PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.6 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kita Nowy wpis
Pracownik

Bonkol to był gość przychodził na 14tą wychodził o 18ej a płacone za 8 godzin

5298A Nowy wpis
Pracownik
@Kita

Najpierw godzina marudzenia na dyspozytorni,jaki to ciężki zawód i rejon, potem godzinna przerwa na kebab, na bazie przed zachodem słońca i rejon "czysty" ehhh brakuje tych czasów wolności i swobody. Apeluje do osób odpowiedzialnych z Rudy o przemyślane działania i pamiętajcie że wciąż macie dobrych pracowników na bazie !

Marta Nowy wpis
Kandydat
@5298A

macie pewność, że kompetentne osoby będą miały wgląd do tej sugestii i wezmą ją jakkolwiek pod uwagę? Swoją drogą nie ma tu możliwości, żeby tego typu sprawy zgłaszać mimo wszystko wprost? Ludzie tego nie praktykują?

Andrzej Nowy wpis
Były pracownik

Praca w Knurowie nie najgorsza jak na miejsce, kasa i socjal też ale układy pan Sylwi i Brygidy. Sposób traktowania ludzi i odnoszenie się do nich dają dużo do myślenia. Układy i układziki.

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

ciekawy
Były pracownik

Jesli powiedzial ze nie ma powrotu to nie ma. Jesli ich zatrudni to pokaze ze jest nie slowny. Teraz powinni byc zatudnieni calkiem nowi kierowcy i ladowacze, chocby z remondisa czy fcc. Ci ktorzy uciekli do BM spalili mosty swym szybkim odejsciem, czesto porzuceniem pracy.

RUDA
Pracownik

zero szanowania pracowników , zwolnienia z dnia na dzień , bez podania powodu, po 6 latach zostajesz z niczym. Pan Niemiec z pochodzenia Polak ( WSTYD i żenada !!! ) , mam nadzieję, że karma wraca i trafi Go z podwójną mocą , na co zasługuje ... pip

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista ds. Zakupów i Inwestycji. Jaki był jej rezultat?
Kandydat
Kandydat

Nie polecam pracy w tej firmie. Otrzymalam email z informacja ze firma zakonczyla proces rekrutacji, po czym ogloszenie zostalo ponownie wystawione. Praca sezonowa do stycznia a szukaja bog wie kogo.. i nie wiadomo ile. Warszawa.

Ewelina
@Kandydat

Ale miałeś jakąś rozmowe rekrutacyjną? Jeśli tak to jak wyglądał jej przebieg?

And1
Pracownik
@Kandydat

Zgadzam się z tą opinią rządzą tu okrutni i niesprawiedliwi ludzie

Marta
Kandydat
@And1

Ja to bym się chciała dowiedzieć jakich bogów w takim razie tutaj na ten sezon mogliby wymagać. Wiecie coś więcej o tym? I czemu od razu twierdzisz, że są niesprawiedliwi, jasno wskazują kogo im potrzeba czy trudno jednak się dogadać?

Stanley
Pracownik

Firma Dno!!! Pracownicy są traktowani jak (usunięte przez administratora) i tania siła robocza! Prawie całe kierownictwo na czele z Panią prezes powinno w pierwszej kolejności zostać wymienione ponieważ to oni mają swoje ciepłe posadki i wysokie zarobki dzięki zwykłym pracownikom którzy na nich tyrają po 10-13 h za marne grosze .

Kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.
Kandydat
 Pytanie

Można być sobą i prezentować swoje doświadczenie czy trzeba być jak w nazwie zerem, żeby nie zostać zwolnionym? Stabilny pracodawca czy sekta?

Handlowiec
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.
Kandydat
 Pytanie

Mam możliwość zatrudnienia ale chciałabym się upewnić czy firma działa legalnie. Czy zdarzają się tutaj zmiany kodów odpadów na bardziej opłacalne? Czy do próbek dosypuje się innych materiałów przed wykonaniem badań? Proszę o rzetelne info bo mam już dosyć stresu

heniek z michałowic ja
Inne

powiedzta tam we chorzowie co by przymek przyjoł jakis hajerow tam robic trza a ni cigly narzyka ze nima komu robic a ino jakis łebali przyjmuje hajery przodowe by zrobyly robote i tego cale te ;D

