Opinie o Polska Wywiadownia Gospodarcza Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polska Wywiadownia Gospodarcza Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polska Wywiadownia Gospodarcza Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Wywiadownia Gospodarcza Sp. z o.o. w Warszawa

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak długo czekaliście na odzew z Polska Wywiadownia Gospodarcza Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Jakub G. Radom Nowy wpis
Były pracownik

Pani Prezes i Pan CEO - pozdrawiam serdecznie ! :)

1
Ewelina Nowy wpis
Inne
@Jakub G. Radom

No skoro takie pozytywne podejście to aż muszę spytać, jak Ci się tu pracowało? Opowiesz coś więcej? ;)

Jakub G. Radom Nowy wpis
Były pracownik
@Ewelina

Uważam, że jak się szanuje pracodawcę i jest się rzetelnym to zawsze rozchodzi się w pozytywnych relacjach które później przynoszą same korzyści :) Ja się sporo nauczyłem, pracowało mi się dobrze i atmosfera zawsze była super ;) Widać, nie Twój klimat jeśli masz krytyczne nastawienie. Zawsze polecam spojrzeć na swoje zachowanie okiem przedsiębiorcy, to wiele rozjaśnia :)

anonim
Były pracownik

chcą żeby programista był otwarty wesoły szukają chyba przyjaciół w pracy a i trzeba być młodym

Własciciel
Pracownik
@anonim

Pani Marto z całym szacunkiem do Pani ale jaką trzeba mieć trzcinę w tej pustej głowie wypisując tu takie bzdury. Nic Pani w życiu nie osiągnęła a wypowiada się Pani jakby była Pani pępkiem świata. Proszę pozdrowić mojego chejtera Sławka K. Tym razem nie podaruje i do zobaczenia w sądzie.

Sławek K.
Były pracownik
@Własciciel

Ludzie trzymajcie się z daleka od firmy Mariusza G. Ta firma to kompletna porażka. Według mnie pobierają nielegalnie dane ze stron rządowych omijając zabezpieczenia. Przynajmniej tak robili za moich czasów i zawiadomię o tym w końcu prokuraturę. Wykorzystują ludzi, obrażają, wyzywają, straszą i zwalniają bez powodu. Chcesz to idź do sądu bo na komisariacie policji na żytniej już na mnie donosiłeś i g. to dało. Lecz się człowieku psychicznie

KKTT

(usunięte przez administratora) Teraz nie wiadomo czyja to firma bo zmienili nazwę ale ta sama siedziba, ci sami ludzie i praktycznie rządzi dalej ten sam facet i jest udziałowcem. Praca w tej firmie to najgorszy koszmar życia. Wywalono mnie z pracy najprawdopodobniej ze względu na alimenty. (usunięte przez administratora)Na dodatek jak tylko umieszczam tu informacje to gość pewnie kruczkami prawnymi uzyskuje jej usuniecie z portalu ale uważam że trzeba ostrzegać przed nimi do skutku. Kiedyś było tutaj sporo negatywów o nich ale któregoś dnia wszystko nagle zniknęło. Lepiej być chorym i bezdomnym na ulicy niż dla nich pracować (usunięte przez administratora)

jaja
Kandydat
@KKTT

Jak tylko weszłam ktoś powiedział że to najgorsza decyzja tej firmy więc nawet jeśli jakimś cudem nie odnosiło się to do mnie to widać ci ludzie nie kontrolują tego co mówią albo celowo wprawiają innych w zakłopotanie jak z jakiegoś skeczu Monty Pythona

 Rozmowa kwalifikacyjna
Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polska Wywiadownia Gospodarcza Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
moja opinia
Kandydat

Profesjonalizm na poziomie budki z piwem a przesłuchują dzieci z gimnazjum, wrażliwsi ludzie mogą mieć traumę na jakiś czas po spotkaniu z tą firmą

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Wywiadownia Gospodarcza Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Polska Wywiadownia Gospodarcza Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Polska Wywiadownia Gospodarcza Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Polska Wywiadownia Gospodarcza Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 24 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Stawki 6 lok. 75
  00-193 Warszawa
 • NIP: 5252656665 KRS: 0000606611
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Polska Wywiadownia Gospodarcza Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii