PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pawwl

Ile zarabia kierowca C+E w Rudzie śląskiej ? 6k netto jest ?

Raz udało mi się zarobić 5500zł sobota i nadgodziny zarobiki slabe jak na prace kierowcy i robotę w śmieciach

@Marcin

Jest szansa na wskazanie przy tym ile z tego wyniosły nadgodziny a ile sobota? Co do nadgodzin zastanawiam się jak często się zdarzają by można było sobie na nich jeszcze dorobić

Hannawald

Walniesz 20 nadgodzin w miesiącu i już się swiecisz na czerwono w systemie i masz szlaban na następne, tutaj już pilnują żebyś się nie przepracował :) to co kiedyś robiło powiedzmy 40 kierowców, teraz robi 60 hehe

m
@Marcin

Praca nie jest zła, faktycznie przy śmieciach ale ktoś to musi woźić. Ale jak patrząc na komentarz to górnicy nie wożą węgla tylko kierowcy więc po co takie narzekania? Nie ma przymusu i obowiązku pracy. Kierowcy przewożą tylko kontenery, puste na wymianę, pełne na wysyp i tam je opróżniają - na tym zakres ich obowiazków się kończy.

Kierowca Nowy wpis
@m

Krótko . Zarobki bardzo słabe 2 roboty pracujące . Brak podwyżek i brak perspektyw na podwyżki . Tabor przestarzały sypie się na potęgę Kontenery to ciekawy temat . Bez młota i rury nie podchodź bo nie otworzysz , urwane połamane stopnie i poręcze asekuracyjne . Nie naprawiane, smarowane itp . BHP to tylko ściema . Dziad trans przy tej formie to lux trans ???? . Polecam omijać z daleka i nie dać się nabrać na rozmowie kwalifikacyjnej .

Specjalistka BHP Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Chciałam się jak wygląda rekrutacja na stanowisko Specjalistka BHP i P.POŻ. Oddział Północny Gdańsk? Jakie są zarobki na tym stanowisku, na co można liczyć ze strony pracodawcy? Jak jest atmosfera w pracy i ile jest osób w dziale BHP? Czy chętnie są przyjmowane kobiety na to stanowisko?

Kacpi Nowy wpis

Na mechanika maszyn i samochodów ciężarowych dość często są ogłoszenia we Wrocławiu, rotacja pracowników czy firma rozwija się na tyle, że nowe osoby są potrzebne? Idzie zarobić 5-6 tys. na rękę na tym stanowisku ?

Lemon Nowy wpis

Pracowałem na sortowni w prezero na Oplu Stellantis powiem tak żenujący ludzie w szczególności brygadzista który najpierw każdego obgaduje a potem sam kręci afery nie polecam tam pracować puki nie zmienia brygadzistę na innego próbuje z kierownika robić swoją marionetkę z ludzi maszyny do pracy obowiązkowe nadgodziny i weekendy jeśli nie robisz tego jesteś tam 0 po prostu dno i żenada jeszcze raz odradzam z tym człowiekiem WSPol pracy i jego synami .....

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu. Jaki był jej rezultat?
Wera

Czy firma może się pochwalić stabilnością zatrudnienia? Pracowałam kiedyś jako key account managerka i planuję przesłać CV. Myślicie że zaproponują mi UoP na start?

Rezok
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Witam,nie wiecie dlaczego pewna dziewczyna pracująca na terenie bwi dla firmy prozero przy segregacji foli dostała wypowiedzenie bez podania przyczyny???

Przemo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Znalazłem ofertę z tej firmy jakoś pracownik technicznych ślusarz spawacz w Rudzie śląskiej czy ktoś może powiedzieć jak wygląda ta praca dokładnie i jakie są widełki płacowe netto ?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Ktoś może coś powiedzieć o stanowisku specjalisty d. s. transportu? Zakres obowiązków dosyć spory. Jaka umowa na start i jakie wynagrodzenie? Sama podstawa czy dodatkowo jakaś premia?

NICK

Mocno przestrzegam przed podjęciem pracy na stanowisku specjalisty ds. windykacji- masa papierologii i zarobki na żenującym wręcz poziomie, o towarzystwie to już nawet nie wspominam

Larysa

Specjalista ds. Technicznych w ogłoszeniu nie ma określonych żadnych widełek płacowych a widzę po samej treści, że wymaga się jednak minimum 2 lata doświadczenia aby się dostać. możecie określić co jeszcze wpłynie na ewentualną podstawę i czy macie porady co do samej rozmowy?

Kobieta

Hejka, wdziałam w ofercie dla specjalisty ds. ochrony środowiska, że wymagane jest tylko roczne doświadczenie żeby moc kandydować więc w teorii się w tym zmieszczę, ale sama rozmowa jak teraz może wyglądać? czy mi ja przybliżcie?

