PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Toensmeier?

Kierowca pre zero

Kierownik (usunięte przez administratora) własnych ludzi wielo letnich nowi maja większe stawki a nie umia nic do tego zarobki są mniejsze niż na kat b

Jeden wielki (usunięte przez administratora) nawet w szstniach i łaźni. Masakra

Adrian
@Nowy

Jeśli chodzi o nieporządek, to firma pewnie zatrudnia personel sprzątający. Chyba, że masz na myśli bałagan organizacyjny. Napisz proszę na jakie umowy mogą liczyć nowo przyjęci pracownicy. Kontrakty są długoterminowe i stabilne, czy raczej umowa zlecenie i dopiero po okresie próbnym można się starać o bardziej trwałe zatrudnienie?

znajomy

witam was wszystkich powiecie mi czy sa moze przyjecia jako ładowacz ? Jak tak to do kogo najlepiej sie zgłosic a doswiadczenie mam 3 letnie w tej branzy

Jak to naprawde wygląda praca za ladowwcza? Cieszków czy da sie wytrzymać?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu. Jaki był jej rezultat?
Jebadelko123

A jakie są dodatki i Socjal? są jakieś bony itp? I jaka jest wypłata przy zrobionych 2 sobotach? Da się wyciągnąć 2.500?

Prosze o konkrety ile zarabia ladoowacz? I jak soboty platne?

Ilu ładowaczy jeździ na aucie?

Mam zamiar zatrudnić sie jako ładowacz.

Witam jak wyglonda praca na sortowni da sie wytrzymać? Czy lepiej za ładowacza?

@Nowy

pracuje jako ładowacz dłuszy okres czasu i jest ok ale chłopacy z sortowni nie narzekają

@pracownik

Spoko dzięki za odpowiedź.

@Nowy

A na jakie zmiany pracuje sie na sortowni? A na jakie jako ładowacza?

witam wasz wszystkich pracuje w firmie 2 lata jako ładowacz i super praca kazdemu polecam zarobki tez są fajne :)

@pracownik

klamiesz, zarobki ladowacza sa smieszne! 13,40 taka jest stawka kazdy sobie moze policzyc ile wychodzi na miesiac 1800-2000zl to jest smieszne!

@rafalina

jak bys chciał wiedzieć to ja mam 15 zł na reke na ładowacza to sobie policz ile mi wychodzi na miesiąc mądralo a jak cos ci nie pasuje to się zwolnij

@pracownik

znowu klamiesz, zaden ladowacz na reke nie ma 15zl nie ma nawet takiej mozliwosci :)

zajac
@rafalina

jak twierdzisz ze kłamie to idz do pana Tomka W. I niech ci powie ile ładowacz ma maksymalna stawke

@zajac

2 lata pracy i stawka na reke 15zl? w zyciu w to nie uwierze :) taka stawke moze ma ktos kto robi 20lat ale nie 2...

Szrek

Kandydaci do pracy prosze nie uciekać jak usłyszycie stawke od kierownika na dzień dobry bo drugie tyle będzie z lewizny na śmieciach... Teraz jest tak fajnie, ze w południe juz zjezdzamy na baze i idziemy do domu a każdy w biurze tylko udaje, że nie widzi problemu bo brakuje ludzi i nikt nic nie powie! Na nockach to już w ogóle samowolka bo nikogo w biurze nie ma i możesz przespać pół nocy w krzakach byle karte drogową jakos rozpisac, cośtam pozmyslać itd. Nikt nad tą firmą nie panuje a całość jakoś sie kręci i każdy sie dziwi jak to wszystko funkcjonuje i jeszcze zarabia pomimo ze połowa taboru jeździ bez celu po śląsku na pusto tam i nazat bo wiecznie coś nie dograne,zamknięte,zastawione. Także jak ktoś ma dość prywaciarzy to zapraszamy tu jest wesoło i lajtowo, nowi szybko łapią zasady i dostosowują sie do reszty (czyt. olewają robote) Z mojej strony 5 gwiazdek i polecam !

