Toensmeier

Ruda Śląska

Opinie o Toensmeier

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

@Gosco masz na myśli wspominając o mobbingu? Kodeks pracy definiuje mobbing jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie sytuacje mają miejsce? Warto pamiętać, że firma ma obowiązek im przeciwdziałać. Czy ktoś jeszcze ma Takie doświadczenia z pracy w Toensmeier? A może macie zupełnie inną opinię? Dodatkowe informacje mogą być bardzo istotne. Szczególnie dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Gos

Mobbing taki ze odechciewa się wszystkiego zarówno u pracowników fizycznych jak i tych w biurowcu. Szef oszukuje i napuszcza współpracowników na innych zatrudnionych. Nie polecam ale wiadomo każdy musi przekonać się na własnej skórze

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

@kat co takiego dzieje się w firmie? Mógłbyś powiedzieć dokładniej jakie zachowania masz na myśli? @kołdraa czy ostatnio zaszły zmiany, które znacząco wpływają na pracę w Toensmeier?

BoDallas
użytkownik zarejestrowany

Wiesz co no ja nie wiem, może gada dobrze? Aczkolwiek ja bym sie wolał nie wtrącać i nie ignerować, bo wiadomo, że nikt tego nie lubi, aczkolwiek to o rotacji mnie przekonuje, wiadomo przecież jak jest

kat

Pracuję w ochronie tej firmy w Rudzie Śląskiej. Rozmawiam z pracownikami, wiem co sie tu dzieje. Jesteśmy tak samo tu traktowani. Każdy jest potencjalnym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wymaga się coraz więcej.Mogę nawet to określić mocnym słowem - mobbing !!!

mlody

BoDallas ale 3000zl brutto czy netto ?

mlody

powiedz mi kolego ile idzie zarobic 2500?

mlody

Witam jak wyglada praca w PUKu jakie zarobki maja kierowcy?

kołdra

taaa... łatwo powiedzieć... idź i powiedz to usłyszysz: "ja rozumiem, proszę zrozumieć trudną sytuację firmy, niedługo się poprawi. Będą podwyżki" A tu ani widu ani słychu, więc nie bądź taki mądry

były

Polecam pracę jak ktoś ma mocne nerwy ,lubi loterię , bo nie wiesz w jakiej załodze jeździsz danego dnia - tygodnia , z małymi wyjątkami załóg .Segregacja :) żal nie raz było patrzeć na segregowane czyste śmieci . Ludzie segregują śmieci wierząc w nią :) ,a firma wysypuje część w Zgierzu na jedną kupę segregowane czy nie segregowane idą do jednego boksu !!!!! Miasto nic nie robi , A WYSTARCZYŁO BY WYRYWKOWO POJEŹDZIĆ SOBIE ZA ŚMIECIARKAMI BY SIĘ PRZEKONAĆ , LUB SPRAWDZIĆ GRAFIK

ALI

Praca odział Zgierz ...... Dyspozytorzy fajnie mieć u nich fory POTWIERDZAM ! to się opłaca , dadzą premię częściej dodatkową , na fuchę załogi przymkną oko , nawet na innym rejonie to nic i tak paliwo płaci Toensmeier ,a segregacja śmieci :) Ci co pracują lub pracowali wiedza o co chodzi

kołdra

Z własnego doświadczenia wiem co to za firma. Zero szacunku dla pracownika, same wielkie wymagania,traktowanie jak śmieci, pomiatanie pracownikiem. Nie zapewniają podstaw np. ubrań roboczych butów, o premii w ogóle nie ma mowy, z wielką łaską zapłacą za godziny co im się rzadko zdarza. Samochody to złomy. W oddziale w którym miałem "przyjemność" pracować tylko 2 na krzyż były jako tako sprawne. Tylko nasłać na toto inspekcję pracy i sanepid. Na placach jest jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie polecam tej firmy, za takie pieniądze wstyd tam pracować.

Topi

Potwierdzam syf hiv i kiła zarobki dno warunki pracy dno duże wymagania za byle co zabieranie premii. Słaba ręka dyrektora małe zainteresowanie co tak naprawde dzieje sie w jego firmie i jak pracują jego podwładni( dyspozytorzy to jak by awans z chama na pana udają kogoś kim nie są i robią coś na czym sie nie znają i o czym nie mają pojecia).I jeszcze podobno jak wszędzie układy układziki jednemu wszystko uchodzi drugiemu nic.

pracownik-były

Pracowałem w jednym z oddziałów. Potwierdzam syf, i nie ze względu na harakter pracy. Kadra kierownicza ma pracowników za śmieci, które ci muszą zbierać. Cięcia budrzetowe dotykają pracowników, gry w tym czasie kierownicy mają zmieniane 2 letnie skody na nowe z salonu. NIE POLECAM

pl

Grupa ludzi ktorzy udaja prefosjonalna firme ale niestety nieumiejetne zarzadzanie otrzymanymi srodkami na rozwoj nie pozwoli tej firmie na utrzymanie sie na rynku przez kolejne lata. Pracownicy niestety traktowani gorzej niz bydlo.

Polo

Potwierdzam syf wielki zarobki głodowe żadnych dodatków przy pracy w syfie i smrodzie gdzie sie podziała inspekcja pracy?!

egon

Syf i hiv i Mogiła. Samochody to jedna wielka tragedia. Zarobki jedna wielka porażka. Poprzyjmowali 60 ludzi nawet nie wiedzą że jesteś w pracy. Jak juz sie zorientują to każą ci plac zamiatać. Robisz tam wszystko od zbierania martwych zwierząt z ulicy po zamiatanie bazy. Czasem zdarzy się że pojedziesz bramowcem który ma 20 lat i modlisz się żeby przetrwać dniówkę. Katastrofa

Zostaw opinię o Toensmeier - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toensmeier