anonim
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

pracownik
Pracownik

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. W Płocku w pełni to popieramy ale ten aspekt u nas wygląda inaczej nie ma współpracy pomiędzy działami a to za sprawa człowieka który kieruje handlem, pomiędzy pracownikami w tym dziale jest zawiść i donoszenie jeden na drugiego bardzo kiepska atmosfera pracownicy się nie lubią, bardzo ciężko się pracuje. Jest grupa osób która tworzy normalne relacje ale w Spółce nie ma tej jedności. Może Zarząd powinien temu się przyjrzeć i wprowadzić radykalne zmiany. Konkluzja jest jedna jeśli ten człowiek który jest dyrektorem będzie u Nas pracował nigdy nie będzie zgranego kolektywu ponieważ potrafi poróżnić ludzi Taka współpraca z całą pewnością odbija się na wynikach, no cóż ręce same z gniewu się zaciskają ale pracować dalej trzeba

warszawiak
Pracownik
@pracownik

Niezły tam macie porządek, stajnia Augiasza, słychać o Was mocno w grupie że tam działa prywata i burgrabiostwo

1
Leszek
@pracownik

Jakie jego działania najbardziej doprowadzają do skłócenia? I jaki w tym cel?

IZA
Pracownik
 Problem
@Leszek

(usunięte przez administratora) Pytasz się jakie jego działania najbardziej doprowadzają do skłócenia? I jaki w tym cel? Proste Taka osoba robi wszystko, abyś to Ty była wszystkiemu winna. Przykre ,ale mam nadzieję, że karma kiedyś wróci. To jest despotyczny dyrektorek Który lubi również przyglądać się wyścigowi szczurów, zabieganiu o jego sympatię, niezdrowej rywalizacji. Można powiedzieć, że bywa to jego rozrywką. Odreagowuje w pracy swoje życiowe frustracje. On wie lepiej, nawet gdy nie zna danego zagadnienia. Pracownik boi się pierdnąć, a co dopiero podejmować strategiczne decyzje To osoba toksyczna słaba, pełne lęku, z poważnymi problemami w kontaktach interpersonalnych. Dyrektorek nie potrafi stworzyć i utrzymać odpowiednich więzi z innymi ludźmi, oprócz szefów którzy są jego kumplami, jest pozbawiony zdolności empatii i nie potrafi z nikim właściwie współpracować Takiego mamy dyrektorka w Płocku .

pracownik
Pracownik

Pracownik Jesteśmy zespołem! Najważniejszy jest człowiek W naszej firmie zwracamy się do siebie po imieniu. Tworzymy zespół i działamy zespołowo! motto Prezero Polska A u nas w Płocku Piter w handlu każe zwracać się do się przez Pan Pani. Prezero Polska wdraża pewne zasady dla lepszej komunikacji a Piter w Płocku swoje zasady, gdzie tu jest logika głoszonej wartości przez centralę jak jeden malutki człowieczek wszystko burzy

pracow
Pracownik
@pracownik

a co to za dupek u Was pracuje niech uważa bo centrala bardzo szybko go skasuje

endriu
Były pracownik

bhp niby jest ale tak sobie praca bardzo brudna i czasami ciezka raz na zimnym placu/ hali raz na hali gdzie jest 35 stopni bus brygadowka wlasny warsztacik na firmie raz wiecej maszyn raz mniej wyjazdy bliskie i dalekie nadgodziny platne 50% okolo 30 nadgodzin miesiecznie moze byc wekendy tez czesto 3700-5000 netto wyciągniesz za 200 godzin ale harowka i (usunięte przez administratora) jak na kopalni tylko ze tu niepograsz w kulki 5 godzin plus dojazdy busem na robicie czesto cos idzie nietak i niewiadomo kiedy wrocisz na baze a jeszcze trzeba na bazie sie ogarnac z narzedziami i maszynami plus taki ze sa prysznice łaznie itp i firma daje duzo ubran kalesony koszulki kurtki maski rekawice uniformy okulary klapki itp itd

Aleksandra
@endriu

Te 5k to max? Bo za 200h to tak średnio w sumie... A są jakieś premie do tego doliczane może?

Kukel
Pracownik
@Aleksandra

Premie są.... po to by ją zabierać. Tak jak kiedyś człowiek pracował i miał głowę spokojnie, tak teraz kontner możesz wysypać tak by stracić premie,każdy tylko patrzy na ręce i monitory kamery heh

Marta
@Kukel

czyli premia nazywa się tu uznaniową? kto konkretnie jest tu odpowiedzialny za jej przyznanie? a potencjalne najwyższe wysokości jakie mogą być?

Paweł
Kandydat
 Pytanie

Koś się orientuje jakie warunki na stanowisku czyszczenie maszyn i urządzeń - pracownik techniczny Chorzów ? Warto aplikować o pracę ? Czy jest to praca w delegacji ? Dzięki za pomoc.