tonsmeier

tonsmeier południe ruda śląska. ładowacz 1800-2000zł zł na ręke. kierowca C 2500-2700zł, CE 3000zł na ręke. Praca spoko chociaż dyspozytorzy czy kierownik wogole nie znaja sie na robocie i mysla ze w 8h zdola sie wszystko zrobic a roboty wciaz przybywa... Brak wlasnego RIPOK'a i trzeba jezdzic ze smieciami po chorzowie, siemianowicach czy dąbrowie... soboty platne 100%, wczasy pod grusza, komunalka, karp, na zime bony w postaci karty na ktora co miesiac wplywa ok 150zl. Jesli chodzi o samochody to same trupy no ale najlepszy mechanik na bazie zawsze mowi wszystko dziala tak ma byc mozna JECHAC :)

Rafalala
@tonsmeier

Co ty chcesz tabor mamy nowoczesny, w ostatnim czasie zakupiono sporo...służbowych osobówek :D Inwestycji w tabor który zarabia na to wszystko ZERO, stare trupy sie rozlatuja, przechodza przeglady z popękanymi ramami, brakami hamulców etc etc a ty wyjezdzajac z bazy bierzesz na siebie odpowiedzialność bo jezeli jedziesz to pojazd jest sprawny. Na warsztacie jest taki (usunięte przez administratora) ze przez wszystkie lata takiego kabaretu nie widziałem,każda jedna cieżarówka jeździ z defektami. kierownik mysli ze jak kupic worek trytytek i wiadro zmywacza do hamulców to naprawią mu tym wszystko.. auta euro 5 a w każdym awaria układu oczyszczania spalin. teraz idzie akcja zima i jak co roku okaże sie ze na ok 12 piaskarek sprawne są 3 :D

@tonsmeier

2500 bruto to pewniak a netto wychodzi jakies 1600 lub 1700. Pracuję pare lat i przez cały miesiąc + 2 soboty dostałem 1960 :D Beka na sali

, 3000 tysie chyba że dwoma sobota i kolego

była ks.

Tonsmeier Polska...Klęska działu księgowości. Ludzie uciekają, ciągła rotacja..Księgowe, jak macie możliwość pracować gdzies indziej, to to zróbcie. Zmarnujecie tylko czas i własne doświadczenie z p. dyrektor ds.księgowości czy gł.księgową. To jest rozpacz jaki niski poziom merytoryczny sobą reprezentują. Ty pracujesz, a one spijają śmietankę..

Agga
@była ks.

Jak dlugo ludzie wytrzymują w księgowości? Bo ogłoszenia pokazują się dość często. Co z nadgodzinami? Są?

była ks.
@Agga

Nie da się tam długo wytrzymać. Atmosfera jest tragiczna. Wieczne pretensje i wywracanie gałami. Najstarsza stażem, chodzi do przełożonych i opowiada na inne dziewczyny w księgowości co jej ślina na język przyniesie. Nie da się wytrzymać, dlatego zrezygnowałam. Ludzie szybko rezygnują z pracy tutaj (pół roku, rok), dlatego ogłoszenia są często. Nadgodziny są, ale nikt na to nie patrzy. Masz siedzieć i zrobić.

bekeleke

Tonsmeier Poludnie warunki pracy beznadziejne, stawki beznadziejne, zero szacunku do ladowaczy! 13,40 stawka za prace na deszczu, sniegu, słoncu itd? to jest śmieszne!

rafalala

Kierowcy po kryjomu dostają podwyżki a ładowacze mają 13,40 to jest śmieszne! To my ładowacze najciężej pracujemy a mamy tak niskie stawki!

Bolek

Toensmeier zachód. Mają być podwyżki ale tylko dla wybranych(kapusiow. I lizusuw). Na sortowni dostali po 500brutto więc pani Ania zamknęła mordy krzykaczom. A i dostaliśmy nowe bluzy pro zero czytaj premi zero. Cała ta firma to żenada. Jak ktoś lubi (usunięte przez administratora) innych i być podpirdalanym to ta firma jest idealna dla takich judaszy.

Bolek

Toensmeier zachód. Po 7latach pracy jako kierowca (c+e. Hds. ADR) mam 16.20brutto +35%premia uznaniowa). Nowy kierowca przychodzący z ulicy dostaje na początek 16.50 brutto. Więc dla tej firmy doświadczenie jest warte 0.

WojtekD

Co wy tam piszecie. Fajna firma.

@WojtekD

No Na bank raczej Fajna Firma dla Kabli i Biurowców :D

Fizol
@WojtekD

Ja pracuje w firmie 4 lata. Mimo ze nie ma Ripoka firma dalej sobie radzi i sie rozwija zarobki z roku na rok lepsze...

