Opinie o Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska w Kraków

Bożena i Andrzej Szolc

Dziękujemy bardzo za rzetelne i uczciwe prowadzenie naszej sprawy przez Plus Kancelarię, która w bardzo szybkim okresie pozyskała odszkodowanie. Wywalczyli wszelkie niezbędne Ugody od firmy ubezpieczeniowej, pozyskali niezbędną dokumentację, abyśmy otrzymali odszkodowanie dla nas zadawalające. Nie ukrywam, że nie liczyliśmy na takie uczciwe i profesjonalne podejście do sprawy. Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim pracownikom Kancelarii, czyli Pani Grażynce, Panu Mecenasowi oraz Panu Markowi za szybkie otrzymanie odszkodowania oraz za prowadzenie tej sprawy w sposób naprawdę życzliwy i skuteczny. Żadne pieniądze nie zwrócą nam najbliższej osoby, ale proszę Nam uwierzyć, że są jeszcze ludzie , którzy nie robią tego tylko dla pieniędzy. Dobre słowa, współczucie oraz wiedza i umiejętności zawodowe sprawiły, że zaufaliśmy tej firmie od pierwszego spotkania .Nie piszę tego , aby ich wylansować, tylko w obecnych czasach jest trudno komuś uwierzyć, że są jeszcze ludzie, którzy załatwią sprawę, jak umieją najlepiej z szacunkiem dla drugiego człowieka. Dziękujemy bardzo!!

Beata
@Bożena i Andrzej Szolc

W pełni podzielam opinię tych Państwa. Jestem po poważnym wypadku i też korzystałam z pomocy Plus-Kancelarii. Oceniam w samych superlatywach i jestem bardzo zadowolona.

Izabela Olekszy

Polecam z całego serca. Uchronili mnie przed oszustami którzy się pod nich podszyli. Fachową obsługą. Zawsze do dyspozycji.

@Izabela Olekszy

Po wypadku miałam podobną sytuację, przyjeżdżali do mnie ludzie z którymi się nie umawiałam i których trudno się było pozbyć bo były b natarczywe i bez kultury, nie mówiąc już o tym jak oczerniały inne kancelarie.

Kamila Nowy wpis

Wiadomo coś o naborze na doradcę klienta w kancelarii w najbliższych miesiącach? Nie widzę nic podobnego, nawet wśród archiwaliów, a chciałabym się również dowiedzieć, czy należy mieć wykształcenie prawnicze z aplikacją lub bez.

Agnieszka Sylwia oraz Jolanta Nowy wpis

Cześć, tak się złożyło, że szukam pracy dodatkowej i znalazłem to ogłoszenie na przedstawiciela regionalnego. Pytanie, ile można zarobić z nimi? To że się zgadzam na pracę tego typu nie znaczy, że mają być symboliczne zarobki, a mój poprzedni pracodawca chyba wychodził z tego założenia.

Krzysztof

Szanowny Panie HF rekrutacja została zakończona. Dziękujemy za zainteresowanie.

Dlaczego tak radzisz? Masz jakieś konkretne argumenty za tym, aby tu nie aplikować? Jeśli tak, to wymień. Bo tak ogólnie to każdy może sobie napisać... A akurat planuję tu zaaplikować.

Marika Nowy wpis
@Krzysztof

Często poszukiwani są pracownicy na to stanowisko? Kiedy znów można spodziewać się rekrutacji? Nie czekałabym i od razu bym tu aplikowała. Macie taką wiedzę?

Bożena i Andrzej Szolc

@Bożena i Andrzej Szolc

Drodzy Państwo, dziękujemy za tą bardzo pozytywną opinię, nasza praca polega na pomocy ludziom po wypadkach i staramy się to zawsze robić maksymalnie najlepiej. Serdecznie pozdrawiamy- Plus -Kancelaria

Beata Nowy wpis
@Bożena i Andrzej Szolc

Firma Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska prowadziła rekrutację na stanowisko Pomoc FRANKOWICZOM - Zatrudnimy Handlowców. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Edward

Cześć. Planuję zacząć karierę w branży odszkodowań i szukam firmy, gdzie mógłbym postawić pierwsze zawodowe kroki. Czy tutaj zatrudniają może praktykantów, aby zrobić z nich fachowców? W sieci nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Widzę, że dużo osób tu zadowolonych z nich to chyba fachowcy w swoich fachu. Ktoś coś wie?