Agnieszka

Obecnie firma szuka Specjalistę ds Zakupów. Piszą o samodzielnym stanowisku. Wiecie może jakie stanowisko jest bezpośrednim przełożonym? I jak wyglądają relacje między pracownikiem i przełożonym?

Pracownik
Pracownik

Wszyscy narzekają ale jak jest poprawa to nikt nie napisze. 15% podwyżki zarobku to jest bardzo dużo. Za 9 miesięcy znów podwyżka, zgodnie z inflacja wiec będzie coraz lepiej.

Jurek
Pracownik
@Pracownik

Jedna mafia przetarg wygrał w Knurowie do ten niekompetentny prezydent to idiota który wybrał najdroższą ofertę w Polsce, ten idiota znowu zna wszystkich prezesów ze spółdzielni mieszkaniowych i tak dalej. Warto aby wszystkiemu przyjrzały się właściwe instytucje!!

1
Ja
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Dla kogo te podwyzki? Ino dla kierowcow czy dla wszystkich czyli ladowaczy tez? Od kiedy ta firma taka hojna…

And15
Pracownik
@Pracownik

A no i w Warszawie ogłosili podwyżkę inflacyjna od sierpnia 15% ????

Dominika
@Pracownik

a czemu za 9 miesiecy dopiero te 15%,czy podpisywaliscie jakis aneks do umowy mowiacy ze za tyle miesiecy dopiero podwyzka, co bedzie jak inflacja sie zwiekszy za 3 miesiace a nie za 9 ?

And15
Pracownik
@Ja

Dla wszystkich i aneksy do umowy też obiecali

Kiero
Pracownik
@Dominika

W regulaminie wynagrodzenia jest mowa o jednej podwyżce inflacyjnej w roku, w okolicy czerwca, którą już dostaliśmy.Obiecane teraz 15 procent jest kolejną już w tym roku podwyżką, związaną z sytuacją w kraju. Co ważne zarząd sam z siebie to zaproponował, zaskakując chyba wszystkich. Warto to docenić

Tomek
Pracownik
@Kiero

Nieprawdą jest ze otrzymaliśmy już jedna podwyżkę inflacyjna. Te 15% o których mowa, to dla niektórych jedyne dodatkowe pieniądze w tym roku. Więc rzeczywiście dobra strategia Christiana, ale: 1. Nie klammy, ze była już jaka podwyżka inflacyjna 2. Rynek pokazuje, ze specjaliści odchodzą teraz na potęgę szukając lepszych pieniędzy. Więc to nie tylko dobry pan dał ale zabezpiecza się też przed wypowiedzeniami.

Janic
Pracownik
@Kiero

Jasne, zarząd sam zaproponował hahaha przypomnę że co drugi post tutaj jest o niskich zarobkach i o tym że nie ma chętnych na pracę a jak już kierowca CE próbuje na Rudzie to po pierwszej wypłacie ucieka dalej. DOCENIAMY I OD TERAZ BEDZIEMY SIE KLANIAC W PAS! Aaa i nawet rolki mogą piszczeć bo nas stać na takie detale zabrane z premii!

And15
Pracownik
@Dominika

Pomyłka nie za 9 miesięcy tylko po 9 miesiącach ta podwyżka 15 % bo za sierpień czyli przy wypłacie we wrześniu ????

Hannawald wrócił
Pracownik
@Pracownik

No to hahaha nacieszyliśmy się tymi 15% podwyżki !!!! Od początku czuliśmy że coś tu się święci jak firma sama z siebie dała taką podwyzke i część osób ostrożnie do tego podchodziła czekając aż ukaże się drugie dno. Mija miesiąc i już mamy karty na stole-zabieramy nadgodziny a wy na wolne od teraz!

Nowy Kierowca
Pracownik
@Hannawald wrócił

Z jednej strony to śmieszne bo ja jeszcze dobrze nie zacząłem tu pracować to mogę uciekać, ale smutne dla starszych kolegów którzy są lojalnymi pracownikami firmy od lat i teraz tak ich traktują. Bez nadgodzin i regularnej pracy to ciężko będzie przeżyć w tym kraju w tych czasach w tej firmie.

Taki ja
Były pracownik
@Ja

Od kiedy zaczęli się bać, że nikt z nimi już pracować nie będzie chciał.

Łukasz Były pracownik
Były pracownik
 Pytanie
@Kiero

3 umowa na rok ?! Lipa i w momencie podwyższenia uprawnień na kosz pracownika brak podwyżki no i system taki bo ktoś pracuje 20 lat ktoś rok w kogoś firma inwestowała ktoś zrobił to za swoje i tak wiadomo najgorsze roboty ale finansowo też mniej takie średnie ja miałem quda kupić ale 3 umowa na rok bajo ale oceniam na 4 pzdr

Paweł
Kandydat
 Pytanie

Praca jako key account manager Na jakie warunki można liczyć? Jaka podstawa? Jakieś premie? Czy 5 netto podstawy jest realne? Czy jest auto służbowe?