@Fizol

@Fizol

ja 4 lata w biurze to napewno dobrze się rozwija bo z tego co wiem to zaś podwyżki dostaliście a ładowacze i szofery dostali taką podwyżkę że kobiety od nich więcej zarabiają "D

Yo

Ta Firma jest bardzo śmieszna :D Opowiem tak pracuję w tej firmie już trochę czasu i opowiem że to co się dzieje w tej firmie to same żarty. Zaczynając od tego że pan Dyrektor ma nas Ładowaczy czy szoferów głęboko za przeproszeniem w (usunięte przez administratora) Gdy się wchodzi do pracy i widzisz dyrektora mówisz mu kulturalnie dzień dobry to nawet czasem odpowiedzi nie usłyszysz po prostu żenada z jego strony. Co do sprzętu samochody mają już swój wiek ale by na każdy dzień było po 3 czy 4 samochody w naprawie. Co do ludzi w Firmie Tónsmeier Przepraszam teraz Firmie ,,Pro Zero'' powiem że niektórzy ładowacze i szofery to jest banda Kurw sprzedawaj ą jednego drugiego myśląc że premie dostaną lub wynagrodzenie za kablowanie panowie (usunięte przez administratora) wam w (usunięte przez administratora) za kablowanie :). Co do Pań i panów którzy się zajmują pracą w biurze to szczerze nie znają się na tej pracy widujesz ich po 10 ,15 ,20 razy na fajce rozumiem że zakurzyć każdy może ale bez przesady. Nie znają się na pracy nie dość że mają (usunięte przez administratora) w papierach to i na swoich stanowiskach tam kolega kolegi pracuje. Bo mają wyższe szkoły skończone ? no i co z tego jak mają wyższe szkoły skończone a nic nie umią zrobić to szkoda gadać :D Żenada z nich. Co do zarobków to jest żart że na te czasy jak wiadomo wszystko idzie w górę że ładowacz minimum 2500 na rękę na czysto a szofer 3200 na rękę na czysto nie dostał to żenada z ich strony. Myślą że za 13.40 ludzie będą się zlatywać ? Nigdy w życiu. Wo gule po co nam tyla ludzi w biurach na każdym stanowisku po 3,4 lub więcej ludzi i co dostają takie pieniądze + samochody firmowe żenada jeżdżą za nasze do Gołębiowskiego lub do Niemiec a my mamy tylko imprezę na której nawet oni są nie nażarte (usunięte przez administratora) Szczerze jak chcecie wiedzieć ludzie się zwalniają bo nie mają takich pieniędzy by rodzinny utrzymywać i pan dyrektor myśli że jak zatrudni 1,2,3 takich dobrych to coś zmienni. To zamiast dać godnie zarobić ludziom którzy dzięki tej podwyżce by szanowali tą pracę to woli zatrudnić kilku nowych którzy po 1 wypłacie odejdą z tej firmy. Więc Panie dyrektorze , Kierowniku , Prezesie Puknijcie się w głowę i zacznijcie szanować Pracowników którzy zostali jeszcze w tej firmie i nie spoglądajcie tylko na siebie bo kiedyś wszyscy wam odejdą i będziecie sami na rejony jeździć. -Szanujcie Pracowników -Dajcie godnie zarobić Ładowaczom i szoferom a (usunięte przez administratora) że pieniędzy nie mocie bo wszyscy wiedzą jak u nas pieniądz się toczy -Zakupcie nowe Samochody by firma jakoś wyglądała - Zróbcie się porządek w papierach (usunięte przez administratora) tych (usunięte przez administratora) pasożytów , którzy robią w biurach i posprzedawajcie te skody a jak nie to może też pracownikom dajcie, bo nie każdego stać na zakup nawet używanego A jak nie to Firma wam Upadnie Pozdro YO :)

Masakra

I ludzie mają segregować śmieci a nawet odpowiednich kontenerów w Rudzie Śląskiej - Godula na ul Modrzejewskiej nie ma , ludzie żyją jak PRL z piecami kaflowymi gdzie nie wiedzą nawet gdzie wyrzucić ( hasie , szlaki itd )natomiast informacje o podwyżkach są dla ludzi nie segregujących tylko ciekaw gdzie mają segregować ? obok koszy układać ? Wstyd

Zostaw merytoryczną opinię o PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 7 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