PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Majster

Fajnie widzę się tam bawicie. Sami sobie premie wypłacacie ????????????

Dziubek

Jakie są zarobki kierowcy ? Są nadgodziny płatne ? Jakieś dodatki ?

Jebadelko123

Proszę o zarobki na stanowisku ladowazv mam propozycję pracy i chciałbym wiedzieć więcej na temat zarobków i pracy

@Jebadelko123

Ładowacz 13,40 na godzinę brutto

Ble ble
@Jebadelko123

Jak odpowiada Ci praca w mrozie śniegu deszczu słońcu kurzu pyle smrodzie stresie i cały dzień na nogach zrobisz ok 10km za 13,70 plus 20procent premi to to jest praca marzeń. Natomiast na sortowni ta sama stawka i wybierać będziesz sobie kartonik. Folie butelkę pet szklaną to sam sobie odp.

Edward
@Ble ble

Rzeczywiście pracownik zatrudniony w firmie Toensmeier pracuje w tak trudnych warunkach, jak to przedstawiłeś? Jestem ciekaw, czy pracodawca zapewnia odzież ochronną, aby zminimalizować efekty uboczne takiej pracy? Mam nadzieję, że zechcesz rozwinąć swoją wypowiedź.

@Edward

Kolego Ukraińcy dostali wszystko odrazu. Ocieplane spodnie,, kurtki, deszczowki. A żeby było ciekawie to jeden z nich sam się zwolnił z pracy. Nie zatrzymały go nawet tzw. Bonusy. Teraz pani (usunięte przez administratora)chce wprowadzić nowy regulamin pracy. A ludzie o niczym y się nie dowiedzieli gdyby nie info do związków zawodowych. Ci co mają jeszcze jakieś ambicje to (usunięte przez administratora) Ztej firmy. Ja już jestem poza i wogole ni żałuję.

@Bolek

Sam byl jeden ukrainiec za ladowacza i poszedl stad bo aby zostac w polsce musial wiecej zarabiac i musial miec to na papierze. W firmie wcale nie ma tak zle. 2tys na reke i wszystkie dodatki typu premie polroczne, karp, komunalki, wczasy itd oczywiscie ciuchy kazdy dostaje robocze bez problemu.

Bolek

Kolego pracowałem ta ponad 5lat.stare pryki tylko z kat c. Mają po 19brutto.ja mjając kat c+e. ADR. HDS. WÓZKI WID. Jeżdżąc codziennie z przyczepa. Po cudownych podwyzkach dostałem 17,50.brutto.kolega aby dostać 18 nie musiał nic robić wystarczy że tatuś to wazelina. I siedzi w kieszeni dyspozytorow. W Kielczu iPiotrowie Pierwszym brak odp. Ilości szafek dla pracowników. Pańi Ania sprytnie ucieka od kontroli PIP. Ciekawe ale ta firma nie ma konserwatora od tyłu lat i jakoś się kręci. Wystarczy wejść na stołówkę i zobaczyć w jakich warunkach ludzie jedzą. A o premiach pół rocznych to mi się nie śniło bo ich niema. A na temat ciuchów to mi nic nie ów ludzie czekali po 3tyg.zanim wróciły z pralni.

@Bolek

Co roku wyplacaja premie polroczne wiec nie klam. Na stolowce jest czysto i zadbanie jak ci sie nie podoba mozesz jesc w aucie. Dobrze ze tacy ludzie jak ty sie zwalniaja wiecznie niezadowoleni, niepotrzebujemy tu takich. Dziwne ze jakos wszyscy nowi ciuchy dostaja bez problemu.

Kolego jak nazywa się ta premia co pół roku, bo ja naodcinku niewidzialem. Może wypłacana jest tylko wazelina,kopusia jak ty. Może napiszesz coś o (usunięte przez administratora) w oddziale w Jeziorach. Chyba że o tym nic nie wiesz. Są w tej firmie super koledzy ale można policzyć na palcach.

