Opinie o Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska w Kraków

Zaufałem tej kancelarii od początku i otrzymałem od niej wszystko czego oczekiwałem .Pozdrawiam

Edward
@Andrzej

Może Ty będziesz w stanie odpowiedzieć, czy trafiłeś do tej kancelarii z polecenia znajomego, czy może sam znalazłeś ich usługi, przez co zdecydowałeś się powierzyć im swoją sprawę? Wciąż brakuje odpowiedzi na to pytanie, dlatego będę wdzięczny za rzetelną odpowiedź.

Jacek
@Andrzej

W moim przypadku było podobnie.

Natalia

Właśnie zakończyła się moja sprawa odszkodowawcza i na święta dostałam ostatnią transzę pieniędzy. Współpraca, kontakt i terminy wypłat bez zarzutów - Serdecznie Polecam

Waldemar

Miałem poważny wypadek w pracy ,pracodawca bronił się przed odpowiedzialnością, Kancelaria Plus dała mi opiekę prawną i wywalczyła dla mnie pokaźne odszkodowanie i rentę.

Magda

Podobnie jak inne osoby na tym forum bardzo pozytywnie oceniam tę kancelarię.

Firma Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska prowadziła rekrutację na stanowisko Pomoc FRANKOWICZOM - Zatrudnimy Handlowców. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Bożena-klientka

Tani i uczciwi ludzie. Oby więcej było takich kancelarii. Polecam.

Edward
@Bożena-klientka

Mogłabyś napisać, jak to się stało, że skorzystałaś z pomocy prawnej akurat od Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska? Kancelarię polecili Ci znajomi, którzy korzystali już z ich usług, czy może trafiłaś do nich zupełnie losowo? Zastanawia mnie, jak to wyglądało w Twoim przypadku, dlatego proszę o odpowiedź.

Stanisław

Zostałem ranny jako pasażer busa. Kancelaria Plus prowadziła mi sprawę odnośnie odszkodowania - za jej zaangażowanie i rzetelność wystawiam jej bardzo dobrą ocenę.

Marek D
@Stanisław

Potwierdzam rzetelność Kancelarii plus

Witold
@Stanisław

Tania i solidna firma-polecam

Marekk

odszkodowanie uzyskane zgodnie z umową, dlatego wystawiam pozytywny komentarz o nich

Stan

Jestem zadowolony z ich usług. Pozdrawiam

bcd

jestem zadowolony z skorzystanie usług kancelarii Plus. Pieniadze wywalczone zgodnie z umową

Makro

Kancelaria walczyła o moje odszkodowanie w sądzie . Wygrali takie pieniądze jakie obiecywali mi na początku. Jestem zadowolony i będę ich polecał.

Jarek warszawa

Polecam :)

Grzegorz

Byłem klientem tej kancelarii, pracują tam uczciwi ludzie bardzo zaangażowani, którym faktycznie zależy na tym żeby klient był zadowolony. Wyrazy uznania dla tej Kancelarii.

Gosia-Krakow

Kancelaria prowadziła sprawę moich rodziców, z tego co wiem są zadowoleni

BarteK

Mogę polecić ową kancelarię - pieniądze uzyskane i wypłacone w terminie

Stanisław z Sosnowca

Szacunek dla prawników Kancelarii Plus za dobre poprowadzenie trudnej sprawy po poważnym wypadku na rowerze.

Bogdan
@Stanisław z Sosnowca

Jestem też zadowolony z usług tej kancelarii

Mikro

Grażyna i Sebastian to dobrzy ludzie , Grażyna miła przez telefon, Sebastian solidnie załatwia każdą sprawę, nie zależy im na zaliczeniu każdej sprawy, chcą po prostu załatwić sprawę klientowi by ten był zadowolony a przy okazji wiadomo coś im skapnie, nie jest to kancelaria żerująca na ofiarach! Jako Pracodawcy też bardzo mili- współpraca z nimi mimo że tylko telefoniczna ze względu na znaczną odległość na wysokim poziomie, potwierdzam to własnym doświadczeniem :umowy i pieniądze na czas , sprzęt do pracy , kontakt 24/24.

Max
@Mikro

Mam podobne zdanie na ten temat i cenię sobie bardzo pracę dla tej Kancelarii i jej Klientów.

AD

bardzo dobrze poprowadzili moją sprawę po wypadku, także jestem zadowolony ze wybrałem ich do prowadzenia mojej sprawy

Szymon Sz

Moja sprawa trwała dość długo ponieważ znalazła swój finał w sądzie. Kancelaria Plus i jej prawnicy w pełni wywiązali się ze swoich zobowiązań dlatego wystawiam pozytywną ocenę.

Zbigniew
@Szymon Sz

Potwierdzam dobrą jakość usług Kancelarii Plus

Mikro

Lubię atmosferę w Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska za: Atmosfera oraz solidność prowadzenia spraw

Bart.M

jestem zadowolony z jakości usług wykonanych przez kancelarie Plus z krakowa

Zostaw merytoryczną opinię o Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska - Kraków

• Jak się pracuje w Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska?

Zobacz opinie na temat firmy Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska
3.9/5 Na podstawie 189 ocen.
  • ul. Kielecka 6 lok. 6
    31-526 Kraków