA !!!

Mirosław Nowy wpis
@Boomerang

Dlaczego sugerujesz, aby trzymać się od firmy AMAZON FULFILLMENT POLAND z daleka? Twój wpis kompletnie nie jest dla mnie w tym momencie zrozumiały, więc może będziesz tak uprzejmy i sprecyzujesz co miałeś na myśli?

Aragorn

Wiesz w co się pakujesz - zwłaszcza w okresie podwyższonej sprzedaży, obietnice są kuszące. Osoby które nazywane są trenerami - koło trenerów generalnie nie przechodziły nawet. Odtwarzają to czego ich nauczono. Trzeba czytać umowy dokładnie bo po podwyższonym okresie sprzedażowym każdy pretekst jest dobry do zwolnienia - zwolnienia o 3.00 w nocy to coś co trzeba przeżyć by zrozumieć podejście do pracownika. Jeżeli ktoś ma umowę nawet na okres określony - to nie można go zmuszać do podpisania umowy za porozumieniem stron!

Maja
@Aragorn

Czy to co napisałeś to są Twoje doświadczenia związane z pracą w AMAZON FULFILLMENT POLAND? Czy sytuacje, które opisałeś naprawdę miały miejsce? Pamiętaj, że Gowork to forum publiczne, więc wszystkie informacje, które tu zamieszczasz powinny być prawdziwe i potwierdzone.

Aragorn Nowy wpis
@Maja

Tak. Doświadczenia związane z pracą tam. Podczas wprowadzania wszystko pokazane w różowych barwach. Człowiek wie że będzie musiał ciężko pracować bo kosze swoje ważą. Ale "wyścigi" po skaner a potem po wózek by zmieścić się w czasie pozwalającym na obniżenie normy to fakt. "Trenerzy" chodzący podczas zmiany za tobą - mają podobno usprawnić pracę by można było wyrobić normę a w sumie informujący dodatkowo do skanera że "znów nie wyrabiasz normy" to też fakt. System zgłoszeń innowacji i zagrożeń - to moim zdaniem z kolei mit. Podłoga w obu wieżach na parterze z tego co wiem dalej w niektórych miejscach jest wyślizgana jak lodowisko. Chaos w "szufladach" gdzie trzeba znaleźć ostatni egzemplarz towaru spośród dziesiątek lub setek drobnicy, gabaryty na wysokich półkach ... No i największy numer gdy przychodzą "trenerzy" o 3.00 nad ranem (zmiana kończy się 4.30) - wyprowadzają poza linię ochrony , każą oddać identyfikator i podsuwają rozwiązanie umowy za porozumieniem stron w sytuacji gdy ty masz umowę czasową ... I ten tłum zwolnionych kobiet przed magazynem, zrozpaczonych i zwolnionych tuż przed świętami zmuszonych do podpisania "porozumienia stron" ...

RoboPicker

Amazon Sosnowiec Praca na PICKU wydaje się być najlepsza: jasno określone wymagania,znikoma możliwość popełnienia błędu.Niestety normy i produktywność to już loteria. Powtarzam NORMA I PRODUKTYWNOŚĆ to LOTERIA. JA BIEGAM Z PIETRA NA PIETRO Z ALEJKI 200 DO 400 (cala hala ma kilometr dlugosci) W zależności od przydzielonej scieżki przy niewielkim wysiłku można wyrobić 150% i odwrotnie-przy ogromnym zaangażowaniu (zesrać się z wysiłku)i co kilka godzin otrzymywać na skaner info,że twoja produktywność dzisiaj jest poniżej minimum czyt.''do dupy''TO CHOLERNIE FRUSTRUJĄCE dla ludzi,którzy poważnie traktują swoją pracę i wykonują ją sumiennie.

weekend
@RoboPicker

Szczerze, to mi się śmiać chce, jak dostaje na skaner, że mam poniżej normy:) - mówię o picku ; najlepszy był coach, który powiedział, ze całe 10 h trzeba pracować równym tempem, nie można pokazać zmęczenia i chodzić wolniej. Patrzyłam na niego jak na Matkę Boską, bo chyba lekka przesada. Za to jakość mam 100% :P. Na szczęście jest to moja praca tymczasowa i dodatkowa.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AMAZON FULFILLMENT POLAND SP Z O O? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Maja

@RoboPicker, a powiedz czy wynagrodzenie, które proponuje pracodawca jest adekwatne do wykonywanych obowiązków? Interesuje mnie też jaka atmosfera pracy panuje w AMAZON FULFILLMENT POLAND i czy można się z tą firmą wiązać na dłużej.

Daniel

Jak się pracuje? Jest jakaś przyczyna , że od dawna nikt nie pisze?

DE

Powiem wam jak bylo w Niemczech w Amazon, najpierw Niemcy straikowali we wrzesniu i wtedy otrzymali podwyzke oraz kazdy pracownik otrzymal dodatek na swieta w wysokosci 400euro. W Niemczech zapowiadaja znowu 3 dniowy straik w tym roku.

Amazonica
@DE

Aniela Makrela sprowadziła kolorowych imigrantów, którzy z chęcią rzuca się na tę robotę i nie trzeba będzie gadać z tymi ZZ, byleby mieli więcej przerw na rozłożenie dywanu do modłów. Wszakże szczycą się wysokim etosem pracy.

staszek

Widziałem, że jest u nich oferta pracy jako Senior Engineering Project Manager i tylko zastanawiam się jak u nich wyglądają kwestie finansowe tak naparwde, bo tego nie określili w ofercie niestety jednak.

Zostaw merytoryczną opinię o AMAZON FULFILLMENT POLAND SP Z O O - Poznań

• Jak się pracuje w AMAZON FULFILLMENT POLAND SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy AMAZON FULFILLMENT POLAND SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

AMAZON FULFILLMENT POLAND SP Z O O