Urszula

Wydaje mi się, że odradzić pracy w jakimś miejscu można w taki sposób, aby można to było zrobić publicznie i bez obaw, bo każdy z nas ma prawo do opinii na temat swojego pracodawcy, jeśli opiniuje na podstawie faktów. Czy Ty masz do przedstawienia właśnie fakty? Co stoi na przeszkodzie, aby je przedstawić kandydatom na aplikantów?

Krzysztof

Do pana „dobra rada”, to że podziękowano ci za pracę to żaden dramat, zapewne znajdziesz sobie inne zajęcie gdzie może lepiej sobie poradzisz, osiągniesz spełnienie zawodowe i nie będziesz musiał udzielać „dobrych rad” dając upust swojej agresji i frustracji. W firmie tej pracuję od wielu lat i mogę polecić ją każdemu z czystym sumieniem.

Remek
@Krzysztof

Jak polecasz to powiesz co jest na plus? Każdy z pracowników ma bazę swoich klientów których obsługuje? Sam zdobywa nowych czy ma przydzielanych przez właściciela? Godziny pracy standardowe czy trzeba zostawać dłużej?

Katarzyna

Serdecznie dziękuję całej Kancelarii oraz Panu Gerardowi, którzy niezmiernie pomogli mi w uzyskaniu odszkodowania po potrąceniu na rowerze tym bardziej że mam grupę inwalidzką i problemy z poruszaniem. Dzwonili do mnie, interesowali się moim zdrowiem, informowali mnie o sprawie, cierpliwie odpowiadali na każde moje pytania zawsze z kulturą i serdecznością .Uważam że dzięki swojej dobrej intuicji wybrałam uczciwych i najlepszych fachowców w tym zakresie. Polecam.

Czy rotacja pracowników w Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska na sprzątanie jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 10 czerwca na Lento.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Witam serdecznie, co Państwu wiadomo na temat możliwości zatrudnienia się na obsłudze klienta w Kancelarii. na stronie widziałam, że aktualny zespół na tym dziale liczy 4 osoby. widząc zamieszczane tu opinie przez samych Klientów chciałabym dowiedzieć się czy praca będzie możliwa. gdzie można znaleźć jakiekolwiek oferty?

Mirosław

Kancelaria prowadziła mi sprawę przez półtora roku bo długo się leczyłem po ciężkim wypadku. Zawsze mogłem swobodnie porozmawiać z i dowiedzieć się o sprawe. Pan mecenas bardzo przychylny i z dużą wiedzą w temacie udzielał mi bardzo dobrych rad. Jestem zadowolony z zakończenia sprawy i z powierzenia moich spraw takim fachowcom. Gdyby ktoś pytał będe ich polecał.

Ewa Szeląg

Moim zdaniem to uczciwa i porządna Kancelaria. Współpracowałam z nimi półtora roku bo wspólnie z mecenasem postanowiliśmy by sprawę skierować do sądu. Zawsze i właściwie o każdej porze mogłam liczyć na informacje pod trzema numerami telefonów które mi udostępniono do kontaktu. Widziałam zawsze duże zaangażowanie, kulturę i serdeczność w stosunku do mnie i mojej rodziny. Jestem bardzo wdzięczna bo rzeczywiście w tamtym ciężkim okresie nie mając żadnej wiedzy na te tematy otrzymałam prawdziwą pomoc, cenne porady i finalnie sprawa zakończyła się b korzystnie.