Premia polroczna tzw zyski placone do 20lipca i druga czesc w grudniu prezero poludnie.

Edward

W jakiej wysokości jest ta premia roczna, o której piszesz. Jak to wygląda procentowo w stosunku do wynagrodzenia? A inne benefity takie jak wczasy pod grusza lub bony na święta. Też można na nie liczyć?

@Edward

musisz przepracować rok w firmie i dostaniesz 50%, 2lata 75% i 3 lata 100%. To jest jakby 13 wypłata podzielona na dwie raty, pierwsza rata w lipcu druga bodajze grudniu. Inne benefity to komunalka, ryba, wczasy pod grusza,.

Ble ble
@ja

Pozdrawiam (usunięte przez administratora)z ładowarki, i (usunięte przez administratora)z haka. Dobra rada spadajcie ztej firmy szkoda zdrowia i lat przepracowanych w tym (usunięte przez administratora)

Danuta
@ja

Cieszę się, że wyjaśniłeś, jak konkretnie przedstawia się system premiowania pracowników w Toensmeier, bowiem nie ukrywam, iż mnie również to interesowało. Ja natomiast - korzystając z okazji -chciałabym Cię dopytać o inną rzecz. Powiedz mi mianowicie, jak wspomniany pracodawca podchodzi do zatrudniania osób, które szukają tylko tymczasowej pracy? Czy jest im przychylny?

@Danuta

Takie akcje jak z pedzik iem będziesz robić to sama będziesz jeździć. Pozdrowienia z San escobar (usunięte przez administratora)

@Bolek

Na wakacje przyjmują parę osób. W tonsmaierze można sobie przezimowac a na wiosnę szukać coś lepszego. Pozdrawiam Kubanczyka z Kielcza, zostałeś już sam. Więc Kubuś Męska dacyzja i spier z tamtą bo później będziesz żałował.

Danuta
@Bolek

Super, że wyjaśniłeś kwestię związaną z pracą tymczasową w Toensmeier - za to Ci oczywiście dziękuję. Jednak wypowiadając się na forum GoWork.pl musisz pamiętać o kilku rzeczach. Pierwszą z nich jest chociażby to, iż tutaj należy zawsze posługiwać się kulturalnym słownictwem. Ciekawi mnie jeszcze jedna kwestia, jeśli chodzi o tego pracodawcę. Powiedz mi, czy osoby z lekkim stopniem niepełnosprawności mają tam szansę na zatrudnienie?

@Nowy

13.40? Historia to już jest. Teraz 16.70

bla
@Normalny

mi w sierpniu 2019 na st.kierowcy c,e po podwyżkach zaproponowała ANIA 17.50 BRUTTO

Bardzo zaniepokoił mnie Twój wpis. Toensmeier właśnie przeprowadza rekrutację i myślałam o spróbowaniu tam swoich sił. Podobno pracownikom zapewniają tam podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy poprzez odpowiednie szkolenia i środki rozwoju osobowości. Sądziłam zatem, iż tamtejsza sytuacja jest w porządku. Co Twoim zdaniem mogłoby realnie wpłynąć na jej poprawę?

kolega

buahhahaha, co zapewniaja?

@kolega

Powtórzę jeszcze raz: słyszałam, że firma Toensmeier oferuje swoim pracownikom podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy, dzięki szkoleniom i środkom rozwoju osobowości. Może zatem powiesz, jak to wygląda w praktyce. Czy faktycznie można tam liczyć na owe szkolenia?

@Marta

tak jest podnoszenie kwalifikacji, jeśli masz prawko na B to firma zapłaci za C+E i tyle. Ale trzeba brać pod uwage, że nie wszyscy nadają się do prowadzenia ciężarówek. I na tym podnoszenie kwalifikacji się kończy. W firmie jest zero szacunku do ładowaczy, uważa się ich za zło konieczne...

