PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Piknik

Co do tego co jest tu omawiane a nawet pisane, trzeba się odnieś. Zacznijmy od tego że pracuje w tej firmie już długi okres. Co do Pana Tomasz .W jako kierownika chłopy nie piszcie głupot naprawdę że jest taki czy owaki dobrze wiecie że nie jednemu z nas uratował tyłek ,przed zwolnieniem a jeśli ktoś zaprzecza to jego sprawa. Mówicie o nim takie rzeczy jaki on to jest dupkiem i ogóle. Panowie to jest tylko człowiek on też ma prawo być wkurzony zdenerwowany a także jest czasami między młotem a kowadłem że czasami jest wkurzony na jakąś brygadę . Ktoś pomyśli co za (usunięte przez administratora) takie coś pisze panowie jak czasem te karty wypisane są to je śmiechu warte od 6:00-6:15 OC chociaż siedzisz na jadalni i gadasz (usunięte przez administratora) (nie wszyscy) ale niektórzy tak robią z szoferów. Potem 6:30-9:30 Rejon powiedzmy W od 9:30 do 10:15 Przerwa i od 10:20-14:00 Rejon W . Wiem że teraz jest ten wirus i pozwolił ale panowie jak po prostu piszesz kartę do 14 a przed 13 jak niektórzy to robią idziesz do dom to się nie dziwie że jest wkurzony umowę mamy na 8 h a nie na 7 czy krócej. Ale ludzie to olewają a jak potem kierownik jest wkurzony na nich to wielkie ale mają na cały świat. Co do kapowania są u nas tacy tylko może serio kapują bo myślą że większą premię dostaną czy co nie wiem. Nawet słyszałem że ktoś chodził czy nawet chodzi i wydruki robi z tachografów no normalnie żenada. Po co mu to nie wiem ale wiem że jest ulubieńcem kilku osób. Co do Acika i Szyszki nadajecie dur na nich wiemy wszyscy że mieli i do dnia dzisiejszego mają konflikt, ale w każdej załodze a jeździłem nie jedną z brygad nadawa ją na siebie jak kogoś nie ma. Żenada jak można jeździć z kimś na rejonie gadać śmiać się z nim a jak go nie ma to go obgadywać i tak długo aż nie wraca czy z wolnego czy z L4.Kierowcy zawsze narzekają że mają najmniej zarobków panowie pytanie do każdego z was. Ile razy było tak że szliście do kierownika rzuciliście mu wypowiedzenie i w biurze się dogadywaliście czasem nie była to złotówka ale i więcej i do dnia dzisiejszego robicie. Ładowacz nie zrobi pójdzie żuci mu papierkiem a odpowiedz będzie krótka na twoje miejsce przyjdzie dziesięciu. Więc panowie nie gadajcie że jest tak źle robicie po 8 h w tygodniu chociaż teraz wychodzicie czasem po 7 ciekawe czy w jakieś innej firmie tak jeszcze byście mieli. A co do tego robienia Loda to najwięcej robi ten kto tak mówi na drugiego :D. Wkurza mnie też to że jak ktoś chce w sobotę przyjść to nie może bo roboty nie ma ale auta wyjeżdżają i dur te sami ludzie to jak to jest ?.Dyspozytorzy 5/5 Ino zarobki by mogły być lepsze na te czasy bo że wirus to jedno ale jakie są realia życiowe to drugie więc Panie Tomaszu Panie Dyrektorze naprawdę dajcie stawkę taką by dało się i przeżyć i mieć jeszcze w kieszeni, bo naprawdę wykonujemy bardzo ciężką pracę jesteśmy sercem który napędza tą firmą. A my powinniśmy się trzymać jak rodzina a nie zachowywać się tak jak podczas wojny że sąsiad sąsiada wydał na śmierć. Bo tu jeden na drugiego nadaje a potem jak by umiał to by mu do tyłka wszedł

Mechanik2

No na szyk... Trzeba uwazac nic nie a, pierwszy leci do kierownika stary a głupi

Yolek
@Mechanik2

Szyk okim godosz bym uważał?

Agata

Jak wygląda praca w biurze? atmosfera, zarobki?