@Ewa Szeląg

Do kontaktu miałaś kilku pracowników czy tylko jednego który prowadził twoją sprawę? Ciekawy jestem ile osób tu pracuje bo interesuje się zgłoszeniem papierów na aplikacje. To duża kancelaria i zatrudnia więcej niż kilka osób?

nick

też jestem ciekaw jaka jest teraz propozycja, albo ile dają procent prowizji ?

ooo
@nick

Prowizja też wzrosła czy tylko podstawa? Idzie zarobić dobre pieniądze na samej prowizji czy to tylko dodatek do wypłaty?

Grzegorz

Kancelaria na poziomie tak jak się tego spodziewałem. Mecenas konkretny, doradził mi dobrze w kilku sprawach. Ogólnie wszystko załatwione dobrze tak jak oczekiwałem łącznie z dobrze załatwioną sprawą uszkodzonego roweru-Klient

Karola i Kamil

Polecamy Plus Kancelarię za b rzetelne podejście do klienta i sprawy, stały kontakt i b przydatne rady i informacje ze strony prawnika, pomoc w uzyskaniu wyższej kwoty za samochód i wszystkie inne działania które doprowadziły do uzyskania dla nas dużych odszkodowań.

Mary

Niestety nie widzę nic na temat rekrutacji na stanowisko Doradcy Klienta. Ktoś wie jak często kogoś takiego szukają? Znalazłam jedynie dość mocno nieaktualną ofertę pracy:( Czy moglibyście mi powiedzieć o możliwościach rozwoju zawodowego w Waszej firmie?;) Jak często można liczyć na szkolenia czy kursy? Awans?

Kacper-moto

Motocyklista dziękuje Plus-Kancelarii za dobre odszkodowanie oraz pieniądze za uszkodzony motor i inne rzeczy. Pod każdym względem spisali się u mnie na maxa. Pozdrawiam całą kadrę.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska? Chętnie zatrudniają?

Izabela Olekszy

@Izabela Olekszy

Pani Izo dziękujemy za trafną ocenę sytuacji i za uznanie jakości naszej pracy, zawsze pozostajemy do usług. Serdecznie pozdrawiamy- Zespół Plus-Kancelarii

Krzysztof

Do wiadomości "przerażonego" pracownika konkurencyjnej firmy, autora powyższego wpisu. Właściciel Kancelarii zarządza Kancelarią, sprawy Klientów prowadzą prawnicy zatrudnieni przez właściciela Kancelarii, i to jest prawidłowa struktura funkcjonowania Kancelarii jak i każdej innej firmy. Natomiast faktycznie przerażające jest to, że autor powyższego wpisu bez tej elementarnej wiedzy został zatrudniony w konkurencyjnej firmie odszkodowawczej do pracy z Klientem i w dodatku umieszcza absurdalne wpisy.

Graż
@Krzysztof

Nie pracownik konkurencji tylko klient który się nie zdecydował na współprace z Wami pomimo ciągłych telefonów. Bo jak właściciel ma dobrze rozlcizać "prawników" skoro on sam zajmuje się dzwonieniem do klientów ... Proszę już nie odpisywac.

Małgorzata Bieniek

Dzień dobry, serdecznie dziękuję za pomoc, przekazywanie mi na bieżąco informacji o sprawie, bardzo miłą obsługę oraz możliwość współpracy z bardzo dobrym Państwa prawnikiem .Pozdrawiam.

Izabela

Po korzystnym zakończeniu sprawy chcę podziękować Plus-Kancelarii za wkład pracy, wiedzę prawniczą i umiejętności które pozwoliły wywalczyć dla mnie duże odszkodowanie. Jestem też bardzo wdzięczna za informowanie mnie i wszelką pomoc w kwestiach które zgłaszałam właściwie o każdej porze. Serdecznie pozdrawiam i polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska - Kraków

• Jak się pracuje w Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska?

Zobacz opinie na temat firmy Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska
3.9/5 Na podstawie 189 ocen.
  • ul. Kielecka 6 lok. 6
    31-526 Kraków