Damian
@ja

Zrobienie kursu na kategorię C+E wiąże się z podpisaniem umowy lojalnościowej, czy pracodawca oferuje takie szkolenia w ramach benefitów?

@Damian

tak trza podpisać lojalnosciowke na 2 lata bodajze.

@Marta

Słuchaj dalej tych flustratów co tu za swoje lekkie podejście do pracy mają uwalane premie a nigdy się nie dowiesz jak tu jest. Ci co pracują dobrze, nie biorą co chwilę wolnego na żądanie są zadowoleni tylko lesery marudzą. No cóż tego nie zmienisz

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu. Jaki był jej rezultat?
Lukasz

Kierownik tak mówi teraz madrale zagrywa zeby się zwolnić jak nie pasuje potem znowu będzie w szoku ze się ludzie zwalniają bo nie ma komu, jeździć specjalnie powysyłał na prawko zeby ich usadzic w tej padające firmie tych najbardziej żal że będę się z nim jeszcze parę lat meczyc

Joanna
@Lukasz

Nie do końca rozumiem twój wpis, jednak doczytałam się, że pracownicy Toensmeier zostali powysyłani na kursy prawa jazdy, mam rację? Czy koszt takich kursów w pełni pokrywa pracodawca firmy?

@Joanna

Tak ale potem trzeba się tu męczyć z durnymi ludźmi w biurach

@Lukasz

@Lukasz, kogo masz na myśli? Brzmi to niepokojąco.

@Daria

Kierownika bo się na niczym nie zna i tych co tylko kawę w biurze pija

@Lukasz

@Lukasz, masz na myśli jakiś konkretny dział? Widziałam, że szukają właśnie kogoś do biura.

@Daria

A kogo chcesz iść?

Do BOK szukają.

Malami
@Lukasz

Firma nie jest upadająca, no chyba że z Tobą na pokładzie????

@Lukasz

Kierownik się nie zna? ten człowiek jest po studiach kierunek logistyka. Przeszedł cały etap w firmie od samego dołu, był na początku zaopatrzeniowcem, ma prawo jazdy na C trzeba było na akcję zima jechać to jechał. W między czasie się szkolił, studiował, wysłała go firma i innych na kurs niemieckiego. Jak by był ostry to tu już pół załogi nie pracuje za swoje walenie w kulki.

Ładowacz pre zero

Jest dużo racji kierownik jest nie sprawiedliwy czepia się o byle co tylko żeby premie zabrać nie zna się na robocie która tam się robi razem z dyrektorem oddają wszystko podwykonawca pewnie mają z tego odpowiednie korzyści Lepiej kupić nowe skody służbowe niż zainwestować w firmę i auta które po kolei się rozpadaja

@Ładowacz pre zero

Jak wam nie odpowiada to sie zwolnij na twoje miejsce czeka inni za bramą

@pracownik

No czekają i tak potem maja dość tej firmy chcą tylko przezimowac

@Lukasz

Łukasz Jak Tak naprawdę ci jest zle to weź się zwolnij a nie marudź ja tez byłem ładowaczem a teraz mam prawko sam sobie zrobiłem jeżdżę na Haku i sobie chwale Tak Narzekasz a czemu nie Pójdziesz Do innych Firm Komunalnych Jak Tak ci Zle ?

@pracownik

Nie sciemniaj niema tam takiego

@Lukasz

tak ciekawe to moze sie spotkamy na stołówce na przerwie ? i jestem wtedy ciekaw co mi powiesz w prost w oczy ??

Chętnie kiedy

w we wtorek na stolowce o 6 rano cwaniaku

Antoni
@pracownik

Trochę ta dyskusja zabrnęła za daleko. Przypominam, że znajdujemy się na publicznym forum dotyczącym pracy i nie ma tu miejsca na dyskusje nie na temat. Wspomniałeś, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. Chętnie się dowiem co konkretnie wpływa na Twoją opinię - wynagrodzenie, czy atmosfera w firmie?