Ładowacz2

Kto kapuje ty wiesz o kim mówisz matole. Ładowcze to jest margines same alkoholiki i ćpuny A Ci co zrobili z firmy prawko to po to żeby firma miała jeleni co są związani z firmą lojalnosciówka. Firma jak miała super kierowców to uciekli z tad zostali sami co ich nigdzie nie wezmą

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu. Jaki był jej rezultat?

Dla ludzi szukających normalnej pracy, praca godna polecenia, zarobki mogłyby być lepsze ale w firmach konkuręcyjnych jest podobnie. Praca po 8 godzin , 5 dni w tygodniu chyba że wypadnie jakieś Święto to odrabia się w sobote płatna dodatkowo 100%. Ładowacz 2300-2500, kierowca C 2800-3000 na rękę z premią , kierowca C+E nie wiem, premia jest praktycznie zawsze jeżeli się pracuje a nie chodzi na L4. Kierownik jak i dyspozytorzy,logistyka jak najbardziej spoko, można się dogadać np. w sprawie urlopu,a propo wcześniejszych komentarzy to większość to są same wypociny i nie prawda, pewnie pisali to ludzie którzy już tu nie pracują bądź są zwyczajnie ograniczeni bo takich tu też nie brakowało, jeżeli chodzi o kapowanie to bez przesady ,zdarzy się że ktoś komuś obrabia (usunięte przez administratora) ale na tylu ludzi co tu pracuje to normalne w większości firmach tak jest a nawet gorzej.

Ładowacz2

Tam trzeba zmienić kierownika tego nieudolnego Tomeczka i wywalić wszystkich z budynku obok i zburzyć potem wywalić ładowaczy co za darmo prawko porobili bo do jazdy się nie nadają wogole i przyjąć prawdziwnych dobry kierowców bo Ci co umieli jeździć dawno się zwolnili

Ładowacz2

Oszusty nawet na smieciarkach z fuch się uczciwie nie rozliczają i innych firmach dzieła porówno s co się dziwić jak tam nawet kierownictwo (usunięte przez administratora)

5dyspozytor
@Ładowacz2

widac ze jestes nieudacznikiem zyciowym :)

Ładowacz2

Tam pracują same kapusie i donosiciele i dlatego dostają rejony których im nikt nie zabierze bo ktoś inny by, zauważył że przez 3 godziny w aucie spia

Ładowacz2

Skąd wiesz, że tam nie pracuje

Ładowacz xD
@Ładowacz2

Nie wiem czy pracujesz a jesli tak to moze walisz buły I co premia zabieraja to sie nie dziwnie ze nie zarobisz tyle cza robic a nie leserowac haha

2800 ładowacz ale w innej firmie

Ładowacz xD
@Ładowacz2

No byś się zdziwił to się przyjmij tam i zobaczysz a nie piszesz czegoś co nie wiesz

Ludwik

Ludzie ja chcę się dowiedzieć jaka praca jakie zarobki itp. Wy piszecie o kapowanie o piciu o robieniu loda. Ja pierdziele , widzę że pracują tam(usunięte przez administratora) . Dzięki nie skorzystam

Majzel
@Ludwik

2500zl , c+e

Ładowacz 2
@Majzel

Nie słuchaj go góra 2tys jak wejdziesz do kierownika i ponadajesz na innych

Kim dzon wana
@Majzel

Czemu podajesz stawkę za pół miesiaca? Za pełny mozna nawet 5 wyciagnac na zestawach tylko troszkę nadgodzin trzeba mieć

Bolek
@Kim dzon wana

Troszkę TŻ chyba 220h w miesiącu,w Kielczu jeździ jeden po 10h dziennie na haku,i podłodze

Kim dzon wana
@Bolek

Te 200h w zupełności wystarczy żeby mieć fajna wypłatę. Wszyscy tak narzekają ze kasa słaba a na jadalni zaden słowem nie powie, to gdzie tu jest prawda? (usunięte przez administratora)i sianie głupot. Na dzień dzisiejszy można dobrze zarobić

Pawoł

Ci co piszą ze na c+e zarabiają 2500 To są jacyś upośledzone bo tam ładowacz zarabia 2800 na czysto wiec skąd macie takie informacje ze kierowca zarabia mniej niż ładowacz po prostu (usunięte przez administratora) farmazony abo pisze tak bo nie chcieli to przyjąć (usunięte przez administratora)

Maniek

Kierowca zarobi te 3500zl miesięcznie?

