PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pancio

Kierowce C+E 15.30zł brutto :) :) :) A kierownictwo co trzy lata wymienia sobie samochody na nowe. A i jeszcze na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują podwyszki co roku przez trzy lata dostałem 30gr.

ładowacz

Tonsmeier Południe Ruda Śląska. 5 lat jest nowy dyrektor i przez ten cały czas nie zrobił nic dla ludzi! Ładowacze pracują najciężej i mają 12 zł na godzinę! Totalna kompromitacja firmy i dyrektora, zarządu, prezesa! Zero szacunku dla ładowaczy, myślą, że nas zastąpią nowymi ludźmi którzy rejonów nie znają! Byle kto rejonu nie zrobi tak dobrze jak ludzie którzy go znają i zależy na pracy! Nie tylko kierowcy tworzą tą firmę tylko także my ładowacze! W firmie bardzo źle się dzieje i ludzie zaczynają się buntować i iść w kierunku strajku! Dyrektorze jeśli to czytasz, "Nie idź tą drogą!" dobrze Ci radzimy.

Mikolaj

Nie dali wyplaty na czas. Gdzies maja ludzi. Jest weekend,swieto dodatkowe czyli 3 dni spoznienia. Jak tak moze byc.

......kk

Witam jak z przyjeciami w rudzie sl?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu. Jaki był jej rezultat?
Bolek

Oddział zachód. Mamy związki zawodowe teraz (usunięte przez administratora) zmiekla zarządowi. ZACZNIEMY OD BHP. PÓŹNIEJ BĘDZIEMY DĄŻYĆ DO POPRAWY PŁAC. ROTACJA DUŻA. UKRAIŃCY SĄ UNAS. PIERWSZA 5 PRĄCOWALA OK. OBECNI SA LEPSI OD EMIGRANTÓW. STARA EKIPA KIEROWCÓW JUŻ NIE WRÓCI. DYSPOZYTORZY JUŻ 2RAZY WRACALI DO NAS

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji do Toensmeier? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Cegła

Tak, należy zwrócić uwagę na to, że Toensmeier ma zostać sprzedany, ale nikt o tym na rekrutacji nie wspomni.

Zuzanna

@Gosco masz na myśli wspominając o mobbingu? Kodeks pracy definiuje mobbing jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie sytuacje mają miejsce? Warto pamiętać, że firma ma obowiązek im przeciwdziałać. Czy ktoś jeszcze ma Takie doświadczenia z pracy w Toensmeier? A może macie zupełnie inną opinię? Dodatkowe informacje mogą być bardzo istotne. Szczególnie dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Van Gogh
@Zuzanna

Jaki mobbing? :D Pracuje jako kierowca i przypuszczam, że wątpie zeby takie coś mnie dotyczyło, z dyrektorem widuje sie sporadycznie w okolicach biurowca, kierownik i dyspozytorzy wporządku, robie swoją robote i przez caly dzien mam spokój . Jasny i klarowny system rozliczania, wszystko przez "pasek" . Ludzie tu pracują latami albo do emerytury

Mr
@Zuzanna

Mobbing i tyle a zarobki masakra

marcin

witam. jakie zarobki ma kierowca ce w rudzie? czekam na sensowne info pozdro

Zuzanna

@kat co takiego dzieje się w firmie? Mógłbyś powiedzieć dokładniej jakie zachowania masz na myśli? @kołdraa czy ostatnio zaszły zmiany, które znacząco wpływają na pracę w Toensmeier?

Retro
@Zuzanna

Nie ma żadnego mobbingu w Rudzie pracuje tam 3 rok , kokosów nie ma ale pracuje się w porządku trzeba robić swoje i to wszystko.

Zuzanna

@Masa , a co konkretnie masz na myśli? Z Twojej opinii niewiele wynika dlatego będę wdzięczna tak samo jak inni użytkownicy portalu, jeśli napiszesz coś więcej na temat pracy w firmie Toensmeier.

Masa

Masakra ten zakkad lipa i tyle

Obecny pracownik

Idealnych firm nie ma, zawsze mogą zdarzyć się gorsze czasy!!

Gos

Mobbing taki ze odechciewa się wszystkiego zarówno u pracowników fizycznych jak i tych w biurowcu. Szef oszukuje i napuszcza współpracowników na innych zatrudnionych. Nie polecam ale wiadomo każdy musi przekonać się na własnej skórze

BoDallas

Wiesz co no ja nie wiem, może gada dobrze? Aczkolwiek ja bym sie wolał nie wtrącać i nie ignerować, bo wiadomo, że nikt tego nie lubi, aczkolwiek to o rotacji mnie przekonuje, wiadomo przecież jak jest

kat

Pracuję w ochronie tej firmy w Rudzie Śląskiej. Rozmawiam z pracownikami, wiem co sie tu dzieje. Jesteśmy tak samo tu traktowani. Każdy jest potencjalnym (usunięte przez administratora) wymaga się coraz więcej.Mogę nawet to określić mocnym słowem - mobbing !!!

mlody

BoDallas ale 3000zl brutto czy netto ?

mlody

powiedz mi kolego ile idzie zarobic 2500?

mlody

Witam jak wyglada praca w PUKu jakie zarobki maja kierowcy?

kołdra

taaa... łatwo powiedzieć... idź i powiedz to usłyszysz: "ja rozumiem, proszę zrozumieć trudną sytuację firmy, niedługo się poprawi. Będą podwyżki" A tu ani widu ani słychu, więc nie bądź taki mądry

były

Polecam pracę jak ktoś ma mocne nerwy ,lubi loterię , bo nie wiesz w jakiej załodze jeździsz danego dnia - tygodnia , z małymi wyjątkami załóg .Segregacja :) żal nie raz było patrzeć na segregowane czyste śmieci . Ludzie segregują śmieci wierząc w nią :) ,a firma wysypuje część w Zgierzu na jedną kupę segregowane czy nie segregowane idą do jednego boksu !!!!! Miasto nic nie robi , A WYSTARCZYŁO BY WYRYWKOWO POJEŹDZIĆ SOBIE ZA ŚMIECIARKAMI BY SIĘ PRZEKONAĆ , LUB SPRAWDZIĆ GRAFIK

Zostaw merytoryczną opinię o PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 7 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