@Antoni

na moja Opinie wpływa Ciekawe Wynagrodzenie i Atmosfera w pracy a co Przychodzę do pracy i na dole stoją obok drzwi i Słysze jak Marudzą Codziennie to Śmiać mi się chce bo takim ludziom nigdy nic nie będzie pasowało.

@pracownik

Pracuje od nie dawna i jest do (usunięte przez administratora) i kierownic to wrzut na tyłku

@Paweł

wiesz ja juz tam pracuje długi okres czasu i mi odpowiada wszystko Ale Zawsze Mozesz Sie Zwolnić i Poszukać Czegoś Innego :)

Pracownik2
@pracownik

Skonczcie juz ta dyskusje. Jak macie jakis problem to albo idzcie do kierownika a nie obrabiajcie mu tylka albo idzcie do kadrowych. One akurat zawsze posluchaja i moze cos wam pomoga jak jest cos nie tak

@Pracownik2

Widać że kierownik Ci ładnia stawkę dał że tak chwalisz

@Paweł

Pewnie tak on takim ludzia daje konkretną stawkę i robotę żeby się nie zmeczyli a jak wychodzi ze się o nim ma źle zdanie to przesluchuje wszystkich żeby znaleźć winnego on jest męczący i szuka problemów dziwne że jeszcze po głowie nie dostal

@Pracownik2

wiesz ja juz bym Dawno Skonczył tą dyskusje ale jakies ludzie tu maja problemy pracują i całe zycie narzekaja chore to jest dla mnie

Kierowca pre zero
@pracownik

Bo inni są normalni a nie takie wazeliny że udaje że jest ok bo mają wiek duży i się boją zwolnienia

Tomasz
@Kierowca pre zero

Koledzy wanny sobie chwalą maja stawki duże udają pokrzywdzonych ale postawić się boją bo ten hanawald ich zwolni i gdzie takie starocie dostanę pracę jak umia tylko smieciarka jeździć nic po za tym to go po nogach caluja osła

@pracownik

Masz rację, pracuję w firmie grubo ponad 10 lat. Z tymi maruderami to prawda, niektórzy chodzą do pracy w kratkę, niby mają pracować do 14 a o 12.30-45 idą się kąpać i później płaczą że im premie uwalają. Przewodniczący związków mówił. Jesteś okąpany o 13 to siedź na stołówce ale nie bo trzeba stać na schodach przed budynkiem socjalnym a kierownika okno wychodzi na tą stronę nie wspominając już o blisko 50 kamerach na zakładzie.

Micki

Witam A jaka jest atmosfera pracy w biurze. Widziałem ogłoszenie z ofertą pracy specjalista ds. logistyki.

@Micki

Dramat , nie warto.

@Micki

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na to stanowisko. Pan Prezes zadał mi dwa pytania. Pierwsze - dlaczego aplikowałam na to stanowisko, a drugie - czy przerwa w pracy jest związana z urlopem macierzyńskim. Po odpowiedzi twierdzącej, nie miałam już możliwości zaprezentowania własnej osoby, ani zdobytych umiejętności. Miałam za to możliwość wysłuchania monologu dotyczącego złych doawiadczen Pana Prezesa z kobietami posiadającymi dzieci. Delikatnie ujmując wyszłam że spotkania skonfundowana jawna dyskryminacja. Nie otrzymałam rzecz jasna żadnej odpowiedzi na temat wyniku rekrutacji.