Dad
@Maniek

Tak brutto

@Maniek

Ani, na to nie licz ja, tam, pracowałem c+e ledwo 2 tysięce

@Paweł

Hahah to fest słaby musisz być, ja nigdy mniej niż 4000 nie miałem a teraz kolo 5000 pln to norma na zestawach, Ruda Śląska.

Ziomek
@Pracownik Prezero

Ta 5000 to brutto raczej ziomeczku walisz ściemę normalne stawki 20zl brutto to ile. Godzin musisz mieć żeby 5000 wykrecic skończ walić w cepa słaby yo ty jestes

@Ziomek

Praca w sobote-niedziele płatna +100% , godziny nocne,popołudniowa zmiana, delegacje, premia, nadgodziny i juz można zarobić 5000.dalej uważam ze byles/jesteś słaby skoro nie umiesz liczyć. Nie jest to moja pierwsza i ostatnia taka wypłata, gdyby na zestawach nie było takiej kasy to nikt by sie tu nie trzymał. w styczniu juz spokojnie przebilesmy stawkę 20 pln/h ale to pewnie też wiesz ?

Antoni
@Pracownik Prezero

Jak wygląda ustalanie grafiku w przypadku pracy w weekendy i na nocki?

@Antoni

Weekendy są dla ochotników,jedynie jak jest odśnieżanie w zimę to więcej ludzi trzeba ale tutaj tez można się zamiebic. Praca na zmiany to kwestia dogadania, są ludzie którym pasują tylko nocki, inny woli tylko na rano i popołudnie to tak ma. W tym temacie są bardzo elastyczni i dyspozytor zawsze jakoś to podzieli. Grafik jest ustalany co tydzień.

Antoni
@Pracownik Prezero

Są też inne dodatki finansowe takie jak premie uznaniowe, frekwencyjne lub solidny pakiet socjalny? Liczę, że dodasz więcej szczegółów na jakie benefity można liczyć.

@Antoni

Misiecznie jest premia uznaniowa do 20% wynagrodzenia, premia roczna, wczasy pod grusza, raz w roku jest dzień komunalnika,

Bal
@Pracownik Prezero

W Kielczy też jest parka Tatuś z Synkiem co w Niedziele zapierdniczali .Malo tego nawet na urlopie pracowali dla firmy tacy są oddani,a w dodatku bardzo cisi

Ładowacz2

To jest za cały miesiąc 2500 żeby 5tys było musisz się tam przeprowadzić i mieszkac

Jaka atmosfera jest między działami w PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kazik

Masz rację buszer .150 kg 150 cm wzrostu Dziwne miał najniższą stawkę a najwięcej zarabiał

Czemu

Ryszad

Nigdy w życiu jak ja nie lubię nawet a wy lubicie obgadywać bo nie macie tyle odwagi żeby w oczy powiedziec

Ryszad

Ja tam pracowałem 5 lat temu i szyszka i acik nawzajem na siebie nadawali i teraz się zmieniło tyle że kapują wszystkich

@Ryszad

Ryszard jak się nie mylę to ciebie zwolnili za alkohol !! Ty chodziłeś kapować żeby cię przyjęli z powrotem. Jak mi przykro.

Pracownik 2
@Ryszad

.Ty mówisz o kapowanie a kto siedział dziennie u kierownika pod stołem ??? Widocznie żle robisz loda musisz trochę po trenować ha ha ha

Łukasz pre zero

Acik Zawronek Ci to dopiero mają premie

Acik i Zawra
@Łukasz pre zero

Trzeba było uczciwie pracować to byś też miał premie 20 %a nie spać po samochodach .Nie ma się co dziwić że nie miałeś premi. Zapamiętaj premia jest za wykonaną pracę a nie za spanie !!!(usunięte przez administratora)

Łukasz

Mój kici ma łapkę zranioną ty o psach jakie to kierownicy mądrzy. Nie tylko oni się liczą z strefami :) (usunięte przez administratora)

Dziubek

Uspokój Cie się wszyscy wiedzą że to nie jest firma do zarabiania a to że najstarsi pracownicy liza (usunięte przez administratora) kierownikowi to wszędzie tak jest i że kapuja

Łukasz pre zero

A co na kiewnika mamy czekać wąż to baku i już jest premia

Zostaw merytoryczną opinię o PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 7 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PREZERO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