Tomasz
Pracownik
@Paweł

Podaj lokalizację to będzie łatwiej odpowiedzieć, bo ilość oddziałów w Polsce jest spora

Paweł
Kandydat
@Tomasz

Lublin

Taki ja
Były pracownik
@Paweł

Z tego stanowiska odeszli w ostatnich miesiącach praktycznie wszyscy zatrudnieni. Łącznie cztery osoby. To chyba mówi samo za siebie. A Lublin umiera za „władzy” nowych „pań”.

PreSre
Pracownik
 Pytanie

czy wiecie jak będąc etycznie na "jakimś" poziomie, najmniejszym choćby, potrafić pracować dla tego zero? Potrzeba mediów, żeby zająć się patologią???

Hannawald wrócił
Pracownik
 Pytanie
@PreSre

Dyspozytorzy odchodzą, nowych nie szukają logiczne co ?? haha. Może jakieś panie z biura będą siedzieć w święta na kokotku pilnując akcji zima ?? Albo 3 osoby mają zrobić obłożenie dyspozytorni 24h/7 dni ?? A może sami Bolek i Lolek poświęca się w Wigilię i usiada za sterami tego statku który płynie w nieznane w myśl "nowe myslenie dla czystego jutra" tyle pytań a nikt nie zna odpowiedzi :D

Mam Pytanie90
Kandydat
 Pytanie
@PreSre

Opublikowano w sieci ranking najbogatszych Niemców, na pierwsze miejsce wskoczył Pan Schwarz właściciel grupy Schwarz. CO WY NA TO ??? Czy wszyscy w tej firmie maja tak dobrze???

Tomektychuju
Były pracownik
@Mam Pytanie90

15 %

Taki ja
Były pracownik
@PreSre

Jako były Pracownik napatrzyłem się na zasady panujące w tej „organizacji”. Mając kręgosłup moralny podjąłem decyzję o odejściu.

Interesant
Kandydat

Hej. Jest wakat na stanowisko dyspozytora..... Może ktoś z środka mi powie czy warto składać aplikacje. Jakie warunki pracy, wynagrodzenie, itp.... Próbować czy dać spokój. Ruda Śląska....

3
Marik
Pracownik
 Pytanie
@Interesant

Tooo zależy czy masz rodzinę i jak lubisz spędzać weekendy? Idzie zima więc dyspozytornia pracuje 24h święta itp itd dyżury po 12 godzin przed komputerem. Praca z ludźmi ale różnymi bo jednym się chce pracować a innym mniej, zapytaj się na rozmowie ilu odeszło z dyspozytorni w ciągu roku :))

1
ciekawy
Kandydat
 Pytanie

witam jak wyglada praca na stanowisku Pracownik Techniczny (Chorzów) - Grupa PreZero jakie pieniadze warunki itp ile pracy atmosfera sprzet itp z gory dziekuje za informacje

Jasiu
Inne

Panie Tomaszu umawiasz się na daną godz wychodzisz po 45 min, oferujesz 27 zł godz jazda z przyczepą, za tą stawkę to mozna ubrać kamizelkę kierowanie ruchem i stać pod cieciowka wziąść sobie wiadro wiśni i drylowc żeby z nudów nie zasnąć jak to u was się odbywa, a nie jeździć ciężarówka. Powodzenia w rekrutacji. Śmiech na sali

Hannawald wrócił
Pracownik
@Jasiu

A to nooooorma od lat, zwykle dzień kierownika tak wygląda że albo go jeszcze nie ma, albo juz go nie ma. Stawka jak zwykle:" jo bych ci doł ale niy mogaa , ale wisz bydom podwyżki nooo" Ja czekam aż ustalą grafik na grudzień w nowym systemie żeby zaplanować L4 hehe

BM driver team
Pracownik
@Jasiu

Jasiu te 27 pln to może wydawać się mało ale w tej cenie masz kurs nauki jazdy ciezarowka, nielimitowane szkody i możliwość katowania sprzegla jak nie jeździłeś manualem. Możesz wdupic się pod wiadukt za wysokim autem i jeszcze na kierownika nakrzyczec że nikt Ci nie powiedział ile ma wysokości. Na koniec wchodzisz na bazę I jesteś Król Albani nietykalny i śmiejesz się bo oni dalej cie chcą.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Ruda Śląska

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

    Zobacz opinie na temat firmy PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 7 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Przejdź do nowych opinii