OnaK

Naprawdę spotkała Cię taka sytuacja ?? z jednej strony mogłaś nie odpowiadać na to pytanie, odpowiadając pytaniem, czy posiadanie dzieci ma jakiś wpływ na realizację obowiązków w pracy. Z drugiej strony rozumiem, bo pewnie nie spodziewałaś się takiej sytuacji. Szczerze mówiąc trochę mnie zmartwił Twój wpis, jutro mam rozmowę z kadrową Panią JS i zastanawiam się czy nie odwołać tej rozmowy, jestem na końcówce macierzyńskiego, nie wyobrażam sobie ukrywać tego przed przyszłym pracodawcą, ale skoro moja rozmowa ma się zakończyć w taki sposób jak Twój, trochę szkoda mi czasu na fatygę. Rozumiem, że kadrowa w ogóle nie pytała o kwestię przerwy w pracy związanej z opieką nad dzieckiem i wyszło to dopiero na rozmowie z prezesem ?

Były Pracownik

czesc mam do was pytanie ?? czy pracuje dalej kierownik Tomasz Wanowski ?

Hanawald
@Były Pracownik

Oczywiscie

new

Czy są wolne stanowiska na wózek widłowy do Kiełcza. a jakie zarobki?

Kierowca

Jakie zarobki ma kierowca C+E ? Randstadt rekrutuje kierowców z tego co widzę

luk
@Kierowca

Zgłoś sie bezpośrednio do firmy.

Arek

Czy dla kierowców wymagany jest staż z samochodami ciężarowymi a moze sa też stanowiska dla kierowców do 3,5 tony?

Boa

Musiał rok minąć. Zwolnilo się w tym czasie 5 ciu super kierowców aby Pani Ania odz. Kielcz zaczęła płacić 20zl.brutto na godzinę.

Faz
@Boa

Nie pisz głupot. Najlepsi i z najdluzsym stażem zostali. A ile zarabialiśmy trzy lata temu? Niektórzy musieli odejść a młodzi szukają i takie ich prawo.

Marci

A co sądzicie o pracy dyspozytora w prezero?

@Marci

Którego?

Pytajnik
@Lukasz

Jest ogłoszenie o naborze i zastanawiam się czy warto aplikować.

OK
@Pytajnik

Ja zaczynam. Zero rotacji - sprawdziłem. Umowa o pracę z całym pakietem socjalu. Dobra stawka - najwyższa na rynku (też sprawdziłem). Z możliwością podwyżki po 3 m-cach. Firma ma kopyto rozwojowe. Na start Firma jest OK.

Zosia

Wogole nie można się dodzwonić skandal

Adi btm
@Zosia

Nie licz na to też chce

Zadowolony Klient
@Adi btm

A ja się dodzwoniłem, byłem u Nich w biurze i jestem zadowolony z obsługi:-) z małymi problemami ale mnie obsługują. Jak na te problemy na rynku śmieciowym i tak stają na wysokości zadania.

Potwierdzam
@Zadowolony Klient

Potwierdzam. Przypomniałam się im, ustaliliśmy szczegóły mojej obsługi i jest ok.. Dodatkowo pomogli mi pozbyć się nadwyżek po poprzedniej firmie, która z dnia na dzień zostawiła mnie na lodzie.

Adrian bytom

Kierownik (usunięte przez administratora) zrobi wszystko żeby ino mu robotę skończyć i obiecuję cuda premie i inne rzeczy a dyrektor nic nie umi

Kierowca

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ludzi przez kierownika i dyrektora co zachowuje się jak homo

nieznajomy

tak samo jak jedna z osoba ktora tam pracuje ( z dopiska do orzedniej opini)

nieznajomy

Ta firma to jakas wielka pomylka. Karaja ludzi za nic mimo iz nic sie nie zrobilo. Ladowacze w tej firmie najbardziej charuja i za marne pieniadze. Tak samo szoferow i ladowaczy czy innych ma ta firma gdzies naprawde jescze raz ta firma to zenada tak samo jedna tej firmy

Ładowacz pre zero

No napewno czekają inni co dopiero zdali prawko i nic nie umia tak jak Ci kierownicy

Lukasz

Tak w siedzibie ale lepiej tam nie idź bo szkoda twojego czasu

Zostaw merytoryczną opinię o PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 7 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