Zawiedziony

Daremna ta pseudo firma . Dawają ogłoszenia dość często ( ładowacz lub sortowacz ) możesz aplikować 5/10/15/20 razy pisać na e-maile a i tak nikt nie zadzwoni ! Przyjdziesz osobiście to nawet CV nie wezmną. Masakryczne postępowanie z ich strony ! Szybciej zagranicę wyjedziesz niż tu co kolejek znajdziesz . Niby tyle pracy jest że aż praca szuka człowieka !(usunięte przez administratora)Prawda ! Niech się (usunięte przez administratora)

Ola
@Zawiedziony

Żenada jest to że obiecują że zadzwonią z wynikiem rekrutacji, jaki by nie był by człowiek na darmo nie czekał. Po czym nie dzwonią. Mówią że, praca na 100% pewna z ich strony zatrudnienie itd. Jeśli, macie taki szacunek do ludzi to się nie dziwię że się ludzie zwalniają i odchodzą z pracy u was.

AAA

w ofercie dla specjalisty ds. administracji pojawiła się wzmianka o dużym zakresie samodzielności oraz odpowiedzialności. Czy możecie je omówić? Interesują mnie też konkretne informację dotyczące liczby kursów w roku które można wykonać oraz ich zakresu. Omówicie je?

Iii
@AAA

Na kursy nie masz co liczyć, firma dużo oferuje, ale na tym się kończy. Ludzi mają za nic. Kierownictwo auta służbowe ma dla prywatnych wycieczek, a na podwyżki dla pracowników nie ma. Co do zakresu obowiązków robisz to czego nie zrobi kierownictwo czyli wszystko.

Michalina

Poproszę o opinie oddziału w Otwocku.

ładowarka

Cześć od jakiegoś czasu wisi oferta na operatora ładowarki. Jakie warunki stwarza firma, jaka jest atmosfera w firmie? Dla czego ona tak długo wisi? Brak chętnych czy od razu uciekają?

Ładowarka

Jakie stawki tam aktualnie są? Bo rozumiem że premia jest uzależniona od bycia po słusznym i wykonywania innych poleceń przełożonego.

@Ładowarka

Cześć, a możesz mi wprost napisać po czym stwierdzasz, że tak właśnie wyglądają zasady premiowania? Ja jak mam teraz ofertę od nich to nawet nie widzę by w niej pisano o premiach, czyli to sugestia co do jakiejś uznaniowej? Ona jest wpisana w umowę?

Miki
@ładowarka

Rotacja w tej firmie jest spowodowana warunkami czyli (usunięte przez administratora) smrodem odpadów komunalnych robactwie a teraz do tego dochodzi system pracy który uwzględnia pracę w weekendy a wolne w tygodniu nie każdemu to pasuje

Czemu uważasz, że tak właśnie warto. i co w końcu z tym systemem? Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale wychodzi na to, że sobota będzie identycznie płatna?

Mersi

Takiej podwyżki jak tutaj to jeszcze nie miałem 200 brutto i z premii doszło 40 zł.Podpisalem ale szok trwa nadal od nowego roku wszyscy tyle dostali 17 osób.Szczerze to w (usunięte przez administratora) powinni sobie te 240 zł wsadzić a nie kpić z ludzi ale w zamian ludzie też będą kpić....

Ikim
@Mersi

To wolisz samą pensję minimalną ? Mogłeś powiedzieć z ci pasuje tylko 4242 zł brutto

Roxi

Słuchajcie jak to jest z tymi premiami? One na każdym stanowisku przysługują? Teraz niedawno ktoś pisał, że są zależne od tego czy ktoś jest posłuszny czy tez nie. mnie natomiast interesuje praca jako specjalista ds. ochrony środowiska, przy czym nie widzę w opisie by wspominano o systemie premiowania. Czy pracuje się na samej podstawie?

To jak teraz praca sortowacza wygląda? pewna Pani chciała się za zatrudnieniem zorientować ale ktoś odpisał, że tam na miejscu pracują tylko mężczyźni. Dlaczego? jest cos ciężkiego czy po prostu tak się teraz trafiło?

PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Inspektor BHP. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Do Gdańska właśnie dodali ofertę dzisiaj dla dyspozytora, jaka ocena z warunków? nie ma podanych widełek płacowych, szczegóły poznam na rozmowie czy może już teraz mi cos napiszecie? dodatkowo czy istnieje tutaj możliwość na zatrudnienie się na część etatu? w ofercie jest cały

Zostaw merytoryczną opinię o PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 7 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